Statystyki po meczu z Blackburn Rovers

Statystyki po meczu z Blackburn Rovers 28.08.2010, 22:06, Maciej N 26 komentarzy

Dziś wczesnym popołudniem drużyna Arsenalu mierzyła się z drużyną Blackburn Rovers. Spotkanie przyniosło wiele emocji, a już w 20 minucie wynik otworzył Walcott, który po dobrym podaniu van Persiego silnym strzałem w długi róg bramki dał prowadzenie Kanonierom.

Zawodnicy The Gunners krótko cieszyli się z prowadzenia, bo już 7 minut później do remisu doprowadził Diouf, posyłając piłkę z 5. metra do pustej bramki. W 32. minucie kontuzji doznał asystujący przy pierwszej bramce van Persie, którego chwilę później zmienił Chamakh. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Zaraz po przerwie na prowadzenie Kanonierów wyprowadził Arszawin i tym samym ustalił wynik spotkania. Poniżej prezentujemy statystyki z tego meczu:

Po pierwszej połowie:

Bramki: 1-1 (Diouf M. B. 27' - Walcott T. 20')

Asysty: 1-1 (Diouf E-H. 27' - Van Persie R. 20')

Po drugiej połowie:

Bramki: 1-2 (Diouf M. B. 27' - Walcott T. 20'; Arshavin A. 51')

Parady bramkarzy: 3-2

Podania: 200 (w tym 59 niecelne) - 458 (w tym 73 niecelnych)

Zmiany 3-3:

Dunn D. (Grella V.) 57'; Olsson M. (Kalinic N.) 65'; Nzonzi S. (Diouf M. B.)81' - Chamakh M. (Van Persie R.) 34'; Rosicky T.(Fabregas C.) 68'; Wilshere J.(Arshavin A.) 83'

Statystyki autor: Maciej N źrodło: Livesports.com, guardian.co.uk
adam3462 komentarzy: 273229.08.2010, 19:01

NAwet nawet..

laskowski19051995 komentarzy: 494529.08.2010, 14:15

Sądząc po statystykach Kanonierzy wyraźnie królowali w tym spotkaniu, oby więcej takich spotkań :]

luq007 komentarzy: 289929.08.2010, 12:36

Nie lubię tych tabelek z cyferkami bo do niczego nie prowadzą.

Turek44 komentarzy: 231729.08.2010, 11:02

Niezłe statystyki

szalen komentarzy: 198229.08.2010, 10:45

Niezłe statystyki. W pierwszej połowie zawodnicy byli bardziej aktywni, z drugiej Blackburn trochę zaczęło grać lepiej i stąd problemy.

Aaarsenal komentarzy: 305729.08.2010, 10:02

evelred - skąd wiesz w jakiej formie jest Gibbs ? Jeśli po udanym Emirates Cup, to zobacz jak grał Wilshere w EC a w lidze...to są 2 inne światy.

concrete13 komentarzy: 869829.08.2010, 09:40

no i gdybyśmy zremisowali to byśmy mogli po takich statystykach uznać to za porażkę...

Kondzior12 komentarzy: 490029.08.2010, 08:12

Mamy 458 podań a Blackburn tylko 200

Brendiafc komentarzy: 14129.08.2010, 04:12

brakuje nam strzalow z zapola karnego, co bylo nasza silna strona na poczatku poprzedniego sezonu

Szef komentarzy: 1303529.08.2010, 03:43

posiadanie pilki- miazga

evelred komentarzy: 369128.08.2010, 23:27

tylko, że na czekaniu aż Clichy złapie formę można się nieźle przejechać, w tamtym sezonie zagrał świetny mecz chyba tylko z barcą, a ile bramek w tym czasie zawalił?

lepiej dać Gibbsa na 2-3 mecze, żeby Gael poczuł, że jest jakaś konkurencja na jego pozycji i bardziej się przyłożył, szczególnie do defensywy

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.08.2010, 22:58

@evelred

To ja wolę Gibbsa do pomocy, niż zdejmować Clichy'ego...

tech95 komentarzy: 16728.08.2010, 22:57

I z tym się zgodze, że trzymanie go tyle czasu na ławce i nie dawanie mu szans na gre raczej mu nie pomoże w rozwoju

evelred komentarzy: 369128.08.2010, 22:52

no raczej, Gibbs jest w formie, a kiszenie go na ławce na pewno tej formy mu nie podtrzyma

tech95 komentarzy: 16728.08.2010, 22:46

I co Gibbsa za niego wystawić?

evelred komentarzy: 369128.08.2010, 22:42

zgadzam się, tego co gra Clichy nie da się powtórzyć, stąd niepowtarzalna pozycja

ale na ławkę powinien iść

tech95 komentarzy: 16728.08.2010, 22:35

Maikelosik > Clichy ma niepowtarzalną pozycję na lewej obronie a Wenger nie wystawi SQuillaciego odrazu w pierwszym składzie na jego pierwszy mecz.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.08.2010, 22:34

Wydaje mi się, że Gibbsa i Toto będziemy mogli najprędzej zobaczyć w spotkaniu Carling Cup przeciwko Spursom, nie wcześniej.

Gunner48 komentarzy: 792928.08.2010, 22:27

Maikelosik--> niby czemu nie miałby zgrać Clichy?

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56728.08.2010, 22:26

Maikelosik > niet. Koscielny nie "zasłużył" sobie na ławę, a Clichy jest nie do ruszenia przez samo nazwisko i doświadczenie - póki zdrów, będzie grał, niestety.

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 228.08.2010, 22:22

Myślicie, że Squillaci wyjdzie na bolton. I gibbs za clichergo ?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1528.08.2010, 22:20

Vpr---> To rzeczywiście źle wygląda. 2 podania zepsuć to po prostu nie ma przebacz !

evelred komentarzy: 369128.08.2010, 22:16