Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach

Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 27.03.2017, 15:23, Patryk Bielski 560 komentarzy

W miniony weekend z uwagi na przerwę w rozgrywkach ligowych oczy wszystkich fanów piłki kopanej były zwrócone na mecze eliminacji do Mistrzostw Świat, które odbędą się w 2018 roku w Rosji. W meczach na najwyższym szczeblu reprezentacyjnym nie mogło zabraknąć Kanonierów. Poniżej prezentujemy krótki raport z gry podopiecznych Arsene'a Wengera.

Irlandia 0-0 Walia

Aaron Ramsey rozegrał pełne 90 minut w barwach Walii przeciwko Irlandczykom. Nasza ósemka grała na pozycji ofensywnego pomocnika u boku Garetha Bale'a. Smokom nie udało się jednak złamać defensywy rywali i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Warto odnotować, że Neil Taylor został wyrzucony z boiska za groźne wejście w nogi Seamusa Colemana, które zakończyło się złamaniem nogi tego drugiego.

Hiszpania 4-1 Izrael

Nacho Monreal przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. La Roja bez problemu pokonała rywala dzięki bramkom Davida Silvy, Vitolo, Diego Costy i Isco. Dla gości honorowym trafieniem popisał się Refaelov.

Niemcy U21 1-0 Anglia U21

Rob Holding cały mecz oglądał z ławki rezerwowych. Niemcy zwyciężyli dzięki bramce piłkarza Hoffenheimu Nadiema Amiriego z 23 minuty meczu.

Luksemburg 1-3 Francja

Olivier Giroud był jedną z wyróżniających się postaci sobotniego spotkania Trójkolorowych. Francuski napastnik zdobył dwie bramki, awansując w tabeli strzelców wszech czasów swojej reprezentacji na dziesiąte miejsce. Oprócz gracza Arsenalu bramki zdobywali Aurelien Joachim oraz Antoine Griezmann (obaj z rzutów karnych). Poniżej skrót spotkania:

Szwajcaria 1-0 Łotwa

Granit Xhaka rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Łotwie. Pomocnik Arsenalu grał w środku pola u boku Gelsona Fernandesa. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył były kolega Xhaki z Borussii Moenchengladbach Josip Drmic.

Francja U21 0-1 Anglia U21

Ainsley Maitland-Niles rozegrał pełne 90 minut w wygranym przez Synów Albionu 1-0 meczu przeciwko Francuzom. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 77. minucie Adam Armstrong, przesądzając o wyniku spotkania.

Anglia 2-0 Litwa

Alex Oxlade-Chamberlain rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu Anglików przeciwko Litwie na Wembley. Synowie Albionu bez większych problemów poradzili sobie z rywalami, wygrywając 2-0 po bramkach Jermaina Defoe i Jamiego Vardy'ego. Pomocnik Arsenalu grał w środku pomocy wraz z Erikiem Dierem.

Azerbejdżan 1-4 Niemcy

Mesut Özil wrócił do gry po kontuzji kostki w meczu reprezentacji Niemiec przeciwko Azerbejdżanowi. Gospodarze pewnie wygrali mecz po trafieniach Thomasa Müllera, Gomeza oraz dublecie Andre Schürrle. Dla gości honorowego gola zaliczył Dimitrij Nazarov. Özil pojawił się na placu gry w 61. minucie, zmieniając Gomeza. Całe spotkanie na ławce przesiedział natomiast Shkodran Mustafi.

Polska U19 0-2 Chorwacja U19

Krystian Bielik mimo porażki swojego zespołu zebrał pochlebne opinie za swój występ i według ekspertów był jednym z wyróżniających się piłkarzy w defensywie Biało-czerwonych. Bramki dla rywali zdobywali Branimir Kalaica i Josip Brekalo. Poniżej prezentujemy skrót tego spotkania:

Białoruś U19 1-5 Anglia U19

Chris Willock wystąpił od pierwszej minuty spotkania i dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Pozostałe bramki dla Anglii strzelali Buckley-Ricketts, Edwards i Nmecha. Jedynego gola dla Białorusi zdobył Mukhamedau.

Chile 3-1 Wenezuela

Alexis Sanchez przyzwyczaił już kibiców La Roja do świetnych występów i tym razem nie było inaczej. Skrzydłowy Arsenalu otworzył wynik spotkania przepięknym strzałem z rzutu wolnego już w piątej minucie spotkania. Po kolejnych dwóch trafieniach Paredesa mecz był już rozstrzygnięty. Dla gości jedyne trafienie zaliczył Rondon. Warto odnotować, że Sanchez nie wykorzystał jedenastki w 77. minucie meczu - swoją drogą chyba najwyższy czas zmienić wykonawcę rzutów karnych, ponieważ Alexis niejednokrotnie pokazywał już, że spala się na linii jedenastego metra.

Egipt 3-0 Togo

Mohamed Elneny także może zaliczyć ostatni mecz kadrowy do udanych. Egipcjanin wygrał wraz ze swoją reprezentacją 3-0 w meczu towarzyskim, wpisując się na listę strzelców i zamykając tym samym wynik spotkania.

Ekwador 0-2 Kolumbia

Kolumbia z Davidem Ospiną w bramce zwiększyła swoje szanse na awans do przyszłorocznych mistrzostw. Tym razem zespołem gorszym okazał się Ekwador, który przegrał na własnym stadionie 0-2 po bramkach Jamesa Rodrigueza i Juana Cuadrado.

Francja 0-2 Hiszpania

W meczu na szczycie - choć jedynie towarzyskim - Francuzi ulegli na własnym stadionie Hiszpanii 0-2. Cały mecz rozegrał Laurent Koscielny, natomiast Olivier Giroud zameldował się na placu gry w 65. minucie zmieniając Mbappe.

Reprezentacje autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 128.03.2017, 22:39

Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego ich 2 najbardziej wysuniętych z przodu to Angel Correa i Lucas Pratto? Gdzie są tacy gracze jak: Higuain, Agüero, Dybala czy Icardi? Gdyby ktoś to dobrze poukładał to mogliby wbijać Boliwii seriami. Kto jest ich trenerem?

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52428.03.2017, 22:37

Francja - Hiszpania 0:2 i obie bramki zaczęły się do błędów Bakayoko.

P95
Argentyna nawet bez Leo ma bdb ofensywę.

qwertyu123 komentarzy: 77528.03.2017, 22:08

Stream do Boliwia Argentyna. Ktoś coś?

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52428.03.2017, 21:59

JozekASNL
castto.me/channel/p2p/72762675#.WNq3XDuLTIU

JozekASNL komentarzy: 8928.03.2017, 21:54

panowie może stream do Hiszpania Francja?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 128.03.2017, 21:49

ZielonyLisc, nie Ornstein. Standard Evening

arsenallord komentarzy: 29755 newsów: 11728.03.2017, 21:35

simpllemann---> Ciężko powiedzieć. Zapasy na takim poziomie jak Damian to niesamowity atut. Życzę mu powodzenia, ale jakiejś wielkiej kariery nie wróżę

ZielonyLisc komentarzy: 2029428.03.2017, 21:35

Ornstein podał to info odnośnie Alexisa=50 mln pałnds? To i tak mało, lol

ZielonyLisc komentarzy: 2029428.03.2017, 21:33

Wenger zostaje. Wiadomo jak będzie wyglądać letnie okienko. Teksty typu: mamy jakość itd itp, jak będzie ktoś z odpowiednią jakością do wyciągnięcia to go kupimy, jak zawsze na przeszkodzie stanie 5 mln bo Wenger więcej nie da, transfery pod koniec okienka gdzie na początku sezonu stracimy już kilka pkt... zresztą każdy wie jak będzie

marcingus1 komentarzy: 117828.03.2017, 21:31

Dawno nie widziałem tak bezradnego Kante jak w tym meczu, Hiszpania gra genialnie

Piotrek95 (zawieszony) komentarzy: 976228.03.2017, 21:30

Gnabry@ ja dałem 1 na Ekwador, i też mam tę nieszczęsną Argentynę, a dzisiaj wątpie żeby coś ugrali w chmurach w dodatku bez Messiego

gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 128.03.2017, 21:21

Jeszcze Bolwia-Argentyna 2. Ktoś jeszcze obstawiał dzisiaj?

gnabry_ komentarzy: 5716 newsów: 128.03.2017, 21:17

Arabia Saudyjska - Iraq 1
Panama - USA btts
Ekwador - Kolumbia 2
T&T - Meksyk 2

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 628.03.2017, 20:58

Taką piękną kompilację znalazłem na jutubie. Polecam obejrzeć. Zwłaszcza w tak trudnych momentach można chociaż sobie przypomnieć kilka pięknych chwil.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52428.03.2017, 20:50

arsenallord
Jak oceniasz szanse Damiana Janikowskiego w mma? Dobre zapasy, to chyba niezła podstawa, by być całkiem niezłym, prawda?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 128.03.2017, 20:49

tg4f,

Lucas Perez: "The relationship I have with Wenger is good & I think he will continue, but he has not yet communicated it to anyone." #afc

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 628.03.2017, 20:41

Wśród tego całego bajkopisarskiego chłamu, wśród dziennikarzy Ornstein jest całkiem pewnym źródłem.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 128.03.2017, 20:34

Arsene Wenger robi banger, pozdrawiam wszystkich Wengeroutów.

thegunner4life komentarzy: 905628.03.2017, 20:25

Może powinniśmy zmienić nazwę na Patologiczny Klub z Londynu. Jeszcze będzie w Chelsea grał, i nas upokarzał co rok.

Coś wiadomo o kontrakcie dla Wengera?

arsenallord komentarzy: 29755 newsów: 11728.03.2017, 20:23

Ornstein to dobre źródło, ale on najczęściej potwierdza już wiadome informacje.

50 mln to niezła kwota za Alexisa. Przecież geniusz Wenger sprzedałby go pewnie za 30 mln. Patologiczny klub.

Ikar13 komentarzy: 18428.03.2017, 20:09

To to co często dziennikarze piszą po prostu na swoich twitach i to sie nie sprawdza, a na BBC nic nie ma. tak samo sky rummors czy jakos tak

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52428.03.2017, 20:08

Ikar13
Ornstein to dziennikarz BBC.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 828.03.2017, 20:06

A ja tylko wierzę w oficjalki (czyt. nudne lato).

Ikar13 komentarzy: 18428.03.2017, 20:04

mnóstwo na tej stronie było zachwalania ludzi /twittów ,a potem kupa wychodziła.
Ja tam tylko Sky /bbc etc czy pewne źródła

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 128.03.2017, 19:46

Pomyłki Ornsteina, to można na palcach jednej ręki policzyć. Normalnie byłby to znakomity wynik, jednak dla tak wybitnych jednostek, jak użytkownicy k.com, jest to wynik co najwyżej mierny.

Mihex komentarzy: 2360428.03.2017, 19:44

Ornstein akurat wrzuca w większości deal done. Czasem jego przepowiednie się nie sprawdzały. Ale podejrzewam, że mówił tyle co wiedział. Też nie wiemy co kluby i zawodnicy ze swoim otoczeniem sprzedają do mediów.

Ikar13 komentarzy: 18428.03.2017, 19:37

Orstein hahaahhahah też mi wyznacznik tyle co gość przy oknie transferowym shitu wciskał jak każdy zresztą.

człowieku i tak nie wiadomo ile on kosztował możesz sobie pisać podaj swoje kapitalne źródło to pogadamy

25mln funtów to 30 mln ojro .

Kasa w błoto

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 128.03.2017, 19:36

Powszechnie wiadomo, że:

thide > David Ornstein,

dlatego wersja 25 mln funtów, to najbardziej wiarygodna kwota.

Mihex komentarzy: 2360428.03.2017, 19:35

O Momo Elneny widzę bramkę z Togo strzelił.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185228.03.2017, 19:28

przeczytaj jeszcze 3 razy to oc napisałem

milionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtówmilionów funtów

Ikar13 komentarzy: 18428.03.2017, 19:26

Tak poważnie to już i tak minimum te 30mln- 35 euro kosztował ,a prezentuje kaszane ,ze dałbym może za niego z 10

thide komentarzy: 32389 newsów: 185228.03.2017, 19:26

@ikar, słyszałeś o marketingu, co się lepiej sprzedaje?

Ikar13 komentarzy: 18428.03.2017, 19:21

thide zapomniałem ,ze pracujesz w Arsenalu i jesteś lepiej poinformowany niż prasa ,która pisała okolo 40mln euro.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52428.03.2017, 19:20

50 milionów funtów za piłkarza z rocznym kontraktem to znakomita cena. Jednak 50 milionów za zawodnika tej klasy, co Sanchez, to kwota za niska.

Jeszcze o piłkarzu z Ameryki Południowej - Messi zawieszony na 4 mecze za obrazę sędziego. Sytuacja Argentyny może się trochę skomplikować, patrząc na to, jak Albiceleste prezentuje się w tych eliminacjach bez piłkarza Barcelony.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185228.03.2017, 19:19

poczytajcie o transferze Xhaki
on kosztował 25 milionów funtów
reszta to zmienne i ostatecznie kwota może wzrosnąć do 45 milionów

Czeczenia komentarzy: 1249728.03.2017, 18:52

Jak ja widzę Bielika to czuję się jak w lesie.

Xhaka? Przyszedł o rok za późno. Zresztą nie tylko on, ale i tak nie wykluczone, że pokazałby tyle samo, czyli nic.

maciekbe komentarzy: 1245828.03.2017, 18:44

Czapa na ES? Bring it on. Niech zabierze ze sobą Ozila z West Bromu, będą wrzutki na Giroud, 1-0 i murarka, tytuł w pierwszym sezonie gitara siema

thide komentarzy: 32389 newsów: 185228.03.2017, 18:02

Xhska nie kosztowal nawet 30 milionow...

Aden komentarzy: 98328.03.2017, 18:00

Tony... pamiętam, jak kiedyś, chyba na gunners, padła szalona idea, by Papę Wengera zamienić na czapę. Chwile przed przejęciem przez niego CP.
Ten jakże ciekawy pomysł pojawił się, gdy Pulis powiedział w jednym z wywiadów, iż nie chce już być strażakiem, czy coś w ten gust :D