Po awans do fazy pucharowej LE: Vitória SC - Arsenal

Po awans do fazy pucharowej LE: Vitória SC - Arsenal 06.11.2019, 10:34, Patryk Bielski 433 komentarzy

Już dziś o godzinie 16:50 Kanonierzy rozegrają swoje czwarte spotkanie w fazie grupowej tegorocznej Ligi Europy przeciwko Vitórii SC. Choć fani Arsenalu zdążyli odzwyczaić się już od środowych meczów na europejskiej arenie, to dziś będą mieli okazję powrócić do dawnych zwyczajów. UEFA wyznaczyła taki a nie inny termin z powodu jutrzejszego pojedynku Sportingu Braga z Beşiktaşem. I choć oba portugalskie kluby nie pochodzą z tego samego miasta, to są od siebie oddalone o mniej niż 30 kilometrów, co jest powodem całego zamieszania.

W poprzednim spotkaniu obu zespołów Kanonierzy rzutem na taśmę zwyciężyli 3-2. Bohaterem został wówczas Nicolas Pepe, który po wejściu z ławki dwukrotnie trafił do siatki z rzutów wolnych. Podopieczni Unaia Emery'ego z kompletem punktów zajmują obecnie pierwsze miejsce w grupie F i są bardzo bliscy awansu do fazy pucharowej. Stanie się tak, jeśli dziś wywiozą z Portugalii trzy punkty, a Standard Liège jutro nie zdoła pokonać u siebie Frankfurtu.

Szkoleniowiec Arsenalu zdecydował, że do Portugalii nie pojadą Pierre-Emerick Aubameyang, Calum Chambers, David Luiz, Mesut Özil i Granit Xhaka. Ten ostatni oficjalnie stracił wczoraj opaskę kapitana, co było głównym tematem przedmeczowej konferencji prasowej. Do składu wraca natomiast Reiss Nelson, który wyleczył niedawną kontuzję kolana.

Menadżer Ivo Vieira może mieć przed tym meczem spory ból głowy. W zespole gospodarzy niepewnych występu jest aż dziewięciu graczy, wśród których najważniejszym jest reprezentant Portugalii - Andre Andre.

Miejmy nadzieję, że ponownie z dobrej strony pokaże się młodzież, wśród której prym wiedzie ostatnio Gabriel Martinelli. Brazylijczyk w dwóch meczach Ligi Europy zdobył trzy bramki, a w tym sezonie ma na swoim koncie już 7 trafień. Bardzo możliwe, że na boisku ujrzymy też Bukayo Sakę czy Smitha Rowe'a, których uzupełniać będą bardziej doświadczeni koledzy - Sead Kolasinac i Hector Bellerin. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Arsenal już jutro będzie mógł świętować awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Typ Kanonierzy.com - 1:2 - Kurs 2.20 - obstaw teraz w STS!
Więcej typów bukmacherskich znajdziecie na Zagranie.com.

Czas: 16:50; 06.11.2019
Sędzia: Ozkahya H. (Tur)
Stadion: Estádio D. Afonso Henriques (Guimarães)

Liga EuropyVitoria SCZapowiedź autor: Patryk Bielski źrodło: własne
DaroslaV komentarzy: 27606.11.2019, 17:27

Xhaka na treningach pewnie wyglądał dobrze , bo grał jak równy z równym a może i lepiej ...w meczu o stawkę wszyscy są żałośni nie potrafią podać o przyjęciu piłki nie mówiąc , to są profesjonaliści ?? raczej niedojrzała gównażeria , evra miał rację ...przykre ale prawdziwe... zero ambicji , złoty łańcuch na szyję i jest git panie nailes

Kowal96 komentarzy: 1758906.11.2019, 17:26

@DoomSlayer napisał: "Odpalać transmisje czy nie warto strzępić oczu?"

Jak odpalisz mecz III ligi Legia II - Ruch Wysokie Mazowieckie, to wyjdzie na to samo pewnie.

FilipCz komentarzy: 186006.11.2019, 17:26

Pepe już swoich kosi nawet... Co za piłkarz...

kylo100 komentarzy: 364606.11.2019, 17:26

@DoomSlayer:

Nie warto

Ech0z komentarzy: 1039606.11.2019, 17:26

Jednak Wenger to wybitny trener, za jego czasu nigdy tak często nie usypialem na meczu Arsenalu.

losnumeros komentarzy: 1318906.11.2019, 17:26

@DoomSlayer: Jak nie masz co robić to sobie odpal, ale inny mecz. Miałem nie oglądać tej żenady już od 2 spotkań, ale nie potrafię. Zawsze chociaż połowę obejrzę jak mogę.

kylo100 komentarzy: 364606.11.2019, 17:25

@arek0097:

Bo kasa to niby nie ich ale co tam 4 dyszki na frajerach zbecelowali. Polsat od dawna oszusci

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.11.2019, 17:25

to wygląda komicznie. Arsenal tak się cofa i rozgrywa, jakby grał przeciwko jakiemuś gigantowi i liczył tylko na kontry
szok

Gunnerrsaurus komentarzy: 1187406.11.2019, 17:24

Będąc w 100% szczerym, to chyba najgorsze 32 minuty Arsenalu, jakie przyszło mi oglądać.

FilipCz komentarzy: 186006.11.2019, 17:24

Byle do przerwy.. W przerwie meczu Emery wygłosi porządną mowę po angielsku i nasi od razu zaczną grać... A nie.. czekaj..

arek0097 komentarzy: 23306.11.2019, 17:24

To odpowiedź Cyfrowego Polsatu na zadane pytanie - Dlaczego nie transmitują meczu Arsenal - Vitoria.

Ich odpowiedź :

Witamy. Nie posiadamy informacji na temat tego materiału.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.11.2019, 17:23

sędzia też mocno nierozgarnięty

Marcel90 komentarzy: 809606.11.2019, 17:23

I teraz juz nawet nie mozna tego zrzucic na Xhake. Emery nikogo nie potrafi ustawic

schnor25 komentarzy: 1854606.11.2019, 17:23

30 minuta i mam dość.

losnumeros komentarzy: 1318906.11.2019, 17:22

Ten zespół upadł na samo dno. Obojętnie jaki rywal i poziom będzie prezentowany, my i tak jesteśmy jeszcze gorsi od przeciwnika. Oni by mieli problem z zespołem z ekstraklasy.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.11.2019, 17:22

@noth:

Wajdos komentarzy: 163506.11.2019, 17:22

Słyszycie jak Martinez musi ciągle krzyczeć na Pepe by się lepiej ustawił?

kubex komentarzy: 574406.11.2019, 17:22

liczba strzałów VSC dalej rośnie...

a tak nawiasem mówiąc, Evangelista i Bonatini, który jest na ławce, kilka lat temu byli naprawdę sporymi talentami.

noth komentarzy: 264306.11.2019, 17:21

pepe vs pepe ahhahahha

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.11.2019, 17:21

@FilipCz: list Łukasza Ewangelisty do Kanonierów

bracia...

Womanizer komentarzy: 989206.11.2019, 17:21

Już nawet gwiżdżą na Vitorie, bo już 30 minuta a dalej remis z tymi barmanami.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 206.11.2019, 17:21

Zamiast grać 3 ma obrońcami gramy 5. Tierney cały czas zamiast być wahadłowym to jest na wysokości linii obrony

DaroslaV komentarzy: 27606.11.2019, 17:20

zamiast ogrywać belerina , to gra tym nailsem który sięgnąl dna zanim był na dnie...

Smazony komentarzy: 74106.11.2019, 17:20

E ja może oni faktycznie grają na zwolnienie Emerego? :O

1D_Sentimental (zawieszony) komentarzy: 41706.11.2019, 17:20

Panowie, jakiś gif albo filmik tego co zrobił Martinelli? Akurat odwróciłem wzrok na chwilę :(

FilipCz komentarzy: 186006.11.2019, 17:20

Łukasz Ewangelista xDD

Ech0z komentarzy: 1039606.11.2019, 17:19

Ale Vitoria ma dzisiaj pecha

Mihex komentarzy: 2360406.11.2019, 17:19

Co tu dużo mówić Łukasz Ewangelista i ten lepszy Pepe zbyt nas cisną.

Ech0z komentarzy: 1039606.11.2019, 17:18

No mecz jak mecz, 90% dzieje się w miejscu między trenerami i do 20 metrów w głąb boiska, a i od czasu do czasu Mustafi coś spierdzieli

kkam195 komentarzy: 138006.11.2019, 17:18

7 do 1 w strzałach, nikt nie zgadnie dla kogo. :(

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.11.2019, 17:18

@n0thing: tam jacyś jego ziomkowie też siedzą

dolny komentarzy: 265406.11.2019, 17:18

Ja mam taki plan. Skoro i tak nie mamy nic ciekawego do zaoferowania w ataku, to zagrajmy z Leicester 7 obrońcami na remis. Sytuacji strzeleckich wykreujemy nadal 0, ale moze nic nie wpadnie.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36206.11.2019, 17:16

A tak na poważnie. Zarzad jest chyba na tyle ogarniety, że widzi co się dzieje. Mam nadzieje, ze bez wzgledu na rezultat meczu z Leicester, Emery poleci po tym meczu i nowy trener bedzie mial troche czasu w trakcie przerwy na repreentacje

DaroslaV komentarzy: 27606.11.2019, 17:16

Boże holding wyskakując do główki odchyla głowę na 5tym metrze ... gdzie ta piłka może polecieć , tylko w kosmos... na lekcje gry głową do Drogby... ino raz...

TheRealBart komentarzy: 58506.11.2019, 17:16