Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Crystal PalaceRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
kanapka komentarzy: 3033 newsów: 722.08.2015, 17:54

Gunner48
No własnie ja to samo :P cienko jak na 6 meczy

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 17:54

Raka można dostać po niektórych komentarzach o typerze. Priorytety wam się ludzie pomieszały.

matt21 komentarzy: 541422.08.2015, 17:53

Dzisiaj już też przeczytałem komentarz:

"United remis, a ja dałem na wygraną w typerze 1:0..."

Kysio2607 komentarzy: 1336022.08.2015, 17:51

Dawid, wyjdz na dwór, bo ten typer wyżera Ci mózg.

Jak można cieszyć się z faktu, że kury nie przegrywają? LUDZIE. Ten cały typer to tylko zabawa, która przeciętnemu Januszowi znudzi się po kilku kolejkach..

Liczęna Crystal i 3-1, tak samo jak na Swansea. Niech te KFC przegra...

matt21 komentarzy: 541422.08.2015, 17:50

Jejku jeszcze trochę i będę apelował o usunięcie tego typera z tego co tu widzę.

Niektórzy nie potrafią się bawić.. i przekładają kibicowanie nad typowaniem...

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1422.08.2015, 17:50

pauleta19,
wiedziałem, ze się ktoś doczepi. Mi wystarczy, ze Tottenham straci punkty. Skoro można połączyć radość z typera i radość z bądz co bądź wtopy rywali to jaki problem?

mitmichael komentarzy: 4924322.08.2015, 17:50

CP konczcie juz mecz :D

James komentarzy: 167422.08.2015, 17:49

kurde west ham zawala a mialem z 1x, nie spodziewalem sie ze przegraja

Gorrann komentarzy: 213122.08.2015, 17:49

pauleta19

Ja też, jak można tak pisac o KFC... U mnie zawsze będą przegrywać każdy mecz i koniec.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 17:48

"Uff, mało brakło a Kury by przegrywało. A to chyba dzisiaj moje jedyne punkty w typerze sie zapowiadają."

Za takie komentarze bym banował.

Koroniarz komentarzy: 1018722.08.2015, 17:46

Norwich vs Stoke jak nic nie od**ą to mi wejdzie 1:1

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 17:46

lloris się ustawił ja degea w meczu z Arsenalem.

Grande komentarzy: 69922.08.2015, 17:45

Wilson Hattrick, a u mnie na ławce :/

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1422.08.2015, 17:45

sebastix11 komentarzy: 599522.08.2015, 17:45

ale Lloris obronil

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 17:45

Dick wpuścił rudego żeby upokorzyć Swansea.

pauleta19, narzekałeś że mało goli w BPL :D

Dawid04111, no właśnie dobrze przeczułem, że za mało bramek na razie padło to się posypały.

mic_now komentarzy: 218922.08.2015, 17:44

To jest Premier League, dlatego prawa do transmisji tyle kosztują.

Czeczenia komentarzy: 1248922.08.2015, 17:44

Mahrez dobry początek sezonu.

Dzisiejsze wyniki? Żadnego bym nie przewidział. Prócz Leicester, chociaż wiadomo, tutaj akurat chciałbym się mylić i nie mam nic przeciwko by gospodarze jeszcze coś wcisnęli.

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1422.08.2015, 17:43

4:3, ale mecz sie zrobił na Upton PArk.