Kanonierzy liderem grupy B. Arsenal 3-1 Olympiakos!

Kanonierzy liderem grupy B. Arsenal 3-1 Olympiakos! 03.10.2012, 21:44, Marcin Stefaniak 1346 komentarzy

Solidna gra i dobry wynik. Tak można podsumować starcie Kanonierów z Olympiakosem. Podopieczni Wengera mimo błędów w defensywie przez znaczną część spotkania dominowali Greków i pewnie wygrali drugie spotkanie w grupie B.

Arsenal: Mannone, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Podolski

Olympiakos Pireus: Megyeri, Maniatis, Machado, Mitroglou, Contreras, Fuster, Holebas, Siovas, Manolas, Diakité, Greco

Od pierwszych minut podopieczni Wengera starali się zdominować przeciwnika i przejąć kontrolę nad spotkaniem, ale w 5. minucie po fatalnym błędzie Vito Mannone szansę na gola mieli Grecy, jednak na czas w pole karne wrócił Mikel Arteta i zablokował strzał.

W 12. minucie z rzutu wolnego próbował Cazorla, ale dobrą interwencją popisał się Megyeri. Przez kolejnych kilkanaście minut Kanonierzy utrzymywali się przy piłce i wymieniali dziesiątki podań. Nie przynosiło to jednak żadnych korzyści i gra była prowadzona w środku pola.

Mimo pozornej przewagi Arsenalu to Olympiakos raz po raz tworzył sobie dogodne sytuację do zdobycia bramki. W 30. minucie groźny strzał Fustera wybronił Mannone, a 5 minut później z najbliższej odległości chybił Mitroglou.

W 42. minucie wynik pojedynku otworzył Gervinho. Po podaniu od Gibbsa reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej płaskim strzałem z okolic 20 metra pokonał bezradnie interweniującego Megyeriego.

Wydawać by się mogło, że podopieczni Wengera zejdą na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, jednak w 45. minucie strzałem głową do bramki Arsenalu trafił Mitroglou. Trafienie to było jednak głównie skutkiem poważnego błędu Thomasa Vermaelena.

Podobnie jak pierwsza, również druga część spotkania zaczęła się od niemrawych ataków Kanonierów. Z czasem zaznaczała się coraz większa przewaga gospodarzy poirytowanych golem straconym w ostatnich momentach pierwszej połowy.

Przyniosło to efekt w 55. minucie. Po dobrej akcji na lewym skrzydle Gervinho zagrał piłkę do Lukasa Podolskiego, a ten silnym strzałem umieścił ją między nogami Megyeriego i następnie w bramce.

Po strzelonej bramce obraz gry nie uległ diametralnej zmianie. Gracze Olympiakosu starali się naciskać Kanonierów już w defensywie, jednak Ci nic sobie z tego nie robili i spokojnie wyprowadzali kolejne groźne kontry.

Z czasem na boisku pojawili się Theo Walcott, Olivier Giroud i Aaron Ramsey.

W 89. minucie świetną okazję do strzelenia gola miał Olivier Giroud. Niestety Francuzowi po raz kolejny zabrakło odrobiny szczęścia, bowiem po świetnym podaniu Cazorli jego uderzenie zatrzymało się na defensorze Olympiakosu.

W doliczonym czasie gry Grecy rzucili się do desperackich ataków, jednak to podopieczni Wengera postawili kropkę nad "i".

Na chwilę przed końcowym gwizdkiem od bramki rozpoczął Mannone. Piłka trafiła na głowę Girouda, który popisał się świetnym zgraniem, którym wypuścił Ramseya na czystą pozycję. Walijczyk nie miał najmniejszych problemów z wykończeniem akcji i dobrym strzałem ustalił wynik spotkania na 3-1.

Liga MistrzówOlympiakos PireusRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło: własne
ArsenalArshawin komentarzy: 2024 newsów: 704.10.2012, 21:02

Kanonier25 - tak

Kanonier25 komentarzy: 175804.10.2012, 21:01

@ArsArshawin

Tak, i to chyba jeszcze dwie minuty po tym jak wywalczył jedenastkę :D

ArsenalArshawin komentarzy: 2024 newsów: 704.10.2012, 20:59

Słyszeliście, że w Schalke wypadł Draxler? Złamał ręke...

kanonierosll komentarzy: 197904.10.2012, 20:58

@belzebub tak. cóż... :)

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:55

kanonierosll, pewnie Ci chodziło, że w 10 minut wbili oba gole :)

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141404.10.2012, 20:54

youtube.com/watch?v=nfUkhzhYAOs

warto się nauczyć tego nazwiska, mówię Wam dużo pociechy z niego będzie w Polsce. We wczorajszym meczu z mocnym rywalem zagrał bardzo dobrze.

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:54

teraz to jest dopiero rywalizacja w środku pola w Lyonie : Malbranque, Fofana, Grenier, Gonalons, Arnold Mvuemba,

kanonierosll komentarzy: 197904.10.2012, 20:53

@belzebub źle zrozumiałem twój koment, dopiero teraz to zauważyłem. zwracam honor [*] :))

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7204.10.2012, 20:53

Nie. Hilary Duff.

KanonierChris komentarzy: 292404.10.2012, 20:51

'I am feeling good and confident again, getting back to my old self which got me here in the first place. Hopefully now this will kick me on again and I will keep on improving throughout the season. A lot happened last year for me, there were loads of things going on off the pitch as well. However, now I am feeling happy and hopefully that is showing in my performances.'
Aaron Ramsey told the Daily Mirror

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:51

Czajnik, czy w twoim avku jest Tess Taylor ?

Kanonier25 komentarzy: 175804.10.2012, 20:50

Uff, jak dobrze, że Lyon trafił w ostatnich sekundach:D

steveaoki komentarzy: 76604.10.2012, 20:49

Aaa Lyon na 3:4

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7204.10.2012, 20:49

Może i jest w tym trochę racji. W sumie nie oglądam meczów Fulham jakoś szczególnie często.

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:47

kanonierosll, co Cię dziwi w moim poście ? Hanover grając w dziesiątke wbił dwie bramki Lewante

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:46

No właśnie mi się nie pomyliło ;d, na jednym skrzydle grał Frei na drugim Duff ale często się wymieniali, ewentualnie Dembele robił jako klasyczna 10, ale w środku pomocy to go nie pamiętam

vantastic komentarzy: 99204.10.2012, 20:45

@Czajnik17
Raczej mu się nie pomyliło.Opisał sytuację Belga.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7204.10.2012, 20:43

Belzebub
Chyba pomyliło ci się z Dempseyem ;d

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34104.10.2012, 20:42

Wiecie może jak to jest w Tmobile w kwestii roamingu? kwoty połączeń czy ogólnie jak to jest?

jarts komentarzy: 231904.10.2012, 20:42

Przecież w Fulham Dembele też grał jako CM, skąd ty tego schodzącego napastnika wziąłeś?

kanonierosll komentarzy: 197904.10.2012, 20:40

@belzebub śmiech to jest z LEvante, Hanover w 10 im 2 bramy władował :D yy?

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:39

mnie w Kogutach zadziwia dyspozycja Dembele, gośc ma niesamowite pokrętło w nodze, w Fulham grał jako schodzący napastnik a tutaj klepie w środku pola, ciekawa metamorfoza

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:36

poza tym Lyon oszczędza siły na baaaaardzo trudny wyjazd do Lorient, oj będzie się działo

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:35

śmiech to jest z LEvante, Hanover w 10 im 2 bramy władował :D

Kanonier25 komentarzy: 175804.10.2012, 20:33

Śmiech z tym Lyonem, zaczęli strzelać i znowu Hapoel wyszedł na remis ...

Belzebub666 komentarzy: 280104.10.2012, 20:30

Lewandowski sam mówił ,że musi rozkładac siły z głową, ot Pan piłkarz, kopie piłkę do siatki za grube miliony i jeszcze marudzi,że nie w każdym meczu jest w stanie dawac 100 %

MateuszK4nonier komentarzy: 440404.10.2012, 20:30

Tyle, że Niemcy mają 3 drużyny w LM, my żadnej. Mnie nie dziwi, że szukamy polskich akcentów, bo w końcu to nasi rodacy, a że łączy się to jeszcze z takimi a nie innymi meczami Borussi, trudno.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7204.10.2012, 20:27

Niestety taka mentalność większości Polaków, że każdy polski akcent jest traktowany wyjątkowo. Dla mnie Lewandowski może strzelić nawet hattricka Realowi - wali mnie to, dopóki nie zachce mu się łaskawie biegać w reprezentacji.

MateuszK4nonier komentarzy: 440404.10.2012, 20:24

Rzeczywiście wielkie zdziwienie. Mecz Realu po prostu zapowiada się ciekawiej od naszego, więc zwykły widz wybrałby ich mecz, do tego zagra 3 rodaków, już przestańcie się srać o te mecze.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 204.10.2012, 20:23

Polacy, Polacy i Polacy. Trzeba się dowartościować jako naród. Ale bez przesady. Niemcy w życiu by nie gadali 10 minut o tym że jakiś tam Sobiech strzelił bramkę tylko dlatego że jest Niemcem.

mitmichael komentarzy: 4924304.10.2012, 20:18

Kurde zasrana Borussia akurat musi miec mecze w LM w ten sam dzien co My. Myslałem, ze ZDF pusci w nastepnej kolejce LM mecz z Schalke to oczywiscie leci mecz Borussi z Realem :/ Jedyna nadzieja na Npremium i weeb.tv

Sandruus_afc komentarzy: 76804.10.2012, 20:11

A wiadomo co z Rosicky`m? Trenuje juz?

songoku95 komentarzy: 2348604.10.2012, 20:06

poza tym po co ściągać jak mozna oglądać na kinomaniak, kinolive, zalukaj...

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068704.10.2012, 19:59

Aneke podobno przedłużył swoje wypożyczenie w Crewe

damiansport5 komentarzy: 16704.10.2012, 19:57

po to jest internet zeby z niego korzystac. nikt jeszcze nie zostal ukarany za to ze ogladam mecze, czy filmy wiec jest to dozwolone

Ramsi komentarzy: 312904.10.2012, 19:57

koczan_4 ---> a kto kiedykolwiek powiedział, że ktokolwiek kiedykolwiek będzie miał łatwo :)

songoku95 komentarzy: 2348604.10.2012, 19:56

odnośnie gier/ filmów to szkoda mi czasu żeby ściągać. Mp3 tylko chomikuj...

KanonierChris komentarzy: 292404.10.2012, 19:56

Niech rozwija się tak szybko jak to robi w tym sezonie i będzie lepszy od Walkera. Od Jonsona już jest.

damiansport5 komentarzy: 16704.10.2012, 19:55

a ja ogladam mecze, filmy jak kazdy i co?

koczan_4 komentarzy: 330204.10.2012, 19:55