Rażąca nieskuteczność! Chelsea 2-0 Arsenal!

Rażąca nieskuteczność! Chelsea 2-0 Arsenal! 03.10.2010, 18:06, Szymon Ortyl 696 komentarzy

Dzisiejszy derbowy mecz z Chelsea, Kanonierzy rozpoczęli bez kontuzjowanych: Manuela Almunii, Thomasa Vermaelena, Kierana Gibbsa, Cesca Fabregasa, Theo Walcotta, Nicklasa Bendtnera, Robina van Persiego i Aarona Ramsey'a.

Już w 1. minucie spotkania bliski pokonania Cecha był Chamakh, jednak Alex wybił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu, Laurent Koscielny nie potrafił skierować piłki głową do pustej bramki Chelsea.

W 6. minucie po błędzie Squillaciego, Florent Malouda nie potrafił przelobować stojącego na przedpolu bramki Łukasza Fabiańskiego. 2 minuty później po świetnym strzale Arszawia niesamowicie interweniował Petr Cech.

W 14. minucie o błędzie Koscielnego, Sagna w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nóg nadbiegającego Didiera Drogby. 4 minuty później piłka po strzale Essiena minęła prawy słupek bramki Fabiańskiego.

W 21. minucie błąd podczas piąstkowania popełnił blokowany przez Maloudę Łukasz Fabiański, jednak odbitą przez Polaka piłkę zdołał wybić świetnie spisujący się dziś Gael Clichy.

6 minut później kolejnym wspaniałym strzałem popisał się Arszawin, jednak piłkę po jego uderzeniu końcami palców zdołał wybić Petr Cech.

W 31. minucie po dryblingu w polu karnym, Nasri oddał minimalnie niecelny strzał na bramkę Chelsea. 2 minuty później wspaniale w obronie zaprezentował się Clichy, który dwukrotnie zatrzymał Didiera Drogbę.

W 34. minucie po mocnym strzale Drogby, pewnie interweniował Łukasz Fabiański.

Niestety 4 minuty później po podaniu Ashleya Cole'a, piłkę do siatki Arsenalu w sobie tylko znany sposób skierował Didier Drogba. Była to 13 bramka Iworyjczyka w 13 meczy przeciwko The Gunners.

W 43. minucie Essien brutalnie sfaulował Abou Diaby'ego, jednak ten na szczęście nie odniósł kontuzji i wrócił na boisko.

Kilka minut później sędzia zakończył pierwsza połowę spotkania.

W 56. minucie po dobrym strzale Diaby'ego piłka odbiła się od Cole'a i poszybowała za bramkę Cecha. 2 minuty później po dobrej akcji Arszawina i Wilshere'a, Chamakh niepotrzebnie szukał karnego i w konsekwencji stracił piłkę. Minutę później po fatalnym błędzie Squillaciego bezpośredni pojedynek z Fabiańskim przegrał Anelka.

W 69. minucie w miejsce lekko kontuzjowanego Diaby'ego, na placu gry pojawił się Tomas Rosicky. 3 minuty późnej Ferreira zastąpił na boisku Ivanovica.

W 79. minucie żółtą kartką za faul na Rosicky'm ukarany został Ferreira. Chwilę później po dośrodkowaniu Rosicky'ego i strzale głową Chamakha, piłka przeleciała kilka centymetrów obok prawego słupka bramki Cecha. W 83. minucie żółtą kartką ukarany został Tomas Rosicky.

W 85. minucie Alex atomowym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w okienku bramki Fabiańskiego. Źle w murze spisali się Arszawin i Song, którzy nie potrafili załatać luki powstałej, po zbiegnięciu Maloudy.

W 87. minucie Sturridge zastąpił na boisku kontuzjowanego Mikela.

Do końca spotkania Kanonierzy nie potrafili stworzyć okazji do strzelenia bramki. W całym meczu Kanonierzy nie potrafili wykorzystać wielu wyśmienitych okazji co spowodowało, iż zostali boleśnie sprowadzeni na ziemię przez graczy Chelsea.

Chelsea FC autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
ToKo95 komentarzy: 110003.10.2010, 18:56

najbardziej cieszy chyba gra Fabiańskiego i Diabiego :)

page komentarzy: 1684 newsów: 403.10.2010, 18:56

Wie ktoś, czemu w tabeli Arsenal ma 3 remisy i 3 miejsce? ;/ niezdrowy żart

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4803.10.2010, 18:56

@Aaarsenal

zamknij twarz. "Wenger do dymisji" Ja to mam nadzieję, że zaraz bana dostaniesz i będziesz miał swoją dymisję z tej strony.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 103.10.2010, 18:56

ej cos z ta tabela nie tak.

Frajer komentarzy: 3703.10.2010, 18:56

z chelsea i z manu mecze od kilku alt tak samo wygladaja : duzo lepiej gramy pilka skutecznosc mamy do dupy za to przeciwnicy wykorzystuja praktycznie 100 % swoich szans

PatrolFr komentarzy: 54103.10.2010, 18:55

Ja widze wiele pozytywów:
walczyliśmy do końca
stwarzaliśmy sobie sytuacje
byliśmy długo w posiadaniu piłki
Wenger robił zmiany
hahahahaha od meczu z Sunderlandem nie przejmuje sie już przegranymi meczami. Za bardzo sie wtedy wkur... wam tez tak radze xD

sheva1414 komentarzy: 2703.10.2010, 18:55

Nie ma co pisać do tego kibiccfc... pewnie nawet meczu nie ogląda tylko na livescore luka na wynik.
A wracając do naszej gry to gramy a oni strzelają, chelsea od zawsze tak gra... chyba jedna z najbrzydziej grających drużyn w Anglii ;|

kamil_malin komentarzy: 933203.10.2010, 18:55

Super...

el_Gunner komentarzy: 5603.10.2010, 18:55

weź kibiccfc wypieprzaj stąd...
Fabian to pozytyw tego dnia :D broni elegancko :)

FCCesC komentarzy: 3103.10.2010, 18:55

ech, nie trawię Chelsea... idę na mecz Barcy, może oni poprawią mi humor ;/

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 103.10.2010, 18:55

no wlasnie.. vela wchodzi 3 minuty przed koncem.. i co ma niby zdzialas? gramy fajnie, ale bez efektow, w sumie jak zwykle.

sebo656 komentarzy: 182503.10.2010, 18:55

ja mu zaklaskam bo takiej bramki dawno nam nie strzelono :) szacunek dla druzyny przeciwnej

Miv komentarzy: 6803.10.2010, 18:55

Dobry mecz w naszym wykonaniu niestety przegrana....

ArsenaLik komentarzy: 11503.10.2010, 18:54

Ciekawe co powie boss po meczu. Panie Wenger już mam Cie serdecznie dosyć !

PatrolFr komentarzy: 54103.10.2010, 18:54

Asiek69 - no właśnie a my już mamy prawie tyle staraty co pod koniec ubiegłego ;o

Gunner48 komentarzy: 792903.10.2010, 18:54

Najpierw Mikel teraz Alex ;/ Ojj biedactwa niech ja was pożałuję!

gooner80 komentarzy: 129303.10.2010, 18:54

Po meczu Boss będzie chwalił drużynę, mówił, że graliśmy lepiej od Chelsea, że mieliśmy więcej szans na strzelenie bramki... tylko co z tego, skoro tak jest niemal w każdym starciu z 2 czołowymi ekipami PL? Żadnych wniosków nie wyciągamy co sezon gramy tak samo z tymi najsilniejszymi. Jesteśmy za dobrzy żeby wypaść poza pierwszą 4, ale za słabi i zbyt naiwni piłkarsko żeby pokonać cwaniaków z The Blues i Manu :/

Asiek69 komentarzy: 236603.10.2010, 18:53

taaaa po mistrzostwie no na pewno...jak wy pierdzielicie niektórzy głupio, sezon jest długi bardzo długi

mitmichael komentarzy: 4924303.10.2010, 18:53

Zostawie Cie dziecko bo nie zaslugujesz bym marnował czas odpisujac Twojej osobie. Tak bedzie cały czas dopuki nie wypierdziela zasranego sztabu medycznego. Nie mozna wygrywac z najlepszymi jak sie nie ma najlepszych zawodnikow we własnym zespole.

RvPersie komentarzy: 1145803.10.2010, 18:53

na zakończenie Robinsonada fabiana i wasz Vela

notopyk komentarzy: 350503.10.2010, 18:53

@Pinguite kiedy ja zaczynalem kibicowac AFC to Ty na swoja kupe mowiles jeszcze papu

kibiccfc komentarzy: 3303.10.2010, 18:53

MIT- TYLKO TEN TWOJ SRARSENAL BEZ HENREGO TO JUZ NIE TO SAMO HAHAH ZDOBYWALI TROFEUM JUAK CIEBIE JESZCZE NA SWIECIE NIE BYLO

ToKo95 komentarzy: 110003.10.2010, 18:53

To był dobry mecz...

Ale bez tylu podstawowych graczy nie ma co marzyć o wygranej chodź pierwsza połowa bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Niestety wieczny brak skuteczności ...

Novaczek_ komentarzy: 30903.10.2010, 18:52

a ja i tak wierze, ****ć chelsea

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2010, 18:52

@notopyk: proponuję, żeby zamiast Wengera, Ty skończysz kibicować Arsenalowi. Won!

Frajer komentarzy: 3703.10.2010, 18:52

Fabrega vermalen robin theo wroca to sie odwdzieczymy na emirates

sebo656 komentarzy: 182503.10.2010, 18:52

facet tu jest od 7 dni, a od 14 pewnie na stronie chelsea, nie ma sie kim przejmowac bo nie wie co mowi :D

ste100 komentarzy: 331803.10.2010, 18:52

Zadowolony jestem z dwóch rzeczy: Fabiana i ogólnego zaangażowania. Niezadowolony jestem z trzech: wyniku, braku jakiegokolwiek wykończenia akcji i Chamakha, który dzisiaj pokazał czym jest prawdziwe piłkarskie dno.

GunnersFan9 komentarzy: 8707 newsów: 803.10.2010, 18:52

kibiccfc; - sezonowcu 13-4, historii nie zmienisz;]

RvPersie komentarzy: 1145803.10.2010, 18:51

Boże ala 7 zawdników kontuzjowanych nawet nie ćwierć sezonu a ty już o mistrzu gadasz ;O CHelsea wiecznie tak nie będzie grać.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 103.10.2010, 18:51

w sumie mozna bylo sie spodziewac.. koniec imprezy.

ala_05 komentarzy: 254303.10.2010, 18:51

A idę :( Pa trzymajcie się .

notopyk komentarzy: 350503.10.2010, 18:51

zobaczymy co wenger bedzie pieprzyl za glupoty po meczu.
podtrzymuje moje zdanie - kolejny rok bez pucharow, wenger wypad
niech ktos wezmie w rece klub kto ma inna wizje niz kupowanie 15latkow, a nie wydawanie pieniedzy na powazne wzmocnienia

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4803.10.2010, 18:51

Redakcjo: zbanujcie z miejsca kibiccfc, bo chyba nikt tutaj nie chce kolejnego napinacza..

kibiccfc komentarzy: 3303.10.2010, 18:51

SZKODA MI NASRIEGO BO SIE ZMARNUJE W TYM ZALOSNYM KLUBIE TAK SAMO ARSHAVIN; )

PatrolFr komentarzy: 54103.10.2010, 18:51

dzisiaj wygrały poszczególne umiejętności różnych zawodników a nie gra zespołu..szkoda

mitmichael komentarzy: 4924303.10.2010, 18:50