Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal

Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal 04.05.2013, 19:20, Łukasz Kęczkowski 4354 komentarzy

Spotkanie bez historii. Kanonierzy co prawda wygrali z QPR 1-0 i zgarnęli trzy punkty, które niezmiernie pomogą im w walce o miejsce w Wielkiej Czwórce, ale nikt nie będzie roztrząsał tego meczu. Przez większość czasu oglądaliśmy nudną kopaninę, którą poprzedziła bramka w 20. sekundzie meczu zdobyta przez Theo Walcotta, która okazała się najszybszą w tym sezonie Premier League.

Oba zespoły przystąpiły do meczu w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Ramsey - Walcott, Rosicky, Cazorla - Podolski.

QPR: Green - Onuoha, Hill, Ben-Haim, Traore - Jenas, Mbia - Park, Remy, Townsend - Zamora.

Pierwszy gwizdek Jonathana Mossa rozpoczął mecz

Już w pierwszej minucie mamy bramkę dla Arsenalu! Po ładnej kombinacyjnej akcji całego zespołu oko w oko z Greenem stanął Theo Walcott i strzałem po długim słupku pokonał angielskiego bramkarza. 1:0 dla Kanonierów.

W 15. minucie po kolejnej kombinacyjnej akcji na strzał z dystansu zdecydował się Cazorla, jednak uderzenie Hiszpana zostało zablokowane.

Kolejne minuty to ciągła ofensywa podopiecznych Wengera, którym nie udawało się jednak zaprezentować żadnej ciekawej, składnej akcji, po której mogliby oni podwyższyć prowadzenie.

W 24. minucie przed dogodną sytuacją stanęli Kanonierzy, jednak nikt nie poszedł do końca za piłką, którą przepuścił Walcott po płaskim dośrodkowaniu Podolskiego.

W 26. minucie podanie w pole karne otrzymał Theo Walcott od Tomasa Rosicky'ego. Anglik odwrócił się z rywalem na plecach i oddał strzał po krótkim słupku bramki strzeżonej przez Greena, jednak angielski golkiper zdołał sparować piłkę na słupek, po czym wybili ją jego obrońcy.

Pięć minut później po zamieszaniu w polu karnym Arsenalu na strzał zdecydował się Park Ji-Sung, jednak został on zablokowany.

W 37. minucie po niecelnym wyrzucie Szczęsnego piłkę przejął Ben Haim, przebiegł kilka metrów i oddał ładny strzał, jednak polski golkiper tym razem nie popełnił błędu i bez problemu złapał futbolówkę. Kilka minut później ładny strzał z rzutu wolnego oddał Townsend, jednak futbolówka minimalnie minęła słupek.

Po minucie doliczonego czasu gry sędzia wysłał graczy na przerwę.

W przerwie Harry Redknapp przeprowadził pierwszą zmianę. Boisko opuścił Mbia, którego zastąpił Derry.

Początek drugiej połowy to rozpaczliwe ataki gospodarzy, które nie przynosiły jednak większego rezultatu.

W 56. minucie ładnym strzałem popisał się Loic Remy, jednak na posterunku czekał Wojciech Szczęsny, który nie miał problemów z tym uderzeniem.

W 60. minucie prawym skrzydłem ładnie urwał się Townsend, a Monreal musiał ratować się faulem, za co obejrzał żółtą kartkę. Cztery minuty później za faul na Rosickym podobny kartonik otrzymał Derry.

W 71. minucie Walcott ładnie urwał się Ben Haimowi i uderzył w kierunku krótszego słupka bramki Greena, jednak ten nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę na rzut rożny.

W 78. minucie za faul na Rosickym obejrzał Jenas. Po chwili Redknapp przeprowadził kolejną zmianę. Za Zamorę wszedł Taarabt.

W 83. minucie mocniej zabiły serca kibiców. Techniczny strzał ze skraju pola karnego oddał Remy, jednak Szczęsnemu udało się obronić to uderzenie.

Chwilę później Arsene Wenger przeprowadził pierwszą zmianę. Alex Oxlade-Chamberlain zastąpił Podolskiego. W 89. minucie za Cazorlę wszedł Wilshere. Dwie minuty później Wenger zdecydował, że chwilę odpoczynku powinien dostać Rosicky, wobec czego zastąpił go Vermaelen. Minutę później na jeszcze jedną zmianę zdecydował się Harry Redknapp. Fabio zastąpił Armanda Traore. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Kolejne trzy punkty dla Arsenalu!

Raport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
LoveTheGunners komentarzy: 914007.05.2013, 21:53

RANGEL!!! mam go w FPL ! :D

adix1994 komentarzy: 256107.05.2013, 21:53

Sam jestes jak ten Balotelli ;p

Verminator97 komentarzy: 1490007.05.2013, 21:52

Ale mamy przekichane. Ostatnie dwa mecze gramy z Wigan i Newcastle , które walczą między sobą o pozostanie w BPL. Będzie ciekawie.

Marcel90 komentarzy: 817907.05.2013, 21:51

Niech Stoke zapewni sobie utrzymanie w najblizszej kolejce, wkoncu graja z Tottenhamem ;p

pajdi komentarzy: 378007.05.2013, 21:48

Tak czytam sobie na stronie realu różne tematy, Mou ogólnie już chyba jest w Chelsea.
Benitez mówi, że on z końcem sezonu odchodzi, a każdy dobrze wie, kto zajmie jego miejsce.
Po 2 widać, że Mou ma coraz gorszy kontakt z piłkarzami. Na konferencji było pytanie odnośnie Pepe, który skrytykował go za sadzanie Ikera na ławie. Ten odpowiedział, że Pepe ma problem, a mianowicie ten problem nazywa się Varane i na tym powinien się skupić..
Powiedział również, że dopóki on będzie trenerem RM to Diego Lopez będzie nr 1. Ostro

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 207.05.2013, 21:47

Byle nie spadło Soton i Newcastle. Norwich też ma swoją gra fajną piłkę. Chciałbym, żeby Stoke albo Wigan zrobiło out, ale Stoke to raczej utrzyma sie

tomekafc95 komentarzy: 413607.05.2013, 21:47

czyli jak wigan wygra z swansea to newcastle bd na miejscu spadkowym tak ?

mrsomebody komentarzy: 602107.05.2013, 21:46

burnog10

Musisz dietę odpowiednią mieć bogatą w białka i plan treningowy.

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 207.05.2013, 21:46

A po za tym podzro dla sezonowców, którzy zaczynają myśleć o tym gdy idzie lato :D

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:45

Realny jest też scenariusz ,że Wigan przegrywa z Arsenalem ale remisuje z AV, a Norwich wszystko przegrywa i robi out. Ciekawie się robi

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 207.05.2013, 21:45

Trzeba mieć dzień przerwy, żeby mięśnie mogły rosnąć. Najlepiej ćwiczyć co 2 dni. Polecam abs, choć jest wiele innych ćwiczeń, choć abs to jedno z najprostszych, a efekty są duże. Klatki nie wyrzeźbisz jak nie będziesz ćwiczył wszystkich partii górnych, czyli barków, tricepsa itp. Odradzam a62, bo niszczy kręgosłup, a w ogóle robi się je codziennie, przez co mięśnie nie mogą zregenerować się. Najlepiej ćwiczyć mięśnie brzucha po wysiłku ficycznym, może być po bieganiu. Ja osobiście nigdy nie ćwiczyłem brzucha, a mam kaloryfer, który mi sam wyskoczył po zrobieniu najpierw masówki, a póxniej redukcji, ale Ty jak nie chcesz ćwiczyć to pozostają takie właśnie ćwiczenia.

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997307.05.2013, 21:45

w ost. kolejce gra Wigan z AV, Oni nawet jak z nami padna to i tak sie podniosa...

Zjedz kebaba. Masa to podstawa!
Ja masę już mam. Teraz trzeba wyrobić mięśnie.

Marcel90 komentarzy: 817907.05.2013, 21:41

Jak Newcastle spadnie to bedzie szok

burnog10 komentarzy: 59307.05.2013, 21:40

madderns29
Ja jestem raczej chudy i pasuje cos pocwiczyc. Ja wole nie cwiczyc na silce, Takie cwiczenia w domu mi wystarcza, zeby (mam nadzieje) sobie wyrzezbic miesnie. ;) I wroce do pytania: Co ile dni takie cwiczenia wykonywac?

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 21:38

@A23 ani taki ani taki, nie broń ich na siłę po dwóch dryblingach macmanamanamana :P

Pinguite komentarzy: 1502007.05.2013, 21:37

Swanseę należy spuścić z ligi. Co to za ambicje?! Po wygraniu COC wszystko inne mają w dupie i tak się opuścili. Nie ma o co grac? To wypieprzać z PL. Bo PL jest dla ambitnych i walczących do ostatniej kolejki.

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 21:37

@amadeo ja oglądam jeden i drugi, City dużo okazji ma jak zawsze ale i tak lepiej oglądać wigan swansea, raz że w TV dwa, że Tevez ma masakryczny fryz i szkoda na niego patrzeć.

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 21:37

Zawsze fartem się frajerzy muszą utrzymać. Mam jednak nadzieję, że Arsenal i AV pokażą gdzie ich miejsce.

Kuwa co się dzieje.. Co 30 sek prąd mi wyłączają żeby za 5 sek. go włączyć....

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:36

maciekbe

Drewniany ten gol był, co nie ;] ?

Gofer999 komentarzy: 1473207.05.2013, 21:35

Swansea coś sobie w kulki leci po wygraniu COC.xP

amadeo komentarzy: 514907.05.2013, 21:33

Ogląda ktoś Wigan ? Bo teraz wróciłem i zastanawiam się czy odpalać drugą połowę, czy lepiej City ? Który mecz na razie ciekawszy ?

burnog

Takie ćwiczenia nic Ci nie dadzą, bez dobrej diety ;d Najpierw trzeba spalić tkanke tłuszczową (no chyba, że jesteś chudy). Osobiście nie polecam robić tylko ćwiczeń brzucha i klatki, lepiej iśc na siłownie i trenować wszystkie prartie ;)

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:32

Ale gol, iście drewniacki

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 21:32

WIGANANANANANANANAN

burnog10 komentarzy: 59307.05.2013, 21:29

Prosze o rade ;) ( sorry za podwojnego posta )

Czesc, od jutra mam zamiar wziac sie za cwiczenia miesni brzucha i klatki piersiowej:
-youtube.com/watch?v=y5xSKBs7lwU
-youtube.com/watch?v=Iv1XwPelOvs
Jak myslicie ile razy w tygodniu robic te cwiczenia. Rano czy wieczrem? Przed ewentualnym bieganiem, czy po?

yeni komentarzy: 163907.05.2013, 21:27

jak się prezentuje Richards?

Gofer999 komentarzy: 1473207.05.2013, 21:27

@Waskitcz Najlepiej jak Chelsea wygra.

ArseneAl komentarzy: 2341707.05.2013, 21:26

@madderns
Jasne, że AV. 7-krotny mistrz Anglii, kilka pucharów na koncie, bogata historia, praktycznie zawsze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii no i mają najlepszą młodzież w Europie :)

A Wigan to nawet nie ma co komentować.

maciekbe komentarzy: 1245807.05.2013, 21:26

@a23 dolna połowa to dość przychylne słowa względem drużyny, która od grudnia siedzi w strefie spadkowej ;)

City prowadzi, nie będzie 2. miejsca :D

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:25

was
remis bądź zwycięstwo CFC. Bo na 3 miejsce nie ma co liczyć a wtopa KFC będzie bardzo cenna

LoveTheGunners komentarzy: 914007.05.2013, 21:25

oho , chyba burza do mnie nadchodzi...

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 207.05.2013, 21:24

maciek

Nie, ale w porównaniu z Sundelandem, Norwich, czy Newcastle w tym sezonie są technicznymi wirtuozami, to jest z najładniej grających zespołów z dolnej połowy.

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:24

swansea może spaść nie obraże się :P
ars3n
tak masz racje był transmitowany

Waskitcz komentarzy: 449207.05.2013, 21:24

I za kim tu jutro być za Chelsea? za KFC? czy liczyc na remis? Chyba ostatnia opcja najlepsza.

Cysiowo komentarzy: 193107.05.2013, 21:23

Dżeko na 1-0 dla city ^^

songoku95 komentarzy: 2348607.05.2013, 21:23