Pogrom na Goodison Park! Everton 1-6 Arsenal! +video

Pogrom na Goodison Park! Everton 1-6 Arsenal! +video 15.08.2009, 19:52, Szymon Ortyl 321 komentarzy

Mecz na Goodison Park był prawdziwą piłkarską ucztą. Kanonierzy nie zawiedli i zaprezentowali niesamowite umiejętności.

Pobierz skrót spotkania

Zawodnicy Arsenalu w pierwszych minutach zaliczyli masę niecelnych podań, często wynikających z braku wyczucia odpowiedniego tempa biegu kolegi z drużyny. Everton był zespołem bardziej zgranym, z większym pomysłem na grę. W 6. minucie pierwsza groźnie wyglądająca akcja Kanonierów – Bendtner ładnie zagrał piłkę do Van Persiego, ten mu ją odegrał, lecz defensywa przeciwnika skutecznie uniemożliwiła mu strzał chwytając go w tzw. „kleszcze”. Minutę później świetne długie podanie dostał Pienaar, lecz Sagna, który zaspał przy tej akcji, w porę zdążył wybić mu piłkę spod nóg. Pod koniec 8. minuty sprzed pola karnego szczęścia próbował Bendtner, lecz jego strzał był mocno niecelny.

Arsene Wenger, mimo swoich pełnych wiary w sukces słów, wyglądał na dość zafrasowanego. W 10. minucie brzydko kopnięty został Sagna, w wyniku czego potrzebna była interwencja służb medycznych. W 12. minucie w polu karnym z piłką znalazł się Van Persie, lecz ta odskoczyła mu za mocno i nawet jego popisowy strzał po obrocie o 180 stopni nie zagroził Howardowi. W okolicach 16. minuty Everton zaaplikował piłkarzom z Londynu serię groźnych dośrodkowań, lecz wszystkie z nich zostały wybite przez obrońców. Dobrze spisywał się Thomas Vermaelen, który raz po raz blokował strzały przeciwników.

W 21. minucie dość duży błąd popełnił wyżej wymieniony Belg, gdyż pozwolił się wyprzedzić w polu karnym, na szczęście na posterunku był Almunia. Jak na razie bardzo dobry mecz rozgrywał Alex Song, czego nie można było niestety powiedzieć o Duńczyku Bendtnerze. Nie zachwycali również Fabregas i Arszawin.

I nagle, ni stąd, ni z owąd zrobiło się 0:1! Fantastycznym strzałem popisał się Denilson! Najpierw Bendtner ograł jednego z przeciwników, podał do Fabregasa, ten wyłożył piłkę Denilsonowi, który huknął z pierwszej piłki w samo okienko! Brawo Denilson! Arsenal prowadzi od 26. minuty!

Kilka chwil później bardzo niecelnie z rzutu wolnego uderzał Van Persie. W 32. minucie gorąco zrobiło się pod bramką The Gunners, na szczęście piłkarzom z Liverpoolu nie udało się przełamać naszej defensywy. Chwilę później po rzucie rożnym dobrą interwencją popsał się Vermaelen. W wyniku jego zagrania Everton otrzymał jeszcze jeden rzut rożny – piłka, odbita od jednego z piłkarzy, leciała dosłownie w światło bramki, lecz z linii wybił ją Denilson! Świetny mecz tego Brazylijczyka! Minutę później futbolówka znalazła się w siatce The Toffees, lecz wcześniej sędzia odgwizdał spalony.

I w 37. minucie trybuny znów oszalały! Po rzucie wolnym, z głębi pola, wykonywanym przez Van Persiego, kapitalną główką popisał się Vermaelen, nie dając żadnych szans Howardowi! Brawo Arsenal! Brawo Thomas!

Pod koniec 39. minuty drużyna w niebieskich koszulkach miała szansę strzelić bramkę kontaktową, jednak w polu karnym nie znalazł się nikt, kto mógłby przeciąć podanie ze skrzydła.

W 41. minucie było już 0:3! Rzut wolny wykonywał Fabregas, dośrodkował głęboko w pole karne, a tam najwyżej do piłki wyskoczył Gallas i muśnięciem skierował ją do siatki! Kapitalne spotkanie Kanonierów!

W 44. minucie przed szansą, po raz kolejny, stanął Denilson, lecz w ostatniej chwili piłkę spod nóg wyłuskał mu Tim Howard.

Dwie minuty po regulaminowych 45. sędzia główny tego spotkania zakończył pierwszą połowę.

2 minuty po wznowieniu gry po fenomenalnym podaniu Robina van Persiego, niepilnowany Cesc Fabregas oddał strzał. Piłka przeleciała między nogami interweniującego Howarda i wpadła do siatki.

Mimo prowadzenia 0-4, podopieczni Arsena Wengera wciąż dążyli do podwyższenia rezultatu, jednak ataki Kanonierów były powstrzymywane w ostatniej chwili. Bramki Arsenalu bardo pewnie bronił Manuel Almunia, który bez problemu wyłapywał piłki po dośrodkowaniach pomocników The Toffies.

W 69. minucie kibice Evertonu przecierali oczy ze zdumienia. Na tablicy wyników widniał napis Everton 0-5 Arsenal. Po wznowieniu gry ręką przez Almunię, Fabregas przebiegł pół boiska i płaskim strzałem pokonał Howarda.

Gra Evertonu nieznacznie poprawiła się po wejściu na murawę Liusa Sahy, jednak piłka po jego strzałach przelatywała obok prawego słupka bramki Almunii.

W 89. minucie Andriej Arszawin, mimo iż naciskany przez 4 piłkarzy zdołał oddać strzał. Piłka prześlizgnęła się po bucie Dana Goslinga i trafiła w słupek. Tam czekał na nią Eduardo i podwyższył wynik na 0-6.

Po wznowieniu gry do ataku rzucili się piłkarze Evertonu. Almunia zdołał obronić strzał Pieenara, jednak przy dobitce Sahy był bezsilny. Francuz zdobył honorową bramkę dla Evertonu.

Kilka chwil później Andriej Arszawin dopadł do piłki przed polem karnym, jednak nie potrafił przerzucić jej nad leżącym na ziemi Howardem. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

Everton był w dzisiejszym meczu tylko tłem dla świetnie grających Kanonierów. Na słowa uznania zasługują wszyscy piłkarze Arsenalu, a szczególnie Manuel Almunia, William Gallas, Tomas Vermaelen, Denilson, Alexandre Song, Cesc Fabregas oraz Nicklas Bendtner.

Skrót spotkania:

Everton: Howard, Hibbert(59’ Gosling), Lescott, Yobo, Baines, Osman(59’ Saha), Neville, Pienaar, Fellani, Cahill, Jo(59’ Rodwell)

Rezerwowi: Nash, Saha, Vaughan, Gosling, Rodwell, Duffy, Baxter

Arsenal: Almunia, Sagna, Gallas, Vermaelen, Clichy, Song Billong, Bendtner(63’ Eboue), Denílson, Fàbregas(73’ Ramsey), van Persie(73’ Eduardo), Arszawin

Szef komentarzy: 1303515.08.2009, 23:57

przestancie narzekac chociaz ten jeden dzien tylko cieszmy sie ze okazalym zwyciestwem i pozycja lidera Premiership !!!!!!

Specu1990 komentarzy: 69615.08.2009, 23:37

po co ten chamack? skoro teraz ade odszedł to bendtner rozwinie skrzydła.. z tego co mówili komentatorzy to był konflikt między ade i benkiem teraz ade nie ma i co ciekawe benek świetnie sobie radzi a ade mówił " no widzicie beze mnie możecie wygrać wysoko" a co do napadziora e tam bw z tym hamakiem

Maciekkk10 komentarzy: 258315.08.2009, 23:35

Tak, tak - zagraliśmy kapitalny mecz, ale jakby nie patrzeć, to katastrofalnie zagrała obrona Evertonu, jeśli można to w ogóle nazwać obroną ;P

Ale nie o tym miałem pisać. Więc tak - Song zagrał kapitalny mecz - czyścił, rozgrywał, kiwał, etc., ale moim zdaniem i tak błędem jest nie kupienie defensywnego pomocnika. Pierwszym powodem jest nasze ustawienie środka pomocy, czyli dwóch defensywnych ( bo tak postrzega Denilsona Wenger ) i jeden ofensywny - rozgrywający, Fabregas. No dobra, wszystko pięknie i nadchodzi środek sezonu ( koniec stycznia ) mecze z AV, MU, Chelsea i Liverpoolem pod rząd, a Songa nie ma ! Tak, tak, wyjazd na PNA jest nieunikniony.

Nie ma Alexandra i co? Denilson jako czyściciel z? No z kim? Z Diabym? (tfu) Właśnie.. Z nikim. Czyli zmiana ustawienia w środku z dwóch defensywnych, na dwóch ofensywnych pomocników. Więc miejsce Songa zająłby Nasri bądź Rosicky, co może nastąpić już wcześniej, po kontuzji obu zawodników. Tylko czy to nie będzie zbyt ofensywne ustawienie na gigantów?

Oczywiście, że Wenger wie lepiej ode mnie, ba - wie najlepiej, jak Arsenal będzie się spisywał w owych ustawieniach i na pewno ma w głowie plan zastąpienia Alexa, bo wie, że wyjedzie na Puchar. Jednak ja na miejscu Francuza, wolałbym mieć jeszcze jakąś alternatywę ;]

Specu1990 komentarzy: 69615.08.2009, 23:34

tak na prawdę nikt tego z nas się nie spodziewał.. ale na prawdę meczyk godny uznania.. najlepsza bramka denilsona bez wątpienia.. chodz rajd fabregasa był extra jeszcze almunia dostał asystę ;D

Miodek komentarzy: 83815.08.2009, 23:29

mimo wszystko trzeba kupic DP. Song w pierwszym skladzie ale kto go zastapi w PA?

qba7 komentarzy: 1515.08.2009, 23:29

Chamakh dojdzie to bedzie super..troche brakuje rasowego napadziora..
Barca i Arsenal to cale moje zycie :)

olq komentarzy: 18915.08.2009, 23:21

Nie chce sie pospieszyc, ale nie wiem, czy na "zmianie" Kolo na Vermaelena nie wyszlismy na dobre.

ArseN01 komentarzy: 22315.08.2009, 23:12

dobra dobra, wysokie zwyciestwo cieszy ale to dopiero 1. mecz sezonu, wiec spokojnie..

Arsenal1994 komentarzy: 749715.08.2009, 23:10

To było coś pięknego! Z taką grą jest niemożliwe żebyśmy wypadli z top4, tfu! co ja gadam o wypadnięciu z top4. Tu bedzie walka o mistrza! :D a nie ;)
Przypominam że w meczu nie grał Rosa, Walcott czy Diaby.
Na Czecha bardzo licze bo jak ten chłopak sie rozkręci bedziemy nie do zatrzymania! :)
Trzeba sie jedynie modlić żeby nie było długoterminowych kontuzji a bedzie dobrze ( czy jak ktoś chce - rewelacyjnie ;) )
Po jednym meczu nie ma co już wyrokować, ale taki pogrom doda nam niesamowitej energii a to ważne, ponieważ gramy już za 2 dni z Celticiem i w lidze z MC i MU.
Przede wszystkim czekam na ManCity. Trzeba pokazać tym wszystkim znawcom futbolu że drużynie Szejków do nas jeszcze wiele brakuje i za nim dojdą do naszego poziomu - minie z 2 lata.

Teraz czas na Celtic. Będzie ciężko. Szkoci to może nie ta półka co Arsenal, ale wiele nadrabiają walecznością, tak więc trzeba być zmoblizowanym i skupionym przez cały dwumecz.

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 215.08.2009, 23:05

W dzisiejszym meczu przy kilku kontaktach z piłką miałem wrażenie, że kibice Evertonu buczą na swojego kapitana - Phila Neville'a. Ktoś wie czym im podpadł?
To by świadczyło o niezdrowej atmosferze na Goodison Park.

Cesc_Fan komentarzy: 452415.08.2009, 23:00

Dziś oprócz pięknego , wysokiego zwycięstwa Kanonierów można było dostrzec dwie brami Chamakha w spotkaniu przeciwko Sochaux .
Napastnik Bordeaux wykorzystał dwie sytuacje z rzutów rożnych ,które dogrywał Gourcuff .
Widać ,że Chamakhowi zależy na transferze do Arsenalu i zaczyna się starać ,żeby Arsenal nie żałował i złożył za niego te ponad
10 mln euro :P

pHunt komentarzy: 59615.08.2009, 22:57

Arsenal rozegrał kapitalne spotkanie. Cieszy mnie niezmiernie postawa Benka i Denilsona . (myślę ze doświadczenie którego nabrali sezon temu będzie skutkowało) Bend już teraz jest moim zdaniem bardziej opanowany. Chciało by się wygrać 6:0 , ale wszystkiego mieć nie można ...

Jednak ... nie ma co wpadac w zbytni zachwyt.

Zobaczymy co pokaże mecz z Celtami oraz kolejki 4,5

Hubert89 komentarzy: 83215.08.2009, 22:56

niewąplitwie dzisiejszy występ Vermaeleena pokazał co potrafi, zdecydowanie najsolidniejszy punkt w tym spotkaniu w defensywie, nie będę pisał jak bardzo podobała mi się gra Arsenalu dzisiaj, jak pewnie wykorzystywaliśmy sytuacje i jak walecznie zaprezentowali się nasi piłkarze bo wszyscy to widzieli, pozostało mocno wierzyć w nasz zespół i aby nas nie dopadały zbyt często kontuzje, mam nadzieje na jakiś transfer gdyż szeroka kadra jest kluczem do sukcesu a na chwile obecna brakuje nam kilku piłkarzy na ławke, wliczajac kontuzje.

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 215.08.2009, 22:53

Stasiu88 --> trochę Cię poniosło :) oczywiście wszyscy życzylibyśmy sobie takiego wyniku ale raczej nie jest realny. Weź pod uwagę, że gramy 3 dni po meczu z Celtic'em a Man Utd będzie przez 7 dni odpoczywał. Choćby skromne ale na pewno zwycięstwo musimy zaliczyć!

bergkamp komentarzy: 111015.08.2009, 22:50

I gdzie te niedowiarki??? Mam nadzieję że Kanonierzy nie oddadzą tego miejsca i pokażą że są najwyżej nie tylko alfabetycznie.

Stasiu88 komentarzy: 4615.08.2009, 22:46

Elegancko :D jak myślicie ile bramek nasi ulubieńcy zaaplikują za 2 tygodnie niewdzięcznikom uboższym o pewną Krystynę która wolała wakacje w słonecznym Madrycie? :) ja stawiam że 7 :D:D:D

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 215.08.2009, 22:45

Cesc_Fan --> oby tak było z Vermaelenem jak piszesz. Już wczoraj w jednym z postów pisałem, że MU ma Vidic'a, LFC - Skrtela, CHFC - Terry'ego a my?
Dzisiaj mieliśmy odpowiedź na to pytanie.

Cesc_Fan komentarzy: 452415.08.2009, 22:42

Dzisiaj największym atutem Evertonu był wzrost .
Bałem się ,że mogą nas powstrzymać dzięki stałym fragmentom gry . Jednak to Kanonierzy mimo niskiego wzrostu sobie poradzili przy ich stałych fragmentach gry ,a w dodatku to my ich strzeliliśmy dwa gole :) Już od samego początku byłem i mówiłem ,że Vermaelen może być godnym następną Toure . Dziś się zaprezentował dobrze . Czyścił co mógł ,a nawet zdobył gola :) To będzie nasz nowy Vidic .
Być może będzie lepszy niż gracz MU :P

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 215.08.2009, 22:39

UltimateE --> poniedziałek godz. 18.10 Polsat Sport Extra

ArseFan komentarzy: 53515.08.2009, 22:34

Średnia ocena naszego zespołu po meczu wg. Sky Sports to 7,6 całkiem, całkiem :P

Cesc_Fan komentarzy: 452415.08.2009, 22:33

Teraz jak czytam na forach Liverpoolu , Chelsea i MU to każdy pisze prawie ,że nie można skreślać Arsenalu z listy w celu zdobycia mistrzostwa
Anglii :D Mają po dzisiejszym spotkaniu do nas większy szacunek :P I tak powinno być ,ponieważ zagraliśmy świetne spotkanie . Trochę smaczniej ,by wyglądał wynik 6 : 0 ,a nie 6 : 1 ,ale cóż :P Nic się nie stało .

Yaiba komentarzy: 20215.08.2009, 22:27

Skrót: videos.sapo.pt/V5qBuRcGAhw3uaOGPJ1O

marcel010 komentarzy: 16215.08.2009, 22:26

dobry mecz ale do perfekcji trochę brakuje :)

Caroline komentarzy: 48515.08.2009, 22:23

wow, nie spodziewałam się takiego pogromu

Miodek komentarzy: 83815.08.2009, 22:22

Wspaniały mecz, szkoda tylko ze nie na zero z tyłu... tak balem sie straty pkt a tu taka mila niespodzianka..dawno nie widzialem tak dobrego meczu w wykonaniu chlopcow Wengera :) oby tak dalej! GO GUNNERS!!

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 215.08.2009, 22:22

Na polsacie Sport nawet nie puszcza powtorki meczu Arsenalu , wola dac 3 razy gowniany mecz "czelsi" paranoja:/

mrCriminal komentarzy: 3715.08.2009, 22:16

Nie zgodze się z tym, źe z powodu tego, że 1 bramke strzelil napastnik to atak jest nieskuteczny. Robin w tym spotkaniu grał bardziej na podania niż strzelania, Bendt to samo, Eduardo miał szczęscie, ale jest "lisem' i chwała mu za to ;)

danielho6 komentarzy: 47715.08.2009, 22:14

tylko ciekawe czy to Arsenal taki mocny, czy Everton taki słaby.

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 215.08.2009, 22:12

Gracjanbuli pisał o dwóch bramkach Chamakh'a a ja dodam tylko, że dzisiejszy występ Hangelanda (Portsmouth - Fulham 0-1) został oceniony wg Sky Sports na 7. Wyżej dostał tylko Danny Murphy - 8.

Knolek komentarzy: 266415.08.2009, 22:10

nie ma co, udany początek sezonu. Chłopakom należą się gratulacje i tylko oby tak dalej ;)

Baksio komentarzy: 26015.08.2009, 22:04

@olo_18
wiesz co po takiej wypowiedzi bossa, to juz moga pisac co chca.

A i jeszcze przypomne ze cesc szczelil 2 brameczki dzisaij ;P

ingh komentarzy: 10815.08.2009, 22:03

po1. nalezy sie cieszyc. to rewelacyjny wynik. szczegolnie na otwarcie sezonu. porzucmy nasze polskie malkontenctwo i cieszmy sie chociazby skutecznoscia

po2. a propos skutecznosci - fakt ze tylko jedna bramka zapisana jest napastnikowi swiadczy o tym ze problem z poprzedniego sezonu, nieskutecznego ataku, pozosal aktualny. cieszy fakt ze mamy pomoc ktora pomoze ten problem rozwiazac.

po3. po mimo wyniku trzeba zaznaczyc ze zespol gral srednio. trafilismy na slabszego przeciwnika i skutecznie go wykonczylismy. mam nadzieje ze nie zawiedziemy w nastepnych spotkaniach. trzeba wierzyc xD

yoghurt komentarzy: 8815.08.2009, 22:01

A ja bym pochwalił za dzisiajeszy mecz przede wszystkim Bendtnera :)

bialy577 komentarzy: 3915.08.2009, 22:00

sześć i cześć

cfabregas4 komentarzy: 14815.08.2009, 22:00

no bardzo ladny mecz zagrali ;p mnie zaskoczyl Bendtner, rozegral swietny mecz jak nie on.. nie wierzylem w niego a tu - mila niespodzianka ;p oby to nie byl tylko taki przeblysk formy. Swietny mecz rozegral tez Vermaelen w obronie no i jeszcze ta bramka ;p no i fabregas 2 asysty i 2 bramki - chyba ne potrzeba wiecej słów.. :D oby tak dalej!! ;p

bialy577 komentarzy: 3915.08.2009, 21:59

kamil_malin komentarzy: 933215.08.2009, 21:59

Wiadomo, że to dopiero pierwsza kolejka i tak do końca nie wiemy czy to my zagraliśmy tak dobre zawody czy tak słaby był Everton. Jednak nie zmienia to faktu, że zagraliśmy bardzo udane spotkanie. Były momenty kiedy nasza gra wyglądała bardzo fajnie, tworzyliśmy sobie sytuację i piłka wędrowała od nogi do nogi.

Niewątpliwie duży wpływ na taki przebieg spotkania miała postawa naszej drugiej linii. Chodzi mi tu głównie o odbiór piłki w wykonaniu Songa. To co pokazał dziś młody Kameruńczyk to klasa sama w sobie. Zagrał dziś jak profesor i jeśli tak dalej będzie grał to żadnego DP nam nie potrzeba :). Na ciepłe słowo zasłużył także Denilson. Strzelił piękną bramkę, jednak trochę słabo rozgrywał piłkę i zanotował kilka nie potrzebnych strat. Powinien trochę częściej zachować zimną krew i skupić się na celnym podaniu.

Co do naszej gry obronnej to oceniam ja bardzo pozytywnie. Almunia zagrał dobre zawody, praktycznie cały mecz bezrobotny. Jak na razie świetnie wkomponował się w zespół nasz nowy nabytego Vermaelen. Belg zagrał dobrze, dobrze czytał grę i co najważniejsze strzelił bramkę. Podobne odczucia mam do Gallasa. William także zagrał pewnie bez większych błędów no i także wpisał się na listę strzelców.

Co do naszych bocznych obrońców to dziś lepiej zagrał Gael. Jak zwykle dobry w ofensywie i bezbłędny w obronie. Bacary'emu tak dobrze nie szło ale forma powinna przyjść bardzo szybko.

O dwójce Cesc i RvP wielu słów mówić nie trzeba. Pokazali, że są prawdziwymi liderami zespołu i to głównie dzięki nim wygraliśmy dziś.

Pozytywnie zaskoczył mnie dziś nasz duński napastnik/pomocnik Nicklas ;). Dziś zagrał dobre zawody, był widoczny. Jak powiedział komentator C+ transfer Adebayora dobrze na niego podziałał. Troszkę mnie rozczarował Arshavin. Może to za mocne słowo ale w dniu dzisiejszym Rosjanin nie błyszczał. Dobrze, że inni zawodnicy wzięli ciężar gry na siebie.

Co do zmienników to fajnie się pokazał Eboue. Pokazał, że należy mu się rola pierwszego zmiennika i na pewno wzmocni skład w razie wejścia. Poprawnie zagrał Ramsey choć już kiedy wszedł Kanonierzy grali raczej na własnej połowie. No i jeszcze Eduardo. Fajnie, że strzelił bramkę na pewno doda mu pewności i z czasem to on będzie zaczynał grę od początku spotkania.

Oceniając pierwszą kolejkę, pokazaliśmy tym którzy nas skreślali z pierwszej czwórki, że tak łatwo nie odpadniemy z walki o tytuł. Jeśli będziemy imponowali w dalszej fazie walki o mistrzostwo taką skutecznością to nie boję się o końcowy wynik. Dziś podobało mi się to, że Kanonierzy nie bali się uderzać z dystansu czego efektem były 2 bramki. Jeśli jest miejsce to trzeba uderzać i dziś Denilson i Cesc świetnie to pokazali. Dobrze także rozgrywamy stałe fragmenty gry. Kolejne 2 bramki z tego elementu gry. Oby tak dalej panowie, strach się bać co to będzie jak wróci Theo, Tomas i Samir :)

Yeti komentarzy: 460 newsów: 7115.08.2009, 21:59

Cieszy dobra postawa Vermaelena i świetny Denilson. O Songu się nie wypowiadam, bo aż mi szczęka opadała.

Jednakże tak czy siak - to są tylko 3 pkt i kilka innych drużyn ma ich dokładnie tyle samo.

adaminho77 komentarzy: 332515.08.2009, 21:59

Brak mi słów. Było pięknie. :)
Wszystko nam w tym meczu wychodziło. Oby tak dalej. :)

arsen1 komentarzy: 107815.08.2009, 21:58

Bravo Bravo Bravo ! Come On Arsenal !

nasri1992 komentarzy: 22115.08.2009, 21:57

SUPER ze ARSENAL 6-1 :)))

Fierce_girl komentarzy: 219415.08.2009, 21:54

Że co????? 6-1????? o_O !!

No to mnie zatkało. Jednak chłopaki mnie mocno zaskoczyli. spodziewałam się raczej skromnego 2-0...wow.
Ktoś mówił, że czarno widzi ten sezon w naszym wykonaniu? ;>. Soczysty początek panowie, brawo!

Gracjanbuli komentarzy: 52915.08.2009, 21:53

a tu mały przerywnik, Chamakh strzelił 2 brameczki :)

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 215.08.2009, 21:53

Ciekawe co na taki mecz mówi sam Boss...

Czy ktoś już ma wypowiedź Wengera z konferencji pomeczowej?

pioafc komentarzy: 4392 newsów: 215.08.2009, 21:52

Lider jest tylko jeden! ARSENAL!!

kubeusz95 komentarzy: 132115.08.2009, 21:51

Świetny mecz w wykonaniu Fabregasa i Denilsona. Song też nieźle grał, sądząc po skrócie. Gratulacje i oby więcej takich wyników!

WojO komentarzy: 225215.08.2009, 21:50