Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
AlanMr komentarzy: 56221.08.2011, 21:15

Liczę,że w meczu z United wystąpi Chamberlain a nie Walcott

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:14

Ramsey bedzie gral z jackiem poprostu miod malina mowie wam!

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:13

Heheheh ale widze ze klotnie xD BANA IM xD

dicpauca komentarzy: 296621.08.2011, 21:13

Arsenal_1886- dla mnie to jest minimum;)
jak my wogole mozemy sprzedac Fabregasa i nie kupic dla niego zastepstwa???? Ramsey to jeszcze nie to...

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 21:13

A1886

Ale mi chodziło o przegrany dwumecz ;D

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 21:12

Do poprzedniego mojego posta.

Czyli brak zawodników jak na razie głównie spowodowany jest brakiem ODPOWIEDNIEJ KWOTY (co wg. artykułu nie powinno być problemem) ODSTĘPNEGO za piłkarza, a nie tygodniówki.

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 521.08.2011, 21:12

Imprecis@
Nie mam sumienia tego napisac:D
MateuszK4anonier ty może napisz;D

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:11

Alan
AW ma juz ustalone to jest proste wygramy podpisuja kontrakty przegrywamy to dula

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 21:10

AlanMr > Wiem ,że to jest mało czasu ,ale liczę na nowego stopera oraz jeszcze jakiegoś pomocnika .

MateuszK4nonier komentarzy: 440421.08.2011, 21:10

peciakk@
A co to za różnica kto to wyśle do adminów ? Z tego co wiem to nagród pieniężnych, ani żadnych innych za to nie ma, zresztą to czym admini to dodadzą też nie jest pewne na 100%.

AlanMr komentarzy: 56221.08.2011, 21:10

Ja myśle tak przegramy z Udine 2-1 i awansujemy dzięki bramce Robina

GFL > Co do pesymistycznej to możemy przegrać 2 : 1 ,ale i tak awansujemy ,więc nie ,aż taka pesymistyczna :D I tu cie mam :P

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:09

peciakk
czytalem relacje radiowa a pozniej skrot xD

AlanMr komentarzy: 56221.08.2011, 21:08

w środe dzień po meczu z Udine będzie 24 i zostanie tydzień do kupna nowych zawodników,więc wątpie byśmy zobaczyli nowe twarze za to jest szansa na zobaczenie jakiegoś zawodnika

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 21:08

Optymistyczna środa :

Wygrywamy w pięknym stylu , Nasri występuje w meczu , czyli zostaje , kupujemy zawodników .

pesymistyczna środa :

Przegrywamy z udine , nasri nie wystepuje czyli odchodzi , brak transferów .

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 21:08

imprecis

A Scott Parker, on też żąda kwoty, której nie jesteśmy w stanie mu zagwarantować?
Zawsze w takim czymś może być ziarnko prawdy. Zapewne zarząd skąpi. Ale nie wierzę w sytuację "zły zarząd wiąże trenerowi ręce i każe mu utrzymywać klub za psie pieniądze". Chciał sprowadzić Benzemę ale nie starczyło na tygodniówki? On nie przyszedł BO NIE CHCIAŁ. Co do Maty, to oferta ZA NIEGO została chyba odrzucona, czy jakoś tak, w każdym razie VCF nie chciała go oddać za pieniądze, które dawał Arsenal. Zobacz, że wszystkie podchody do piłkarzy robimy ze śmiesznymi kwotami. I jak tu udowodnić, że nasi są w stanie wyłożyć godziwe pieniądze? Więc, nie wierz we wszystko co tam piszą...

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:08

Trzeba wzmocnic 2 linie bo tylko rosa jest zmienikiem :\ diaby kontuzja Lansbury no dupa totalna DP mamy dobrych song pinpong na skrzydla ktos bo Arsha kichA gervihno kreatywny ale nie wniesie za duzo AOC i Ryo to przyszlosc Waloctt bez fabsa kicha :\ atak jest dobry ale nie ma kto RvP pilek grac :\

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 521.08.2011, 21:08

Imprecis@
Nie wykonałas bardzo dobrą robote i jakbedziesz miał czas to to wstaw na k.com i źrodło własne daj:)
I prosiłbym o to innych użytkowników żeby nie kopiowali wyczynu Imprecisa,docenmy to że to jego robota i "smietanke będzie spijał on"

dicpauca komentarzy: 296621.08.2011, 21:07

imprecis- to duzy szacun bo podejscie bardzo profesjonalne w sprawie prowadzenia klubu;D
napisz do Wengera podanie o prace;D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 21:06

A_1886---> Też mam nadzieje, że nowe twarze zobaczymy do końca okienka. Liczmy na to, że ten czasowy brak transferów jest spowodowany chwilową nieobecnością w LM.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 21:04

ArseneAl > Ja może ich nie widzę gdzieś w środku tabeli ,lecz wyżej od nich widzę - Marsylie , Lyon czy kto wie , może PSG .
Lille sprzedało za dużo graczy .
Odszedł Rami , Gervinho czy Cabaye .

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 521.08.2011, 21:03

Songoku95@
To ciesz się że nie widziałes meczu z Udine i Live:D

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 21:02

ToMo_18 > Już się nie mogę doczekać końca środy oraz awansu do fazy grupowej LM ( nie chcę nawet myśleć ,że nie awansujemy ) i wtedy nasz klub ruszy po nowych zawodników :D

ArseneAl komentarzy: 2341721.08.2011, 21:02

@Arsenal_1886
W sumie ta. Przecież z Lille też bd grał w LM (phi jakby u nas to już było zapewnione...) więc w tym okienku to akurat mu jest obojętne (chociaż zawsze mógłby liczyć na większe zarobki w innym klubie). Ale nawet jakby nie odszedł to za rok albo nawet w zime to musowo zmieni pracodawcę bo Lille to ja w tym sezonie widzę w środku tabeli.

dicpauca komentarzy: 296621.08.2011, 21:02

AlanMr- sezon sie dopiero zaczal, wiec nie stawialbym tak szybko wnioskow;)
moze sie okazac ze Wojtek i Fabian (tfu tfu) zlapia kontuzje, i zostaniemy z Almunia i Vito.. i to bedzie nasza najgorsza formacja... ;P

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:02

Peciakk
wczoraj xD

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 21:02

Sam już nie wiem co z tymi transferami , uwierze jak zobacze OFICJALNIE .

AlanMr komentarzy: 56221.08.2011, 21:02

Arsenal_1886@ obojętne jest mu bo Arsenal w tym sezonie jest o wiele słabszym klubem niż sezon temu więc tak jak sezon temu powiedział,że chciałby grac w Arsenalu bo to wielki klub i mógłby się tak rozwinąc tak teraz nie,może tego powiedziec bo na LM nie wiadomo czy się załapiemy

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 21:01

Do końca okienka zostało już nie wiele, i nie długo dowiemy się czy Wenger wzmocni zespół i wzbudzi nadzieje na ten sezon, czy po prostu zostawi jak jest i będzie spokojnie siedział na fotelu i patrzał jak Arsenal upada.

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 21:01

Alan
zgadzam sie z tb ale jeszcze jest troche czasu i poki co wilshera nie ma jeszcze i nie wiadomo jak dalej bedzie... bo niewiadomo jak bedzie gral Aaron z Jackien bo osobiscie twierdze ze beda sie dopelniac :)

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 521.08.2011, 21:01

Imprecis@
A tak ogólnie to gratki za przetłumaczenie tego artykułu:) Sam newsy tłumacze i wiem że to było dośc trudne ,a artykuł bardzo dobry wysli newsa do kanonierzy.com żeby opublikowali;D

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 21:00

imprecis

Tam był argument z Jonsem. I powiedz mi, że on życzył sobie 150k/tydzień a United mu to dali tylko dlatego, żeby przebić nas i byśmy oferty nie mogli podbić.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 20:59

To co napisałem o Edenie to on tak zapewne myśli . Obojętne jest mu czy zostanie czy odejdzie :D

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 20:58

Hazard: "I'm staying with Lille, but in football you're never sure, so I'll wait until 31 August to see what happens."

Ciekawe . M'Vila powiedział ,że nie odchodzi ,a Eden nie powiedział nic ,że odchodzi . Dla mnie to on może i zostać ,ale jak przejdzie do Arsenalu to też źle nie będzie ;p

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 20:58

Ja bym Chciał widzieć w zarządzie osobe o mentalności Imprecis

AlanMr komentarzy: 56221.08.2011, 20:58

W tym sezonie naszą najsłabszą pozycją jest pomoc a nie obrona

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 20:57

Fabs
Teraz jest juz koniec theo w AFC skoro cesc odszedl to on juz nie istnieje nie ma kto mu grac pilek chyba ze nagle sie nauczy swietnie dryblowac...:\ pownien na spacery z pilka chodzic:)

ArseneAl komentarzy: 2341721.08.2011, 20:57

Nasi czołowi gracze powinni dostać podwyżki. Nie ma innej opcji. Cesca już nie ma czyli nie ma tej "granicy" płacowej :P. Powinno się zacząc bez kitu od podwyżki dla takiego Robina bo on zarabia bodajże 80 tys/tyg. Jako nasz nowy kapitan powinien co tydzień inkasować ok. 140-150 tys i powiedzmy, że to by była ta nowa granica.
No ale nasz zarząd pewnie na to nie pójdzie...

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 20:56

Gdyby źródło było rzetelne.. Ale jak widzę "z anonimowych czy innych takich źródeł" to pierwsze co to biorę to co tam jest napisane z lekkim przymrużeniem oka.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 20:56

FabsAFC * nie imprecis :P Sory .

imprecis > Wiadomo ,że trzeba mieć silną ławkę ,ale Wengerowi chodzi o to aby wzmocnić obronę ,a nie wydać ponad 15 mln funtów na gracza ,który będzie siedział na ławce .
Kosa kosztował 10 mln funtów ,a jest bardzo dobry ,a czy taki Jagielka byłby od niego lepszy ? W dodatku jest droższy .

AlanMr komentarzy: 56221.08.2011, 20:55

Wszystko jasne,Wenger przepraszam cie za te oszczerstwa !

songoku95 komentarzy: 2348621.08.2011, 20:55