Kontuzja Djourou. Arsenal 4-0 SC Neusiedl!

Kontuzja Djourou. Arsenal 4-0 SC Neusiedl! 27.07.2010, 19:54, Szymon Ortyl 247 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierzy zgodnie z zapowiedziami rozpoczęli w mocno rezerwowym składzie. Na boisku od pierwszej minuty mogliśmy zobaczyć między innymi Havarda Nordtveita, Laurenta Koscielnego, Johana Djourou czy też Jacka Wilshere'a. Między słupkami bramki Kanonierów ponownie pojawił się Manuel Almunia.

W 6. minucie w świetnej sytuacji znalazł się Jack Wilshere, jednak tuż przed bramkarzem przeciwnika potknął się i stracił piłkę.

W 13. minucie trener austriackiej drużyny z sobie tylko znanych powodów dokonał zmiany. Zaznaczyć należy, iż nie była ona spowodowana urazem zawodnika schodzącego.

2 minuty później po rzucie rożnym i strzale jednego z zawodników austriackiej drużyny, Samir Nasri wybił piłkę z linii bramkowej!

W 17. minucie po ładnym podaniu Andrieja Arzawina i strzale Theo Walcotta dobrą interwencją popisał się bramkarz SC Neusiedl.

W 25. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Andriej Arszawin. Rosjanin zaprzepaścił jednak tę wspaniałą okazję, a kopnięta przez niego piłka poleciała w stronę chorągiewki w narożniku boiska

3 minuty później po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Walcott i mocnym strzałem umieścił ją w siatce austriackiej drużyny.

Po chwili Anglik miał szansę na podwyższenie rezultatu, jednak nie zdołał przelobować bramkarza Austriaków.

W międzyczasie boisko opuścił kontuzjowany Johann Djourou. Jego miejsce zajął Thomas Vermaelen.

W 30. minucie po podaniu Gibbsa, wynik na 2-0 podwyższył Jay Emmanuel Thomas.

W 35. minucie świetną okazję na zdobycie bramki miał Arszawin, jednak piłka po jego strzale trafiła wprost w leżącego na murawie bramkarza SC Neusiedl.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego wzmianki.

W przerwie boisko opuścili: Theo Walcott, Jay Emmanuel Thomas,Manuel Almunia, Andriej Arszawin, Jack Wilshere i Kieran Gibbs. W Ich miejsce pojawili się: Carsol Vela, Emmanuel Eboue, Bacary Sagna, Carlos Vela, Gael Clichy, Vito Mannone

2 minuty po rozpoczęciu 2 połowy świetnym podaniem do Carlosa Veli popisał się Samir Nasri, jednak piłka po strzale Meksykanina wylądowała w rękach bramkarza austriackiej drużyny.

W 50. minucie Marouane Chamakh został sfaulowany w polu karnym rywali. Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił sam poszkodowany zdobywając tym samym swoją pierwszą bramkę w barwach Arsenalu.

15 minut później po podaniu Nasriego piękną bramkę zdobył Carlos Vela, który przelobował bramkarza przeciwnika.

Minutę później sędzia podyktował rzut karny dla SC Neusiedl, za zagranie ręką Marouane Chamakha. Na szczęście znakomitą paradą popisał się Vito Manonne, który obronił strzał gracza austriackiej drużyny.

W pewnym momencie na boisku z powrotem pojawili się Jack Wilshere i Jay Emmanuel Thomas, lecz nikt za wyjątkiem bosa (nie mówiąc już o realizatorze) nie ma pojęcia kogo zastąpił.

Do końca spotkania Kanonierzy kontrolowali przebieg gry a rywale nie licząc nielicznych wrzutek nie potrafili zagrozić bramce Vito Mannone.

Spotkania towarzyskie autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Rebel komentarzy: 32927.07.2010, 20:54

No i zwycięstwo. Co prawda nie 8:0 ale 1/2 tego wyniku tez nie jest zła:)

Robin111 komentarzy: 11727.07.2010, 20:53

Jedna bramka i bym wygral zaklad :)

adam3462 komentarzy: 273227.07.2010, 20:53

Iceman wynik jest najważniejszy a grając z tymi bolkami 4-0 to nie wynik.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952127.07.2010, 20:53

Piłkarze szybko zbiegli do szatni :P

Cesc1994 komentarzy: 447027.07.2010, 20:53

no i koniec. W sumie to nie było zachwycające widowisko i nasi nie grali porywająco.

@fabregas444
A co nas obchodzi, co ciebie obchodzi?...

popekns komentarzy: 742027.07.2010, 20:48

Ale ruleta

Arsenal_1886 komentarzy: 1952127.07.2010, 20:47

Czemu nie ma Rosickiego i Songa ?

fabregas444 komentarzy: 169627.07.2010, 20:47

Gunner48--a co nas to obchodzi ze twoj kolega strzela z przewrotki po twoim dosrodkowaniu i ze gra jak Vela???

popekns komentarzy: 742027.07.2010, 20:43

nie no szamak czlowiek szklanka

Rebel komentarzy: 32927.07.2010, 20:43

niech sobie zrobi afro wtedy jak za nim będzie przeciwnik biegł to nic nie zobaczy przed sobą:D

mam kolege w drużynie...gra jak Vela...
Ale charakterystyczne u niego jest zdobywanie goli...z pozycji w których normalnie nie można trafić;p mówię u koledze;p

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 727.07.2010, 20:32

Skill Frimponga przed chwilą na środku boiska - genialny. :D To nie było 360 stopni, to było 480 :D

adam3462 komentarzy: 273227.07.2010, 20:32

Chyba Polacy dzisiaj nie zagrają..

Gunner4Life komentarzy: 19127.07.2010, 20:32

howareyou

jakoś wątpię, żeby nadszedł taki mecz, w którym Vela by normalnie strzelił. Chyba ma tak zaprogramowane buty, żeby same loby wpadały, czy coś.

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97927.07.2010, 20:30

GunnerFab - środkowy obrońca ustawiony przez Wengera z niewiadomych powodów najpierw na prawej obronie a potem na pomocy :/

Gunner4Life komentarzy: 19127.07.2010, 20:30

spóźnione brawa za bramki dla Carlosa i Maroune'a ! gratulacje za Vito, chociaż ten sędzia jest Austriakiem.

interesujące, że JET i Jack wrócili do gry.

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 627.07.2010, 20:30

A kto faulował że karny był bo przeoczyłem :D

GunnerFab komentarzy: 9027.07.2010, 20:30

Nordveit to obrońca czy pomocnik?

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 727.07.2010, 20:30

btw.
Zastanawiał się ktoś kiedyś, czy Vela trafi w końcu normalnego gola? Nie-lobem? :D

Czekam na dzień, w którym Vela znajdzie się na 16 metrze, ogra obrońcę i puści lufę w okno, ale jakoś nie mogę się doczekać.

SaGnA komentarzy: 98527.07.2010, 20:29