Media: Enrique możliwym następcą Emery'ego

Media: Enrique możliwym następcą Emery'ego 26.10.2019, 17:08, Tomasz Kochański 32 komentarzy

Arsenal rozważy zakontraktowanie Luisa Enrique jako trenera Arsenalu, jeżeli zakończy współpracę z Unaiem Emerym - podają media.

Emery znalazł się pod dużą krytyką fanów z powodu braku powrotu do Ligi Mistrzów i zerowym postępem gry w defensywie. Pomimo tego, że Kanonierzy przegrali tylko dwa spotkania, sytuacja w ich linii defensywy nie wygląda obiecująco, bowiem Arsenal stracił aż 12 bramek w lidze.

Według Football.London, klub z Emirates Stadium przygląda się sytuacji kilku trenerów. Jednym z nich jest ponoć Luis Enrique, który ostatnio prowadził reprezentację Hiszpanii. W czerwcu 2019 roku musiał jednak zrezygnować z pracy dla La Furia Roja z powodów osobistych.

Luis EnriqueUnai Emery autor: Tomasz Kochański źrodło: shoot.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Embix komentarzy: 27827.10.2019, 11:41

W Barcy fajnie sobue radził. Ze hajsu na transfery chce... pół skladu przecież mozna tu wymienić

P29LJ komentarzy: 79427.10.2019, 10:47

Tak!!! Jak ja bym go chciał

Czeczenia komentarzy: 1069827.10.2019, 10:03

A potem jeszcze Valverde i możemy zbijać piątki z Evertonem.

Mrooz komentarzy: 39527.10.2019, 09:26

diego simeone, jurgen klop to musi byc chlop z jajami a nei takie cieple kuchy jak wenger emery enrique bo potem to samo jest z zawodnikami wykastrowane laleczki

brachol23 komentarzy: 30427.10.2019, 04:03

Ja bym widzial tu Mourinho. Facet medialny, wiec wizerunkowo bylo by o nas glosno. Druga sprawa ze to dobry, trener ktory mogl by wziasc te tych lalusiow za jaja.

heVy komentarzy: 10826.10.2019, 22:45

Mam pytanie do osób ktore widzialyby Allegreigo jako potencjanelgo następcę Emeryego. Na jakiej podstawie twierdzicie że to dobry pomysł?

Ranczomen komentarzy: 1043626.10.2019, 22:22

O mój Boże. Tylko bez kasztanów hiszpańskich proszę!

Starczy już tego cyrku.

Montoya komentarzy: 60826.10.2019, 22:19

Wydaje mi się że Josh Kronke nie zwolni Drakuli przed końcem sezonu.
Będzie klepał w w wywiadach że wierzy w projekt trenerski, że w Lidze Europy drużyna prezentuje się dobrze ( ma 9 pkt.) a w angielskiej lidze panuje ścisk na pozycjach 3 - 7 i Arsenal stać na zdobycie czwartego miejsca dającego awans do LM.
Poza tym Stan nie chciałby płacić odprawy za zerwanie kontraktu, dostał by przy tym bólu brzucha.

mitmichael komentarzy: 4909426.10.2019, 20:47

Tez bym wolał Allegriego, zeby go tylko szybciej nie wział Manchester United bo jest potencjalnym kandydatem do zastapienia Solskjaera.

Pukawka komentarzy: 76826.10.2019, 20:23

Ja osobiście wolał bym Allegriego. Mam nadzieję że zarząd szybko pozbędzie się wampira. Nie wiem po co dawać mu czas do stycznia czy nie daj boże do końca sezonu. Poza początkiem zeszłego sezonu gdzie prawdopodobnie zadziałał efekt "nowej miotły" nie daje przesłanek ku temu żeby mu dłużej ufać. Żaden element nie został poprawiony a punkty w obecnej kampanii to zasługa indywidualnych umiejętności graczy które czasem się przebiją z tego chaosu i marazmu.

domino178 komentarzy: 119026.10.2019, 20:14

Pytaniniee czy on chciałbby do nas. Pamiętam, że jak odszedł Wenger to Luis był jednym z kandydatów. Problem polegał na tym, że jak przedstawił swoje żądania to wąsaty prawie cygaro połknął. Chodziło tam o wysoki kontrakt + 200 baniek na transfery.

heVy komentarzy: 10826.10.2019, 20:06

@matikanonier: +1111111111111111

heVy komentarzy: 10826.10.2019, 19:43

Tyle ciekawych nazwisk na rynku A oni szukają po najniższej lini oporu.

Supertramp21 komentarzy: 32826.10.2019, 19:36

TAK TAK TAK

aikon90 komentarzy: 44726.10.2019, 19:25

@Garfield_pl: Cierpliwość ma granice.

kamil47 komentarzy: 149226.10.2019, 18:29

@matikanonier: czemu?

Garfield_pl komentarzy: 492526.10.2019, 18:24

@aikon90 napisał: "Każdy będzie lepszy od naszego stratega, nawet Solskjear, byle jak najszybciej podziękować temu panu. Najgorsza jest frustracja i bezradność. Kto, mający chociaż najmniejsze pojęcie o piłce, wierzy jeszcze w tego człowieka? Miał półtora roku czasu i zamiast jakiegokolwiek progresu, on dokonał regresu. Zakończmy już te męki. Nadzieja w Crystal Palace i później w zarządzie.
Henrique byłby ciekawym wyborem. Z trenerów którzy są raczej poza naszym zasięgiem bardzo podoba mi się praca Grahama Pottera w Birghton. To co zrobił z Ostersund zasługuje na Nobla w dziedzinie trenerskiej."

To Cię poniosło :D

matikanonier komentarzy: 138526.10.2019, 18:13

Enrique nie. Życzę mu jak najlepiej. Spotkała go ogromna tragedia. Oby wrócił do futbolu jak najszybciej ale nie jako menadżer Arsenalu

aikon90 komentarzy: 44726.10.2019, 18:03

Każdy będzie lepszy od naszego stratega, nawet Solskjear, byle jak najszybciej podziękować temu panu. Najgorsza jest frustracja i bezradność. Kto, mający chociaż najmniejsze pojęcie o piłce, wierzy jeszcze w tego człowieka? Miał półtora roku czasu i zamiast jakiegokolwiek progresu, on dokonał regresu. Zakończmy już te męki. Nadzieja w Crystal Palace i później w zarządzie.
Henrique byłby ciekawym wyborem. Z trenerów którzy są raczej poza naszym zasięgiem bardzo podoba mi się praca Grahama Pottera w Birghton. To co zrobił z Ostersund zasługuje na Nobla w dziedzinie trenerskiej.

n0thing komentarzy: 5098 newsów: 36226.10.2019, 17:55

@Dominik11: Przecież był wymieniany wśród kandydatów do objecia Arsenalu po Wengerze i to większość portali twierdziło, że domaga się dużych funduszy na transfery.

MarkOvermars komentarzy: 690526.10.2019, 17:53

Enique to chyba gorszy od Emerego jest xd z deszczu pod rynnę

Dominik11 komentarzy: 1740626.10.2019, 17:52

@n0thing: To teoria kibiców że potrzebuje 200 mln .

Serduszko komentarzy: 91826.10.2019, 17:51

Arsenal nie ma stylu, a gracz , który pobiera 350 tys. tygodniówki nie gra , a jak już gra to bardzo słabo. Jeżeli po sezonie Arsenal nie będzie przynajmniej na czwartym miejscu Emery poleci, ale czy warto czekać do końca sezonu? wg mnie nie. Dać mu jeszcze trochę czasu , a dokładnie do połowy sezonu, jeżeli nasza gra nadal będzie tak wyglądała a gra w LM będzie się oddalała trzeba będzie zmienic trenera. Nie można grać wszystkiego na jedną kartę a dokładnie na wygranie LE , bo wiadomo jak to się skończyło.

n0thing komentarzy: 5098 newsów: 36226.10.2019, 17:46

Ten to potrzebuje dwieście milionów na transfery. Już szczerze to bym wolał tego Mourinho, który przynajmniej zna ligę.

Gryzek komentarzy: 328726.10.2019, 17:45

Oh boy, żeby to wypaliło.

Dominik11 komentarzy: 1740626.10.2019, 17:40

Emery to nie Wenger że zarząd da nie wiadomo ile czasu, nie jest kryty pucharami mistrzostwami .

Wierzę mam nadzieje że zarząd nie będzie czekał nie wiadomo ile by coś się poprawiło, i w odpowiedniej chwili zareagują na to co się dzieje.

Jacek1s komentarzy: 461726.10.2019, 17:38

To był mój pierwszy wybór

D14 komentarzy: 366826.10.2019, 17:29

Cudowna sprawa, że już media spekulują na temat zmiany trenera. I like it!

Adi17 komentarzy: 156626.10.2019, 17:25

@Marcinafc93:

Dokładnie tak! Najbardziej chciałbym Erika Ten Haga, ale on nie jest wolnym trenerem, więc ciężka sprawa, ale Allegri czy Enrique jak najbardziej tak.
Allegri może nie ma jakiegoś ofensywnego stylu, ale jego zespoły potrafią grać i dostosować sie do przeciwnika, natomiast styl Enrique byłby odpowiedni do Arsenalu :)

Dominik11 komentarzy: 1740626.10.2019, 17:19

Od dawna go chciałem.

Marcinafc93 komentarzy: 2513126.10.2019, 17:12

Enrique, Erik Ten Hag, Allegri. Kazdy z tych Panów na pewno lepiej spiszą się niż kasztan.

roman98 (redaktor) komentarzy: 835 newsów: 26426.10.2019, 17:10

Marzenie (っ◔◡◔)っ ♥

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Tottenham962120
2. Liverpool962120
3. Chelsea953118
4. Leicester960318
5. Southampton952217
6. Everton951316
7. Aston Villa850315
8. West Ham942314
9. Wolves942314
10. Manchester United841313
11. Crystal Palace941413
12. Arsenal941413
13. Manchester City833212
14. Leeds932411
15. Newcastle932411
16. Brighton92349
17. Burnley81255
18. Fulham91174
19. West Brom90363
20. Sheffield Utd90181
ZawodnikBramkiAsysty
D. Calvert-Lewin100
Heung-Min Son92
J. Vardy81
Mohamed Salah80
H. Kane79
P. Bamford71
Bruno Fernandes63
O. Watkins61
Callum Wilson61
W. Zaha52
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz października wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
6.69
Gracz października wybór użytkowników Bukayo Saka
Bukayo Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl