Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 19:47

marzag
nie grałem w to, chciałem zobaczyć jak to wygląda więc zonbaczyłem na YT i się zastanawiam jak można w to grać.

songoku95 komentarzy: 2348608.10.2013, 19:46

czajnik
bo to są noł lajfy! Zycie towarzyskie Buddy było bardziej interesujące jak niektórych osób tutaj.

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 19:46

Ostatnio kupowałem Cresyn AXE 4 do telefonu i jestem zadowolony. Fajny kabel jest, nie taki tradycyjny gumowy oplot tylko taki bardziej materiałowy mocny. Nie znam się na tym to opisuję po swojemu ; D

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:46

RPZLDZ, dokładnie, a góra tydź albo dwa psuje się też druga, tym razem jednak nawala mi kabel przy jednej słuchawce i gdy go przytrzymuje to działa, ale gdy puszczam to już nie ;|

@Marzag

Też tak masz, że Ci się psuja przy wejściu i potem działa tylko jedna słuchawka? :P

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:43

istnieją na świecie słuchawki które się same z siebie nie psują czy takie robili tylko w latach 90 i wcześniej?

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:39

Qarol, ja miałem pare podejść do Ogame, ale nigdy nie grałem dłużej niż kilka dni, z przeglądarkowych to mnie na dłużej the crims wciągnął ;p

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 19:37

Ja to grałem w Ogame, miało się swoje planety i statki budowało. Atakowało innych, nawet ciekawe to było.

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:34

ale było też dużo pozytywnych wspomnień (a nawet więcej) ;d tam to dopiero można było zobaczyć cwaniactwo polaków i jeszcze większe cwaniactwo i tępotę brazylijczyków :P no i każdy na początku dygał przed śmiercją postaci, żadna gra tak nie kopała po dupie gracza po śmierci jak Tibia ;d dlatego haracze i inne wyłudzenia były na porządku dziennym ;d

mar12301 komentarzy: 2315308.10.2013, 19:32

przez Tibie nie miało się życia.

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:28

Qarol, mnie wciągnęli w podstawówce, wiele nerwów straconych i godzin na tym spędziłem ;d to były początki mojego internetu, nie wiedziałem że są inne gry online oprócz tej ;p

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 19:27

Ja nigdy nie grałem w Tibię, jakoś mnie pominął szał na tą grę ; D

kierowcamechanik komentarzy: 31008.10.2013, 19:24

Marzag nie gram Ferem od wieków, ale i tak niektóre rozwiązania są ultra denerwujące w tej fifie :D

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 19:24

Kto nie grał nigdy w Tibie nie zna życia.
Śmiech, krew i łzy, to wszystko w tej unikalnej grze. Niestety zepsuli ją jak wszystkie inne.

RPZLDZ komentarzy: 99008.10.2013, 19:23

@ArseneAl

Gra online jest przeznaczona dla wybitnych myślicieli oświecenia.

mitmichael komentarzy: 4924308.10.2013, 19:17

Poza tym po co mam wydawac na gre 120zł jak za chwile mi sie nudzi i ja odstawiam.

mar12301 komentarzy: 2315308.10.2013, 19:15

Dla mnie w Fifie liczy się tylko online. Gra z AI jest nudna. No, może ze 2 sezony się zagra, a później booring.

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:14

ArseneAl, to ty życia nie znasz!

mitmichael komentarzy: 4924308.10.2013, 19:14

@mar12301
Niektorym online jak mnie nie jest potrzebne, kariery pewnie znowu rozegram 2 sezony jak w Fifie 13 i zapomne o niej na wieki

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:09

Qarol, a jak powstal nowoczesny superklub czytałeś? Wydaje się, że Henry bardzo stresował młodych, kłócił się z Wengerem i to była główna przyczyna jego odejścia ;p

mar12301 komentarzy: 2315308.10.2013, 19:08

Co z wam z pirackiej Fify jak i tak online nie możecie grać :P

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 108.10.2013, 19:06

kierowcamechanik, to dlatego że grasz klocuchem ferem ;d sprawdziłem go i nie umywa się do diabego ;p

maciekbe komentarzy: 1245808.10.2013, 18:59

Lukaku BEAST:
I want to score more goals than the strikers of Chelsea. We will see at the end of the season who made the best choice.
BURN Mourinho! :D

damianARSENAL komentarzy: 855608.10.2013, 18:58

santiago
nie od tygodnia tylko od piątku. Zazwyczaj gdy Skidrow zmienia na status "Coming Up" to crackuje gre w tydzień :)

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7208.10.2013, 18:53

Te pajace z Brukseli coraz bardziej mnie irytują, niedługo będą mi mówić jakim papierem mogę się podetrzeć i o której mogę coś zjeść. Im szybciej opuścimy ten burdel, tym lepiej.

Santiago komentarzy: 154308.10.2013, 18:51

Mico
pisałem do Raha ale nie odpisuje

damian
już od tygodnia taki status

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 18:50

Papierosy typu slim nie zostaną wycofane z produkcji, a mentolowe na swój ostateczny wyrok poczekają jeszcze 5 lat - dziś w Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie w sprawie Dyrektywy Tytoniowej. Według Partnerstwa Polska Bez Dymu, taka decyzja „jest wynikiem nasilonych działań lobbingowych przemysłu tytoniowego"

Ostatnio chyba ArseneAl narzekał. Także bez obaw.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 18:49

Santiago

Z tego co ja wiem to RahU ma taką możliwość. Z resztą sam zdjąłbym sobie te niepotrzebne warny, stare czasy...

damianARSENAL komentarzy: 855608.10.2013, 18:48

lucasnoline

skidrowcrack.com Skidrow zmienił status na "wkrótce", także do weekendu będzie

Qarol komentarzy: 1450208.10.2013, 18:38

Dzisiaj kupiłem sobie książkę/pamiętnik Domenecha opisującą jego okres z reprezentacja Francji (rowniez pamietny bunt w RPA). Powiem Wam, ze niektore rzeczy szokują.

Wiedzieliscie np, ze to Henry był uważany przez pilkarzy za kreta, ktory donosi dziennikarzom o wszystkim?

Ciekawie wszystko jest opisane, ze sporymi emocjami. Podoba mi sie na razie.

lucasnoline komentarzy: 541608.10.2013, 18:29

Pytanie do poczciwych piratów: Pewnie nadal ni ma cracka do fify14, co nie?

arsenallord komentarzy: 29750 newsów: 11708.10.2013, 18:26

Shaqiri? Nie jestem jego jakimś wielkim fanem...

Cesc1994 komentarzy: 447208.10.2013, 17:37

Ciekawa ta informacja Guardiana o transferze Shaqiriego. W koncu mielibysmy prawdziwego skrzydlowego :)

piootrek2 komentarzy: 101808.10.2013, 17:21

Jeśli chodzi o agentów shield to moim zdaniem porażka. Fabuła może i nie byłaby zła bo jest sporo odniesień do filmów kinowych co dla fanów może być całkiem ciekawe, ale przedstawione jest to wszystko w taki sposób, że oczy bolą. Cały serial wygląda jak kręcony na siłe. Mnie nie przekonał, ale najlepiej zobaczyć odcinek lub dwa i samemu ocenić.