Mistrz tym razem górą. Manchester City 1-0 Arsenal

Mistrz tym razem górą. Manchester City 1-0 Arsenal 17.10.2020, 21:40, Jakub Całka 1944 komentarzy

Podopieczni Mikela Artety przyjeżdżali na Etihad z dużymi nadziejami, między innymi ze względu na absencje Kevina De Bruyne. Kanonierzy zostali jednak szybko sprowadzeni na ziemię przez wicemistrzów Anglii. Drużyna Pepa Guardioli stosunkowo szybko objęła prowadzenie, którego nie wypuścili z rąk już do końca meczu. Sam mecz raczej nie należał do tych z gatunku wybitnych, a gra gości wyglądała na ospałą. Mimo przewagi w posiadaniu piłki Obywatele także nie prezentowali wybitnego poziomu. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 1-0, co z pewnością nie zadowala Mikela Artety.

Manchester City: Ederson - Cancelo, Ake, Dias, Walker - Silva, Rodri, Foden (89' Fernandinho) - Mahrez, Aguero (65' Gundogan), Sterling

Arsenal: Leno - Tierney, Gabriel, Luiz - Saka, Xhaka (83' Thomas), Ceballos, Bellerin - Willian (69' Lacazette), Aubameyang, Pepe (83' Nketiah)

Od samego początku Mancheter napierał na bramkę Kanonierów, podczas gdy ci nieskutecznie próbowali stwarzać sobie okazje. Już w 1 minucie Riyad Mahrez oddał strzał, który zagroził bramce Arsenalu. Po dłuższym okresie starć w środku pola, do okazji doszedł Phil Foden, którego uderzenie zdołał obronić Bernd Leno, lecz czujny był Raheem Sterling, który finalnie umieścił piłkę w siatce.

Prawdopodobnie najlepsza okazja Arsenalu w pierwszej części boiska miała miejsce w 26 minucie. Wtedy Bukayo Saka popisał się genialnym dryblingiem i z łatwością minął Walkera, lecz jego strzał obronił Ederson. Pod koniec pierwszej połowy podopieczni Mikela Artety domagali się od sędziego wskazania na wapno po tym, jak zbyt wysoko nogę podniósł Kyle Walker. Sytuacja ta nie została jednak nawet sprawdzona przez system VAR.

Po przerwie ciężko było zauważyć zmiany w nastawieniu obydwu zespołów. Manchester dalej atakował, a Arsenal szukał swoich szans z kontry. W drugiej części spotkania można było zauważyć dużo starć w środku pola, a intensywność meczu przyprawiała obserwatorów o senność. Mikel Arteta po 70 minutach, aby zwiększyć szanse na odrobienie strat, postanowił wprowadzić na boisko najlepszego strzelca Arsenalu w obecnym sezonie, Alexandre Lacazetta. Francuz nie zmienił dużo w poczynaniach ofensywnych Kanonierów tak samo, jak wprowadzeni w późniejszej fazie meczu Thomas oraz Nketiah. Arsenal wprawdzie próbował zdominować mecz w końcówce, lecz bez powodzenia. Druga połowa należała raczej do tych z gatunku do zapomnienia, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 dla Obywateli.

Manchester CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Jakub Całka źrodło: Własne
FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 320.10.2020, 21:16

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej buforuje sie

Womanizer komentarzy: 991220.10.2020, 21:14

Dali jakieś gówniane mecze o 19 a teraz nie wiadomo co oglądać.
PSG, Chelsea czy Lazio-BVB też fajnie wygląda.

enrique komentarzy: 1910220.10.2020, 21:13

IPTV ludzie IPTV

Jacek1s komentarzy: 764620.10.2020, 21:12

Współczuję chłopaki. Moim zdaniem jeśli NC+ nic sobie z tego nie zrobi i tego nie wynagrodzi chociażby miesiącem za darmo, to bardzo sobie nagrabią xD

Traitor komentarzy: 10305 newsów: 2420.10.2020, 21:12

@sWinny:

na nc+go online jest dostep do polsat premium jak sie ma wykupiony

sWinny komentarzy: 782520.10.2020, 21:11

@Traitor: a co jest na nc+? LM transmitują?

Traitor komentarzy: 10305 newsów: 2420.10.2020, 21:10

Logowanie wyłączone
Przepraszamy, z powodu zbyt dużego zainteresowania transmisjami w nc+ GO, dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony. Prosimy spróbować za kilka minut.

xDD za co ja place

Rumunia komentarzy: 87420.10.2020, 21:09

@sWinny: Oh :C

arsenallord komentarzy: 29709 newsów: 11720.10.2020, 21:09

PSG niby petrodolary a pomoc na poziomie spadkowicza z Premier League.

Traitor komentarzy: 10305 newsów: 2420.10.2020, 21:08

@FabsFAN:

mi tak samo, przeciazane

sWinny komentarzy: 782520.10.2020, 21:08

@Rumunia napisał: "Ale ****owe stroje ma manu :D"

i powoli można będzie ich stawiać jako kandydata do wyjścia z grupy LM;
że Zenit przegrał u siebie, to Ci niespodzianka.

Dominik11 komentarzy: 2016520.10.2020, 20:46

Szczerze nie widzę Juve jako kogoś kto ma walczyć o LM, nie z tą grą. Oczywiście to pierwszy mecz, ok wygrali i tyle można powiedzieć.

Slaviola komentarzy: 1237720.10.2020, 20:39

Panie Boczek, niech Pan spoczywa w pokoju!

kwiatinho komentarzy: 1312820.10.2020, 20:27

@darek250s:
United w dupke
Lazio w dupke

Dominik11 komentarzy: 2016520.10.2020, 20:20

@Arsenal96l: Ok jak to powiedział Norek do Krawczyka.

Idealny układ kostny, smukła sylwetka tylko to wszystko jest pokryte dużą warstwą tłuszczu.

Niech spoczywa w pokoju nasz Boczek.

Arsenal96l komentarzy: 501720.10.2020, 20:16

@Dominik11: Panie tylko nie gruby !

Dominik11 komentarzy: 2016520.10.2020, 20:12

@Jacek1s: Miał cukrzycę typu 2 był gruby to wiadomo serce pewnie też słabe.

Dziadyga komentarzy: 826820.10.2020, 20:11

@Jacek1s napisał: "Z tej trójki sąsiadów najmniej bym się spodziewał śmierci Boczka"

Niby najmłodszy a najpewniej najbardziej schorowany patrząc na tuszę to i chorób było pewnie wiele a wbrew pozorom te "dziadki" moze i starsze,ale w formie jako takiej.

Jacek1s komentarzy: 764620.10.2020, 20:09

Z tej trójki sąsiadów najmniej bym się spodziewał śmierci Boczka

enrique komentarzy: 1910220.10.2020, 20:06

Dariusz Gnatowski nie żyje... psia mać ten 2020.
Bardzo pozytywny człowiek, z wielkim dystansem do samego siebie.

Trzymaj się Panie Boczku.

Dziadyga komentarzy: 826820.10.2020, 20:05

Boczek umarł.Bardzo smutne info :( Szkoda chłopa.

silvano95 komentarzy: 980520.10.2020, 20:03

Petr Čech has been included in Chelsea's 25-man squad list for the Premier League and it is NOT a mistake.

Spokojnie, wcisną i ugrają te 1-0

Btw. Po 5 min meczu mysle sobie ze calkiem odwaznie ten szachtar dziś zaczal z juve...

aaron_maj komentarzy: 182220.10.2020, 19:49

@pLYTEK: No bo patrząc na to jakich mają piłkarzy człowiek mówi ze muszą odpalić, szczególnie z takim Dynamem Kijów.

aaron_maj komentarzy: 182220.10.2020, 19:32

@darek250s: No chciałbym, ale grają strasznie ospale kolejny już mecz. Ja nie wiem co sobie Pirlo ubzdurał z tym Dybalą na ławce w tym sezonie.

silvano95 komentarzy: 980520.10.2020, 19:30

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek.

darek250s komentarzy: 10293 newsów: 520.10.2020, 19:29

@aaron_maj:

Mi się wydaję, że wygrają skromnie 1-0

aaron_maj komentarzy: 182220.10.2020, 19:28

Tak oglądam Juve i już żałuje ze skusił mnie ten dobry kurs i postawiłem na nich 5 dych. Któryś mecz Juve który oglądam za Pirlo i wyglądają tak niesamowicie miernie. Jak widzę Rabiota to dziękuje Bogu ze nie trafił do nas ten rozkapryszony dzieciak.

BarcArsenal komentarzy: 135320.10.2020, 19:25

@darek250s: jako kibic Lazio czuję się onieśmielony tym że stawiasz na nich w meczu z BVB biorąc pod uwage pobojowisko w obronie, srodku pola i wahadłach

aaron_maj komentarzy: 182220.10.2020, 19:19

@darek250s: w sumie to taki kupon ze oczywiście jest szansa ze trafisz ale jest tez duża szansa ze wszystkie 4 mecze Ci nie wejdą :D

aaron_maj komentarzy: 182220.10.2020, 19:18

@darek250s: No i ten BTS w meczu Barcy dość ryzykowny. Ja wiem ze nie są w historycznej formie, ale dalej grają u siebie z zespołem No nameów z Węgier.

enrique komentarzy: 1910220.10.2020, 19:15

@darek250s: Ja bym na United nie postawił nawet złotówki ale kto wie, może Ci się poszczęści.

enrique komentarzy: 1910220.10.2020, 19:05

@sWinny: W ostatnim roku Barcelona zanotowała prawie 100mln euro straty i stąd te obniżki. Kilku zawodników zgodziło się już na te obniżki, ale większość jest przeciwko. Bartomeu powiedział jednak że obniżą te pensje nawet bez zgody zawodników, bo inaczej musiałby zwolnić większość pracowników klubu i nie byliby w stanie funkcjonować.

Jacek1s komentarzy: 764620.10.2020, 19:00

Ktos tu się zna na językach? Nie mam na myśli języków obcych, a języku w sensie mięśnia. Mam bliznę na środku języka, która nie wygląda zbyt dobrze i chciałbym wiedzieć z jakiej przyczyny. Z tego co wyszukiwałem w internecie dowiedziałem się, że to może być przez nadkwasotę. Czy ktoś znający się na medycynie mógłby to potwierdzić lub wyjaśnić jaka jest przyczyna? Ewentualnie ktoś kto przechodził to samo co ja.

Rafson95 komentarzy: 1053320.10.2020, 18:59