Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach

Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 27.03.2017, 15:23, Patryk Bielski 560 komentarzy

W miniony weekend z uwagi na przerwę w rozgrywkach ligowych oczy wszystkich fanów piłki kopanej były zwrócone na mecze eliminacji do Mistrzostw Świat, które odbędą się w 2018 roku w Rosji. W meczach na najwyższym szczeblu reprezentacyjnym nie mogło zabraknąć Kanonierów. Poniżej prezentujemy krótki raport z gry podopiecznych Arsene'a Wengera.

Irlandia 0-0 Walia

Aaron Ramsey rozegrał pełne 90 minut w barwach Walii przeciwko Irlandczykom. Nasza ósemka grała na pozycji ofensywnego pomocnika u boku Garetha Bale'a. Smokom nie udało się jednak złamać defensywy rywali i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Warto odnotować, że Neil Taylor został wyrzucony z boiska za groźne wejście w nogi Seamusa Colemana, które zakończyło się złamaniem nogi tego drugiego.

Hiszpania 4-1 Izrael

Nacho Monreal przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. La Roja bez problemu pokonała rywala dzięki bramkom Davida Silvy, Vitolo, Diego Costy i Isco. Dla gości honorowym trafieniem popisał się Refaelov.

Niemcy U21 1-0 Anglia U21

Rob Holding cały mecz oglądał z ławki rezerwowych. Niemcy zwyciężyli dzięki bramce piłkarza Hoffenheimu Nadiema Amiriego z 23 minuty meczu.

Luksemburg 1-3 Francja

Olivier Giroud był jedną z wyróżniających się postaci sobotniego spotkania Trójkolorowych. Francuski napastnik zdobył dwie bramki, awansując w tabeli strzelców wszech czasów swojej reprezentacji na dziesiąte miejsce. Oprócz gracza Arsenalu bramki zdobywali Aurelien Joachim oraz Antoine Griezmann (obaj z rzutów karnych). Poniżej skrót spotkania:

Szwajcaria 1-0 Łotwa

Granit Xhaka rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Łotwie. Pomocnik Arsenalu grał w środku pola u boku Gelsona Fernandesa. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył były kolega Xhaki z Borussii Moenchengladbach Josip Drmic.

Francja U21 0-1 Anglia U21

Ainsley Maitland-Niles rozegrał pełne 90 minut w wygranym przez Synów Albionu 1-0 meczu przeciwko Francuzom. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 77. minucie Adam Armstrong, przesądzając o wyniku spotkania.

Anglia 2-0 Litwa

Alex Oxlade-Chamberlain rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu Anglików przeciwko Litwie na Wembley. Synowie Albionu bez większych problemów poradzili sobie z rywalami, wygrywając 2-0 po bramkach Jermaina Defoe i Jamiego Vardy'ego. Pomocnik Arsenalu grał w środku pomocy wraz z Erikiem Dierem.

Azerbejdżan 1-4 Niemcy

Mesut Özil wrócił do gry po kontuzji kostki w meczu reprezentacji Niemiec przeciwko Azerbejdżanowi. Gospodarze pewnie wygrali mecz po trafieniach Thomasa Müllera, Gomeza oraz dublecie Andre Schürrle. Dla gości honorowego gola zaliczył Dimitrij Nazarov. Özil pojawił się na placu gry w 61. minucie, zmieniając Gomeza. Całe spotkanie na ławce przesiedział natomiast Shkodran Mustafi.

Polska U19 0-2 Chorwacja U19

Krystian Bielik mimo porażki swojego zespołu zebrał pochlebne opinie za swój występ i według ekspertów był jednym z wyróżniających się piłkarzy w defensywie Biało-czerwonych. Bramki dla rywali zdobywali Branimir Kalaica i Josip Brekalo. Poniżej prezentujemy skrót tego spotkania:

Białoruś U19 1-5 Anglia U19

Chris Willock wystąpił od pierwszej minuty spotkania i dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Pozostałe bramki dla Anglii strzelali Buckley-Ricketts, Edwards i Nmecha. Jedynego gola dla Białorusi zdobył Mukhamedau.

Chile 3-1 Wenezuela

Alexis Sanchez przyzwyczaił już kibiców La Roja do świetnych występów i tym razem nie było inaczej. Skrzydłowy Arsenalu otworzył wynik spotkania przepięknym strzałem z rzutu wolnego już w piątej minucie spotkania. Po kolejnych dwóch trafieniach Paredesa mecz był już rozstrzygnięty. Dla gości jedyne trafienie zaliczył Rondon. Warto odnotować, że Sanchez nie wykorzystał jedenastki w 77. minucie meczu - swoją drogą chyba najwyższy czas zmienić wykonawcę rzutów karnych, ponieważ Alexis niejednokrotnie pokazywał już, że spala się na linii jedenastego metra.

Egipt 3-0 Togo

Mohamed Elneny także może zaliczyć ostatni mecz kadrowy do udanych. Egipcjanin wygrał wraz ze swoją reprezentacją 3-0 w meczu towarzyskim, wpisując się na listę strzelców i zamykając tym samym wynik spotkania.

Ekwador 0-2 Kolumbia

Kolumbia z Davidem Ospiną w bramce zwiększyła swoje szanse na awans do przyszłorocznych mistrzostw. Tym razem zespołem gorszym okazał się Ekwador, który przegrał na własnym stadionie 0-2 po bramkach Jamesa Rodrigueza i Juana Cuadrado.

Francja 0-2 Hiszpania

W meczu na szczycie - choć jedynie towarzyskim - Francuzi ulegli na własnym stadionie Hiszpanii 0-2. Cały mecz rozegrał Laurent Koscielny, natomiast Olivier Giroud zameldował się na placu gry w 65. minucie zmieniając Mbappe.

Reprezentacje autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 128.03.2017, 11:54

Ludzie modlą się o Lacazette, a przyjdzie pewnie Roland Bergkamp.

gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 128.03.2017, 11:51

Wygląda na to, że wszyscy mu odmawiają, a przecież to taki genialny utytułowany trener.

lays komentarzy: 3987128.03.2017, 11:49

Według France Football, Wenger spotkał się w Listopadzie z Bokayako by namowic go do transferu, a ten odmówił. Teraz podobno dogadany z CFC XD

lays komentarzy: 3987128.03.2017, 11:47

Jak Ozil nie przedluzy to brać Bernarda Silve z Monaco

mallen komentarzy: 2123928.03.2017, 11:45

"Arsenal potrzebuje więcej piłkarzy o mentalności Alexisa Sancheza. On mógłby grać w naszej słynnej drużynie "Niezwyciężonych". Ma wszystko. Jeśli chcesz wygrywać, musisz mieć takich piłkarzy jak Alexis".

Wenger zasługuje na szacunek. Kwalifikował się do Ligi Mistrzów przez dwadzieścia lat z rzędu. To fantastyczny wynik. Niewiele drużyn może się pochwalić czymś takim. A on w dodatku wprowadził do drużyny wielu piłkarzy i swoją filozofię oraz przeprowadził klub przez trudności finansowe. Za jego kadencji powstał też nowy stadion - podkreśla były stoper Arsenalu".

Sol Campbell

gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 128.03.2017, 11:43

Peru-Urugwaj 2/kurs 2.45 - ktoś wie dlaczego aż tak duży?

damianARSENAL komentarzy: 855828.03.2017, 11:37

też zastanawiam się nad 1xbet
Ktoś gra?

karmel567 komentarzy: 346628.03.2017, 11:18

Właśnie obejrzałem sobie wywiad z Bielikiem na Łączy nas piłka i Krystian zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie.
W ostatnim czasie był przedstawiany w złym świetle przez niektórych dziennikarzy przez wiadomą sytuacje, ale widać, że to poukładany chłopak i nie widzę w nim wielkiej arogancji.
Oczywiście to tylko wywiad i na jego podstawie nie można wyciągać wielkich wniosków. Gość sporo osiągnął jak na swój wiek, więc ma prawo być pewny siebie, tylko z umiarem.
Na pewno to wielki talent i niech się rozwija piłkarsko, a będzie z niego pożytek i w Arsenalu i co najważniejsze w reprezentacji Polski.

maciekbe komentarzy: 1245828.03.2017, 11:12

Trzeba się powoli z tą myślą oswajać, bo im więcej czasu mija tym bardziej jestem przekonany, że taki właśnie będzie finał tej sprawy. Scenariusz @gnabry, choć trochę przerysowany, to na ogół bardzo prawdopodobny.

Ale trzeba szukać pozytywów tej sprawy, mnie afera na k.com robi zawsze :D

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 828.03.2017, 10:52

Ostatnie 5. kolejek eliminacji CONMEBOL zapowiadają się mega pasjonująco. Między drugim, a siódmym zespołem 5 punktów różnicy.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 828.03.2017, 10:32

maciekbe
O jakbym się obśmiał, gdyby koło znów się zatoczyło.

grzegorz1211 komentarzy: 1031228.03.2017, 10:27

Gra ktoś na 1xbet?? Czytam o nich różne opinie, a chyba po odejściu bet365 tam będę grać

thegunner4life komentarzy: 905628.03.2017, 09:57

maciekbe
Obstawiam, że dzień po podpisaniu kontraktu, zostanie tutaj simpllemann i może z 10 userów :D

maciekbe komentarzy: 1245828.03.2017, 09:56

Dzień dobry,
Powiem wam w sekrecie takie coś.
Jestem jedną z osób, która chciałaby zmiany managera, ale jeśli Wenger zostanie...ale będzie tutaj inba. Nie mogę się doczekać

Ps. Gazidis out

thegunner4life komentarzy: 905628.03.2017, 09:30

michalal
Najważniejsze, to czy włodarze Arsenalu szykują jakąś ofertę dla nowego menadżera, bez tego nawet Messi nic nie da.

mistiqueAFC komentarzy: 2676928.03.2017, 09:28

Piękna noc w NBA.Westbrook i OKC zaliczają finish sezonu, do tego Cavs pokazują, że z topem to chyba nie mają czego szukać na parkiecie.Ciekawe czy ta kontuzja Jamesa jest prawdziwa, czy chłopak się obraził na cały świat :D

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 828.03.2017, 09:23

Jeden punkt. Hańba.

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041328.03.2017, 07:51

Jak podaje RMC Sport, włodarze Arsenalu przygotowują ofertę za bramkarza Sportingu, Rui Patrício.

Gdyby nie to że mamy Wojtka do ściągnięcia za darmo, to może i popierał bym ten transfer. Bardzo dobry bramkarz :)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 128.03.2017, 06:21

Olivier Giroud's ratio of a goal every 130 minutes for the French national team is the 3rd highest among France's top 10 all-time scorers.

That's a better ratio than Zinedine Zidane, Thierry Henry, Michel Platini, Karim Benzema... the list goes on.

Minutes per goal for France:
1 | Just Fontaine: 63
2 | David Trezeguet: 121
3 | Olivier Giroud: 130

lays komentarzy: 3987128.03.2017, 01:51

Bardzo ciekawy wywiad z Bielikiem na laczynaspilka.

Mowi o Arsenalu

youtube.com/watch?v=k10IaQ46fg0

lays komentarzy: 3987127.03.2017, 22:30

Giroud on Euro 2016 Final: "At the point, I really cracked. I cried with all of the tears that my body had. You feel alone. Crushed."

lays komentarzy: 3987127.03.2017, 22:23

Alexandre Raineau (Châteauroux) on Abou Diaby: "Without his injury problems, he could have been better than Paul Pogba." [@GFFN, SFR Sport]

William Gallas on Diaby: "His career makes me quite simply sad. Because he could've been one of the best players in the world." [@GFFN, SFR]

Dokladnie

gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 127.03.2017, 21:51

Właściwie co to za różnica, czy przyjdzie Jardim, czy zostanie Wenger? Przecież: "Nawet jeśli odejdę, to i tak nie będziecie wygrywać każdego meczu" lmao

mistiqueAFC komentarzy: 2676927.03.2017, 21:50

Oho, Netflix wrzucił coś nowego z tego co widzę.Kończę dzisiaj z Tabu i będzie trzeba się tej Nieposkromionej przyjrzeć

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 127.03.2017, 21:46

Argudo

Po takim wystąpieniu DT, Troopz i Cloude by go chyba wynieśli z tego klubu ;)

youtu.be/5M3Ruomx1KY?t=2m29s

gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 127.03.2017, 21:45

Już 5 kwietnia gramy u siebie z West Hamem, a później sami tytani: Crystal Palace, M'brough i Sunderland. Myślę, że Wenger już wyobraża sobie ten piękny dzień kiedy na konferencji prasowej powie: "Progres jaki dokonaliśmy w Premier League jest niesamowity. Wygraliśmy cztery mecze z rzędu, w tym bardzo ciężkie starcie derbowe na własnym stadionie. To tylko pokazuje, że jesteśmy zespołem, który jest w stanie wygrać z każdym. To są efekty ciężkiej pracy jaką wykonaliśmy, a dobre wyniki to tylko konsekwencja." Wasze serduszka znowu zmiękną i dacie mu tą ostatnią, naprawdę ostatnią szansę, prawda?

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 627.03.2017, 21:43

Ja spodziewam się czegoś takiego :v

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 127.03.2017, 21:29

Strona padała podczas meczów gdy nasi dawali "koncert", także gdy Wenger ogłosi swoje "the decision" gdzie przeniesie swoje talenty, nie będzie inaczej.

youtube.com/watch?v=RTeCc8jy7FI

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 627.03.2017, 21:17

News o zostaniu Wengera może się pojawić już w tę sobotę :) Chociaż chyba redakcja nam tego nie zrobi. Wśród kibiców doszłoby wtedy do niejednego zawału.

arsenallord komentarzy: 29755 newsów: 11727.03.2017, 21:12

mistique---> Z tego co się orientuję to w redakcji nie ma zbyt dużo zwolenników Wengera.

kibicarsenalu123 komentarzy: 88427.03.2017, 20:50

No i fajnie :)

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190927.03.2017, 20:48

Ja bana raczej wyłapię jeżeli pojawi się news, że Wenger kontrakt podpisał

mistiqueAFC komentarzy: 2676927.03.2017, 20:47

Rekord może i padnie, ale w ilości banów rzuconych w ciągu doby.Takiej rzezi to chyba nie chcemy oglądać, bo może na stronie zrobić się bardzo pusto :P

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 127.03.2017, 20:40

mistiqueAFC, wenger stay tak jak Robbie z AFCTV. Jak Wenger przedłuży kontrakt to będzie taka gównoburza, że padnie rekord komentarzy :P

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 127.03.2017, 20:39

Co do odejścia Wengera to żeby niektórzy się nie zdziwili... ;)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 827.03.2017, 20:36

Wszyscy w tym klubie nie mówią, choć znają odpowiedzi.

mistiqueAFC komentarzy: 2676927.03.2017, 20:35

Mnie ciekawi czy Rahu to jest Out, czy In

Halo, szefie.....

thide komentarzy: 32389 newsów: 185227.03.2017, 20:21

zamkną stronę na 2 miesiące, żeby nie było spamu i jęczenia :D

mistiqueAFC komentarzy: 2676927.03.2017, 20:20

W wakacje jak Wenger odejdzie i będziemy czekać na nową odsłonę AFC.Termin idealny

thide komentarzy: 32389 newsów: 185227.03.2017, 20:17

ciekawe kiedy pojawi się nowa odsłona KCOM :D

mistiqueAFC komentarzy: 2676927.03.2017, 20:13

A o czym mamy rozmawiać? :D

Wenger swoją wspaniałą osobą to zabił nawet życie na k.com.Stara się chłop, nie da się ukryć

TurboGrosik komentarzy: 169427.03.2017, 20:11

Kiedyś stronę napedzali Wenger-outy , dziś Wenger-stay'e wywołują burzę:D

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 627.03.2017, 20:02

Nie gramy żadnego meczu, ani nie ma żadnego urażonego WengerStaya na stronie, toteż forum ostatnio świeci pustkami.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52427.03.2017, 19:59