Mandzukić przed rewanżem z Arsenalem

Mandzukić przed rewanżem z Arsenalem 07.03.2013, 13:46, Adam Cygański 39 komentarzy

Napastnik Bayernu Monachium – Mario Mandzukić – przyznał, że losy rywalizacji z Arsenalem w 1/8 finału Ligi Mistrzów nie są jeszcze rozstrzygnięte, a w rewanżu na Allianz Arena może dojść do różnego scenariusza.

Pierwszy mecz na Emirates Stadium wygrali Bawarczycy 3-1. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w najbliższą środę.

- Wielu ludzi myśli, że awansowaliśmy już do kolejnej rundy, jednak futbol jest nieprzewidywalny. Możemy być spokojny o wynik tylko wtedy, gdy zagramy na takim samym poziomie, jak w Londynie. Niemniej jednak, gdy jak pierwsi stracimy bramkę, zrobi się niebezpiecznie – przyznał chorwacki napastnik.

- W Londynie strzeliłem gola, z którego bardzo się cieszę. Prasa nieustannie donosiła, iż nie mogę trafić do siatki rywali w Champions League, jednak ja się tym nie przejmowałem. Jedyna rzecz, która miała dla mnie znaczenie, to zwycięstwa – zakończył.

Bayern MonachiumLiga MistrzówMario Mandzukic autor: Adam Cygański źrodło: goal.com
darooo777 komentarzy: 1109.03.2013, 20:08

Głową myśląc patrze realnie czyli jestem realistą ale z drugiej strony głownie patrzę sercem, w moim jest armatka więc będę wierzył w wygraną do ostatniej minuty rewanżowego meczu ;)

melon komentarzy: 409.03.2013, 14:06

Bardzo podoba mi sie ten podział kibiców Arsenalu na optymistów, realistów, pesymistów. Bardzo fajnie czyta się wasze komentarze, czasem lepiej niż newsy i często jest bardzo zabawnie i śmiesznie :). Ja niestety należę do grupy realistów więc wiecie co chcę powiedzieć... ;)

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125108.03.2013, 23:01

Nasza wygrana 3-0 po golu w 95 minucie.... To by było coś.

Zordon20 komentarzy: 108.03.2013, 15:02

Te pizdeczki nie dały nam szans na ES, więc o czym my w ogóle mówimy. Poza tym ceny zawodników Bayernu podałeś bardzo zaniżone, wystarczy wejść na TM i tam są prawidłowe ceny.

darooo777 komentarzy: 1108.03.2013, 14:48

Piechota morska ? Chyba . . .

Piotrek123 komentarzy: 63008.03.2013, 13:53

a Marines to nie komandosi?

darooo777 komentarzy: 1108.03.2013, 13:43

No do paru można by było i się odnieść w ten sposób ;). . . i nie przesadzaj komandosi to są w Legii Cudzoziemskiej :)

Szirra komentarzy: 4308.03.2013, 12:43

"setoku mowi o *****skich bawarczykach niemieckim klubie z wyspy dojczland :D . . . W skrócie pizdeczki ;)"

Aha, bo mnie określenie "pizdeczki" kojarzy się z takimi nieradzącymi sobie z presją chłopczykami o delikatnym wnętrzu, których broń boże trener nie skrytykuje bo to, że grają źle wynika z faktu, że za bardzo chcą grać dobrze. Z której strony nie spojrzeć nie bardzo to pasuje do komandosów z Bayernu :)

darooo777 komentarzy: 1108.03.2013, 12:14

Piotrek123 komentarzy: 63008.03.2013, 10:52

gdyby marzenia były karalne połówa tu dostała by dożywocie:)

Szirra komentarzy: 4308.03.2013, 09:38

setoku, mówiąc pizdeczki kogo masz na myśli?

setoku_ komentarzy: 22008.03.2013, 09:02

Sprawdziłem sobie zestaw wartości zawodników w € z I jedenastki, może wam to coś zobrazuje :-)

Bayern Monachium: Neuer (25mln)-Alaba (15mln)-Lahm (20mln)-van Buyten (3mln)-Badstuber (17mln) *kontuzjowany-Martinez (40mln)-Kroos (32mln)-Schweinsteiger (25mln)-Ribery (42mln)-Mandzukić (16mln)-Gomez (30mln), nie wliczając Robben'a czy Mullera

wartość ok. 250 mln €

Arsenal Londyn: Szczęsny (15mln)-Nacho (10mln)-Sagna (15mln)-Vermealen (17mln)-Mertesacker (16mln)-Arteta (16mln)-Wilshere (30mln)-Cazorla (25mln)-Walcott (26mln)-Podolski (19mln)-Giroud (14mln)

wartość ok. 200 €

czym się różnimy? pieniądze nic nie grają, te pizdeczki są do ogrania, wierzę jak przed meczem rewanżowym z Milanem.
In Arsene We Trust!

arturo komentarzy: 61408.03.2013, 01:42

darooo777

zajebisty scenariusz :D Oby ten sen się sprawdził:D

darooo777 komentarzy: 1108.03.2013, 00:15

15 min. gry Manuel Neuer foul'uje w polu karnym wbiegającego na pełnej szybkości Theo , mamy rzut kartny i czerwoną kartkę dla bramkarza Bayernu. Do piłki podchodzi Arteta . . . GOOL prowadzimy w 16 min. po bramce z karnego!!! , nie zapomnijmy dodać że gramy w przewadze a bayern nie ma swojego n1 portero :D Mecz toczy się swoim rytmem lecz kanonierzy naciskaja bardziej niz w drugiej połowie pierwszego meczu. 39 min. Santi Cazorla uderza mocno . . . piłka odbija się od poprzeczki ale tuż pod nogi Giroud'a ten nie może się pomylić mamy 2:0 dla kanonierów. Wynik utrzymuje się doi końca połowy. 2 połowa bawarczyczy po 2 zmianach próbóją walczyć choćby o 1 brakme, w 67 min. odkryci nadziewają się na kontrę ARSENALU , piłkę z prędkością światła wyprowadza Jack Wilshere świetnie pokazuje mu się theo , jednak Jacek sam wchodzi w pole karne . . . mija brmkarza i trafia do pustej bramki !!!! Mamy 3:0 . Lecz w 90 + minucie Mandzukić pada w polu karnym Wojtka Szczęsnego ,po ewidentnym faulu T.Vermalena. Ale co się dzieje !! Sędzia podbiega do Mandzukić'a i wyciąga zółtą kartkę nie dyktując karnego ! do końca pozostaję paręnaście sekund. . . jeszcze akcje wyprowadza ARSENAL taaaaaak !!!! Ostatni gwidek !!!! Kanonierzy przechodzą dalej !!! . . . . . . . . . Noi się kur*a obudziłem :/

fabregas1987 komentarzy: 2581507.03.2013, 20:58

mnie się wydaje, że Arsenal wygra ten mecz 2:1 albo 1:0 i honorowo opuści LM

piter1908 komentarzy: 510407.03.2013, 20:48

a ja tam wierzę że sobie postrzelamy. Chust z obroną możemy stracic dwa gole ważne żebyśmy strzelili ze 4 :)
wymarzony wynik 2-4 jest całkiem realny o ile Wenger nie zacznie czegoś wymyślać i cudować.

Fakt że Bayern jest w Mega formie ale może w głowach będą mieć już ćwierćfinał ? może ich trener zrobi jakiś błąd ? może sędzia nam pomoże ? zobaczymy ale jeśli pojedziemy tam bez wiary w zwycięstwo to lepiej zostać w domu i zaoszczędzić na podróży zawsze to więcej kasy do podziału.

niski93 komentarzy: 581607.03.2013, 19:41

Bayern szybko strzeli gola i skończy ten dwumecz, tak mi się wydaje.

Piotrek123 komentarzy: 63007.03.2013, 19:25

wygramy jak będą grali w 8

Insekt komentarzy: 148707.03.2013, 19:08

3:0 dla Bayernu i pozamiatane.

mitmichael komentarzy: 4924307.03.2013, 19:07

W pilce nie takie rzeczy sie zdarzały ale o awans bedzie niezmiernie ciezko. No chyba, ze znowu potwierdzimy lepsza dyspozycje w meczach wyjazdowych

aaron komentarzy: 336607.03.2013, 18:38

Musimy zagrać jak z Milanem, nawet lepiej aby myśleć o awansie, ja WIERZĘ

Walcott1990 komentarzy: 16007.03.2013, 18:27

Wierze że wygramy ale czy awansujemy dalej?? tego nie wiem...obrona i szczesny by musieli bezbłednie zagrać i w ataku skuteczni musza byc

kot komentarzy: 151407.03.2013, 18:09

Wszystko sie okaże w środę. Trzeba wierzyć do końca.

Wojen komentarzy: 10307.03.2013, 17:41

ht tp://kwejk.p l/obrazek/1696115/nie-w****iaj-trenera.ht ml

Sathiss komentarzy: 195107.03.2013, 17:26

Cieszę się, że gracze Bayernu podchodzą z szacunkiem do Arsenalu. Nawet jeżeli to tylko na pokaz, to miło słyszeć, że nie każdy ma nas za średniaka.

Lukiner komentarzy: 194907.03.2013, 17:01

Szanse zawsze są, tylko trzeba grać na swoim poziomie a nie tylko piach...

Yakub97 komentarzy: 574607.03.2013, 16:45

Tez mysle, że mamy jeszcze szanse.
Jak szkoda tej jego fartownej bramki...

AnimeFan komentarzy: 52807.03.2013, 16:15

A ja myśle że wygramy 2-0 :)

Piotrek123 komentarzy: 63007.03.2013, 16:15

Gada tak z grzeczności wiadomo a co ma powiedzieć?że wygramy pewnie 4-0. nadzieja tkwi w tym że Bayern po meczu z Arsenalem gra z Bayerem który ich upokorzył w lidze więc będą grali w LM jak najmniejszym nakładem sił by się zemścić na Leverkusen

TheVerminator123 komentarzy: 45207.03.2013, 16:05

Nie widzę absolutnie żadnych szans.

IMO trzeba wystawić rezerwowy skład i skupić się na lidze.

pumeks komentarzy: 2080807.03.2013, 14:48

Szkoda, że nas nie lekceważą...... ale nie ma co sie łudzić, po 30 minutach będziemy przegrywać.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57007.03.2013, 14:46