Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 23:09

17 stycznia 2004 roku zmarł Czesław Niemen, tako rzecze Google.

Verminator97 komentarzy: 1490008.10.2013, 23:08

Czajnik17

30 października umiera Jam Master Jay

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 23:07

26 grudnia 2000 wiedziałem, ale reszta to pustka, dzięki za info. MOże Mico17 będzie wiedział.

@Qarol
Ale ważne, że po angielsku fajnie brzmi.
Z resztą nie będę mówił czemu tak się nazwali (podobno) bo będzie jeszcze większa beka :>

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 22:59

AAl
Bujanie kojarzy się z czymś spokojniejszym, machanie, jak sam powiedziałeś, dla mnie bardziej pasuje.

Qarol
Polska, a USA to inna kultura, tam prawie każdy raper ma za sobą jakąś karierę aktorską.

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 22:59

@ArseneAl

No nie będziemy chyba nawiązywać dyskusji czy lepsza kukurydza czy łona/słonie/miksery ; D

Po prostu większość nazw jest "dziwna".

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 22:58

@Czajnik17

Ten kawałek znam na pamięć, a nadal nie wiem co oznaczają te wszystkie daty w zwrotce OSTRa. Do tego bonus co oznacza 8+4 salut?

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 22:55

@Czajnik17

"Topnieje tafla i ktoś zabrał grunt spod stóp. Bo psa też zagrał Bóg, sam Tupac Shakur" ; D

Mnie tam średnio obchodzi w czym on tam grał. Bo oceniamy twórczość i zasługi pod kątem muzycznym, a przynajmniej tak robić powinniśmy ; p

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 22:55

@Czajnik17
A co to niby jest? Bujanie, machanie głową w rytm soczystych riffów.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 22:54

RPZLDZ
Jeśli chodzi ci o kawałek z Jeru, to tak, to jest ten.

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 22:53

@Qarol
Czemu? Nie lubisz kukurydzy?

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 22:53

AAl
Headbang, czy jak to nazywacie... bujanie głową jak na moje to to nie jest.

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 22:53

@Czajnik

Chodzi o "Oddałbym", tak. Do tego OSTR, dobrze łapię?

Arsenalfcfan komentarzy: 1320708.10.2013, 22:52

ArseneAl,

Nie będę wnikał w jego przezwisko, bo ktoś tutaj jakąś historyjkę na temat jego ksywki dawał. Ale samo to, że takową raper zostawił to śmiech... I dla mnie to jest numer 1 wśród niedorzecznych i śmiesznych raperskich ksywek.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 22:51

Qarol
Peja nie grał policjanta w serialu, no i nagrał kawałki z Jeru i ONYXem - legendami amerykańskiej sceny.
No ale masz rację - kwestia gustu. :P

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 22:51

@ArseneAl

Czepiasz się na siłę. Twój Korn tez nie wypada korzystnie z mojego punktu widzenia (fana rapu), jeśli idzie o nazwę ; D

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 22:51

@Czajnik17
Trzęsienie głową? Wtf? A jak to wygląda? Tak to chyba się robi przy dubstepie albo przy wiertarce.

@Czajnik17

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2708.10.2013, 22:50

Rapsów nie słucham za bardzo, ale czasem Łonę sobie lubię zapuścić, inteligentny gościu i fajne ma kawałki więc proszę szanować

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 22:49

Łona wzięło się od jego wcześniejszej ksywki: DoYouWanna. Skrócił sobie po prostu :)

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 22:49

@Arsenalfcfan
Czyli raperzysta się nazwał od liczby mnogiej słowa "łono". Jeszcze bardziej idiotyczne :o

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 22:49

@Czajnik17

Czy większy to nie wiem, bo obaj zrobili porównywalnie dużo.

Kwestia oceny w tej sytuacji to kwestia gustu (wolisz słuchać tego to ten jest u Ciebie numer jeden).

Jak dla mnie remis ; p

tomekafc95 komentarzy: 413608.10.2013, 22:47

Romelu Lukaku: "Nie mogłem nic z tym zrobić. Trener dokonał wyboru, a ja, jako zawodnik, muszę to uszanować. Pogodziłem się z tym, ale teraz moim zadaniem jest udowodnić, że Mourinho popełnił błąd pozwalając na moje wypożyczenie. Każdy ma prawo do własnej opinii. Teraz postaram się udowodnić swoją wartość i chcę strzelić więcej goli w tym sezonie niż jakikolwiek napastnik Chelsea. Mam nadzieję, że moje bramki pomogą Evertonowi zająć wyższe miejsce w tabeli niż "The Blues".

Nie Łono, a Łona.

Dla mnie jak w muzyce wszystko musi pasować, może być rewelacyjny tekst a słabe brzmienie instrumentów bądź podkładu to i tak mi nie będzie się podobać, to samo w 2 stronę, dobre brzmienie instrumentów, słaby tekst... także nie będę słuchać.

#wybredny

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 22:46

A właśnie to pytanie ciągle mi po łbie chodzi.

Co oznacza 8+4 salut?

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 22:45

@Czajnik17
Wtf? Czego się nie da? Bo chyba nie bujać głową lol.

Marzag komentarzy: 41259 newsów: 108.10.2013, 22:45

RPZLDZ, a gdzie totalnie?

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 22:44

Co jak co, ale Peja za swoją karierę zasługuje na większy szacunek niż Tede.

NineBiteWolf

nie jest to konkretny przekaz rozumiany dosłownie, raczej mam na myśli uniwersalną harmonię, kult wszelako pojętego piękna i w zależności od epoki motywy humanistyczne bądź np. religijne - patrz piękne pasje Bacha

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 22:42

*w pierwszym zdaniu miał być znak zapytania.

Kanonierro komentarzy: 150308.10.2013, 22:41

Qarol

Jutro dokończymy dyskusję jeśli możesz.Jutro wytłumaczę ci ok ?

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 22:41

RPZLDZ

uważaj bo założy ci hasło na płyte główną i zablokuje ci youtuba, on działa cały czas z jego zwariowaną żonką (akurat jej sie nie czepiam, bo to chyba jest już jakaś choroba)

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 22:41

AAl
Mówiłem ci już, że dla przekazu i żeby pobujać głową, czego nie da się robić przy twoich metalach. :P

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 22:40

daleko masz na al. Piłsudskiego na stadion?

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 22:40

Jakiś raperzysta się nazywa "Łono".
Ja pierdziele.
@turysta
Też mnie to zastanawia.

Wy słuchacie tego rapu tylko dla jakiegoś przekazu i tekstu?
To przecież równie dobrze wiersze można sobie poczytać.
Jak słucham muzyki to u mnie na pierwszym miejscu jest muzyka i brzmienie instrumentów dopiero na drugim miejscu jest tekst piosenki. Jak mi się coś muzycznie nie podoba to nie ma opcji żeby mi się kawałek spodobał nawet jakby miał najgłębszy tekst.

Kanonierro komentarzy: 150308.10.2013, 22:39

Eldoka_ uszaty s.k.u.r.w.i.e.l :D:D:D:D: hehe

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 22:39