Lansbury zmuszony do gry na bramce

Lansbury zmuszony do gry na bramce 16.11.2010, 21:01, Michał Kowalczyk 37 komentarzy

Na ostatnie pół godziny dzisiejszego pojedynku reprezentacji Anglii U-21 z ekipą Niemiec pomocnik Arsenalu - Henri Lansbury - został niespodziewanie zmuszony do stanięcia między słupkami bramki drużyny Stuarta Pearce'a. Młody Kanonier zaczął spotkanie bardzo dobrze i niewiele brakowało, by po jego rzucie wolnym w 10. minucie na listę strzelców wpisał się Scott Sinclair.

W przerwie meczu, przy stanie 1-0 na Niemców, Jason Steele zmienił dotychczasowej bramkarza Scotta Loacha. Debiutujący w kadrze golkiper popisał się kilkoma udanymi interwencjami, jednak został wyrzucony z boiska za faul na Vukcevicu w 57 minucie spotkania. Jego miejsce w bramce Młodych Lwów zajął nie kto inny jak Henri Lansbury. Niemniej, zawodnik The Gunners - na co dzień występujący na pomocy - nie zdołał obronić karnego Cenka Tosuna i jego drużyna przegrywała wówczas 2-0.

Mimo teoretycznie kiepskiej sytuacji Anglików, wynik towarzyskiego meczu nie uległ już zmianie. Co więcej, Lansbury - który nieraz na treningach Arsenalu stawał na bramce - zaliczył kilka pewnych interwencji, chroniąc swoją reprezentację przed jeszcze większym blamażem.

Skrót meczu:

Henri LansburyReprezentacje U-21 autor: Michał Kowalczyk źrodło: Younggunsblog.co.uk
karlo komentarzy: 906918.11.2010, 19:16

Niemiec jakże profesjonalnie zanurkował, the oscar goes to....

Dominika93 komentarzy: 293717.11.2010, 18:36

może lepiej niech zostanie w pomocy ^^

laskowski19051995 komentarzy: 494517.11.2010, 17:59

A to dobre, może będziemy mieli jeszcze jednego bramkarza w Arsenalu, ale lepiej mu idzie w pomocy :D

MatArsenal9870 komentarzy: 216717.11.2010, 17:16

Henri ma ciekawy sposób bronienia (karnych) ;)

adam3462 komentarzy: 273217.11.2010, 16:59

Trzeba mu przyznać że pięknie upadł tak artystycznie. W Anglii dostał by czerwoną jak nic.

adam3462 komentarzy: 273217.11.2010, 16:52

Żaden karny sędzia się nie popisał.

Ewenement komentarzy: 209117.11.2010, 15:49

To jest przyszlosc reprezentacji niemiec :) Nurkowanie w polu karnym...Ten karny to naciagany ; d

Ciasteck2 komentarzy: 446717.11.2010, 15:09

To się nazywa wszechstronny piłkarz ;P

aRamsey komentarzy: 948617.11.2010, 14:28

Henri triche bronił tak tego karnego ala 'byle dalej od piłki' ;p

pkArs komentarzy: 46017.11.2010, 11:25

mało niemieckie nazwiska:D ale to już chyba standard jeśli chodzi o ich reprezentację;p ale aktor niezły idealnie wyczuł moment żeby sie przewrócić w pierwszej chwili sam się nabrałem dopiero w zwolnionym tempie zobaczyłem jak było naprawdę:D

holyart32 komentarzy: 36117.11.2010, 02:02

Sędzia rodem z polskiej ekstraklasy :-)

Blacharz komentarzy: 52017.11.2010, 01:07

ładnie to zrobił niemiec... ale chyba mu się basen w domu z boiskiem pomylił...

Szef komentarzy: 1303516.11.2010, 23:52

nurkowanie nurkowanie, tam karnego nie bylo

Gunner_995 komentarzy: 655016.11.2010, 23:44

Y yyy Trochę mnie zdziwko rypło :D nie zły kabaret...

Misio95 komentarzy: 316.11.2010, 23:17

ciekawa przygode przezyl przynajmiej
przyjmijmy ze nawet byl tam faul to jest mecz towarzyski wiec sedzia mogl dac zolta kartke a nie odrazu czerwona...
chcialbym Lansburyego czesciej ogladac w 1 skladzie niech ogra sie w pucharze ligi, anglii i np jak juz bedzie pewny awans w lidze mistrzow a potem kto wie moze drugi Wilshere

Bilardo komentarzy: 439 newsów: 116.11.2010, 22:50

A wie ktoś może jak się rozwija nasz kolejny młody bramkarz Shea???

Kondzior12 komentarzy: 490016.11.2010, 22:31

Almunia ma kolejnego konkurenta xD

madjer komentarzy: 553416.11.2010, 22:27

heh czasami tak bywa ... Fajna taka przygoda

Kipling komentarzy: 46016.11.2010, 21:45

no Henry, załatwiłes wlasnie Almunie!:P szkoda, ze Angole przegrały, ale czytam tego newsa z usmiechem na ustach.. tak czy inaczej bramkarzy u nas Ci pod dostatkiem;)

szalen komentarzy: 198216.11.2010, 21:19

Konkurencja dla Fabiana nam rośnie z nieoczekiwanej strony:) Dobrze, że chłopak zagrał tylko szkoda, ze do końca nie na swojej naturalnej pozycji.

SaGnA komentarzy: 98516.11.2010, 21:08

Wciąż czekam na więcej gry w pierwszej drużynie tego chłopaczka. Zachwycił mnie w meczu z Fulham. Mam nadzieje, że zagra z Wigan, albo chociaż z Partizanem na ES

kanonier_89 komentarzy: 93916.11.2010, 21:05