Raport z wypożyczeń: Ballard strzela swojego pierwszego gola dla Millwall

Raport z wypożyczeń: Ballard strzela swojego pierwszego gola dla Millwall 13.09.2021, 14:47, Bartek Romanowski 6 komentarzy

Ośmiu naszych wypożyczonych piłkarzy wystąpiło w miniony weekend w swoich zespołach. Poniżej znajdziecie podsumowanie ich meczów.

Daniel Ballard strzelił swojego pierwszego gola dla Millwall, który pomógł jego zespołowi w wywiezieniu punktu ze stadionu obecnego lidera Championship, West Bromwich Albion. Nasz środkowy obrońca wyrównał wynik spotkania 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy, strzelając bramkę główką po długim rogu bramkarza. Wcześniej gola dla gospodarzy strzelił były Kanonier Kyle Bartley. Ballard może się zatem pochwalić dorobkiem 2 bramek we wrześniu, bowiem strzelił również swojego debiutanckiego gola dla Północnej Irlandii w trakcie ostatniej przerwy reprezentacyjnej.

W tym samym czasie, William Saliba oraz Matteo Guendouzi rozpoczęli mecz Marsylii w wyjściowym składzie, kontynuując serię meczów bez porażki od początku sezonu Ligue 1. Obaj Francuzi przyczynili się do zwycięstwa ich drużyny na wyjeździe z Monaco. Bamba Dieng zdobył oba gole w tym spotkaniu, dając Marsylii 3 punkty.

Lucas Torreira rozegrał ponad godzinę w zwycięskim 2-1 wyjazdowym meczu przeciwko Atalancie. Dwa karne na gole zamienił Dusan Vlahovic, dając tym samym 3 punkty swojemu zespołowi. Duvan Zapata pokonał bramkarza Violi, także z 11 metrów, jednak Fiorentina zdołała dowieźć zwycięstwo do końca. Torreira został zmieniony przez Sofyana Amrabata po 66 minutach gry.

W Bundeslidze Konstantinos Mawropanos pomógł Stuttgartowi wywieźć cenny punkt z Frankfurtu. Wszystko wskazywało na to, że goście zachowają swoje pierwsze czyste konto w tym sezonie ligowym, jednak Filip Kostic pokonał bramkarza w 79. minucie spotkania. Chwilę przed końcowym gwizdkiem Omar Marmoush wyrównał wynik meczu.

Harry Clarke rozegrał pełne 90 minut dla Ross County w przegranym 0-3 meczu Szkockiej Premiership na stadionie Celtiku. Cameron Carter-Vickers otworzył wynik spotkania nieco ponad godzinę od pierwszego gwizdka, a 3 punkty zapewnił gospodarzom Albian Ajeti, zdobywając w końcówce meczu 2 gole.

Dwie bramki Willa Keane’a wystarczyły do pokonania Doncasteru Rovers, w którym wystąpił Matt Smith od pierwszej minuty. Tommy Rowe dał prowadzenie gościom w 22 minucie, by 120 sekund później Wigan wyrównało dzięki bramce Keane’a. Napastnik gospodarzy zdobył zwycięską bramkę chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. Smith został zmieniony przez Johna Bostocka 10 minut przed końcem spotkania.

Deyan Iliev zachował drugie czyste konto z rzędu w wygranym przez jego Sered meczu u siebie przeciwko Liptowskiemu Mikułasz.Roberto Dias oraz Roman Hasa zdobywali bramki przed przerwą.

Raport z wypożyczeńWypożyczenia autor: Bartek Romanowski źrodło: arsenal.com
Hubikox komentarzy: 11914.09.2021, 15:53