Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 21:03

@Marzag
To drugie to na pewno nie :P

Szogun komentarzy: 28848 newsów: 308.10.2013, 21:01

Prawdziwą zadymę to widziałem w Słupsku jak zginął Przemek Czaja to była regularna wojna i musiałem prawie dwa dni siedzieć u znajomej bo strach było na ul wyjść. Jak w stanie wojennym.

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 21:01

ArseneAl, to ty życia nie znasz! albo szybko biegasz ;d

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 21:00

kuba289, gdzie to znalazłeś? ;p

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 21:00

No to u mnie jest chyba oaza spokoju :P
Albo po prostu nie chodzę w "zakazane" miejsca.
Nigdy nie dostałem w zęby na ulicy ani nic mi nie ukradli.

Camillo144 komentarzy: 3356 newsów: 50308.10.2013, 20:57

Pinguite;
Miałem jechać na mecz do Krakowa, ale stwierdziłem, że bezpieczniej będzie zostać w domu.

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 20:57

Dokładnie, wszelka biała broń mile widziana w Krakowie :D

Szogun komentarzy: 28848 newsów: 308.10.2013, 20:52

W Krkowie na meczu wiadomej drużyny przy rewizji jednego z pseudokibiców ochroniarz wyjął dość ciekawe narzędzie walki a mianowicie pełnowymiarowe widły więc tam nie walczy się tylko maczetami ale czym tylko popadnie :D

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 20:52

.wiadomosci24.pl/artykul/tragedia_w_wieluniu_zazdrosc_roza_i_tragedia_6113.html

może kogoś interesuje.

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 20:50

Camillo144, maczety to nosi mafia pod przykrywką kibiców, a noże to po prostu noszą osiedlowe menele, którzy lubią dźgać ludzi.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 20:50

Noże, maczety, nawet miecze samurajskie - wszystko co nadaje się do urżnięcia ręki. :P

Camillo144 komentarzy: 3356 newsów: 50308.10.2013, 20:48

Pinguite;
Słyszałem, że w Krakowie zamiast noży mają maczety.

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 20:48

u mnie przed szkołą na schodach których chodze każdego dnia chłopak zadźgał dziewczyne, moja wych. uczyła tej klasy,poszło o jakieś bzdety ;x

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 108.10.2013, 20:42

jestem ciekaw co pali arcybiskup Józef Michalik, bo wypaliło mu już wszystkie szare komórki

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 20:42

W sumie w Łodzi ktoś wyskoczy do Ciebie z nożem i zostaniesz okradziony. W Krakowie jak ktoś wyskoczy z nożem to nie zostaniesz okradziony, po prostu zostaniesz... zadźgany. :))

kuba289 komentarzy: 216008.10.2013, 20:41

Mertesacker and Özil reportedly given instructions by Arsene Wenger to try to convince Draxler and Reus to move to Arsenal :D

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 20:37

turysta
będę w listopadzie w Łodzi to się na bro umówimy!;D

turysta komentarzy: 608908.10.2013, 20:36

z Łodzi trzeba być, żeby wiedzieć jak się po mieście poruszać, aby być w miarę bezpiecznym

pozdrawiam, Łodzianin

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 108.10.2013, 20:36

Łódź to miasto dłużników

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 20:28

ŁDZ to czas dla nas, erelaks to czas dla nas...
W sumie to byłem raz i to przejezdnie w nocy. A co do tych "patoli" to są w każdym większym mieście w PL.

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 20:27

2 lata temu mój kolega ,,kibic" Legii pojechał w szaliku owego klubu na wycieczke do Łodzi, skojarzył dopiero później :D

ArseneAl komentarzy: 2341708.10.2013, 20:24

Łódź? Byłem raz. Delikatnie mówiąc nieciekawe miasto.

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 20:22

ta powiedz to chłopakowi którego okradli i grozili mu nożem. Oczywiście mając ,,plecy'' wśród patologicznych kolegów możesz czuć się bezpiecznie.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 20:20

Pinguite
Już jest polskim Detroit, w sumie podobna przyczyna upadku - tak to jest jak się opiera miasto na jednej gałęzi przemysłu. :P

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 20:19

Za 3 lata to połowa ludzi z tego miasta spieprzy. Moloch, który upada. Będzie polskim Detroit.

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 20:15

@Czajnik17

Bo Łódź rozkopana na potęgę. Za jakieś 3 lata się odkorkuje xD

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 20:14

Nie wiem czy pato jest wszechobecne, ale centrum to macie masakrycznie zakorkowane.

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 20:11

Ja tam lubię moją Łódź. To stereotyp, że pato w Łodzi jest wszechobecne.

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 20:10

Łódź to naprawde jest ogromna patola, mojego znajomego skroili w biały dzień w ręku z nożem ;x

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 20:06

RPZLDZ
Typowa sytuacja w podzielonym polskim mieście typu Kraków, Łódź, czy Rzeszów. :P

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 20:05

RPZLDZ, cool.

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 20:04

Ogarnijcie. Jest w Łodzi ulica, która się nazywa "Bojowników Getta Warszawskiego" i jakieś typy to skreśliły i napisały "RTS łowcy Żydów". Co o tym sądzicie?

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:55

maciekbe, niee, przeważnie to mnie bili, ja zazwyczaj stawałem w obronie innych, mało takich jak ja grało w tę grę, zazwyczaj jak ktoś widział że lada moment ktoś zginie to się zlatywało stado hien, i czekali żeby ograbić ciało zmarłego i uciec przed tym który go zabił ;d

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 19:54

nie wiesz kiedy może Ci wbić nóżw plecy podczas jednej nocy.

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 19:52