Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Matti komentarzy: 278721.08.2011, 22:12

Szogun ----- Ja tam za bardzo nie wiem jak ;p

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 22:12

Poszło o kasę na transfery.

Matti---> Też tak myślę, zresztą Nasri mówił, że wszystkie te spekulacje to ploty, mam nadzieje, że to prawda. Mam nadzieje, że mecz z Udine wygrywając zapewnimy sobie ciekawe ostatnie dni okienka transferowego.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 22:11

No meczu na Polsacie nie ma, ale jest o 23;15 skróty wszystkich meczów LM.

Szogun komentarzy: 28693 newsów: 321.08.2011, 22:11

Matti/Gunner To rzućcie to jako newsa tylko obróbcie a któryś z red. powinien to umieścić ;)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.08.2011, 22:10

imprecis: będziesz tak miły i streścisz? :P

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 22:10

Na pewno będzie w N mecz

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 22:09

ToMo_18 ------ IMO Nasri gdyby chciał odejść to dawno by to zrobił, bo nie wierze w to, że nikt go by nie chciał. Tylko może on chce wywrzeć presje, żeby w końcu były jakieś transfery. Sam mówił, żeby się nikt nie martwił, ale nalega na transfery. I mi się wydaję, że on zostanie i jeśli będą transfery to podpisze kontrakt, a jeśli nie to będzie zastanawiał się nad odejściem za rok.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 22:09

Jak ma nie być transmitowany ? Na Ence na pewno pokarzą.

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 22:09

@Cudi

Spoko ;) W tym artykule własnie jest napisane o tej kłótni Wengera z zarządem

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 22:08

Tomo18
jeszcze niewiadomo czy zagra a wgl mecz AFC Calcio edzie w polsacie bo z tego co czytalem to nawet mecz nie bd transmitowany w srode ?

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.08.2011, 22:08

songo: nie wierzę w Kake, gigantyczne ryzyko IMO.

GFL: sorry, ale niesamowicie mi się nie chce. Nawet nie przeczytałem. :P

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 22:07

Szogun ---- Ale on chce zrobić z tego newsa.

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 22:07

Szogun

Wiem że jest przetłumaczone ;) Ale prosze ogólnie żeby był ten news i wszyscy przeczytali

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 22:06

ups gafa. Chodziło mi "Byłaby realna"

Matti---> Po prostu jestem pewien, tym bardziej, że Nasri ma zagrać z Udine.

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 22:06

chyba ze damy im benia albo SS18 XD

Szogun komentarzy: 28693 newsów: 321.08.2011, 22:05

GunnersForLive Jest już przetłumaczony poszukaj w komentach na poprzednich stronach

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 22:05

ToMo_18 ---- Też bym chciał, żeby został, ale skąd ta pewność? :)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 22:05

A tak między nami, jeśli by sprawdziło się wypożyczenie Traore to wtedy wersja 30 mln = Baines + Jags byłoby realne.

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 521.08.2011, 22:04

Songoku95@
Za Jagielke chcą 20 mln a za Bainesa 15 wiec razem 35 wiec nie pójda na takie cos,a po pierwsze zarzad Evertonu powiedział że jak maja sie pozbyc zawodników to napewno nie tej 2 ...

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 22:04

Cudi
Jest prośba , mogłbys przetłumaczyc i dodać tego newsa ?

thefootballnetwork.net/main/s378/st170548.htm

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 22:04

Matti---> Nasri zostanie do tego jestem pewien.

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 22:03

Cudi
Mata w chelsea, Per zostaje w bremie kaka do nas na wyp. konflikt aw z zarzadem

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 22:03

Panowie ja to widzę tak. Dziś jest niedziela do meczu z Udinese powiniśmy sprowadzić jakiegoś obrońce Jagielka/Cahill. Po meczu powinna też wyjść cała prawda z Hazardem. I tu zostaje tylko jedna rzecz już ( Jeśli Nasri zostanie) to nie będzie więcej transferów w tym okienku. Ale jeśli jednak Francuz zmieni zdanie to powiniśmy sprowadzić jakiegoś środkowego pomocnika np. M'Villa/MArtin. :)

GFL
Everton napewno na cos takiego pojdzie maja baaardzo ogromne problemy finansowe i jak mowielem 30 mln to kupa zlota dla nich

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 22:00

Cudi---> Rzekomo pojawił się konflikt Wengera z zarządem, o budżet transferowy. A tak po za tym to nic, że nadal interesujemy się Jagsem, coś gadamy z Hazardem, czyli wielkie nic.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.08.2011, 21:59

Witam. Czy pojawiły się dzisiaj jakieś ciekawe plotki transferowe czy ciągle to samo?

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 21:58

Więc są 2 opcje i na obie stawiam . To jest plotka , a druga opcja że Everton sie nei zgodzi

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:56

Dla evertonu 30 mln to kupa zlota napewno by sie zgodzili...

jako nie kibic Kanonierów streściłbym go tak:

Papcio przyszedł na zarząd i powiedział: panowie przez ostatnie lata klub był kura znoszącą finansowe złote jaja mimo braku najwyższych osiągnięć sportowych. Mamy najdroższe karnety w UK, Kupowaliśmy piłkarzy tanio płaciliśmy relatywnie niewiele i sprzedawaliśmy drogo- sama Barcelona zostawiła w naszym sklepiku zdaje się 130 mln.
Ale dłużej się tak nie da- musimy podnieść poziom sportowy kosztem wyników finansowych.

Musimy nie tylko płacić więcej za transfery ale i więcej płacić piłkarzom, żeby utrzymać ich w klubie.

maslok komentarzy: 34521.08.2011, 21:50

M'Villa, Martin, Hazard - jeżeli któregoś z tych graczy nie kupimy teraz to za rok możemy o nich pomarzyć. Pierwsi dwaj zagrają na Euro a Hazard ze swoją reprezentacją tez ma duże szanse na zagranie na tej imprezie, a co za tym idzie ich wartość pójdzie w górę. A jak wiadomo wartość piłkarza idzie w górę, to szanse na sprowadzenie go do Arsenalu idą w dół.

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:50