Kolejna porażka w lidze: Aston Villa 1-0 Arsenal

Kolejna porażka w lidze: Aston Villa 1-0 Arsenal 06.02.2021, 15:32, Patryk Bielski 2238 komentarzy

Kiedy po serii dobrych wyników w styczniu kibice Arsenalu mieli prawo z optymizmem patrzeć na drugą część sezonu, brutalna weryfikacja w postaci dwóch ligowych porażek z rzędu z teoretycznie słabszymi rywalami nadeszła bardzo szybko. Po wtorkowej przegranej z Wolverhamptonem podopieczni Mikela Artety ponownie ulegli w lidze, tym razem na wyjeździe z Aston Villą 0-1.

Nieszczęście dla Kanonierów zaczęło się już w drugiej minucie meczu. Wówczas to błąd popełnił Cedric Soares, który zbyt lekko podał do Bellerina. Futbolówkę przejął Traore i dograł ją w pole karne do Watkinsa, a ten zdobył gola po nodze Roba Holdinga.

Arsenal dłużej utrzymywał się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Jedynie zagrożenie pod bramką Emiliano Martineza goście stwarzali po stałych fragmentach gry. To właśnie po rzucie wolnym sprzed pola karnego Arsenal był najbliższy wyrównania. Piłkę na 25. metrze ustawił Granit Xhaka i przymierzył wprost w okienko, ale odległość od bramki była zbyt duża, by zaskoczyć byłego golkipera londyńczyków, który sparował futbolówkę na rzut rożny. To był pierwszy i ostatni strzał Arsenalu w tej odsłonie meczu. Villa do przerwy mogła prowadzić wyżej, ale pojedynek oko w oko z Matem Ryanem przegrał Bertrand Traore.

Po rozpoczęciu drugich 45. minut obraz gry nie uległ zmianie. Nadal to goście wymieniali więcej podań, a piłkarze Deana Smitha umiejętnie kontrowali swoich rywali. Kilka groźnych akcji obronił Mat Ryan, który wyrósł na piłkarza meczu w szeregach londyńczyków. Kanonierzy praktycznie nie stworzyli sobie żadnej dogodnej okazji do zdobycia bramki. Między słupkami dobrze spisywał się Emiliano Martinez, który pewnie wyłapywał większość prób londyńczyków. W 74. minucie meczu boisko musiał opuścić Thomas Partey. Wszystko wskazuje na to, że Ghańczyk doznał kolejnego urazu, tym razem mięśnia dwugłowego. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i drugie zwycięstwo Aston Villi z Arsenalu w sezonie ligowym stało się faktem.

Oceń piłkarzy po meczu | Zobacz skrót spotkania

Arsenal: Ryan - Bellerin, Gabriel, Holding, Cedric (65' Ødegaard) - Thomas (74' Willian), Xhaka - Pepe, Smith-Rowe, Saka - Lacazette (59' Aubameyang).

Aston Villa: Martinez - Cash, Konsa, Mings, Targett - McGinn, Nakamba - Traore (66' Trezeguet), Barkley (78' Ramsey), Grealish - Watkins.

Aston VillaRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
aguero10 komentarzy: 670312.02.2021, 13:07

Thomas Partey missed six games in total during his whole time at Atletico Madrid (2015-2020). Since joining Arsenal, Partey has missed 10 matches, with Leeds United on Sunday to be his 11th match missed.

Barney komentarzy: 1480212.02.2021, 12:45

@Simpllemann:

Dzieki wielkie ,oglądam :)

arsenallord komentarzy: 21630 newsów: 11712.02.2021, 12:26

@Rafson95: Bernardo Silva

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 51684 newsów: 45712.02.2021, 12:17

@Barney
buffstreams.tv/live-margaret-court-arena

Barney komentarzy: 1480212.02.2021, 12:14

@DB10Bergkamp:

No sledze wyniki kijowe godziny w ao w Roland gaross to oglądałem każdy mecz.

DB10Bergkamp komentarzy: 11012.02.2021, 12:13

@Barney: prowadziła 3-0 a teraz już tylko 3-2

Barney komentarzy: 1480212.02.2021, 12:10

Bardziej się baran tenisem miało być.

Postawiłem na swiatek ,że wygra szlema :)

Barney komentarzy: 1480212.02.2021, 12:09

Ma ktos linka do swiatek , powiem ,że bardziej się baran tym tenisem jak meczami Arsenalu, zawsze to kanonierzy nr 1 dla m byli. Wyjebke miałem na lewego i resztę trochę tylko skoki narciarskie

Ech0z komentarzy: 490212.02.2021, 12:04

@DB10Bergkamp napisał: "Patrick Bamford: „Wiesz co? Powiedział Gjanni Alioski w szatni?
„Nie mogę się doczekać niedzieli”
Spytałem dlaczego...
Powiedział „ bo znowu gram z moim kumplem Pepe""

Ta i znowu lekko dostanie z dynki i będzie się tarzał po ziemi jak najwiekszy leszcz

veron komentarzy: 449112.02.2021, 12:01

no i jednak Gundogan wygrał POTM, zaśłużenie jakby nie patrzeć

veron komentarzy: 449112.02.2021, 11:55

za chwilę chyba ogłoszenie POTM będzie, zapewne wygra Gundogan ale jakieś szanse Saka ma, by się go zrobiło do składu w FUTcie :D

DB10Bergkamp komentarzy: 11012.02.2021, 11:46

żartownisie w tym Leeds

Patrick Bamford: „Wiesz co? Powiedział Gjanni Alioski w szatni?
„Nie mogę się doczekać niedzieli”
Spytałem dlaczego...
Powiedział „ bo znowu gram z moim kumplem Pepe"

veron komentarzy: 449112.02.2021, 11:42

a wiedzieliście, że VARu w FA Cup nie ma jak mecz odbywa się na stadionie ekipy spoza PL? pewnie im się nie opłaca na 1 mecz instalować specjalnie ale i tak jest to nieco dziwne

KapitanJack10 komentarzy: 389112.02.2021, 11:36

@Rafson95 napisał: "A kto jest wg was najbardziej przereklamowanym zawodnikiem na wyspach obecnie?"
Zdecydowanie Adama Traore.
Thiago też jeszcze ma łatkę kozaka, a słabo gra.
Pół składu Chelsea.

No i Rashford. Niby najwięcej wart zawodnik obecnie, a zawsze jak oglądam MU, to Rash jest bezproduktywny.

DB10Bergkamp komentarzy: 11012.02.2021, 11:35

@Barney: jeszcze nie gra. Prawdopodobnie rozpocznie o 12

hybran komentarzy: 1012.02.2021, 11:28

@Rafson95: Emiliano Martinez zdecydowanie.

veron komentarzy: 449112.02.2021, 11:25

Partey chyba nie zagrał 3 meczów pod rząd u nas, jestem naprawdę zawiedziony póki co tym transferem :/

Rafson95 komentarzy: 711012.02.2021, 11:23

A kto jest wg was najbardziej przereklamowanym zawodnikiem na wyspach obecnie?

Dla jasności przereklamowanie proszę przyjąć jako wynik działania matematycznego:
Powszechne przekonanie społeczeństwa o umiejętnościach piłkarza MINUS faktyczne umiejętności piłkarza.
Przykładowo
Przekonanie o umiejętnościach piłkarza to 80, faktyczne umiejętności to 40, więc 80-40=40. Wskaźnik przereklamowania wynosi 40.

Alison, Sterling, Pogba, Auba, Firmino, a może jeszcze ktoś inny?
Jeszcze miesiąc temu bez wahania wskazałbym na jednego Turasa ale na szczęście nie ma go już w naszej pięknej lidze.

A teraz chyba postawię na Aube :)

aguero10 komentarzy: 670312.02.2021, 11:12

Wielki minus za brak ściągnięcia zastępstwa dla Tierneya . Szkot wypada i jest problem .

simson16 komentarzy: 433212.02.2021, 11:12

@Barney: wykup sobie Eurosport Player jest w promocji 7,50 zł kosztuje, a ogaldasz bez reklam i dobra jakość!!

Barney komentarzy: 1480212.02.2021, 10:57

Siemka ma ktoś linka do swiatek ciężko idzie coś znaleźć na tel siedzę w robocie

Ech0z komentarzy: 490212.02.2021, 10:52

@RahU: krewny Rivaldo ?

bizooon komentarzy: 332412.02.2021, 10:51

JA bym Nelsona na RB rzucil. Niech będzie jak Lauren :D

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211812.02.2021, 10:43

@arsenallord napisał: "Wiem że 99,9% strony to wyśmieje, ale brazylijski Ronaldo to najbardziej przereklamowany napastnik. Wiadomo był dobry, ale takiemu CR7 czy Messiemu może buty wiązać."
Musiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nicsienieda komentarzy: 314 newsów: 112.02.2021, 10:04

@arsenallord napisał: "Jak Sousa nie powoła Zielińskiego to ma moje wsparcie do końca kadencji."
Takie opinie tylko na internecie.

Catalonczyk komentarzy: 385812.02.2021, 09:13

@arsenallord napisał: "Jak Sousa nie powoła Zielińskiego to ma moje wsparcie do końca kadencji."

Nie musi na niego stawiać ale brak powołania to czysty idiotyzm. Nie mamy wielkiego wyboru na jego pozycje wiec odrzucać go całkowicie z listy powołań to bzdura.

bizooon komentarzy: 332412.02.2021, 08:43

@Alonso: ale skoro Mikel ze sobie tylko znanych powodów musi grać nim co najmniej 30 minut w meczu - to niech się nie pcha do kreowania gcry - co mu nie wychodzi w Arsenalu ewidentnie

@Joker_224: 45 rząd za kolumną też tak myślę - ale MA ma inne zdanie niestety

Joker_224 komentarzy: 308212.02.2021, 07:50

@Alonso: to warto by spróbować, może być ciekawe

Alonso komentarzy: 1227312.02.2021, 07:49

@bizooon: Willian na ławce albo trybunie

Pitu88 komentarzy: 126712.02.2021, 07:46

@bizooon: aa, w tym sezonie to niech sobie Mikel już porobi, co chce, jakieś szaleństwa, i tak gra o pietruszkę. Jeszcze Partey i Tierney co chwilę urazy, ehh

bizooon komentarzy: 332412.02.2021, 07:29

Ktos ciekawy pomysl rzucil: Willian na lewej albo prawej obronie, co wy na to?

henry1996 komentarzy: 96412.02.2021, 00:40

https://www.youtube.com/watch?v=E2Lu9ymIaQE

jeszcze kapeczke pokrzepienia

henry1996 komentarzy: 96412.02.2021, 00:38

mnie najbardziej urzeka moment, w ktorym plastikowe kubki z piwem zostają wyrzucone w powietrze ;D

henry1996 komentarzy: 96412.02.2021, 00:37

abstrahując, ku pokrzepieniu serc

https://www.youtube.com/watch?v=J62mWB1Pg0o

henry1996 komentarzy: 96412.02.2021, 00:37

@Rafson95: jeśli grodzki wierzy w to co mowi, to zycie w takiej rzeczywistosci musi byc niezwykle smutnym doswiadczeniem. ale moim zdaniem to niemalze napewno bezczelny cynik.

Rafson95 komentarzy: 711012.02.2021, 00:17

https://www.youtube.com/watch?v=AT1qW3zACDg&feature=emb_logo&ab_channel=SenatRzeczypospolitejPolskiej

Ale pisiorom musi gul skakać, że musza to puszczać w TVP xd

Traitor komentarzy: 9390 newsów: 2412.02.2021, 00:10

Kurrrla, a jutro rano znowu tyrać na tego prywaciarza

NineBiteWolf komentarzy: 13767 newsów: 4911.02.2021, 23:35

@Jack_Herrer napisał: "to nie jest rap, tylko jakieś tęczowe jęki"
"Tęczowe jęki"? Nigdy nie sądziłem, że spotkam się z takim epitetem.

Gofer999 komentarzy: 1192011.02.2021, 23:13

@polandblood: Ma być z tego co wiem adaptacja. Denver ma już 24 lata, ciężko byłoby z niej zrobić czternastkę. :)

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 22:40

Nie wiem czy widzieliście: Świat Według Kiepskich przewidział wszystko:
https://demotywatory.pl/4988415/Swiat-Wedlug-Kiepskich-przewidzial-wszystko

Moegi14 komentarzy: 90211.02.2021, 22:26

@drewniane_krzeslo: :)

drewniane_krzeslo komentarzy: 186811.02.2021, 22:26

@Moegi14: działa ;)

drewniane_krzeslo komentarzy: 186811.02.2021, 22:25

@Moegi14: dzięki

Moegi14 komentarzy: 90211.02.2021, 22:21

@drewniane_krzeslo: no ja na telefonie jestem to nie chce mi się z reklamami walczyć

Moegi14 komentarzy: 90211.02.2021, 22:20

@drewniane_krzeslo: https://filman.cc/film/czarna-pantera-black-panther-2018 sprawdź sobie

drewniane_krzeslo komentarzy: 186811.02.2021, 22:14

Wiecie gdzie można obejrzeć czarną panterę marvela online ?

Jack_Herrer komentarzy: 4131 newsów: 19211.02.2021, 21:46

@mruw: to nie jest rap, tylko jakieś tęczowe jęki

Dancer (zawieszony) komentarzy: 11077 newsów: 40011.02.2021, 21:41

@Rynkos7 napisał: "rośnie. W końcu nauka i wiedza wymaga czasu, doświadczenia, którego nabiera się z biegiem czasu, więc to oczywiste. Tak jak ty powiesz o sobie, że jesteś mądrzejszy i bogatszy w wiedzę, niż 4 lata temu. Co miałeś pewnie na myśli to to iż osoba młodsza nie oznacza, że jest głupsza od innej osoby starszej z czym się zgadzam"

Właśnie to miałem na myśli, bo z twojego komentarza "mają chyba 20 lat i wiedzę zerową" wynika to, że uważasz młodych za głupich i bez wiedzy, co w domyśle oznacza, że kogoś starszego byś tak nie ocenił, bo jest starszy, czyli na pewno mądrzejszy. A tak nie jest, co sam w następnym komentarzu przyznałeś.

@Marzag napisał: "to zależy co się w życiu robi, jak się bimba i się ogląda tylko meczyki przy piwku i czipsach to wiadomo że nie ma znaczenia czy ktoś ma 20 czy 40 lat. Ale jak ktoś się czymś przez te 20 lat interesował to wiadomo że wiedzę na dużo bogatszą na ten temat(i wiele okolicznych z którymi przy okazji miał styczność) niż ten 20 latek"

Jak wyżej. Poza tym zgadzam się, że jeśli mówimy o konkretnej dziedzinie np. jak tutaj o podatkach to ktoś kto się podatkami zajmuje 22 lata będzie z pewnością bardziej doświadczony i z większą wiedzą od tego co się nimi zajmuje 2 lata. Ale jeśli 20-latek zajmuje się tym od 2 lat, a 40-latek nie zajmował się podatkami nigdy to głupie byłoby stwierdzenie, że młodszy jest głupszy, bo prawdopodobnie jest odwrotnie.
Tak więc nic tu od wieku nie zależy a bardziej od wiedzy i doświadczenia, które można nabyć z wiekiem, ale nie trzeba.

mruw komentarzy: 170111.02.2021, 21:35

Wiedzieliście, że Phil Foden jest raperem?
https://www.youtube.com/watch?v=16YnOUnbE6s

polandblood komentarzy: 11455 newsów: 111.02.2021, 21:35

@Gofer999: Dever może i ma za duzo, ale z drugiej strony możną by ją było urobić charakteryzacją. To w ogóle ma być adaptacja, na podstawie?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City36265583
2. Manchester United362010670
3. Leicester362061066
4. Chelsea361810864
5. Liverpool36189963
6. Tottenham361781159
7. West Ham361781159
8. Everton361681256
9. Arsenal361671355
10. Leeds361651553
11. Aston Villa361471549
12. Wolves361291545
13. Crystal Palace361281644
14. Southampton361271743
15. Burnley361091739
16. Newcastle361091739
17. Brighton368141438
18. Fulham365121927
19. West Brom365112026
20. Sheffield Utd36622820
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2113
Mohamed Salah214
Bruno Fernandes1811
Son Heung-Min1710
D. Calvert-Lewin160
P. Bamford157
J. Vardy139
O. Watkins134
A. Lacazette132
C. Wilson125
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz kwietnia wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
6.46
Gracz kwietnia wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl