Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal!

Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 27.10.2015, 21:42, 1036 komentarzy

W fatalnym - żeby nie powiedzieć nijakim - stylu Kanonierzy żegnają się dziś z rozrywkami Pucharu Ligi Angielskiej. Londyńczycy nie poradzili sobie z wyzwaniem rzuconym przez zespół z Championship, Sheffield Wednesday, ulegając mniej klasowym rywalom aż 0:3.

Kibice Arsenalu będą nie tylko podłamani wynikiem, ale też pogarszającą się sytuacją kadrową klubu. Już po kilku minutach z murawy zejść musiał Alex Oxlade-Chamberlain, choć w jego przypadku uraz może okazać się mniej groźny, a przynajmniej takie nowiny podają brytyjskie stacje. Gorzej wygląda sytuacja Theo Walcotta, który zastąpił właśnie Chamberlaina, i po kwadransie spędzonym na boisku, opuścił je z kontuzją.

Podopieczni Wengera nie liczą się więc już w tym sezonie w walce o jedno z krajowych trofeów. Tej nocy bawić i cieszyć się będą fani Sheffield, a dziś to ich ulubieńcy bardziej zasłużyli na awans i tenże awans wywalczyli. Kanonierzy myśli koncentrować mogą już na wyjazdowym meczu ze Swansea City.

Składy obu ekip:

Sheffield Wednesday: Wildsmith – Hunt, Loovens, Lees, Pudil – Lee, Hutchinson – (80' McGugan); Wallace, Bannan (75' Semedo), Helan – Joao (85' Nuhiu)

Arsenal: Cech – Debuchy, Chambers, Mertesacker, Gibbs – Flamini, Kamara – (60' Bielik); Oxlade-Chamberlain (5' Walcott) (19' Bennacer), Campbell, Iwobi – Giroud

Już na samym początku spotkania - w czwartej minucie - Chamberlain doznaje urazu. Zastępuje go Theo Walcott, a lista kontuzjowanych w Arsenalu wydłuża się.

Bardzo nudny i senny ten pierwszy kwadrans. Kanonierzy w tym czasie zdążyli jedynie wywalczyć rzut rożny. Drugi garnitur gości nie prezentuje się najlepiej, a gospodarze najwyraźniej również nie mają w planach zapewnienia widzom świetnego widowiska.

Theo pograł nieco ponad dziesięć minut i z powodu urazu musiał opuścić plac boju. Coraz gorzej wygląda sytuacja kadrowa Kanonierów. Miejsce Anglika zajmuje Bennacer.

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Bannan zagrywa na skrzydło do Pudila, który dośrodkowuje na piętnasty metr. Do piłki dopada Wallace i natychmiastowym uderzeniem po ziemi nie daje szans Cechowi. 1-0!

Żółta kartka dla Hutchinsona, Arsenal ma rzut wolny. Stały fragment gry na raty wykonuje Campbell i ostatecznie zmusza do interwencji Wildsmitha. Podobna okazja dla Sheffield już chwilę później - Wallace posyła jednak piłkę obok bramki rywala.

Iwobi poczarował na lewym skrzydle, szedł do środka i oddał strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę. Gospodarze rewanżują się indywidualną akcją Helana, który wpada w szenstaskę The Gunners, jednak jest zatrzymany przez Cecha. Rzut rożny...

Mamy 2-0! Wallace wrzuca w pole karne Arsenalu, Joao główkuje i w taki właśnie sposób Sheffield zaskakuje wszystkich, podwyższając prowadzenie!

Sędzia dorzucił nam do pierwszej połowy aż cztery minuty, a po ich upłynięciu zaprosił wszystkich na krótki odpoczynek.

Trzeci gol dla gospodarzy. Świetnie rozegrany rzut wolny, po którym Lees z powietrza podaje do Hutchinsona, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki. W tej sytuacji linię bramkową przekroczyła nie tylko futbolówka, ale też Hutchinson oraz Mathieu Debuchy.

Kolejne dośrodkowanie i kolejne zagrożenie ze strony Sheffield - Joao znów doskakuje do piłki, ale tym razem oddaje niecelny strzał. Debuchy natomiast "nagrodzony" żółtym kartonikiem za brzydki faul.

Ostatnia zmiana w zespole The Gunners - Kamara kończy w 60. minucie udział w tym meczu, a zastępuje go polski pomocnik, Krystian Bielik.

W 70. minucie wreszcie odnotowaliśmy celny strzał na bramkę Wildsmitha. Głową próbował Mertesacker, ale golkiper gospodarzy zdołał interweniować. Na kwadrans przed końcem Semedo zmienił Barry'ego Bannana, a nie zmienił się nadal niestety rezultat tego pojedynku, ciągle 3-0. Następna roszada, McGugan w miejsce Hutchinsona.

Następna zmiana w ekipie gospodarzy, Nuhiu zastępuje strzelca drugiej bramki, Joao. Żółtą kartkę otrzymuje Campbell, jednak nie ma to wielkiego znaczenia. Arbiter doliczył trzy minuty, a następnie zakończył tę batalię.

Capital One CupRaport pomeczowySheffield United autor: źrodło: własne
polishbrigadesx komentarzy: 1017328.10.2015, 22:20

MaciekGoooner;

a do jakiego chcesz meczu ?

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52428.10.2015, 22:19

Lech chyba się powoli podnosi, Chelsea i Juventus wciąż na kolanach.

Mihex komentarzy: 2360428.10.2015, 22:12

Juve widzę utrzymuje swoją wspaniałą formę w Serie A.

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11728.10.2015, 22:07

Co powiecie, żeby ze Swansea na prawej stronie zagrał Alexis, a na lewej Gibbs? Ciekawe rozwiązanie.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52428.10.2015, 21:56

losnumeros
Z biegu, że stojącej piłki. Cały czas były fatalne.

losnumeros komentarzy: 1315828.10.2015, 21:54

simpllemann

Aby z ciekawości się pytałem, to już od dawna u nas widać fatalne wrzutki. Nie widziałem jak młodzież wykonuje bo po 15 min takiej gry skończyłem oglądać, ale ufam twojej opinii.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 21:52

Bez tego we*. Boże jaka gafa, nic tylko sobie w łeb strzelić.

kamilo_oo komentarzy: 2356728.10.2015, 21:51

Lech może się czuć dzisiaj w Lubinie jak u siebie :p

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52428.10.2015, 21:50

losnumeros
Zapytaj kolegów. Już dawno temu o tym wspominałem ale jak widać i młodzi nasi gracze mają z tym problem.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 328.10.2015, 21:49

IAWT

a Emma Stone?

a z tym co napisałeś o Margot to się zgodzę :)

losnumeros komentarzy: 1315828.10.2015, 21:48

simpllemann

Dopiero po tym meczu zauważyłeś że mamy słabe wrzutki?

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 21:47

Z tych co podałeś chyba Margot najbardziej podnosi mi ciśnienie we krwi. Bardzo ładna kobieta.

new_star komentarzy: 6850 newsów: 928.10.2015, 21:44

Gonzalo Castro z BvB zagrał dziś świetny mecz, fakt, że ze słabeuszami, ale zawsze coś.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 328.10.2015, 21:43

a myślałem ze jednak nr 1 Cię przekona, a może Blake, ale nie udało mi się. Ale niezłe są :)

polishbrigadesx komentarzy: 1017328.10.2015, 21:42

Kapitalny gracz z tego F. Andersona chętnie bym go u nas zobaczył .

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 21:41

Wojakus
Dobre panienki, jednak Olivia to TOP wszystkich TOPÓW. Dorzuciłbym jeszcze Jennifer Morrison i Ivonne Strahovski. Ewentualnie naszą Carlę arsenalowską.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 328.10.2015, 21:33

Juz napisałem do Ciebie

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 21:26

Wojakus
Dawaj śmiało te laleczki. Wykwintny koneser damskich ciał powie poda ci przepiękny raport.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 328.10.2015, 21:22

IAWT

Nie, nie chcę Cię atakować i moja wypowiedź miała tego nie wyrażać, ale widocznie to źle ująłem. Uważam, że jest bardzo ładna i jakbym ja miał napisać wam listę wg mnie najładniejszych i najseksowniejszych to by sie tam zmieściła, ale chciałem zapytać co sądzisz o innych, a dopytać się czy uważasz ją za najpiękniejszą. Wiesz, każdy ma swój gust i jest on inny od gustu innych osób, wiec nie mogę o tym dyskutować i Cię atakować. Ale tak jak wspomniałem, chciałem się dowiedzieć co byś powiedział o aktorkach o których bym wymienił

Czeczenia komentarzy: 1244828.10.2015, 21:20

youtube.com/watch?v=udEHyTWZhh4

Tak a propos Bielika. Gorzej niż Kamara wypaść się nie dało, ale czy można być oczarowanym? Droga długa.

songoku95 komentarzy: 2348528.10.2015, 21:17

Brawa dla kibiców od Kolo Toure xDDDDD

Tomassini komentarzy: 272028.10.2015, 21:15

na ten moment jak dla mnie problem z kontuzjami powinniśmy rozwiązać zmianą taktyki
4-3-3 z flaminim w środku i ozilem na skrzydle
albo
4-3-1-2 z trójką coq cazorla flamini przed nimi ozil i z przodu 17 i 12

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 21:11

Wojakus
Wyczuwam zbliżający się atak, więc zapytam: a dlaczegoż pytasz?

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 328.10.2015, 21:09

IAWT

Czyli Olivia Wilde to Twój ideał piękna?

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 21:02

simpllemann
Pięćdziesięciolatki mnie nie kręcą. Nie dla mnie tak wiekowe kobiety.

mar12301 komentarzy: 2310128.10.2015, 21:01

simpllemann

Haha, wygrałeś :D

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52428.10.2015, 21:01

I wiecie co powinni robić nasi? Po treningu godzinę zostawać i trenować wrzutki bo na to się patrzeć nie dało.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185228.10.2015, 20:59

@doktor, a ktoś poza Bielikiem spróbował w ogóle przeskoczyć ten pinkny poziom?

Nie, Ty akurat nie.
Ale kilka osób tak. Bardziej to do nich kieruję. ;)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185228.10.2015, 20:58

a jak grał Bennacer?

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 20:57

Doktor
Czy ja się podnieciłem? Dopóki nie stoi przede mną naga Olivia Wilde to mi to nie grozi.

Novazzy komentarzy: 351028.10.2015, 20:56

youtu.be/EkyiyjVtGgo?t=5m40s

Doktor komentarzy: 770628.10.2015, 20:54

@IAWT123

Był najlepszy na tle tragedii. Wypadł najlepiej. Wypadł. Wypadł przeciętnie. Wypadł. Nie ma się czym podniecać.

Doktor komentarzy: 770628.10.2015, 20:53

@Armata500

Zacznijmy się jarać, jeśli zachwyci. Póki co nie ma czym. Widziałem jego parę wyczynów w młodzieżówce, było mocno średnio, ale tam jest stawiany na obronie.

Mihex komentarzy: 2360428.10.2015, 20:53

Bielik zagrał jak ci starzy wyjadacze ze składu. Fakt to dalej był poziom poniżej Championship, ale i tak lepiej jak jakikolwiek młodzik :P

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.10.2015, 20:51

Doktor
To już sukces. Reszta młodzików się piłkarsko obnażyła. Polak wypadl najlepiej w gronie UNDER20

Doktor komentarzy: 770628.10.2015, 20:51

@mar12301

Skoro był średni - ani plus, ani minus.
To tak jakby nie wiem - cała klasa dostała ze sprawdzianu pały a jeden dostał tróję i go na piedestaly stawiamy. Bielik zagrał przeciętnie, nie zrobił nic nadzwyczajnego, nie ma się czym podniecać.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52428.10.2015, 20:50

Może i nie zachwycił ale robił coś czego wielu się boi - grał do przodu.

Armata500 komentarzy: 4345 newsów: 13028.10.2015, 20:50

@Doktor

No właśnie dlatego się jaramy. Logika to podpowiada. Przecież mógł zagrać takie samo dno co reszta, a się wyróżniał. Właśnie o to chodzi przecież.

mar12301 komentarzy: 2310128.10.2015, 20:49

Doktor

Moim zdaniem poprawny występ na tle beznadziejnej lub mizernej reszty. Tak więc na plus, choć oczywiście nie zagrał nic wielkiego, żeby można było ogłaszać go nowym Vieirą :D

Doktor komentarzy: 770628.10.2015, 20:46

Ej, serio jaracie się Bielikiem po tym meczu? Przecież nic ciekawego nie pokazał. Nie spieprzył nic na tle tragedii.

Calypso komentarzy: 133928.10.2015, 20:45