Kolejna porażka w lidze: Aston Villa 1-0 Arsenal

Kolejna porażka w lidze: Aston Villa 1-0 Arsenal 06.02.2021, 15:32, Patryk Bielski 2238 komentarzy

Kiedy po serii dobrych wyników w styczniu kibice Arsenalu mieli prawo z optymizmem patrzeć na drugą część sezonu, brutalna weryfikacja w postaci dwóch ligowych porażek z rzędu z teoretycznie słabszymi rywalami nadeszła bardzo szybko. Po wtorkowej przegranej z Wolverhamptonem podopieczni Mikela Artety ponownie ulegli w lidze, tym razem na wyjeździe z Aston Villą 0-1.

Nieszczęście dla Kanonierów zaczęło się już w drugiej minucie meczu. Wówczas to błąd popełnił Cedric Soares, który zbyt lekko podał do Bellerina. Futbolówkę przejął Traore i dograł ją w pole karne do Watkinsa, a ten zdobył gola po nodze Roba Holdinga.

Arsenal dłużej utrzymywał się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Jedynie zagrożenie pod bramką Emiliano Martineza goście stwarzali po stałych fragmentach gry. To właśnie po rzucie wolnym sprzed pola karnego Arsenal był najbliższy wyrównania. Piłkę na 25. metrze ustawił Granit Xhaka i przymierzył wprost w okienko, ale odległość od bramki była zbyt duża, by zaskoczyć byłego golkipera londyńczyków, który sparował futbolówkę na rzut rożny. To był pierwszy i ostatni strzał Arsenalu w tej odsłonie meczu. Villa do przerwy mogła prowadzić wyżej, ale pojedynek oko w oko z Matem Ryanem przegrał Bertrand Traore.

Po rozpoczęciu drugich 45. minut obraz gry nie uległ zmianie. Nadal to goście wymieniali więcej podań, a piłkarze Deana Smitha umiejętnie kontrowali swoich rywali. Kilka groźnych akcji obronił Mat Ryan, który wyrósł na piłkarza meczu w szeregach londyńczyków. Kanonierzy praktycznie nie stworzyli sobie żadnej dogodnej okazji do zdobycia bramki. Między słupkami dobrze spisywał się Emiliano Martinez, który pewnie wyłapywał większość prób londyńczyków. W 74. minucie meczu boisko musiał opuścić Thomas Partey. Wszystko wskazuje na to, że Ghańczyk doznał kolejnego urazu, tym razem mięśnia dwugłowego. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i drugie zwycięstwo Aston Villi z Arsenalu w sezonie ligowym stało się faktem.

Oceń piłkarzy po meczu | Zobacz skrót spotkania

Arsenal: Ryan - Bellerin, Gabriel, Holding, Cedric (65' Ødegaard) - Thomas (74' Willian), Xhaka - Pepe, Smith-Rowe, Saka - Lacazette (59' Aubameyang).

Aston Villa: Martinez - Cash, Konsa, Mings, Targett - McGinn, Nakamba - Traore (66' Trezeguet), Barkley (78' Ramsey), Grealish - Watkins.

Aston VillaRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Marzag komentarzy: 32655 newsów: 111.02.2021, 16:02

@Barney: ten podatek to wstęp do monopolizacji mediów. PiS na swoją telewizję ukradnie ludziom 2mld rocznie i będzie ich stać na drogie rzeczy. A prywatne firmy będą okradane podatkami za to że chcą tworzyć coś swojego. Taki TVN by musiał płacić do 300 mln rocznie jakby mieli takie dochody jak w 2019 co roku. To prawie połowa rocznego przychodu TVP (około 400 mln w pierwszym półroczu 2020 mieli), jakby odliczyć to że kradną 1,8 mld rocznie. 300 mln to duże pieniądze to by się wiązało ze sporymi zmianami w jakości i ilości kontentu pewnie.

Rynkos7 komentarzy: 110411.02.2021, 16:00

@TW_Szczepan:
Chłopaczki mają chyba 20 lat i wiedzę zerową, czego od nich oczekujesz ;)
Szary obywatel już tak został nawalony podatkami, a teraz idą po następnych.
W rodzinie prowadzimy Biuro Rachunkowe i takich rewolucji podatkowych (oczywiście na niekorzyść obywatela) nie było od dawna. Informatycy nie nadążają aktualizować programów księgowych.

TW_Szczepan komentarzy: 185311.02.2021, 15:57

@Barney: Akurat podatek od przychodu jak w formie zaproponowanej w ustawie najpierw wykosi małych. Molochy - jak to one, będą optymalizować.

Rynkos7 komentarzy: 110411.02.2021, 15:57

@Pietraszko:
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
Martin Niemöller, 1942

Garfield_pl komentarzy: 716811.02.2021, 15:48

Thomas Partey will rest and rehab for close to two weeks before returning to the team. Likely to miss Benfica match.

#AFC are hopeful that he'll be back sooner. https://t.co/rWGtN9WUcZ

Niedobre wieści..

Barney komentarzy: 1480211.02.2021, 15:45

@Pietraszko:

Bo większość ludzi to idioci krzyczą dlatego, że inni krzyczą, chcą być po stronie większości nie mają własnego zdania.

Ja się cieszę z tego podatku na wielkie molochy.

Pietraszko (zawieszony) komentarzy: 141911.02.2021, 15:39

PIS wreszcie nakłada podatki na wielkie korporacje, a nie na zwykłego szarego obywatela, a ten szary obywatel protestuje. Co za czasy

RoMbi komentarzy: 1239 newsów: 411.02.2021, 15:35

Jakby ktoś był ciekaw to zagadałem na czacie Canal+ o wczorajszą akcję, dowiedziałem się tylko, że oni programy dostarczają, a nie są odpowiedzialni za ramówkę :)

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 15:28

@hetfield88: priv ;)

hetfield88 komentarzy: 28611.02.2021, 15:27

@RahU napisał: "A tak całkiem serio, nie łażę po forach i nie czytam opinii, bo w ten sposób nie kupiłbym żadnego auta, ale zastanawia mnie jak to jest z awaryjnością (szczególnie pneumatyki) w tych GC. Masz rocznik 2014, a to ten sam model, więc na pewno możesz coś na ten temat powiedzieć."
Pneumatyka dziala bez najmiejszego zarzutu, wiec albo jest niezawodna, albo mam po prostu szczęście. Uzywamy z żoną. Obnizanie pojazdu przy szybkiej jezdzie, do wysiadania, wyladowania zakupow, podjazdu pod wysokie przeszkody i krawężniki... Co do programow jazdy uzywalem ustawien "śnieg" "auto" i "piach". Fajne wrażenia. Ale robimy tez wszystko z autem w ASO bez sciemniania i opóźnień, wg zaleceń, moze dzieki temu tez nie ma ustetek.

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 15:20

Brak Tierney'a najgorszy, Cedric gra w kratkę. Dziwię się, że to Kola nie jest pierwszy w ankiecie.

mallen komentarzy: 2044911.02.2021, 15:20

Pozyskanie Kolasinaca to nasze marzenie. Sead idealnie wciela się w zespół.

/ Dyrektor sportowy Schalke

Garfield_pl komentarzy: 716811.02.2021, 15:16

@mallen napisał: "Co jest z Thomasem, dlaczego tak się zepsuł w Anglii? :/"
Byle na następne mecze wrócił. To co Xhaka, Odegaard w duecie?

mallen komentarzy: 2044911.02.2021, 15:14

Co jest z Thomasem, dlaczego tak się zepsuł w Anglii? :/

mallen komentarzy: 2044911.02.2021, 15:11

Raport medyczny przed meczem z Leeds:
Bernd Leno - dostępny,
David Luiz - dostępny,
Thomas Partey - niedostępny, rehabilitacja i nadzór lekarzy,
Kieran Tierney - niedostępny, prawdopodobnie powróci do treningów w przyszłym tygodniu.

/ Wengerawka

enrique komentarzy: 1025411.02.2021, 15:10

@losnumeros: Bankowo będzie protest brytyjskiego FA.

enrique komentarzy: 1025411.02.2021, 15:06

O pierwsze forum dzisiaj o którym nie nawalają non-stop kłótni o Ginę Carano.

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 14:51

@RahU: 2 razy nie pisz, bo się wszyscy zdiwimy niedługo hahhaaa

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 14:50

Oficjalnie, UEFA nie doszukała się słów rasizmu u sędziego w meczu PSG-Basakserih, ponad 2 miesiące to sprawdzali xd

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 14:47

@losnumeros: no to co to za problem rozszerzyć i zmienić na "opłatę miejską i wiejską"?

Halo Mati, kolega ma taki pomysł...

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 14:46

@RahU: To jeszcze nie dotyczy wszystkich, nie każdy jeździ na wakacje.

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 14:43

@losnumeros napisał: "Niedługo, będzie podatek od odcyhania lub co innego?"
Przecież jest. Opłata klimatyczna w miejscowościach wypoczynkowych.

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 14:42

@ksowa90: Niegłupi pomysł, ja mam player.pl

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 14:41

@songoku95: Czytałem o tym, masakra. Niedługo, będzie podatek od odcyhania lub co innego?

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 14:25

@hetfield88: Oczywiście troszkę jaja sobie robiłem w nawiązaniu do rozmowy kolegów odnośnie aut (padło zdanie, że po co auto za 50k, skoro można za 15k - to i to jeździ). Co nie zmienia faktu, że ten model Jeepa w wersji SRT wygląda obłędnie i podoba mi się, więc ląduje na liście potencjalnych zakupów w przyszłości. Żona go raczej nie dostanie, dostanie Dacię Duster ;)

A tak całkiem serio, nie łażę po forach i nie czytam opinii, bo w ten sposób nie kupiłbym żadnego auta, ale zastanawia mnie jak to jest z awaryjnością (szczególnie pneumatyki) w tych GC. Masz rocznik 2014, a to ten sam model, więc na pewno możesz coś na ten temat powiedzieć.

hetfield88 komentarzy: 28611.02.2021, 14:15

@RahU napisał: "Co powiecie na takiego Jeepa? Szukam dla żony czegoś ładnego do wożenia dziecka do przedszkola

https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-grand-cherokee-srt8-468-km-27km-v8-6-4l-hemi-gwarancja-ID6DufoG.html"


Miałem pewne wątpliwości czy robisz sobie jaja, może jestem po prostu mało spostrzegawczy, ale zostawmy to. 6,4 hemi serio? Jeśli to prawda to szacun , tylko pozazdrościć :)
Sam jestem posiadaczem Jeepa Grand Cherokee 2014, ale 3.0 250 koni. Jeśli chcesz obiektywnej oceny to mi i żonie bardzo sie podoba. Wysoki komfort jazdy, wyglądem wyróżnia sie na tle innych. Pneumatyka, pewność jazdy. Nie odstaje właściwie od bmw x5, którym jezdzilismy wcześniej. Jedyny mankament to słaba widoczność dla niskich osób ! Żona ma 157cm wzrostu i ma czasem problemy bo maska jest bardzo wysoko i przednia szyba wąska, ale o to chodzi w tym kozackim aucie.. xd

songoku95 (zawieszony) komentarzy: 2251211.02.2021, 13:59

@losnumeros: Płacimy nawet od padającego deszczu :).

Ranczomen komentarzy: 1086711.02.2021, 13:52

@ksowa90 napisał: "pisaliście gdzieś do swoich operatorów tv, że nie mieliście wczoraj tych kanałów przez protesty? ja napisałem z ciekawości do TOYA, że nie mogłem obejrzeć meczu na eleven - odpowiedzi brak"

Zamiast pieniędzy wyślij im list z następującą wiadomością:

"To miały być pieniądze za abonament, ale przez protest mediów nie mogłem obejrzeć meczu. Protestuję"

:P

ksowa90 komentarzy: 47611.02.2021, 13:46

pisaliście gdzieś do swoich operatorów tv, że nie mieliście wczoraj tych kanałów przez protesty? ja napisałem z ciekawości do TOYA, że nie mogłem obejrzeć meczu na eleven - odpowiedzi brak

jurasmolas44 komentarzy: 128811.02.2021, 13:30

@Rafson95 napisał: "A no mogłoby działać to na zasadzie samochód kosztuje 100 netto i 123 brutto, więc kupując go na firmę płacisz 100, sprzedający otrzymuje od Ciebie całe 100 i w transakcji nie ma żadnego podatku VAT.
Rozumiałem i rozumiem, że to tak nie działa, aczkolwiek Twój usunięty komentarz istnienie właśnie takiego lub podobnie działającego rozwiązania mi zasugerował."

Sprzedający zapłaci VAT od sprzedaży wystawiając fakturę

Galithar komentarzy: 691 newsów: 311.02.2021, 13:20

@RahU: nie wiem czy to dobre porównanie ale Serial Ranczo ostatni sezon idealnie pokazuje jak nasze społeczeństwo dokonuje wyborów swoich reprezentantów w rządzie, czy na innych stanowiskach państwowych.

Pixeleq1 komentarzy: 39611.02.2021, 13:15

@veron: przestraszył mnie ten Jump scare na końcu filmiku

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 13:06

@RahU napisał: "Bogiem a prawdą, ludzie - wyborcy - są zbyt głupi, żeby pokazywać im szczegóły, bo raz, nie zrozumieją, a dwa, to nikogo nie interesuje i do nikogo nie trafi. Wystarczy spojrzeć na przykład Gwiazdowskiego i jego falstartu w polityce. Nie przekonasz milionów tłumacząc im w jaki sposób obniżenie podatków wpłynie na budżet i jak to zrównoważyć, bo tak jak pisałem, połowa ludzi twierdzi, że nie płaci VATu, a 1/5, że nie płaci w ogóle żadnych podatków"

Strzał w 10, sam kiedyś widziałem artykuły, że ponad 20% społeczeństwa nie wie, że płaci jakiekolwiek podatki. Dlatego moim zdaniem, ekonomia powinna być obowiązkiem w szkole, ciemnym społeczeństwem łatwiej kierować, nie wrzucam wszystkich do tej wypowiedzi i nie mam na myśli nikogo z was.

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 12:58

@losnumeros: jasne, dzięki, ale raczej nie dowiem się niczego, czego bym nie wiedział :)

DavidSilva21 komentarzy: 278911.02.2021, 12:58

@veron: śmiech przez łzy (;

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 12:58

@Rafson95: Wszystko zależy od tego jak interpretujesz pewne postulaty. Jeżeli w ten sposób, że dochodzą do władzy i kolejnego dnia budzisz się, a na stacji paliwko po 3 zł, nie ma akcyzy, wódeczka po 3 zł, nie ma PITu, wiec na koncie XXX zł więcej, to nie, nie jest to możliwe do zrealizowania w ten sposób. Dla mnie najważniejszy jest konkretny kierunek, a do wyboru są dwa: podnoszenie albo obniżanie podatków. Bogiem a prawdą, ludzie - wyborcy - są zbyt głupi, żeby pokazywać im szczegóły, bo raz, nie zrozumieją, a dwa, to nikogo nie interesuje i do nikogo nie trafi. Wystarczy spojrzeć na przykład Gwiazdowskiego i jego falstartu w polityce. Nie przekonasz milionów tłumacząc im w jaki sposób obniżenie podatków wpłynie na budżet i jak to zrównoważyć, bo tak jak pisałem, połowa ludzi twierdzi, że nie płaci VATu, a 1/5, że nie płaci w ogóle żadnych podatków

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 12:56

@RahU: Spoko, nie każe każdemu czytać. Tam jest zły tytuł, bo przeczytałem całą wypowiedź i Korwin powiedział, że podatki muszą być, ale nie wszystkie, tam jeszcze jest o zniesieniu NFZ i inne poruszone kwestie. Zajrzyj sobie w wolnym czasie, jak będzie ci się chciało.

69Hunter1997 komentarzy: 32511.02.2021, 12:55

@veron: zawsze znajdzie się ktoś kto musi przypomnieć o wszystkich ujowych chwilach -.-

Rafson95 komentarzy: 711011.02.2021, 12:51

@RahU:
Nie uważam, że redystrybucja dóbr jest czymś dobrym.

Uważam, że konfederacja obiecuje gruszki na wierzbie i nie ma szans wywiązać się ze swoich obietnic. Tak samo jak ja uważał również kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak zanim dołączył do Konfederacji, co wrzucałem tutaj nawet przy okazji ostatniej dyskusji o konfederacji.

Jak ktoś publicznie mówi, że założenia konfederacji są niemożliwe do zrealizowania bo budżet się nie zepnie, a kilka lat później jest przedstawicielem tej partii na urząd prezydenta to jak mam ich traktować poważnie?

W dodatku konfederacja nie ma konkretnego planu gospodarczego (nigdzie nie udostępnia żadnych konkretnych rozwiązań), a jedynie mówi że zniosą podatki i wszystko będzie super. Dlatego uwazam ich za kompletnie niewiarygodnych.

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 12:51

@losnumeros: przeglądając komentarze i odpisując staram się jeszcze pracować (żeby inni mieli 500+), więc wybacz, nie przeczytam, ale podejście Korwina do podatków znam. Oczywiście hasła zlikwidować wszystkie podatki i wszystko sprywatyzować to populizm i hiperbola. Takie coś nigdy nie będzie mieć miejsca i nikt nie ma takich postulatów.

veron komentarzy: 449111.02.2021, 12:47

https://twitter.com/afcIsaac/status/1359568026866221058

ile cierpienia na tym filmiku, my to jesteśmy twardzi psychicznie :D

losnumeros komentarzy: 740511.02.2021, 12:45

@Rafson95: @RahU: Długa wypowiedź Korwina o zniesieniu podatków itp. Można uważać go za oszołoma, ale wiedzę jakąś ma. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Janusz-Korwin-Mikke-Zlikwidujemy-wszystkie-podatki-oprocz-VAT-1649404.html

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 12:42

@Rafson95: myślę, że więcej niż tu zostało napisane nie będę w stanie przekazać: https://www.bankier.pl/wiadomosc/5-razy-tak-dla-likwidacji-PIT-u-2648213.html

Czemu zakładasz, że coraz większa redystrybucja dochodów jest czymś dobrym? Uważasz, że ludzie nie będą w stanie lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi i musi to za nich robić państwo?

songoku95 (zawieszony) komentarzy: 2251211.02.2021, 12:42

Tak mi się przynajmniej wydaje, nie wymądrzam się bo nigdy mnie to nie interesowało.

songoku95 (zawieszony) komentarzy: 2251211.02.2021, 12:40

W Niemczech nie płaci się vatu od kupowanych pojazdów, nie? W Naszym przypadku państwo obraca Vatem.

Rafson95 komentarzy: 711011.02.2021, 12:37

mld*

Rafson95 komentarzy: 711011.02.2021, 12:36

@Bednar: @RahU:

Świetnie rozumiem założenie, ale
https://zarobki.pracuj.pl/kalkulator-wynagrodzen/5500-brutto
Wg tej strony nawet jak usuniemy podatki emerytalne, rentowe i PIT to pensja netto pracownika wzrośnie o jakieś 950zł czyli 25%.
W 2019 dochody z VAT wyniosły 186mld. Czy podnosząc realne wypłaty o 25% jesteśmy w stanie sprawić, żeby VAT skoczył z 190 do 340mln?

Rozumiem, że mogłoby to pomóc ale to nadal nie jest odpowiedź. A paliwo konfederacja chce zrobić po 3 zł (tak ma w programie), więc na tym będa kolejne straty dla budżetu państwa a nie zyski

RahU (administrator) komentarzy: 4722 newsów: 211811.02.2021, 12:28

@Rafson95 napisał: "A no mogłoby działać to na zasadzie samochód kosztuje 100 netto i 123 brutto, więc kupując go na firmę płacisz 100, sprzedający otrzymuje od Ciebie całe 100 i w transakcji nie ma żadnego podatku VAT."
Nie mogłoby tak działać, bo jest zbyt wiele zmiennych w tym równaniu. Jeżeli nie wykazujesz przychodu, to sobie nie odliczysz ani VATu ani PITu. Jeżeli nie jesteś VATowcem, to sobie nie odliczysz VATu (tylko 75% PITu od kwoty brutto). Jeżeli jesteś na karcie podatkowej, to nie odliczysz niczego, bo nie wrzucisz w koszty. Itd itd. Tak jak pisałem, usunąłem, bo komentarz był uproszczeniem, które myślałem, że zrozumiesz. Później wyjaśniłem dokładniej. @Rafson95 napisał: "Jak ktoś mówi, że zniesie podatki które zasilają budżet państwa w kwocie 300mld rocznie a wydatki zmniejszy o 150mld to żeby zauważyć że coś jest nie halo trzeba być znawcą prawa podatkowego?"
Odpowiedź masz poniżej, @Bednar też w sumie odpisał w podobnym tonie. Zamiast jechać na ten urlop z rowerem mógłbym oczywiście wydać te pieniądze na sto innych sposobów, również tworząc np. dodatkowy etat w firmie.

Rafson95 komentarzy: 711011.02.2021, 12:23

@RahU napisał: "Ale jakie zwolnienie z VATu? Zwolnionym z VATu możesz być jeżeli Twoje przychody ze sprzedaży opodatkowanej w poprzednim roku podatkowym nie przekroczyły 200k zł netto. Znowu wszystko rozbija się o to, że coś tam dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele."

A no mogłoby działać to na zasadzie samochód kosztuje 100 netto i 123 brutto, więc kupując go na firmę płacisz 100, sprzedający otrzymuje od Ciebie całe 100 i w transakcji nie ma żadnego podatku VAT.
Rozumiałem i rozumiem, że to tak nie działa, aczkolwiek Twój usunięty komentarz istnienie właśnie takiego lub podobnie działającego rozwiązania mi zasugerował.

I zapytam jeszcze raz:
Jak ktoś mówi, że zniesie podatki które zasilają budżet państwa w kwocie 300mld rocznie a wydatki zmniejszy o 150mld to żeby zauważyć że coś jest nie halo trzeba być znawcą prawa podatkowego?

Bednar komentarzy: 175011.02.2021, 12:21

@Rafson95 napisał: "Jak ktoś mówi, że zniesie podatki ktore dają państwu przychód 300mld i zrekompensuje to zmniejszeniem wydatków o 150mld to nie trzeba być znawcą prawa podatkowego, żeby zauważyć że gdzieś brakuje 150mld prawda?"

Pozwolisz, że wbiję się na chwilę w waszą wymianę zdań. Weź pod uwagę to, że te pieniądze nie znikają, tylko duża ich część trafi do ludzi i firm. Co ludzie robią gdy mają kasę? No wydają ją, czyli płacą podatki (VAT, akcyza).
Jeśli chodzi o firmy, to duża szansa, że zainwestują w rozwój, a może i w pracowników- rozwój->większe obroty->więcej kasy z podatków. Ja tak to widzę, nie wiem czy taka logika jest w stanie załatać tę hipotetyczną dziurę budżetową, ale ile można zrzucać odpowiedzialność za dziury w budżecie na obywateli, dowalając im kolejnymi podatkami?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City36265583
2. Manchester United362010670
3. Leicester362061066
4. Chelsea361810864
5. Liverpool36189963
6. Tottenham361781159
7. West Ham361781159
8. Everton361681256
9. Arsenal361671355
10. Leeds361651553
11. Aston Villa361471549
12. Wolves361291545
13. Crystal Palace361281644
14. Southampton361271743
15. Burnley361091739
16. Newcastle361091739
17. Brighton368141438
18. Fulham365121927
19. West Brom365112026
20. Sheffield Utd36622820
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2113
Mohamed Salah214
Bruno Fernandes1811
Son Heung-Min1710
D. Calvert-Lewin160
P. Bamford157
J. Vardy139
O. Watkins134
A. Lacazette132
C. Wilson125
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz kwietnia wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
6.46
Gracz kwietnia wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl