Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Zaloguj komentarzy: 216621.08.2011, 19:47

Matti
A zapisałeś się do ligi?

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:47

Mateusz ---- Podpowiesz mi trochę co do FPL? Bo zrobiłem teraz team i co? Mam czekać do następnej kolejki czy trzeba coś zrobić?

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997321.08.2011, 19:46

jezeli czyta ten watek jakis redaktor to warto akurat tego newsa przetlumaczyc i dac,

zreszta polecam wszystkim lekture, i moze ten AW nie jest taki najgorszy, a wszystko bierze na klate!!!

thefootballnetwork.net/main/s378/st170548.htm

Samiro_Nasri komentarzy: 7321.08.2011, 19:46

To tylko moje prognozy, Mateuszu. Wiadomo, że wszystko zweryfikuje boisko, ale prawda jest taka, że jeśli Wenger nie potrząśnie sakiewką z pieniędzmi to będziecie grali dzieciakami. Boss od 15 lat realizuje swój projekt, miał już dojrzałych zawodników i nagle wymienił ich na kilku nastolatków. Nie tędy droga.

MateuszK4nonier komentarzy: 440421.08.2011, 19:45

Samiro_Nasri@
Ty lepiej się zacznij martwić o to czy wygracie chociaż jeden mecz z Farsą w tym roku, a nie o to jak nam pójdzie. Wracaj do siebie człeku.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:44

Vanguer ---- TV, bo z MU bedzie cięzko bez obrony.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 19:43

imprecis > Ciekawe . Wsumie racja ,że np. Boss nie ściągnął jeszcze nowego stopera jak Cahill , Samba czy Dann ,bo uważa ,że Koscielny jest od nich lepszy . Chce ściągnąć lepszego od niego stopera ,ale tacy gracze jak w/w nie są od niego lepsi ,a w dodatku są drodzy .

xqvz i imprecis -->
angielski to ja znam ale moglibyście przybliżyć treść tych artykułów bo nie moge znaleźć sensu ;(

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:42

Samiro_Nasri ---- Wstrzymaj się z wypowiedziami na koniec sezonu ok?!

LFCpiter2647 komentarzy: 8121.08.2011, 19:41

Witam! Jako,że jestem początkującym graczem fantasy premier league to prosze się ze mnie nieśmiać gdy zadam pytanie ;-) No właśnie, mam pytanie...
Wiem,że mam do dyspozycji "dziką kartę". Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć gdzie mam opcję,aby skorzystać z tej dzikiej karty? Bo za cholerę nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki ;-)

Samiro_Nasri komentarzy: 7321.08.2011, 19:40

Mówię poważnie, będziecie jeszcze liczyć na ich potknięcia w walce o szóstą lokatę.

Szogun komentarzy: 28851 newsów: 321.08.2011, 19:40

Tak z innej beczki. Oddaliśmy Fabsa za około 35 mln a za podobną cenę teraz Anżi chce od nich kupić Daniego Alvesa. Widać klasa zawodników ta sama.

futbol komentarzy: 42021.08.2011, 19:39

zróbcie wyświetlanie komentarzy po 50 pls.

dziki komentarzy: 61121.08.2011, 19:38

Ta i może jeszcze Wolverhampton xDD

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:38

Panowie teraz jak ustawiłem skład, wybrałem kapitana i zrobiłem sobie stroje to musze czekać do następnej kolejki? :)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 19:37

Samiro_Nasri > Jasne , Aston Villa :D
Kawalarz z ciebie .

Szkoda ,że Wenger nie pomyśli i nie zachce De Jonga z City ;/ Świetny DP , przydałby się .

Samiro_Nasri komentarzy: 7321.08.2011, 19:37

Wieszczę rychły koniec Arsenalu. 7 miejsce będzie w porządku dla was. Wyżej Manchester Utd., Citizens, Chelsea, Liverpool, Koguty i The Villans. Awans do LM też jest wielką niewiadomą.

schade komentarzy: 386221.08.2011, 19:33

imprecis -> Masz 1 free transfer na kolejkę. Jeśli go nie zrobisz, przełoży Ci się na następną i będziesz miał 2.

xqvz komentarzy: 2030 newsów: 521.08.2011, 19:32

skysports.com/story/0,,11670_7114236,00.html

fabri04 komentarzy: 338521.08.2011, 19:32

A tak BTW, Rennes przegrało dzisiaj 4-0, w składzie przegranych był nasz nowy (CHYBA) cel transferowy M'Vila

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:30

Czy poprostu mam czekać do następnej kolejki?

schade komentarzy: 386221.08.2011, 19:28

imprecis -> Ja też wywalam RVP, ale jak myślisz wywalić Bainesa czy dać mu jeszcze szansę?

MateuszK4nonier komentarzy: 440421.08.2011, 19:28

O kolejne 3 pkt za asystę mi wskoczyły. 40 pkt to już nie wygląda tak źle jak 37 :D

dzik86 komentarzy: 45321.08.2011, 19:28

lol , ludki smiac mi sie chce troche jak czytam wasze komenty, co tydzien mozna robic 1 darmowy transfer , kazdy nastepny kosztuje 4pkt, za tydzien po 12.30 jak sie zacznie gameweek3, mozna robic kolejny darmowy transfer,
jest tez opcja dzikiej karty gdzie mozna wymianiec caly sklad , lub jego czesc za darmo, ale pozniej juz z tej karty nie mozna korzystac

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:27

Teraz jak już ustawiłem sobie skład. To trzeba się do jakiejś ligi dopisać??

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997321.08.2011, 19:26

"mancini has just said he hopes nasri deal will be wrapped up tomorrow"

to tak a propo transferow

schade komentarzy: 386221.08.2011, 19:26

Wydaję mi się, że jeżeli w 1 kolejce Wam nie poszło, to nie oznacza żeby od razu cały skład wymieniać, nie?

Szogun komentarzy: 28851 newsów: 321.08.2011, 19:25

Do chrzanu na razie 32 pkt i jeszcze jutro mecz Krjancara i Younga. Może nabiją mi kilka.

SzczecinWGrze90 komentarzy: 148921.08.2011, 19:25

imprecis
Dzięki za rady ziomuś.

schade komentarzy: 386221.08.2011, 19:24

SzczecinWGrze90 komentarzy: 148921.08.2011, 19:24

Zaloguj
No tylko Koscielnego muszę zamienić. Chyba wezmę M.Richardsa.

Zaloguj komentarzy: 216621.08.2011, 19:22

Szczecin
No to zostaw ten skład, może jednorazowo tak słabo, mi też się wydawało, że mam skład OK, a tylko 24 pkt.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:20

anty_pzpn ---- Vidić ma pałzować przez 6 tygodni podobno.

SzczecinWGrze90 komentarzy: 148921.08.2011, 19:20

Znów będę musiał pół składu zmienić bo tylko 25pkt. A skład wcale nie taki zły:
Szczesny
A.Cole,G.Cahill,Koscielny,Jagielka
Muamba,Y.Toure,Guiterrez
Suarez,Ba,RvP

Ustawiłem na kapitana Benta a na vice Larssona :)

anty_pzpn_ komentarzy: 337021.08.2011, 19:19

Nie wiecie moze czy Vidic bedzie juz w stanie z nami zagrac w nastepnej kolejce?

fabri04 komentarzy: 338521.08.2011, 19:17

Arsenal1886> Z tego obserwowania naszego nic nie wynika, oglądamy, oglądamy a ofert brak...

MateuszK4nonier komentarzy: 440421.08.2011, 19:17

Kondzio@
To kto ci tyle punkcików nabił skoro miałeś też Aguero na C ?

SzczecinWGrze90 komentarzy: 148921.08.2011, 19:17

Matti
No bo kapitan ma coś takiego jak bonus. Pkt. razy dwa.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:17

Aha dzięki Wam za informacje :)

KondzioElite komentarzy: 618721.08.2011, 19:17

O, już mam 51 punkcików :P

schade komentarzy: 386221.08.2011, 19:16

Ja najbardziej jestem zadowolony z Daviesa. 2 kolejki - 10 pkt. Tani, więc polecam :D

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 19:15

Szczecin ---- Czyli to ma jakieś znaczenie, że kapitan strzela bramki? :)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 19:14

Arsenal watched Gary Cahill in action against #MCFC this afternoon, but chairman Phil Gartside tells BBC there's been no bids.

Doubt it was Steve Rowley who was watching Cahill. Too obvious a face. Much misconception about his role in scouting players.

Jamie Sanderson napisał to na swoim twitterze . Źródło to BBC czyli bardzo wiarygodne . Jednak ,co nam da jak Rowley ogląda Cahilla w akcji któryś raz z rzędu ,jak nie było ofert za Anglika ;/

MateuszK4nonier komentarzy: 440421.08.2011, 19:14

Kodznio@
Ambicję to i ja takie miałem :P No, ale jak po jednym dobrym meczu na kapitana bierze się Aguero, to nie ma się co dziwić, że tyle punktów nabiłem. A co do rezerw to moja nabiła 25 pkt :P

mitmichael komentarzy: 4924321.08.2011, 19:13

@fabri04
Ten Bolton w ostatnim meczu z Nami wygral 2-1 wiec nie nazwałbym ich sredniakiem