Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 22:03

maciekbe
oni wyrywaja na ziomów z dzielni i trudne dzieciństwo! Jea! Głąby nawet matury nie umieli zdać wszystkich uczą życia a sami nie wiedzą jak to wygląda, bo nie uczą się a ciągle siedzą z rodzicami, hipokryci.

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 22:03

Jak są w swoim towarzystwie to nie jest to obraźliwe (ciężko żeby jeden murzyn wyzywał drugiego, że jest czarny).

Ale jak już jakiś białas wyjedzie z takim tekstem to może być to odbierane jako zaczepka i szydera ; p

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 22:01

Czajnik

Ja już Illmatica mam :D :D Po za tym z klasyki to Enter the Wu-Tang no i It's dark and hell is hot DMX. Reszta płyt, które mam to polskie całkiem nowe.

maciekbe komentarzy: 1245808.10.2013, 22:01

@songo nnie znasz się, Ty tylko byś dupy wyrywał na Szymborską :P

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 22:01

Pinguite
Sami na siebie mówią nigga, nigga tłumacząc na polski to 'czarnuch', czyli jeszcze gorzej niż 'murzyn'. Czyli raczej chodzi im o coś innego. :P

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 21:59

Qarol, flow ma świetne, no i fajnie mu idzie płynne przechodzenie z rapowania w śpiew, ale jego większość kawałków kojarzy mi się z pozerami, którzy próbują wyrwać dziewczyny na amierican gangstera ;p

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 21:59

Mico
Mi właśnie wypadałoby nadrobić zaległości z klasyki i kupić Illmatica i The Infamous Mobb Deep, czekam tylko aż będę miał lekki nadmiar hajsu. :P

Verminator97 komentarzy: 1490008.10.2013, 21:58

Mam w klasie ziomka, który jest DJ-em i raperem :D Powaga. Niezłą mamy z niego bekę xD

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 21:56

Czajnik, po prostu murzyn nie lubi jak na niego mówią murzyn, więc poprawność polityczna nakazuje mówić afroamerykanin :P

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 21:55

@Marzag

Mi się podobają stare i nowe. Widać, że rozwija się z każdą kolejną płytą i to jest fajne.

Osobiście najbardziej lubię Zamach na przeciętność. Utworów takich jak np. Smak Życia nie sposób zapomnieć ; p

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 21:55

maciekbe
ja mam teraz u siebie w mieście mnóstwo śmiesznych ziomków co ,,tworzą" rap z nadzieja, że z tego się utrzymają i wybiją się :D Troche bekowe, bo rozumiem że ktoś robi to bo kocha, jednak oni w celach materialnych.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 21:55

Czajnik

Słucham, kupuje płyty :)
Ten kawałek DMXa rozpierdziela system, widać, że wrócił do gry. Rakim też wieczny props.
Ogólnie mam zamiar teraz kupić jakąś płytę i waham się pomiędzy 3 platyną DMX "Flesh of my flesh, blood of my blood", a "Ja tu tylko sprzątam" Ostrego. Ale chyba zdecyduje się na tą 1 opcję, gdyż jestem wielkim fanem jego muzyki jak i osoby :)

kuba289 komentarzy: 216008.10.2013, 21:55

Nikt nie wie jak można kupić bilet na ten mecz..? Albo jakieś strony, które sprzedają bilety na czarno, wiem, że będe musiał przepłacić 3-5 razy :D Już tak kupiłem bilety na kilka meczów, ale nie potrafię sobie przypomnieć nazwy tej stronki.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 21:54

Pinguite
A czemu tak? Pod nazwą 'murzyni' już za bardzo nabroili, czy co? :P

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 21:54

maciekbe, całe życie. to się nigdy nie znudzi.

Marzag, ja to się całe życie dziwię :O

Cysiowo, nope, komercyjny szajs i gunwo.

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 21:51

Czajnik, ssssss, kysz! Poprawność polityczna nakazuje Ci użyć słowo: Afroamerykanin xD

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 21:50

Pinguite, wszystko to symbolika, nie bierz wszystkiego dosłownie bo się będziesz dziwił więcej niż jest to konieczne ;p

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 21:49

Mico
Murzynów też słuchasz, right? Słyszałeś nowy kawałek DMXa z Rakimem?

Pinguite komentarzy: 1502008.10.2013, 21:49

Mico17, rzeczywiście, głupszej nazwy nie dało się nazwac. Co ta rapery mają w łepetynach? To samo z płytą "Demonologia II". WTF? Demonologia? Seriously? Raperzyści i demonologia? WTF?

kuba289 komentarzy: 216008.10.2013, 21:48

Verminator nie

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 21:48

Verminator97, dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć ;d

Verminator97 komentarzy: 1490008.10.2013, 21:48

Wierzycie jeszcze w awans naszych z grupy el. MŚ? :-)

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 21:46

Pinguite

Na Ostrzu Noża Koneksja
Wiem, zaraz walniesz, że głupszej nazwy chyba mieć nie można, ale proszę, zachowaj to dla siebie :)

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 21:46

Qarol, kilka kawałków Mesa lubię, ale ogólnie to irytuje mnie jego podejście do świata ;p i za dużo tych angielskich wstawek, ale stare kawałki ma dobre

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 21:46

Mico
Nowa płytka NON fajna, ale jednak solówka Luki "Czas Vendetty" niszczy wszystko.

Szczególnie ta nutka:
youtube.com/watch?v=jr5HI3kYQ4Y

kuba289 komentarzy: 216008.10.2013, 21:46

Ile może kosztować bilet na Arsenal-bvb na "czarnym rynku" :d, normalnie jest dla mnie nie do zdobycia

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 21:43

Pinguite, zapewne skrót od trzech wyrazów z których pierwszy zaczyna się na N, drugi na O i trzeci na N :P

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 21:43

Czajnik

To przez tę Cracovie, mylące strasznie.
Co do NON to ostatnie kawałki są nie do poznania np. "Nikt nie wierzy we mnie". Bardzo podoba mi się ich metamorfoza, zbierają szacunek na cały kraj.

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 21:43

Słuchaliście w ogóle tego co zapodałem? Fajny kawałek, polecam tym od rapu na stronie, ale nie tylko ; d

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 21:42

pingu
już 4 odcinki są HIMYM?! Wow to jutro wiem co będę robił :P
marzag
ale to już trzeba prawo zreformować, które w każdym kraju nie jest za dobre. Sędziowie mają kodeks według którego się posługują, bo raczej z tego są rozliczani.