Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal

Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal 04.05.2013, 19:20, Łukasz Kęczkowski 4354 komentarzy

Spotkanie bez historii. Kanonierzy co prawda wygrali z QPR 1-0 i zgarnęli trzy punkty, które niezmiernie pomogą im w walce o miejsce w Wielkiej Czwórce, ale nikt nie będzie roztrząsał tego meczu. Przez większość czasu oglądaliśmy nudną kopaninę, którą poprzedziła bramka w 20. sekundzie meczu zdobyta przez Theo Walcotta, która okazała się najszybszą w tym sezonie Premier League.

Oba zespoły przystąpiły do meczu w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Ramsey - Walcott, Rosicky, Cazorla - Podolski.

QPR: Green - Onuoha, Hill, Ben-Haim, Traore - Jenas, Mbia - Park, Remy, Townsend - Zamora.

Pierwszy gwizdek Jonathana Mossa rozpoczął mecz

Już w pierwszej minucie mamy bramkę dla Arsenalu! Po ładnej kombinacyjnej akcji całego zespołu oko w oko z Greenem stanął Theo Walcott i strzałem po długim słupku pokonał angielskiego bramkarza. 1:0 dla Kanonierów.

W 15. minucie po kolejnej kombinacyjnej akcji na strzał z dystansu zdecydował się Cazorla, jednak uderzenie Hiszpana zostało zablokowane.

Kolejne minuty to ciągła ofensywa podopiecznych Wengera, którym nie udawało się jednak zaprezentować żadnej ciekawej, składnej akcji, po której mogliby oni podwyższyć prowadzenie.

W 24. minucie przed dogodną sytuacją stanęli Kanonierzy, jednak nikt nie poszedł do końca za piłką, którą przepuścił Walcott po płaskim dośrodkowaniu Podolskiego.

W 26. minucie podanie w pole karne otrzymał Theo Walcott od Tomasa Rosicky'ego. Anglik odwrócił się z rywalem na plecach i oddał strzał po krótkim słupku bramki strzeżonej przez Greena, jednak angielski golkiper zdołał sparować piłkę na słupek, po czym wybili ją jego obrońcy.

Pięć minut później po zamieszaniu w polu karnym Arsenalu na strzał zdecydował się Park Ji-Sung, jednak został on zablokowany.

W 37. minucie po niecelnym wyrzucie Szczęsnego piłkę przejął Ben Haim, przebiegł kilka metrów i oddał ładny strzał, jednak polski golkiper tym razem nie popełnił błędu i bez problemu złapał futbolówkę. Kilka minut później ładny strzał z rzutu wolnego oddał Townsend, jednak futbolówka minimalnie minęła słupek.

Po minucie doliczonego czasu gry sędzia wysłał graczy na przerwę.

W przerwie Harry Redknapp przeprowadził pierwszą zmianę. Boisko opuścił Mbia, którego zastąpił Derry.

Początek drugiej połowy to rozpaczliwe ataki gospodarzy, które nie przynosiły jednak większego rezultatu.

W 56. minucie ładnym strzałem popisał się Loic Remy, jednak na posterunku czekał Wojciech Szczęsny, który nie miał problemów z tym uderzeniem.

W 60. minucie prawym skrzydłem ładnie urwał się Townsend, a Monreal musiał ratować się faulem, za co obejrzał żółtą kartkę. Cztery minuty później za faul na Rosickym podobny kartonik otrzymał Derry.

W 71. minucie Walcott ładnie urwał się Ben Haimowi i uderzył w kierunku krótszego słupka bramki Greena, jednak ten nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę na rzut rożny.

W 78. minucie za faul na Rosickym obejrzał Jenas. Po chwili Redknapp przeprowadził kolejną zmianę. Za Zamorę wszedł Taarabt.

W 83. minucie mocniej zabiły serca kibiców. Techniczny strzał ze skraju pola karnego oddał Remy, jednak Szczęsnemu udało się obronić to uderzenie.

Chwilę później Arsene Wenger przeprowadził pierwszą zmianę. Alex Oxlade-Chamberlain zastąpił Podolskiego. W 89. minucie za Cazorlę wszedł Wilshere. Dwie minuty później Wenger zdecydował, że chwilę odpoczynku powinien dostać Rosicky, wobec czego zastąpił go Vermaelen. Minutę później na jeszcze jedną zmianę zdecydował się Harry Redknapp. Fabio zastąpił Armanda Traore. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Kolejne trzy punkty dla Arsenalu!

Raport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:21

Jest duża szansa ,że ani AV ani Wigan nie spadnie, nawet Swansea może spaść

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 21:21

@A23 ale że co? Że są niby dobrzy wg Ciebie ?

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:21

z rożnego, pamiętam ten mecz, jakoś utkwił mi w pamięci xd

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 207.05.2013, 21:20

songoku

Chodzi mi tu tylko o to którą drużynę bardziej wolicie piłkarsko, nie patrząc pod kątem Arsenalu. Ja osobiście chyba Ville, bo mają lepszych juniorów, którzy moga zawojować w PL w najbliższych sezonach

arsenalfann komentarzy: 1024307.05.2013, 21:19

Burza? U mnie się zanosiło na burzę. W chwila moment się zachmurzyło ale nic z tego nie było.

Ars3n komentarzy: 1235407.05.2013, 21:19

Songoku
faktycznie, od razu to strzelil na 1:1. U siebie to ich juz roznielislismy.

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:19

arseneal
rozwalasz burze tak jak Steven Segal całą ruską mafie!

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 207.05.2013, 21:15

Wolicie AV czy Wigan? I nie sugerujcie się, że jak Aston Villa spadnie to Benteke będzie do wyciągnięcia i od nas przyjdzie -.-

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:15

arsenaal
prąd mu wyłączyli, ale ciągle spamuje na k.com! Ponad prawem!

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 21:13

Micah Richards jest kapitanem w meczu z drużyną piotrka odemłingi...czemu?

Cesc1994 komentarzy: 447207.05.2013, 21:12

Jaki zwod McManamana! Theo tez tak bedzie umial ;p

Ars3n komentarzy: 1235407.05.2013, 21:12

Songoku
nom, najpierw ta frajerska bramka co sam sobie wpuscil do bramki, a potem jeszcze incydent z Solem.

diabolek96 komentarzy: 7107.05.2013, 21:12

z takimi dośrodkowaniami ? :D fakt ładnie gra :) jak wigan spadnie ,będzie za małą kasę do wyciągnięcia

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:11

Wiem ,że się powtarzam, McManaman do Arsenalu !

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:10

No właśnie dlatego muszą wygrać, żeby nam odpuścili.

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:10

ten strzał Vareli to był wsytd ;x

kb8konrad komentarzy: 143207.05.2013, 21:09

Wigan w ciagu 11 dni rozegra 4 spotkania.
Ciekawe jak będzie z ich formą przeciwko nam.

Ars3n komentarzy: 1235407.05.2013, 21:09

Songoku
ta XD jak sobie pomysle jak wtedy Fabianski sie sfrajerowal w tym meczu, to masakra.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:08

Świetnie gra ten Mcmanaman

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:08

ars3n
chodzi o ten z Solem i Fabianem co Falcao strzelił ;D?

diabolek96 komentarzy: 7107.05.2013, 21:08

jeszcze nic nie jest potwierdzone ;)

Gofer999 komentarzy: 1473207.05.2013, 21:07

@TheDogg Usłyszeli ploty że z Jojo klub dyskutuje i już go do składu wstawiają.xD

TheDogg komentarzy: 72007.05.2013, 21:07

Mógłby ktoś mnie uświadomić? Bo nie wiem czy się jarać już tym Joveticiem.

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 21:06

Chciałbym zobaczyć taki stały fragment w wykonaniu Luiza :D ktoś by doznał kontuzji chyba :>

TheDogg komentarzy: 72007.05.2013, 21:04

A tak w ogóle to dlaczego tacy pewni jesteście, że Jovetic do nas przyjdzie? Wenger potwierdził czy co?

diabolek96 komentarzy: 7107.05.2013, 21:03

pośredni :P

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7207.05.2013, 21:03

ale masakryczna burza była. u was też pizgało gradem?

arsenalfann komentarzy: 1024307.05.2013, 21:03

@AAl
Niech Jovetić gra na szpicach. Na pewno będzie lepiej niż Giroud, a gdyby Giroud był w formie to powinna być rywalizacja na ŚN. Jak na razie to tylko nasze domysły.

koczan_4 komentarzy: 330207.05.2013, 21:03

@Borekenema
Właśnie o to mi chodzi, żeby pozbyć się Gervinho a za niego kogoś lepszego ściągnąć.

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 21:01

"bardzo nikłe" kurde jakoś to dziwnie brzmi :P chyba powinno byś samo "nikłe" lub "bardzo małe".

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 20:58

@arsenalfann
Jo-Jo nie przyjdzie na skrzydło.
Po prostu może grać na skrzydle. Jeśli będzie taka sytuacja, że Giroud będzie w formie (sic!), a np. nasi skrzydłowi będą lamić to wtedy można Stevana przesunąć na skrzydło. Dodatkowa opcja w ataku i tyle.

Ja kibicuję Łabędziom. Jak Wigan dziś przegra to będą mieli bardzo nikłe szanse na utrzymanie.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 107.05.2013, 20:58

język polski trudna język. 2x "niech" i 3 posty pod rząd. przepraszam jak uraziłem estetów, kończę ze spamem na dzisiaj

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 107.05.2013, 20:57