U21: Arsenal 3-1 Bolton

U21: Arsenal 3-1 Bolton 21.08.2012, 09:47, Marcin Stefaniak 32 komentarzy

Wczorajszego wieczora drużyna Arsenalu do lat 21 podejmowała na The Emirates swoich rówieśników z Boltonu w pierwszej kolejce Premier League U-21.

Mecz nie rozpoczął się po myśli Kanonierów, gdyż w 27. minucie czerwoną kartkę ujrzał bramkarz gospodarzy - Damian Martinez. W jego miejsce pojawił się na murawie James Shea, jednak nie był w stanie obronić jedenastki wykonywanej przez Adama Blakemana.

Wydawało się, że Arsenal czeka trudne zadanie, bowiem podopieczni Burtona musieli przez ponad 60 minut radzić sobie w dziesiątkę. Jak się jednak okazało, Kanonierzy nawet w osłabieniu zdołali strzelić 3 gole i zapewnić sobie 3 punkty.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej części spotkania na listę strzelców wpisał się Thomas Eisfeld. Gospodarze nie zamierzali jednak poprzestawać na jednym golu i od razu poszli za ciosem. W 62. minucie po raz pierwszy do bramki trafił Conor Henderson, a 7 minut później ustalił wynik meczu na 3-1.

Arsenal

Damian Martinez, Hector Bellerin (80), Jernade Meade, Ignasi Miquel (c), Elton Monteiro, Serge Gnabry, Conor Henderson, Nico Yennaris, Kristoffer Olsson (25), Thomas Eisfeld (73), Chuba Akpom

Ławka rezerwowych

James Shea (25), Sead Hajrovic, Martin Angha (80), Kyle Ebecilio (73), Jon Toral, Anthony Jeffrey

Arsenal U21 autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
kamil_malin komentarzy: 933221.08.2012, 21:09

Akpom- Gnabry

Super wyglądała ich współpraca. Widać kawał potencjału, namieszają w przyszłości.

Do tego ciekawie prezentują się Ebecilo oraz Eisfeld. Standardowo jest lekki problem z zawodnikami defensywnymi. :P

Sakahai komentarzy: 206021.08.2012, 17:16

youtube.com/watch?v=briYeXG4VUU&feature=player_embedded#! jakby ktoś chciał link do meczu rezerw ; ) 1 bramka dla Boltonu to kopia sytuacji w meczu z KitChee, znów błąd Miquel'a

schnor25 komentarzy: 1854621.08.2012, 16:23

Miquel wg mnie nie ma szans na przebicie się do 1 składu, a zresztą niech ucieka do swojej kochanej Katalonii.

Luk94as komentarzy: 1721.08.2012, 16:17

Eisfeld super się zapowiada oby był z niego gracz pokroju Fabregasa

bartosz93m komentarzy: 103521.08.2012, 15:02

Eisfeld- będzie z niego gwiazda

vantastic komentarzy: 99221.08.2012, 14:42

Świetny comeback.Cieszą gole Hendersona i Eisfelda.Osobiście liczę,że w przeciągu 2-3 lat Olsson,Gnabry i Akpom wkroczą na stałe do pierwszego zespołu.

daras3991 komentarzy: 17321.08.2012, 12:15

Eisfeld powinien już wchodzić do składu seniorskiego bo jest naprawde dobry ;)

Persie98 komentarzy: 49421.08.2012, 11:59

Eisfeld ma narazie w 3 meczach 3 bramki ładnie nowy Wilshere rośnie

szymoniq97 komentarzy: 166821.08.2012, 11:35

Henderson jak miło zaskoczył. A Eisfeld też sobie ładnie u nas radzi. :)

mallen komentarzy: 2123921.08.2012, 11:33

Chcę zobaczyć Eisfelda w tym sezonie w pucharach :)

Joker_224 komentarzy: 520721.08.2012, 11:11

Gdyby nie kontuzja Hendersona, kto wie... może już by wojował w pierwszej drużynie : |

thansatthu komentarzy: 3321.08.2012, 11:10

Ma ktoś wideo meczu?

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 121.08.2012, 11:03

Miquela to wypieprzyć na zbity pysk za ostatni wywiad. Szkoda że nie mamy więcej ogarniętych środkowych obrońców ;(

tomekafc95 komentarzy: 413621.08.2012, 10:58

jenkinson wypozyczenie a yennaris na zmiane z sagna :D dla nie gra w arsenalu to marzenie

roko90 komentarzy: 86921.08.2012, 10:54

Eisfeld i Henderson !! LICZYMY NA WAS ! moim zdaniem z Miquela juz nic nie bedzie tyle szans juz dostal i dalej nie pokazal ze ma "odpowiednia jakosc"

ArjenRobben komentarzy: 159821.08.2012, 10:54

kanonier12212
w pelni sie z toba zgadzam to sa koty nie z tej ziemi yennaris jak dla mnie juz powinien miec pierwszy sklad za jankinsona

FcArs komentarzy: 127521.08.2012, 10:53

3-1 z Boltonem. To jeszcze poproszę 3-1 ze Stoke :p

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 121.08.2012, 10:45

Mówiłem, kurde mówiłem. Henderson jest 100 razy lepszy od Lansbury'ego i gdyby nie ta kontuzja już by był w pierwszej drużynie. W przyszłym sezonie widzę go w Capital One Cup i FA Cup!

A Eisfeld... póki co strzela w praktycznie każdym meczu, mimo że nie jest napastnikiem. Takich ludzi potrzebujemy.

kanonier12212 komentarzy: 183321.08.2012, 10:41

Eisfeld,Gnabry,Henderson(tak myślę;),Yennaris,Miquel

To są chłopaki,kóre w przyszłym sezonie mogą powojować w PL,jeszcze do tego dojdzie Afobe i Ryo i będzie pięknie;)

Orandzo komentarzy: 338021.08.2012, 10:15

Eisfeld strzelił już chyba więcej goli niż Szamak i Park razem wzięci w zeszłym sezonie ;p

Luki342 komentarzy: 275521.08.2012, 10:14