Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
creatiVe4 komentarzy: 376409.10.2013, 09:57

Mico

Nierealne ;d Przynajmniej jeszcze nie teraz, chyba nawet zaczął tam grać

Vendeful komentarzy: 236809.10.2013, 09:55

Małe zamieszanie po wypowiedzi wilshera na temat januzaja

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997309.10.2013, 09:31

jak Jackson chce cos wyjasniac to niech sfilmuje "Silmarillion" i to byloby wyzwanie...

Arsenalfcfan komentarzy: 1320709.10.2013, 09:26

Pinguite,
Mi tez pierwsze 3 odcinki bardzo sie podobały, widać, że chcą zakończyć serial tak aby nie wyszło, że 9 sezon jest na sile. Teraz czekam na tłumaczenie czwartego.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 109.10.2013, 09:13

Onet donosi, że Song blisko Arsenalu. Czo to za czary?

Miszek komentarzy: 35409.10.2013, 07:45

Czy ktoś wie czy będzie gdzies transmisja meczu naszych pań w lm?

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 109.10.2013, 07:23

Pinguite
Na kanonierach chcesz wyjaśnień i argumentów? Pff

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 109.10.2013, 07:02

Film Hobbit to juz pomieszanie z poplątaniem. Jestem fanem Tolkiena, a tego co teraz robią nie mogę zdzierżyć

robhans komentarzy: 32209.10.2013, 02:04

Legolas w samej książce "Hobbit" nie jest wymieniony, ale wiadomo, że w tym okresie był w Mrocznej Puszczy. W końcu jest elfem, ich okres życia jest niemal wieczny :P

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 00:45

Jackson wrzucił wiele postaci do samego filmu Hobbit. Bo film Hobbit nie jest tylko opowieścią zaczerpniętą z książki Hobbit, ale także wstępem czyli historią jak rodziła się potęga Saurona. Głównym wątkiem oczywiście jest Bilbo Baggins i krasnoludy, a pobocznym jest Sauron. Film, a dokładnie trylogia ma się skończyć wtedy kiedy zaczyna się akcja z Władcy Pierścienia.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747409.10.2013, 00:43

czyli jackson wrzucil legolasa do ,,hobbitia,'' na tzw wlasne widzi mi sie ? dobrze kapuje?

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 00:41

Legolas jest synem Króla Elfów z którymi zetknie się Bilbo i jego gromadka krasnoludków. Legolasa nie było w książce Hobbit jeśli o to Ci chodzi.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747409.10.2013, 00:38

Zna sie tu ktos na LOTR Tolkiena?

Mam pytanie w hobbit cz2 widze ,ze w trailerach pojawi sie Legolas , teraz moje pytanie jak to kurna mozliwe? facet przeciez bedzie potem w sadze z Frodo? o co kurna biega? to on jest w ksiazce i zarowno w przygodach bilbo i frodo? WTF?

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 00:15

Trudno. Może innym razem. Nie odpuszczę Ci :P Dobranoc.

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2709.10.2013, 00:15

O matko, widzę że temat jest ciężki max a ja nie mam do tego w tym momencie głowy, więc pozwól że haniebnie teraz ucieknę od odpowiedzialności za swoje słowa bo chce mi się spać.

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 00:09

fabik, na pytanie skąd taki jestem zorientowany to odpowiedziałem, że mam swoje NSA. Nie satysfakcjonująca odpowiedź? Trudno, odpowiedziałem na pytanie. Na co Ty: "mhm, a wg moich danych gadasz bzdury. No ale czego innego się mogłem się spodziewać. Dobranoc"

Więc? Wychodzi na to, że ja tu cały czas się bronię, a Ty próbujesz uciekać od tego. Wyłóż karty na ławę i powiedz co Ci leży na sercu. Wg Twoich danych gadam bzdury? To Twoje NSA (Twoje dane) mówią coś innego niż moje. Podziel się nimi. Ja się podzieliłem. Nie odwracaj kota ogonem.

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2709.10.2013, 00:02

Pinguite, na razie to nie mam czego bronić, bo mija niemal doba od kiedy zadałem Ci proste pytanie, a Ty nadal na nie nie odpowiedziałeś.

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 00:00

fabik, ah zirytowało Cie, że aż napisałeś "piszesz bzdury" do mnie. Jeśli ktoś do mnie zwraca się takimi słowami to wymagam ich wyjaśnienia. Wypowiedziałeś słowa, które zaadresowałeś do mnie. Więc, jeżeli miałeś odmienne zdanie to mogłeś chociaż nie pisać "że piszę bzdury". Ale skoro już napisałeś i słowo poszło w świat, to teraz oczekuję od Ciebie, grzecznie, rzecz jasna, wyjaśnień Twoich słów. Masz rację, nie musisz mi się tłumaczyć, ale wypadałoby "obronić swoje słowa". W innym przypadku są one nic nie warte.

NineBiteWolf, eee, nie aż tak. Nikt tu mieczem nie chce przekonywać, tylko słowem :P

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2708.10.2013, 23:54

Pinguite, po pierwsze to nie mam żadnego obowiązku się tłumaczyć, więc nie rozumiem skąd ten ton.
Napisałem tak, bo mnie zirytowało to, że na moje proste pytanie skąd to wiesz odpowiedziałeś jakimś nieśmiesznym śmieszkowaniem, zamiast napisać wprost.

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 23:51

NineBiteWolf, why? Trzeba oświecać społeczeństwo.

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 23:51

Pierwsza bluza kozacka jest. Reszta to jakiś żart ; D

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 23:50

Wie ktoś o co w tym chodzi? :D
bestvines.org/1404/how-nggaz-cook-they-fries

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 23:49

fabik i jesteś, wczoraj albo dziś w nocy o 1 czy tam po 1 pisałeś coś tam, że wg Twoich danych piszę bzdury i nie znam się. Więc, tradycyjnie, na takie słowa, proszę o szersze ich wyjaśnienie. Przypominam tematem była filmik kompromitujący policję bytowską. Czekam.

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 23:48

@Mico17
Bluzy z kapturem i do tego z kołnierzem?
Ciekawe jak to musi komicznie wyglądać jak się to założy.

Trequartista komentarzy: 536608.10.2013, 23:48

fabik
W sumie do rapu nic nie mam, ale wkurzają mnie goście w srajportkach i fulkapach co mówią "rap to więcej niż muzyka".

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2708.10.2013, 23:46

Szczerze to nie ogarniam takiego podejścia, jeśli ktoś faktycznie słucha muzyki, że ten gatunek jest słuszny a ten to w ogóle guwno i niech spłonie. Sam gustuję raczej w szeroko pojętym rocku, ale jak są jakieś dobre polskie rapsiki to nie pogardzę.
No ale raczej nie będzie mi dane tego ogarnąć bo po prostu tak jest i już.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 23:43