Nketiah: Jestem gotów na regularną grę

Nketiah: Jestem gotów na regularną grę 22.07.2019, 19:43, Tomasz Kochański 14 komentarzy

Eddie Nketiah to jeden z największych talentów młodzieżowych drużyn Arsenalu. Pomimo tego, że w przeszłości przez 7 lat bronił barw Chelsea, przyznaje, że wzoruje się na Thierrym Henrym i Ianie Wrighcie.

Anglik i Francuz zdobyli łącznie aż 413 goli i od dawna należą do grona legend Kanonierów. Oto, co na ich temat powiedział 20-latek:

- W barwach Arsenalu mogliśmy podziwiać wielu genialnych napastników. Od razu przychodzi mi do głowy Ian Wright i Thierry Henry. Niedawno spotkałem się z tym pierwszym i uzyskałem od niego kilka rad. To świetne uczucie, gdy możesz porozmawiać z zawodnikami, którzy są twoimi idolami. Pracowałem też z Thierrym i on również udzielał mi wskazówek dotyczących mojej gry.

- Staram uczyć się jak najwięcej i wykorzystywać zdobytą wiedzę w moich występach. Thierry to bardzo miły i uprzejmy facet, bardzo kontaktowy, dzięki czemu dobrze się z nim współpracuje. Nasi obecni topowi strzelcy również zachowują się bardzo dobrze. Czuję, że nawiązałem z nimi swojego rodzaju więź, a ostatnio Laca asystował przy mojej bramce z Fiorentiną za co jestem wdzięczny.

Nketiah ma przed sobą całą karierę, aczkolwiek jest już znany z powodu swojego zabójczego wykończenia. 20-latek zdobył trzy bramki podczas pobytu Arsenalu w USA, włączając w to zwycięskiego gola w meczu z Bayernem:

- Pracowałem bardzo ciężko w przerwie między zakończeniem sezonu, a przygotowaniami do kolejnego, aby być w formie i myślę, że efekty widać na boisku. Poprawiałem swoją tężyznę, chcąc stać się silniejszym.

- Podczas tego pobytu chcę pokazać, że rozwinąłem się piłkarsko i jestem w stanie zaprezentować co umiem. Jestem gotów na regularną grę. Wciąż chcę zaliczać progres i ciężko pracować, bo wiem, że nadal masa pracy przede mną. Chcę iść dalej, aby zobaczyć, jak wysoko jestem w stanie się wspiąć.

Eddie Nketiah autor: Tomasz Kochański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Pampiszon komentarzy: 29023.07.2019, 10:32

Eddie to petarda. Z niecierpliwością czekam aż pokaże na co go stać

Gryzek komentarzy: 322923.07.2019, 09:56

Musi dostawać szansę

kuzguwu komentarzy: 257422.07.2019, 23:46

Naturalna kandydatura na trzeciego napadziora.

tyson880 komentarzy: 1008622.07.2019, 22:46

Trzeci napastnik Arsenalu. Ma potencjał i już prześladuje Welbecka. Napad mamy świetnie obsadzony. Jest dobrze na tej pozycji. Każda inna pozycja wymaga wzmocnienia.

ProroK komentarzy: 64622.07.2019, 22:11

Dać mu z 15 meczy w sezonie niech pokaże .
Ja nie chce chwalenia jak to ładnie nie podał jak ładnie nie dograł.
Jesteśmy Arsenalem a tu każdy musi wznieść się na najwyższy poziom .
Zobaczymy statystyki po 15 meczach .

Kris3Tears komentarzy: 81922.07.2019, 22:06

Dobry jest. Powinien zostac naszym trzecim napastnikiem. Przyda sie.

metjuAFC komentarzy: 3742 newsów: 122.07.2019, 21:49

Chłodna głowa, ciągłe samodoskonalenie i będzie dobrym zmiennikiem. On i Martinelli, w pierwszym Auba, Laca i daj Boże Zaha i możemy wzmacniać środek i tyły.

kkam195 komentarzy: 96822.07.2019, 21:06

Welbeck w poprzednim sezonie rozegrał coś koło 15 meczy - 8 w PL, 4 w LE, lecz niestety miał kontuzję przez większość sezonu, więc można wnioskować, że dostałby dużo więcej minut. Jeżeli Eddie będzie mieć szczęście i obejdzie mu się bez kontuzji, to czuję, że Emery da mu dużo czasu, a nasza przyszła gwiazda wykorzysta tę szansę.

D14 komentarzy: 325622.07.2019, 21:06

Czuć pokorę na kilometr, oby tak dalej.

Simao12 komentarzy: 573222.07.2019, 20:51

To zdanie brzmi jakby obaj strzelili po 400 goli,a nie osobno

gunners007 komentarzy: 952722.07.2019, 20:38

4-4-2 byłoby największą szansą dla niego.

Forever4 komentarzy: 90322.07.2019, 20:31

Jesteś naszym Jokerem w tym sezonie! :) Wchodzisz w końcówce i robisz sieczkę ;) Wierzę w chłopaka!

Argudo komentarzy: 10811 newsów: 622.07.2019, 20:02

Nketiah jako trzeci napastnik to bardzo dobra opcja. Czuję że nastuka trochę goli w LE, a może w lidze też coś wpadnie.

KapitanJack10 komentarzy: 292822.07.2019, 19:51

Skoro Welbeck odszedł to Nketiah powinien być naturalnym zawodnikiem na puchary i LE, przynajmniej w grupie.
Żadnych wypożyczeń.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl