Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal

Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal 13.08.2011, 19:36, Szymon Ortyl 2500 komentarzy

Dzisiejszy mecz, Kanonierzy zmuszeni byli rozegrać bez "kontuzjowanych" Samira Nasriego i Cesca Fabregasa, niemniej jednak drużynie walczącej o mistrzostwo Anglii, pokonanie Newcastle nie powinno nastręczać wielu problemów.

Entuzjazm rozochoconych rozpoczęciem sezonu kibiców z pewnością przygasł przez pierwsze 15 minut, gdyż oprócz strzału Rosickiego z 2 minuty na boisku nie działo się nic godnego uwagi. Dopiero w 17 minucie, pierwszą akcję przeprowadził debiutujący dziś w drużynie Kanonierów Gervinho, jednak Robin van Persie nie zdołał zamienić podania Iworyjczyka na bramkę dla The Gunners.

4 minuty później, po dośrodkowaniu Bartona potężnym strzałem popisał się Jonas, jednak piłka minęła bramkę Szczęsnego. Po chwili Alex Song ukarany został żółtą kartką za faul na Tiote.

W 30. minucie, Simpson wybił piłkę z linii bramkowej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego van Persiego i strzale głową Koscielnego. 15 minut później Robin van Persie zmarnował genialne podanie od Andrieja Arszawina stojąc niemal oko w oko z Timem Krulem. W samej końcówce pierwszej połowy, żółtą kartką za faul na Gervinho ukarany został Colloccini.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, żółtymi kartkami ukarani zostali Aaron Ramsey i Tomas Rosicky. 4 minuty później po strzale van Persiego z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła bramkę Tima Krula.

W 60. minucie po dobrej akcji Obertana, fenomenalną interwencją popisał się Thomas Vermaelen. Minutę później Theo Walcott zastąpił na placu gry Andrieja Arszawina. Po chwili, Theo Walcott oddał strzał wprost w rękawice Tima Krula. Chwilę później Alex Song nadepnął na nogi Bartona, jednak zrobił to na tyle sprytnie, iż sędzia nie zauważył przewinienia. Była to pierwsza z fatalnych decyzji sędziego tego wieczoru.

W 66. minucie żółtą kartką za faul na Ramsey'u ukarany został Tiote. 10 minut później zahaczany lekko Gervinho w teatralny sposób upadł w polu karnym. Nie spodobało się to Bartonowi, który trzymając za koszulkę zaczął podnosić go do pionu. Wywiązała się bijatyka, po której czerwoną kartką za klepnięcie Bartona w twarz ukarany został Gervinho, a Barton zobaczył zaledwie żółtą kartkę. Za wmieszanie się w całą sytuację żółtą kartką ukarany został także Wojciech Szczęsny. Warto zaznaczyć, iż sędzia nie przerwał akcji zanim doszło do ataku Bartona na Gervinho, więc sędzia powinien podyktować rzut karny dla Kanonierów.

Po kilku minutach na boisku pojawili się Emmanuel Frimpong i Johan Djourou, jednak ich wejście nie zmieniło obrazu gry. Do końca spotkania obie drużyny grały zachowawczo, starając się za wszelką cenę nie stracić bramki.

Wywiad z Arsenem Wengerem po meczu z Newcastle

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
MateuszK4nonier komentarzy: 440414.08.2011, 20:39

SzczecinWGrze90@
Przecież jeszcze nie uzupełnili punktów, to co ma być ?

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068714.08.2011, 20:37

Kubas @ Można linka?

kamil_9414 komentarzy: 282814.08.2011, 20:37

KubasFCB---->
Nie uwierzę puki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia- wybacz!
Za duzo tego ostatnio bylo...

KubasFCB komentarzy: 30914.08.2011, 20:33

Tymczasem Cesc już leci do Barcelony. Na twitterach krąży jego zdjęcie zrobione dziś wieczorem na Heathrow, planowany przylot do Barcelony o 21:10.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068714.08.2011, 20:33

2 mecze ;/ czyli na LIV i MANU

masterxx komentarzy: 1314.08.2011, 20:32

Arsenal midfielder Cesc Fabregas has at 19:20 taken a flight from London to Barcelona.

amadeo komentarzy: 514914.08.2011, 20:30

A tak apropo tej czerwonej kartki Gervinho - wiadomo ile meczy będzie pauzował ?

SzczecinWGrze90 komentarzy: 148914.08.2011, 20:30

Jak tam FPL panie i panowie?

Szogun komentarzy: 28888 newsów: 314.08.2011, 20:26

Jojo To jest Shoutbox

zuczek1987 komentarzy: 640314.08.2011, 20:23

aha ok ale nawet nie przewiniła się żadna informacja że się nim niby interesujemy?

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52014.08.2011, 20:21

zuczek - krótko i na temat - ŻADNA.

Kondzior12 komentarzy: 490014.08.2011, 20:20

Ferdinand nie zagra przez 6 tyg a Rafael przez 10.
A jak sie nie myle to Evra doznał jakiejś kontuzji na meczu reprezentacji chyba.

zuczek1987 komentarzy: 640314.08.2011, 20:20

jaka jest szansa że kupimy Goetze ? jak dla mnie dobry zmiennik dla Fabsa a no i Wenger takich piłkarzy lubi

kamil_9414 komentarzy: 282814.08.2011, 20:19

Griz--->
Moze masz takie cos jak ja, u mnie pisze ze zawsze jest baza akrywna( zawsze pokazuje ze pozostalo do zakonczenia ochrony 30 dni)

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52014.08.2011, 20:19

zuczek -- taaa a za dwa tygodnie wszyscy nagle ozdrowieją.

zuczek1987 komentarzy: 640314.08.2011, 20:17

Fabio,Smalling,Evans,Evra obrona na nas - bułka z masłem.. gdyby grał Fabregas i Nasri

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4814.08.2011, 20:15

Czyli MU zagra z nami z posypaną obroną. Ciekawe..

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27314.08.2011, 20:13

concrete-----> no mi też się wydaje, że wszystko OK, lecz nie wiem jakim cudem... Czekam na PM i dzięki za pomoc :)

zuczek1987 komentarzy: 640314.08.2011, 20:11

Rafael wypada na 10 tygodni Rio 6 i Vidic 3 tygodnie !

JoJo69 komentarzy: 20114.08.2011, 20:07

Na tej stronie powinien być Shoutbox, często komentarze nie odnoszą się do tematu newsa.

radekkozlowski20 komentarzy: 11614.08.2011, 20:04

pierwszy poważny sprawdzian w tym sezonie..

amadeo komentarzy: 514914.08.2011, 19:56

A tymczasem Titi wciąż szaleje...kolejna ładna bramka; przydałby się teraz tej drużynie taki zawodnik
youtube.com/watch?v=aSwZpf-Qvrs&feature=player_embedded

Asiek69 komentarzy: 236614.08.2011, 19:56

FabAFC
w przypadku AW zawsze jest to samo - wciskanie kitu w każdym przypadku ;)

Ewenement komentarzy: 209114.08.2011, 19:55

panowie:D(i panie jesli sa) my sie tu martwimy o nasza gre a ona wyglada 2x lepiej niz gra chelsea...i nie jest wiele gorsza od gry manu...glowyy do gory :)

radekkozlowski20 komentarzy: 11614.08.2011, 19:54

nie puszczą martina..borussia go chciała i nic..

Rafi komentarzy: 128114.08.2011, 19:52

Fabs-ja wyznaje poprostu taka zasade jak juz pisalem;)Nie kazdy musi sie ze mna zgadzac;)

Hans_Zimmer komentarzy: 594814.08.2011, 19:52

ale w sumie jeśli odejdzie Fabregas i Nasri to może przyjść i Jadson i Martin .

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 19:51

Asiek69

Przykład jak Hans_Zimmer. To zupełnie inna sytuacja, przyznać się do zainteresowania jakimś piłkarzem, a potwierdzenie, że ktoś odejdzie mimo iż to jeszcze nie jest oficjalne.

radekkozlowski20 komentarzy: 11614.08.2011, 19:51

jeśli ma ktoś przyjść to hazard albo lucho,

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 19:49

Rafi

To znaczy, że jak ktoś na przykład przez rok-dwa grał amatorsko w Iskrze Gdynia, a potem przeniósł się do Arki Gdynia i tam się szkolił, kształtował, to jest wychowankiem Iskry?

Jak się ma 10 lat to się dosyć często zmienia kluby piłkarskie... Wiem po swoich znajomych.

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 19:49

@asiek ale w porównaniu do Ayewa i Marvina... sory bejbe nie ta liga :D

@Rafi moglibyśmy to podciągnąć nawet do tego stopnia że "No przepraszam bardzo ale to chyba AFC wychowało Cesca Fabregasa a nie Barcelona" -> Wenger na jednej z konferencji prasowych :P

radekkozlowski20 komentarzy: 11614.08.2011, 19:49

wolałbym lucho niz jego...

Asiek69 komentarzy: 236614.08.2011, 19:49

FabsAFC
a czego to Arsene nie mówił
że zacytuje: "nie sądzę, żeby ktoś był blisko odejścia"

Hans_Zimmer komentarzy: 594814.08.2011, 19:48

FabsAFC po głębszym zastanowieniu przyznaje Ci racje podałem głupi przykład ;p wybacz ;p

Asiek69 komentarzy: 236614.08.2011, 19:47

Ja akurat nie mam nic zbytnio przeciw Jadsonowi ;] wydaję się w porządku.

Rafi komentarzy: 128114.08.2011, 19:47

Wazza-ale rok wczesniej gral w juniorach Bradford.Prawdziwy wychowanek tak jak np Wilshare czy Scholes przechodzi przez wszystkie szczeble szkolki danego klubu.A Cleverly pierwsze kroki stawial w Bradford.

Fabregas tez piersze kroki stawial w Mataro,a wiec jest wychowankiem tego klubu,a nie Barcelony...

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 19:47

Hans_Zimmer

Ale to zgoła inna sytuacja moim zdaniem

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 19:46

z tego co wiem to jutro na konferencji prasowej Cesc będzie żegnał sie z kibicami. zrozumiałem że ta konferencja będzie w Londynie

radekkozlowski20 komentarzy: 11614.08.2011, 19:46

nie sprawdzi się u nas..

Hans_Zimmer komentarzy: 594814.08.2011, 19:46

FabsAFC Wenger mówił też że Fabregas nie jest przygotowany do gry a Nasri ma grypę ;p

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 19:45

asiek69

Arsene mówił, że żadne rozmowy z SZachtarem nie są prowadzone.

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 19:44

dominique

na goal.com też jest napisane, że dzisiaj przyjeżdża się dogadywać i dzisiaj albo jutro przechodzi testy. Jak je przejdzie to będzie oficjalne potwierdzenie transferu.

Hans_Zimmer komentarzy: 594814.08.2011, 19:44

Asiek69 niestety też mi się tak wydaje ...

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 19:43

@asiek69 no oby nie :P nie ufam brazylijczykom :D jednego mamy z głowy to drugi przyjdzie ;/

concrete13 komentarzy: 869814.08.2011, 19:42

Griz - > szczerze to jakoś brat zawsze wpada na kompa i to robi, więc wieczorem się go spytam...u Mnie jest taka sama baza wirusów (6377) , myślę , że wszystko jest okey..ale jak wróci to Ci wyślę PW dla pewności

dominique7 komentarzy: 27414.08.2011, 19:41

powiedziała to osoba która pracuje na lotnisku: Cesc Fabregas is on the 18:20 flight to Barcelona

Asiek69 komentarzy: 236614.08.2011, 19:41

a ja wam mówię, ze przyjdzie Jadson ^^ AW jest wyraźnie nim zainteresowany, Szachtar nie stwarza oporów, wszystko czyli zależy od Jadsona, a wiadomo, że facet nie odmówi.