Kontuzja Djourou. Arsenal 4-0 SC Neusiedl!

Kontuzja Djourou. Arsenal 4-0 SC Neusiedl! 27.07.2010, 19:54, Szymon Ortyl 247 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierzy zgodnie z zapowiedziami rozpoczęli w mocno rezerwowym składzie. Na boisku od pierwszej minuty mogliśmy zobaczyć między innymi Havarda Nordtveita, Laurenta Koscielnego, Johana Djourou czy też Jacka Wilshere'a. Między słupkami bramki Kanonierów ponownie pojawił się Manuel Almunia.

W 6. minucie w świetnej sytuacji znalazł się Jack Wilshere, jednak tuż przed bramkarzem przeciwnika potknął się i stracił piłkę.

W 13. minucie trener austriackiej drużyny z sobie tylko znanych powodów dokonał zmiany. Zaznaczyć należy, iż nie była ona spowodowana urazem zawodnika schodzącego.

2 minuty później po rzucie rożnym i strzale jednego z zawodników austriackiej drużyny, Samir Nasri wybił piłkę z linii bramkowej!

W 17. minucie po ładnym podaniu Andrieja Arzawina i strzale Theo Walcotta dobrą interwencją popisał się bramkarz SC Neusiedl.

W 25. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Andriej Arszawin. Rosjanin zaprzepaścił jednak tę wspaniałą okazję, a kopnięta przez niego piłka poleciała w stronę chorągiewki w narożniku boiska

3 minuty później po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Walcott i mocnym strzałem umieścił ją w siatce austriackiej drużyny.

Po chwili Anglik miał szansę na podwyższenie rezultatu, jednak nie zdołał przelobować bramkarza Austriaków.

W międzyczasie boisko opuścił kontuzjowany Johann Djourou. Jego miejsce zajął Thomas Vermaelen.

W 30. minucie po podaniu Gibbsa, wynik na 2-0 podwyższył Jay Emmanuel Thomas.

W 35. minucie świetną okazję na zdobycie bramki miał Arszawin, jednak piłka po jego strzale trafiła wprost w leżącego na murawie bramkarza SC Neusiedl.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego wzmianki.

W przerwie boisko opuścili: Theo Walcott, Jay Emmanuel Thomas,Manuel Almunia, Andriej Arszawin, Jack Wilshere i Kieran Gibbs. W Ich miejsce pojawili się: Carsol Vela, Emmanuel Eboue, Bacary Sagna, Carlos Vela, Gael Clichy, Vito Mannone

2 minuty po rozpoczęciu 2 połowy świetnym podaniem do Carlosa Veli popisał się Samir Nasri, jednak piłka po strzale Meksykanina wylądowała w rękach bramkarza austriackiej drużyny.

W 50. minucie Marouane Chamakh został sfaulowany w polu karnym rywali. Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił sam poszkodowany zdobywając tym samym swoją pierwszą bramkę w barwach Arsenalu.

15 minut później po podaniu Nasriego piękną bramkę zdobył Carlos Vela, który przelobował bramkarza przeciwnika.

Minutę później sędzia podyktował rzut karny dla SC Neusiedl, za zagranie ręką Marouane Chamakha. Na szczęście znakomitą paradą popisał się Vito Manonne, który obronił strzał gracza austriackiej drużyny.

W pewnym momencie na boisku z powrotem pojawili się Jack Wilshere i Jay Emmanuel Thomas, lecz nikt za wyjątkiem bosa (nie mówiąc już o realizatorze) nie ma pojęcia kogo zastąpił.

Do końca spotkania Kanonierzy kontrolowali przebieg gry a rywale nie licząc nielicznych wrzutek nie potrafili zagrozić bramce Vito Mannone.

Spotkania towarzyskie autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
poprzednia12345 następna
SaGnA komentarzy: 98527.07.2010, 20:20

Ehh. Vela ładnie pojechał :D

smod3r komentarzy: 108627.07.2010, 20:19

Thomas z opaską. Niech już tak zostanie !

Robin111 komentarzy: 11727.07.2010, 20:17

Ja obstawiałem 0-5 dla nas mam nadzieje że wygram ale mam też nadzieje że wygramy więcej :)

ligamistrzow.com/aktualnosci/14537.html

Farsa ma dlugi!!! A oni jeszcze chca Fabregasa...

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12627.07.2010, 20:04

Wy oglądacie ten mecz w ogóle? Wilshere jest na razie najlepszy na boisku, a Rosicky'ego w ogóle nie ma.

Micha7 komentarzy: 2927.07.2010, 20:03

iraqgoals.tv/ch1.html

lamberciak komentarzy: 52727.07.2010, 20:03

Moze ktos podac jakiegos dobrego streama?

Cisow komentarzy: 138427.07.2010, 20:03

poniżej oczekiwań Jack Wilshere?!
A gdzie Tomas Rosicky był w pierwszej połowie?
Cyba jakiś błąd w ostatnim akapicie

PATRICKOZ komentarzy: 2727.07.2010, 20:03

Rosicky nie gral! To pomylka jakas...

Oby kontuzja Djourou nie okazala sie powazna

smod3r komentarzy: 108627.07.2010, 20:02

barca zadłużona na 442 mln euro .No to jest chore, za takie zadłużenia federacja piłkarska powinna nakładać kary ! zero transferów ! a Ci jeszcze o fabregasie marzą

adam3462 komentarzy: 273227.07.2010, 20:02

Oby ta kontuzja nie była poważna, bo wątpię by Arsene kupił jeszcze obrońce choć jednego...

Gunner48 komentarzy: 792927.07.2010, 20:02

aha...więc raczej będzie zdrów na przyszły sezon...oby!!! :P

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12627.07.2010, 20:00

Jeśli chodzi o Djourou, to bardziej to wyglądało na profilaktyczne zejście. Możliwe, że poczuł kolano, więc woleli nie ryzykować.

ElSar komentarzy: 416827.07.2010, 20:00

Ja na chamakha czekam bo malo gra strasznie !

Gunner48 komentarzy: 792927.07.2010, 19:59

jak wyglądał upadek przy kontuzji? ;( groźna waszym zdaniem...?

ntn_17 komentarzy: 72027.07.2010, 19:59

Jack jeszcze jako tako ale szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że Rosicky gra! Liczę na zmiany szczególnie czekam na Chamakha i Łukasza ;)

Robin111 komentarzy: 11727.07.2010, 19:58

No nie!Szkoda jak dotąd przeciętny mecz

Pieniu komentarzy: 14227.07.2010, 19:58

Ja pierdziele. Djourou człowieku, po co Ci ta kontuzja? Czy ktoś widział starcie/sytuację, w której odniósł kontuzję i czy wygląda to poważnie?

krzysk90 komentarzy: 47727.07.2010, 19:58