Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal

Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal 04.05.2013, 19:20, Łukasz Kęczkowski 4354 komentarzy

Spotkanie bez historii. Kanonierzy co prawda wygrali z QPR 1-0 i zgarnęli trzy punkty, które niezmiernie pomogą im w walce o miejsce w Wielkiej Czwórce, ale nikt nie będzie roztrząsał tego meczu. Przez większość czasu oglądaliśmy nudną kopaninę, którą poprzedziła bramka w 20. sekundzie meczu zdobyta przez Theo Walcotta, która okazała się najszybszą w tym sezonie Premier League.

Oba zespoły przystąpiły do meczu w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Ramsey - Walcott, Rosicky, Cazorla - Podolski.

QPR: Green - Onuoha, Hill, Ben-Haim, Traore - Jenas, Mbia - Park, Remy, Townsend - Zamora.

Pierwszy gwizdek Jonathana Mossa rozpoczął mecz

Już w pierwszej minucie mamy bramkę dla Arsenalu! Po ładnej kombinacyjnej akcji całego zespołu oko w oko z Greenem stanął Theo Walcott i strzałem po długim słupku pokonał angielskiego bramkarza. 1:0 dla Kanonierów.

W 15. minucie po kolejnej kombinacyjnej akcji na strzał z dystansu zdecydował się Cazorla, jednak uderzenie Hiszpana zostało zablokowane.

Kolejne minuty to ciągła ofensywa podopiecznych Wengera, którym nie udawało się jednak zaprezentować żadnej ciekawej, składnej akcji, po której mogliby oni podwyższyć prowadzenie.

W 24. minucie przed dogodną sytuacją stanęli Kanonierzy, jednak nikt nie poszedł do końca za piłką, którą przepuścił Walcott po płaskim dośrodkowaniu Podolskiego.

W 26. minucie podanie w pole karne otrzymał Theo Walcott od Tomasa Rosicky'ego. Anglik odwrócił się z rywalem na plecach i oddał strzał po krótkim słupku bramki strzeżonej przez Greena, jednak angielski golkiper zdołał sparować piłkę na słupek, po czym wybili ją jego obrońcy.

Pięć minut później po zamieszaniu w polu karnym Arsenalu na strzał zdecydował się Park Ji-Sung, jednak został on zablokowany.

W 37. minucie po niecelnym wyrzucie Szczęsnego piłkę przejął Ben Haim, przebiegł kilka metrów i oddał ładny strzał, jednak polski golkiper tym razem nie popełnił błędu i bez problemu złapał futbolówkę. Kilka minut później ładny strzał z rzutu wolnego oddał Townsend, jednak futbolówka minimalnie minęła słupek.

Po minucie doliczonego czasu gry sędzia wysłał graczy na przerwę.

W przerwie Harry Redknapp przeprowadził pierwszą zmianę. Boisko opuścił Mbia, którego zastąpił Derry.

Początek drugiej połowy to rozpaczliwe ataki gospodarzy, które nie przynosiły jednak większego rezultatu.

W 56. minucie ładnym strzałem popisał się Loic Remy, jednak na posterunku czekał Wojciech Szczęsny, który nie miał problemów z tym uderzeniem.

W 60. minucie prawym skrzydłem ładnie urwał się Townsend, a Monreal musiał ratować się faulem, za co obejrzał żółtą kartkę. Cztery minuty później za faul na Rosickym podobny kartonik otrzymał Derry.

W 71. minucie Walcott ładnie urwał się Ben Haimowi i uderzył w kierunku krótszego słupka bramki Greena, jednak ten nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę na rzut rożny.

W 78. minucie za faul na Rosickym obejrzał Jenas. Po chwili Redknapp przeprowadził kolejną zmianę. Za Zamorę wszedł Taarabt.

W 83. minucie mocniej zabiły serca kibiców. Techniczny strzał ze skraju pola karnego oddał Remy, jednak Szczęsnemu udało się obronić to uderzenie.

Chwilę później Arsene Wenger przeprowadził pierwszą zmianę. Alex Oxlade-Chamberlain zastąpił Podolskiego. W 89. minucie za Cazorlę wszedł Wilshere. Dwie minuty później Wenger zdecydował, że chwilę odpoczynku powinien dostać Rosicky, wobec czego zastąpił go Vermaelen. Minutę później na jeszcze jedną zmianę zdecydował się Harry Redknapp. Fabio zastąpił Armanda Traore. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Kolejne trzy punkty dla Arsenalu!

Raport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 23:12

Hajs nie jest z plastiku tumonie !

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 23:12

ja bym wydrukował sobie drukarke 3D albo hajs ;O

Ars3n komentarzy: 1235407.05.2013, 23:11

Tez chcem takom drukarke! Bron bede robil, geniusz zla.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7207.05.2013, 23:11

wszyscy drukujemy czołgi i robimy Niemcom odwet za '39!!!!1111

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 23:09

@Arsenal23
To grubo. Duża ta drukarka musi być.

Katie komentarzy: 552 newsów: 607.05.2013, 23:07

telegraph.co.uk/sport/football/teams/manchester-united/10042798/Sir-Alex-Ferguson-considering-retiring-as-Manchester-United-manager-before-end-of-the-week.html

Marzag komentarzy: 41317 newsów: 107.05.2013, 22:55

w tamtym roku matura z matmy byla hardcorowo banalna. mam teraz zajechany mózg od nauki i popełniam dużo błędów, pominąłem 2 ostatnie zadania bo więcej mi się nie chciało robić i miałem 65 %

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 22:54

Tyskie

Marzag komentarzy: 41317 newsów: 107.05.2013, 22:53

panowie, byli maturzysci w tablicy ze wzorami jaka dostane na maturze bede mial kazdy potrzebny wzor do liczenia? np wzor na symetralna odcinka?

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 22:53

@Arsenal23
Jakie palisz?

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 22:51

@Arsenal23
Hue hue.
Za kim będziesz w meczu Arsenal - Wigan?

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 22:51

Za Majkiem Dinem, wynocha do Fiorentiny !

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 22:50

@Arsenal23
Hue hue.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 307.05.2013, 22:50

Kurde, Swansea ostatnio tak cieniowało, a akurat z Wigan musieli wygrać... No, ale banalne błędy w obronie zrobiły swoje. Do tego WBA przegrało, podwójna lipa. :|

19TOMEK91 komentarzy: 157207.05.2013, 22:49

Nigdy więcej nie postawie na wygraną Romy... przynajmniej w tym sezonie. 90' 0:0 i jeszcze dostają bramkę na 1:0 w plecy ...
Ostatni mecz na taśmie ;/ ale cieszy mnie wygrana Swansow ;)

arsenalfann komentarzy: 1024307.05.2013, 22:49

@A1886
Z nami muszą przegrać ;) Dlatego raczej żegnam Wigan. No chyba, że dobrze się ułoży i wygrają ostatni mecz.

Topek komentarzy: 13968 newsów: 12607.05.2013, 22:48

No to Wigan leci, kulawa obrona zdecydowała.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952107.05.2013, 22:46

arsenalfan > No chyba, że wygrają ostatnie dwa mecze co mam nadzieje, że nie dojdzie do skutku ;p

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 22:46

Spoko maroko. Wygrana z AV i trzy przegrane Sunderlandu/Nu/Norwich i jedziemy po bilansie

Arsenal_1886 komentarzy: 1952107.05.2013, 22:44

Po weekendzie Wigan już raczej może nie mieć szansy na pozostanie w Premier League, więc na Arsenal mogą wyjść na lajcie :D

Marcel90 komentarzy: 817907.05.2013, 22:44

no dobra, meczyk byl fajny ale czas zbierac sie do pracy. Milej nocy wszystkim zycze

arsenalfann komentarzy: 1024307.05.2013, 22:44

Trudno. Wigan spada.

Tomassini komentarzy: 272007.05.2013, 22:43

O Lahmie mi sie zapomniło, Sagna nigdy nie potrafił wrzucać i strzelać goli. Niestety

Pinguite komentarzy: 1502007.05.2013, 22:43

Rzekłem, że dziś pewne info iż Wigan przegra? Jak rzekłem to rzekłem. Rzekłem.

Cesc1994 komentarzy: 447207.05.2013, 22:43

To co, zegnamy Wigan? :)

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 22:42

@adrian
To jakbym siebie widział. Jakbym po naszym meczu nie zapalił to by mnie rozniosło.