Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Drodzy Kibice,
wiemy jak ważne są dla Was mecze ukochanego klubu. Od 17 lat transmitowaliśmy rozgrywki ligi hiszpańskiej i doskonale rozumiemy Wasze zaniepokojenie brakiem spotkań La Liga w telewizji. Dla nas wszystkich jest to bardzo niekomfortowa sytuacja, że mecze nie są obecnie dostępne w Polsce. Zapewniamy, że wciąż pracujemy nad bezpośrednią lub pośrednią dostępnością ligi hiszpańskiej dla naszych abonentów i będziemy informować o rozwoju sytuacji.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 18:11

West Ham didn't try in the Europa League so they could concentrate on losing to Bournemouth and Leicester at home

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 18:10

Uwaga! Mistrz już 97 w typerze! :D

Czeczenia komentarzy: 1248722.08.2015, 18:10

Oho, widzę temat Tottenhamu się przewija.

Pieprzyć ich.

Fanatic komentarzy: 599122.08.2015, 18:09

User Dawid04111 to ukryty kibic spursów hehe nie obraża Arsenalu, nie jest wulgarny więc w czym jego wypowiedzi przeszkadzają?

Czeczenia komentarzy: 1248722.08.2015, 18:07

Całkiem prawdopodobne, że w poniedziałek już będziemy w piątce. Wiadomo, trzeba wygrać, punkciki ciułać. Najważniejsze miejsce po 38. kolejce, teraz byle nie tracić kontaktu z czołówką.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 18:07

@pauleta

Racja.

Ale czy rywalizacja nie byłaby ciekawsza, jeśli Arsenal i Tottenham wygrywałyby swoje mecze i rozstrzygnęły kto jest lepszy w bezpośrednim starciu?

Jak dla mnie "byle Tottenhamowi nie wyszło" to dziecinada. Rozumiem kibiców z Londynu, którzy czują tę rywalizację. Ale tu nikt nie był na derbach...

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 18:07

Ja chcę bayern, farselonę albo real w grupie.
Przynajmniej nie trafimy na nich w 1/8

sebastix11 komentarzy: 599222.08.2015, 18:06

pauleta19

brak quality :D

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 18:06

Sami tworzycie tego typera, a później narzekacie że piszemy tutaj o tym. Każda nowość wywoła początkowo takie zainteresowanie. Znając co się dzieje jak sie zaczyna sezon i gra w fpl i co się stało po założeniu ligi w tej grze, że tutaj pojawia sie tyle komentarzy typu: "zawodnik X czy Y" zawodnik z danej pozycji za daną kasę" nie nauczyliście się ze z typerem może byc tak samo?

Z FPL tak samo. Narzekacie, że mnóstwo komentarzy na ten temat jest. Sami zakładacie ligę, piszecie o tym osobny news itp rzeczy, zachęcając tym ludzi do grania w to. Sami gracie, co prawda, parę kolejek, ale to już i tak ich zachęca do gry.

Jak nie chcecie tylu komentarzy o fpl czy typera to w nowym sezonie nie zakładajcie ligi, nie piszcie newsa o tym, nie wspominajcie o tym nic w komentarzach. Tak samo w typerze. Nie róbcie takich zabaw, to nie bedzie tyle komentarzy. Proste. Więc albo 1 albo 2

Wiadomo, niektórzy mniej o tym bedą pisać, bo nie chcą lub nie muszą, a niektórzy będą pisać o tym cały czas. Dla niektórych to kolejny temat na rozmowy.

To że wy o tym tyle nie piszecie to nie znaczy ze przy takich zabawach pan X, pan Y czy Pani Z nie bedzie o tym pisać.

Więc mówię, nie zakładajcie ligi i typera i innych tego typu rzeczy i skonczy się wasz problem

Jak chcecie

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 18:05

Cavani i Lacazette 3 mecze 0 goli. Nie ma kogo Wenger ściągnąć do ataku, heh.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.08.2015, 18:05

lewangoalski9
Jak lays - kogoś z pretendentów.
Jesteśmy w 2 koszyku. Może taka grupa: PSG, Arsenal, Bazylea, Celtic.

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 18:04

Kurde, na razie przegrywam z żoną w FPL. :)
Skubana ma 32 punkty i jeszcze 6 graczy bez meczu.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 18:02

lewangoalski9, jak najsłabszą, bo będziemy w 2-gim koszyku.

mooseq komentarzy: 63222.08.2015, 18:02

zabójczo ciekawa kolejka dziś.
Mi w końcu siadło coś u buka, jestem ogólnie fanem stawiania remisów. Szkoda tylko, że stoke nie wygrało, bo można by otwierać szampana

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 18:01

Każdy stracony punkt kuraków cieszy potrójnie :)
W FPL nie wybieram graczy spurs...dla zasady.
W typerze jak w bukmacherce, trzeba być obiektywnym.

lewangoalski9 komentarzy: 12622.08.2015, 18:01

jaką byście chcieli grupe w lidze mistrzów?

kanapka komentarzy: 3033 newsów: 722.08.2015, 18:00

wystarczy 2 wyniki wytypowac i bede w pierwszej 100 jeeaaaa

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.08.2015, 18:00

Mi już się znudził, bo jestem w ósmej setce.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9222.08.2015, 18:00

Jenkinson czerwona kartka i rzut karny. Źle się zaczyna sezon dla Carla.

Mihex komentarzy: 2360422.08.2015, 18:00

Widzę, że dzisiaj w typerze to mi poszło genialnie. 10 pkt za remis Norwich - Stoke i 10 za wygraną CP :C Specjalista ze mnie.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52422.08.2015, 17:59