Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal

Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal 13.08.2011, 19:36, Szymon Ortyl 2500 komentarzy

Dzisiejszy mecz, Kanonierzy zmuszeni byli rozegrać bez "kontuzjowanych" Samira Nasriego i Cesca Fabregasa, niemniej jednak drużynie walczącej o mistrzostwo Anglii, pokonanie Newcastle nie powinno nastręczać wielu problemów.

Entuzjazm rozochoconych rozpoczęciem sezonu kibiców z pewnością przygasł przez pierwsze 15 minut, gdyż oprócz strzału Rosickiego z 2 minuty na boisku nie działo się nic godnego uwagi. Dopiero w 17 minucie, pierwszą akcję przeprowadził debiutujący dziś w drużynie Kanonierów Gervinho, jednak Robin van Persie nie zdołał zamienić podania Iworyjczyka na bramkę dla The Gunners.

4 minuty później, po dośrodkowaniu Bartona potężnym strzałem popisał się Jonas, jednak piłka minęła bramkę Szczęsnego. Po chwili Alex Song ukarany został żółtą kartką za faul na Tiote.

W 30. minucie, Simpson wybił piłkę z linii bramkowej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego van Persiego i strzale głową Koscielnego. 15 minut później Robin van Persie zmarnował genialne podanie od Andrieja Arszawina stojąc niemal oko w oko z Timem Krulem. W samej końcówce pierwszej połowy, żółtą kartką za faul na Gervinho ukarany został Colloccini.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, żółtymi kartkami ukarani zostali Aaron Ramsey i Tomas Rosicky. 4 minuty później po strzale van Persiego z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła bramkę Tima Krula.

W 60. minucie po dobrej akcji Obertana, fenomenalną interwencją popisał się Thomas Vermaelen. Minutę później Theo Walcott zastąpił na placu gry Andrieja Arszawina. Po chwili, Theo Walcott oddał strzał wprost w rękawice Tima Krula. Chwilę później Alex Song nadepnął na nogi Bartona, jednak zrobił to na tyle sprytnie, iż sędzia nie zauważył przewinienia. Była to pierwsza z fatalnych decyzji sędziego tego wieczoru.

W 66. minucie żółtą kartką za faul na Ramsey'u ukarany został Tiote. 10 minut później zahaczany lekko Gervinho w teatralny sposób upadł w polu karnym. Nie spodobało się to Bartonowi, który trzymając za koszulkę zaczął podnosić go do pionu. Wywiązała się bijatyka, po której czerwoną kartką za klepnięcie Bartona w twarz ukarany został Gervinho, a Barton zobaczył zaledwie żółtą kartkę. Za wmieszanie się w całą sytuację żółtą kartką ukarany został także Wojciech Szczęsny. Warto zaznaczyć, iż sędzia nie przerwał akcji zanim doszło do ataku Bartona na Gervinho, więc sędzia powinien podyktować rzut karny dla Kanonierów.

Po kilku minutach na boisku pojawili się Emmanuel Frimpong i Johan Djourou, jednak ich wejście nie zmieniło obrazu gry. Do końca spotkania obie drużyny grały zachowawczo, starając się za wszelką cenę nie stracić bramki.

Ayew jest świetny . Cieszyłbym sie gdyby przyszedł

Vidic do końca sezonu, aż tak poważnie to wygląda? co sie stało?

Arshawin74 komentarzy: 80614.08.2011, 18:34

phil jones za ferdinanda

aguero10 komentarzy: 861214.08.2011, 18:33

Wenger ściągnie kogos mało znanego a takim jest właśnie Martin a po drugie francuz.A co do Ayew 11,5 mln to jeszcze przyzwoita cena za skrzydłowego ma własnie taką klauzule w kontrakcie .

schade komentarzy: 386214.08.2011, 18:33

Ferdinand kontuzja :)

Arshawin74 komentarzy: 80614.08.2011, 18:33

jadson nam po dupe
wole ramseya chociaż wiadomo że 2lat jeszcze potrzebuje

executer1 komentarzy: 268614.08.2011, 18:33

Zobaczymy na ile bo pewnie bedzie to tydzien,nie jak u nas pare miesiecy lub caly sezon

HellSpawn komentarzy: 618514.08.2011, 18:33

Dwóch środkowych obrońców kontuzjowanych :D

Szogun komentarzy: 28888 newsów: 314.08.2011, 18:32

Vidic i Ferdinand kontuzje. Ciekawe jak długo potrwają.

Kanonier_14 komentarzy: 63714.08.2011, 18:31

Haha, Ferdinand chyba też kontuzja :D

jarts komentarzy: 231914.08.2011, 18:30

nie ujmując skillow Jadsonowi troche żałosnie to wygląda. Fabregas odchodzi Jadson przychodzi

badyl254 komentarzy: 264114.08.2011, 18:28

Tu macie dzisiejszą sesję treningową La Masii (wszystkie sekcje).

springlaneschool.co.uk/resources/_wsb_450x305_Drama+class+2.JPG

aguero10 komentarzy: 861214.08.2011, 18:26

Martin za 15 mnl u nas i Ayew za 11,5 mln za Fabsa i Nasriego ....

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16414.08.2011, 18:26

jak gra MU, podobnie jak my wczoraj, czy lepiej ???

Kanonier_14 komentarzy: 63714.08.2011, 18:26

Patrząc na wyniki z tej kolejki można stwierdzić, że ta liga bardzo się wyrównuje i staje się coraz lepsza.

HellSpawn komentarzy: 618514.08.2011, 18:26

Nie bo nie ma Hernandeza.

schade komentarzy: 386214.08.2011, 18:25

Chociaż znając United to w doliczonym walną brzuchem czy okiem albo pomogą sędziowie.

HellSpawn komentarzy: 618514.08.2011, 18:24

Nie macie gdzie plotek czytać?

badyl254 komentarzy: 264114.08.2011, 18:24

Z tego co wyczytałem na ilovebarca.org to, aby przejść pomyślnie testy należy:

- upaść spektakularnie bez kontaktu;
- podnieść się z zasłoniętą twarzą;
- podglądać decyzje sędziego z jedną ręką w skurczu poziomym.

Podobno z powodu tego ostatniego Cesc ma problemy.

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16414.08.2011, 18:24

eurosport.pl/pilka-nozna/premier-league/2011-2012/wenger-znalazl-nastepcow_sto2907878/story.shtml

schade komentarzy: 386214.08.2011, 18:23

No faworyci słabo na razie. :) Więc nie ma się co wstydzić tego wczorajszego remisu :)

GO GO GO WBA!

jarts komentarzy: 231914.08.2011, 18:22

nie ma Hernandeza to nie ma kto uchem strzelić

cypisek95 komentarzy: 43114.08.2011, 18:21

No wkońcu nie wiadomo jakie są testy medyczne w barcelonie może aktorskie :D

HellSpawn komentarzy: 618514.08.2011, 18:20

Ja słyszałem, że badań potwierdzających DNA Barcy. Chcą sprawdzić czy to nie podróba.

zuczek1987 komentarzy: 640314.08.2011, 18:20

hahahaha !

jarts komentarzy: 231914.08.2011, 18:19

Myslałem że ukończy ją na miejscu ucząc się od najlepszych fachowców

badyl254 komentarzy: 264114.08.2011, 18:19

Wiecie jakiego papieru brakuje do ogłoszenia transferu Cesca? Dyplomu szkoły teatralno - aktorskiej.

Marioo komentarzy: 57414.08.2011, 18:14

HellSpawn

Barca w 12, jeszcze sędzia.

HellSpawn komentarzy: 618514.08.2011, 18:14

Diablica

Zmieniam decyzję. Stawiam 2x 0,7l na wygraną WBA!!! :)

Arshawin74 komentarzy: 80614.08.2011, 18:11

a bramki dzisiaj na bernabeu liczą się półtora pkt dla barcy?
czy tylko w LM tak jest>?

scKanonier94sc komentarzy: 318914.08.2011, 18:10

Fajnie i jakby Barca 2 razy dostala i skoro Fabs ma tam isc to fajnie by bylo z nim w skladzie;p

Yahoooo komentarzy: 103914.08.2011, 18:10

HS - Tak to jest dwumecz. P.S. WBA powinno szukać strzałów z dystansu, wolnych i może coś wpaść.. De Gea średnio daje sobie rade w takich sytuacjach, do tego ciąży na nim presja

HellSpawn komentarzy: 618514.08.2011, 18:10

A no dzięki nie wiedziałem. Nie interesuje się tą babską ligą. Tylko mecze Real-Barca oglądam.

Arshawin74 komentarzy: 80614.08.2011, 18:10