Rozczarowanie na Emirates. Arsenal 2-3 Crystal Palace

Rozczarowanie na Emirates. Arsenal 2-3 Crystal Palace 21.04.2019, 19:18, Jakub Knapik 938 komentarzy

Nie tak zapewne wyobrażaliśmy sobie to świąteczne popołudnie. W sytuacji, gdy rywale w walce o TOP4 potknęli się, Kanonierzy nie mieli prawa zgubić punktów na własnym stadionie z drużyną znajdującą się w drugiej połowie tabeli. Niestety, stało się zupełnie na odwrót.

Zespoły przystąpiły do tego starcia w następujących składach:

Arsenal: Leno, Mustafi, Koscielny, Mawropanos, Kolasinac, Elneny, Guendouzi, Jenkinson, Özil, Lacazette, Aubameyang

Ławka rezerwowych: Cech, Maitland-Niles, Monreal, Torreira, Mchitarian, Iwobi, Nketiah

Crystal Palace: Guaita, Ward, Wan-Bissaka, Dann, Kelly, Meyer, Milivojevic, McArthur, Kouyate, Zaha, Benteke

Ławka rezerwowych: Hennesey, van Aanholt, Townsend, Ayew, Batshuayi, Sako, Riedewald

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla gospodarzy. W 17. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, wynik otworzył Christian Benteke po uderzeniu głową. Linię spalonego złamał Carl Jenkinson, a Belga nie upilnował Shkodran Mustafi

W 40. minucie Wan-Bissaka zagrywa ręką w polu karnym, jednak Jon Moss zamiast na wapno, wskazuje na rzut rożny, mimo protestów graczy Arsenalu.

Pod sam koniec pierwszej połowy, świetną podwójną paradą popisał się Bernd Leno, który zatrzymał strzał i dobitkę Kouyate.

Jedna z pierwszych akcji drugiej połowy przyniosła wyrównanie. Do zaskakującego podania od Lacazette'a dotarł Mesut Özil, który następnie cudownie zmieścił piłkę między krótkim słupkiem, a bramkarzem.

Gdy wydawało się, że druga bramka dla Arsenalu jest kwestią czasu, 61 minuta przyniosła kolejny cios w twarz dla Kanonierów. Kardynalny błąd popełnia Mustafi, a do piłki dociera Wilfried Zaha i pokonuje Leno w sytuacji sam na sam.

Niespełna 8 minut później, po rzucie rożnym, McArthur wpakował piłkę do bramki. Na spalonym znajdował się Kouyate, który, wydawać by się mogło, zasłaniał całą sytuację bramkarzowi, ale sędzia Moss swojej decyzji nie zmienił.

W 77. minucie, po dobrej akcji Aubameyanga, piłka po odbiciu się od nogi obrońcy wraca do Gabończyka, który pewnie umieszcza piłkę w siatce, dając nadzieję Kanonierom na odwrócenie losów meczu.

Na minutę przed końcem doliczonego czasu gry, doskonałą okazję zmarnował Iwobi, który z krawędzi pola karnego oddał lekki strzał prosto w ręce bramkarza.

Crystal PalaceRaport pomeczowy autor: Jakub Knapik źrodło: własne
Cesc1994 komentarzy: 446922.04.2019, 22:09

Wood jakie drewno, hehe

lays komentarzy: 3987122.04.2019, 22:09

Wood prawdziwe drewno. Jazda Burnley! Jestescie nadzieja AFC dzis :D

gunner1990 komentarzy: 370922.04.2019, 22:04

co gorsza nie wydaje mi sie ze z wilkami wyjedziemy z 3 pktami przy naszej wyjazdowej grze i patrzac na ostatnie spotkanie wiec remis to bedzie tam sukces ;/

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466922.04.2019, 22:01

@WilSHARE:

Też go akurat lubię :)

Cartman_KG komentarzy: 363322.04.2019, 21:59

@ares765: nieeeeee

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.04.2019, 21:56

@rreddevilss: Szkoda młodego. Ewidentnie mu piłka nie przeszkadza przy nodze. Dobrze się go ogląda.

ZelGrey komentarzy: 252422.04.2019, 21:51

Ta walka o top4 to troche jak wyscig slepego z kulawym w ostatnich kolejkach... ;)

mallen komentarzy: 2123922.04.2019, 21:51

Koncertowo zawaliliśmy tę kolejkę.

Kysio2607 komentarzy: 1336022.04.2019, 21:47

Nawet wódka nie wchodzila na weselu po tym wczorajszym czyms.

Stajemy pod ścianą, w środę tylko 3 punkty. Mogliśmy pogrzebać United, a ciągle dajemy im szansę.

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 622.04.2019, 21:34

tak długiej bitwy*

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 622.04.2019, 21:33

@RIVALDO700:

Mogła gdzieś powstać. Choć w sumie jest to tak kosztowne przedsięwzięcie, że raczej nie dałoby się zrealizować tak długiej filmy w jakimś b-klasowym filmie.
Także bardzo możliwe, że będzie to faktycznie najdłuższa bitwa w historii kina i telewizji.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52422.04.2019, 21:33

@Womanizer
Może być i bez Girouda, który ma kontrakt do czerwca.

Womanizer komentarzy: 990522.04.2019, 21:31

Nacieszmy sie mocną Chelsea, bo next bitka z nimi o top4 dopiero w 2021.

Ich ofensywa na przyszły sezon: Giroud, Batsman, Willian, Pedro, Pulisić.

Garfield_pl komentarzy: 2795222.04.2019, 21:27

@Redzik napisał: "niech ucieka z Arsenalu w podskokach, to jeszcze zdążę mu pomachać na pożegnanie."

thegunner4life komentarzy: 897422.04.2019, 21:20

Valencia wczoraj wygrała swój mecz 1:2 z Betisem.

A tu fajny artykuł o nich.

sport.pl/pilka/7,65082,24688334,valencia-jak-cracovia-nieoczekiwana-reaktywacja-pokazuje-bardzo.html

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747422.04.2019, 21:19

Argudo
Co ? No to jasne ze najdluzsza gdzie ty widziales kiedykolwiek bitwe na 90 minut w filmie.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9222.04.2019, 21:18

Taaa Mustafa staty lepsze od van Dijka, a zawalił już w tym sezonie z 5-7 bramek... niech ucieka z Arsenalu w podskokach, to jeszcze zdążę mu pomachać na pożegnanie.

sWinny komentarzy: 782322.04.2019, 21:16

@MacieYaszek: lecimy do Chorwacji gdzie wynajmujemy samochód i zwiedzamy, a teraz doszliśmy do wniosku że lepiej jechać z Polski samochodem xd

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 622.04.2019, 21:15

Czy najdłuższa to nie wiem, pewnie będzie trwała cały odcinek, czyli niemal półtorej godziny.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 222.04.2019, 21:15

aha

Repcak komentarzy: 32422.04.2019, 21:14

No i szybko burnley to straciło

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.04.2019, 21:14

@Kris3Tears napisał: "Boże przecież ta Czelsi nie istniałaby bez Hazarda. On jest Magikiem"

EDEN GRACZ Z NUMEREM JEDEN!

thegunner4life komentarzy: 897422.04.2019, 21:14

Na takim innym stadionie w Londynie powinno się uczyć jak się wykorzystuję wpadkj rywali..

kamilo_oo komentarzy: 2356722.04.2019, 21:14