Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
Santiago komentarzy: 154308.10.2013, 17:20

ale cisza ;p

Krzysztof95 komentarzy: 142808.10.2013, 17:13

onet.pl/sport/pilka-nozna/anglia,kgln9?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=eurosport.onet.pl&utm_term=kanonierzy.com

kierowcamechanik komentarzy: 31008.10.2013, 17:08

Tak mnie denerwuje ta nowa fifa że najchętniej bym ją komuś sprzedał.

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 17:01

@mskafc

To jest istota tego trybu gry!

Waskitcz komentarzy: 449308.10.2013, 16:57

Zaczął oglądać ktoś serial Marvel agents of SHIELD? Chciałem zacząć oglądać bo jestem fanatykiem komiksów Marvela i DC, ale jestem ciekaw czy warto wgl zacząć bo ostatnio sie przejechalem na Green Arrowie.

kuba289 komentarzy: 216008.10.2013, 16:25

Marzag bo ty dobry jesteś :D u mnie lukaku 38 meczów 23 gole 15 asyst podobne staty dembele

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 108.10.2013, 16:25

Marzag
Dla mnie on jesy za baaaardzo klocowaty. Ale widzę że Ty dajesz nim radę :)

Marzag komentarzy: 41332 newsów: 108.10.2013, 16:22

ja w fut mam giroud rozegranych niecałe 80 meczów i blisko 120 goli strzelonych plus około 30 asyst

carlosV, oni są po prostu najczęściej hejtowani, ale nikt nie wymienia TVP w tym gronie a ja sam byłem świadkiem manipulacji tej publicznej stacji. TVN jest wrogiem publicznym internetu bo jest najbogatszą i najpopularniejszą stacją w Polsce.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 16:21

Problem jest taki, że ludzie nie potrafią przemyśleć czegoś sami, tylko z automatu przyjmują wersję narzuconą w tv.

kuba289 komentarzy: 216008.10.2013, 16:21

Robizg najlepszy piłkarz :D jakie masz staty nim?

Marzag komentarzy: 41332 newsów: 108.10.2013, 16:20

carlosV, niee, niektórych nazwisk mogli nie znać, ale o niektórych wymienionych osobach musieli wiedzieć na tyle dużo informacji by wiedzieć, że nie mają nic wspólnego z modą. Poza tym wystarczy spojrzeć na reakcje niektórych przepytywanych, widać że traktują to jak żart.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 108.10.2013, 16:19

Wiem, że nie tylko TVN, ale oni są marką wiodącą wśród stacji, które podają nieprawdziwe/naciągane/niepełne/zmanipulowane informacje.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 108.10.2013, 16:18

Marzag
Aj tam, już w Sherlocka się bawisz! Osły z przerośniętym ego i tyle.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 108.10.2013, 16:17

Lukaku to jest w FUT bestia :D

Marzag komentarzy: 41332 newsów: 108.10.2013, 16:17

nie tylko w tvnie kłamią, wszystkie wiadomości z każdej ze stacji należy traktować ze sceptycyzmem to wbrew temu co się powszechnie uważa nie są to suche fakty, a często manipulacje.

Marzag komentarzy: 41332 newsów: 108.10.2013, 16:15

carlosV, mogli nic nie wiedzieć, to mogło być zaaranżowane przez Chajzera jako żart rozgrzewkowy przed wywiadem przykładowo.

pioafc komentarzy: 4398 newsów: 208.10.2013, 16:14

Suchar na dziś

Lukaku has a grizzly bear carpet in his room. It's not dead, it's just afraid to move.

heh

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 108.10.2013, 16:11

No i jaki interes miałyby te małolaty w robieniu z siebie idiotów w oczach milionów ludzi, chyba marny:D

Marzag
Tak, o to mi chodzi. Nie sądzę, że była to reżyserka, Ci ludzie faktycznie mają klej do tapet pod kopułą i uważają się za Bogów modowego świata. Pomysł na taką akcję podchwycony został od Jimmy'ego Kimmela, którego dziennikarze pytali blogerów, vlogerów na FW w Nowym Jorku o nieistniejących projektantów. Jedyne wątpliwości nasuwa mi fakt, że nakręcił to TVN :P

ja8pl komentarzy: 296608.10.2013, 16:10

a toure a Sp podobno wymiata w ataku jak i w obronie prawda? ;d #Fifa14

Marzag komentarzy: 41332 newsów: 108.10.2013, 16:07

carlosV, masz na myśli te pytania typu "jak wam się podoba nowa kolekcja Karela Gotta?" Jak dla mnie to równie dobrze mogła być wyreżyserowana akcja, typu "ja was zapytam o nazwisko niezwiązane z modą, a wy będziecie udawać, że świetnie znacie jego projekty"

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 108.10.2013, 16:04

Widzieliście już tych pajaców z Warsaw Fashion Week? Ja widziałem, i mam wrażenie, że rodzice niektórych osób rozmnażały się z warzywami..

maciekbe komentarzy: 1245808.10.2013, 16:04

zamias lol :P
spadam nara

maciekbe komentarzy: 1245808.10.2013, 16:03

@Namess no ja mam dokładnie na odwrót. W F14 mam wszystko maks oprócz wygładzania krawędzi (x2 zamias x4). Ale demko też mi jakoś wolniej działało. Pełna wersja śmiga ślicznie i lapek nie grzeje się prawie w ogóle. Ale przepuściłem F14 przez optymalizację sprzętową takim programem od karty graficznej - NVIDIA GeForce Experience.

@RPZLDZ też tak mam na klawie bro

pioafc komentarzy: 4398 newsów: 208.10.2013, 16:02

RPZLDZ

Na padach nie ma takiego problemu. Regulujesz gałką wychylenie i możesz łagodnie ściąć jak i dość agresywnie

kuba289 komentarzy: 216008.10.2013, 16:02

Ja tez w 14 musze grać na najniższych, a 13 jako tako nawet na najwyższych chodziła

shark31 komentarzy: 601308.10.2013, 16:01

Guarin to bestia na CAM

Namess4 komentarzy: 851 newsów: 108.10.2013, 15:58

maciekbe: Jak to? Ja w FIFE 13 grałem na najwyższych ustawieniach i były malutkie ścinki. Pobrałem demo FIFY 14 i muszę grać na najniższych (z wyłączonym wygładzaniem krawędzi).

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 15:55

Mata w fifie to ogóerk :)

ja8pl komentarzy: 296608.10.2013, 15:55

Dzieki pany ;d to trzeba mate sprzedac ;/

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 15:54

Mnie w Fifie 14 w****ia nieziemsko jedna rzecz. Mianowicie jak biegnę sobie wzdłuż linii i chcę powoli skręcać w pole karne, to ten mi chamsko skręca po skosie zamiast delikatnie po łuku. Na padach też macie taki problem?:)

maciekbe komentarzy: 1245808.10.2013, 15:52

mnie póki co fifa strasznie denerwuje bo jestem w nią jakoś mega słaby :D World Class vs PC to dla mnie za wysokie progi :D Ale optymalizacja sprzętowa miód, w F13 grałem na minimalnych ustawieniach a teraz na prawie maksymalnych mam więcej FPSów w F14

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 15:51

Jeśli chodzi o FUTa kup sobie Cazorle, nie pożałujesz.

pioafc komentarzy: 4398 newsów: 208.10.2013, 15:46