Wenger: Cesc zagra z Szachtarem

Wenger: Cesc zagra z Szachtarem 31.10.2010, 10:13, papryk 32 komentarzy

Menedżer Arsenalu - Arsene Wenger - powiedział, że Cesc Fabregas będzie w pełni sił na środowy pojedynek Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck mimo tego, że Hiszpan podczas sobotniego pojedynku z West Ham United odczuwał ból w udzie.

Kapitan Kanonierów zagrał pełne 90 minut w wygranym 1-0 spotkaniu z Młotami, gdzie zwycięską bramkę w końcówce meczu zdobył Alex Song.

Wenger ujawnił, że Fabregas walczył w pierwszej połowie z bólem ścięgna udowego i Francuz zastanawiał się, czy nie ściągnąć Hiszpana z boiska w przerwie meczu.

- Cesc odczuwał lekkie napięcie ścięgna udowego i zastanawiałem się w przerwie, czy nie dać mu odpocząć. W planach miałem, aby dać mu zagrać 10-15 minut drugiej połowy, jednak było z nim coraz lepiej, więc rozegrał całe spotkanie - zakończył Francuz.

Arsenal ma szansę na pewny awans z grupy H, jeśli zdobędzie 3 punkty w wyjazdowym spotkaniu z Szachtarem. Poprzednie spotkanie obu ekip na Emirates Stadium zakończyło się pogromem 5-1 na korzyść Kanonierów.

Cesc FabregasSzachtar Donieck autor: papryk źrodło: Sky Sports
laskowski19051995 komentarzy: 494501.11.2010, 19:59

Sztab medyczny Arsenalu potrafi uczynić cuda, całe szczęście że Cesc będzie gotów na to spotkanie, bez niego Arsenal mógłby sobie nie poradzić :P

Michal95 komentarzy: 111331.10.2010, 22:48

Jak ma mu to zaszkodzić to wolę aby nie wystąpił. To nie jest istotny mecz, bardziej przyda się w Premier League bo tu każda strata punktów może mieć poważne konsekwencje, w LM natomiast Arsenal ma komplet punktów i świetny bilans barmkowy i raczej nie ma szans na inne niż pierwsze miejsce w grupie.

ToKo95 komentarzy: 110031.10.2010, 22:21

nie potrzebnie ...

zonkill komentarzy: 38731.10.2010, 20:54

Boże, nie wierzę!!!

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27331.10.2010, 20:21

Mam nadzieję, iż Boss wie co robi. Kontuzja Fabsa byłaby ciosem poniżej pasa.

ivexo123----> widzę, że polubiłeś avek barcy;D

ivexo123 komentarzy: 176631.10.2010, 20:13

dac mu odpocząc z tym Szchtarem, nic nam sie nie stanie jesli nawet zremisujemy a napewno duzo wiecej stracimy jak nam wypadnie Fabregas na miesiąc albo dwa ;/

adam3462 komentarzy: 273231.10.2010, 18:08

I Znowu będzie maskara.

concrete13 komentarzy: 869831.10.2010, 16:24

wygrać ten mecz i pierwsze miejsce pewne..w 2 pozostałych dać szansę młodszym/rezerwom.

kamil_malin komentarzy: 933231.10.2010, 16:07

Z jednej strony przydałoby mu się kilka minut bo jego dyspozycja pozostawia trochę do życzenia. Taki mecz to dobra okazja do złapania rytmu meczowego. Z drugiej strony nie ma co ryzykować bo w przypadku Cesca już kilka razy zdarzyło się tak, że złapał jakiś głupi uraz i out na 2-3 tygodnie. Mimo wszystko wolałbym aby Fabregas rozpoczął ten mecz z ławki. :)
Spotkanie z Ukraińcami to dobra okazja aby dać pograć młodym, jest kilku zawodników którzy w tym sezonie rozegrali mało meczów.

Theo44 komentarzy: 426331.10.2010, 15:02

zgadzam sie z przedmowcami. Ostatnie 30 min to max, kt. powinien zagrac o ile juz musi grac. Awans nawet z 1 miejsca niemal pewien. Wiec niech Wenger robi to co lubi najbardziej i pewnie wiekszosc z nas...ogrywac mlodych!.
Troche sie boje o Gaela, bo wyglada, ze lapie w koncu forme a backupu dla niego praktycznie nie ma. Samir i Theo powinni rowniez usiasc. Ilosc meczow jaka nas czeka zwlaszcza do konca roku jest przeogromna... Moj sklad

JET------------------------Vela

Gunner48 komentarzy: 792931.10.2010, 14:27

ten meczyk w optymalnym składzie zagramy...a późniejsze mecze w grupie rezerwami...tak myślę xD

Joker_224 komentarzy: 520231.10.2010, 14:23

Będzie już Wilshare więc Cesc może odsapnąć. Środek pola wygląda dość dobrze pod wzgłedem kontuzji więc nie kuśmy losu, awans mamy już prawie zapewniony, co oznacza, że na boisko może wybiec trochę młodych np. Lansbury

Kondzior12 komentarzy: 490031.10.2010, 14:06

Niech zagra na ławce i niech wejdzie na ostatnie 30 minut. Nie miło by było jakby przytrafiła mu się kolejna kontuzja.

crisadus komentarzy: 850731.10.2010, 13:40

Niech Arsene oszczędzi Cesca i posadzi go na ławce. Nie potrzebna jest nam kolejna kontuzja naszego kapitana.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 731.10.2010, 13:05

Ja bym go z ławki wpuścił, Szachtar jest fatalny. Wygramy ten mecz bez większego problemu. Niech Nasri pogra sobie w środku z Jacusiem/Rosą.

karlo komentarzy: 906931.10.2010, 12:56

Żeby tylko nie przeforsować zdrowia Cesca przedwcześnie. Niech pogra jakieś 60 minut, awans i tak mamy pewny a sezon długi walka toczy się na 3 frontach.

Filiparsenal komentarzy: 65731.10.2010, 12:20

ej czemu na tej stronie pisze następny mecz z bragą jak gramy z szachtarem? ;d i na dodatek to nie jest nastepny mecz jak widzę po dacie ;/

Gunner_995 komentarzy: 655031.10.2010, 12:13

Ważne żeby mu się tylko nic nie ponowiło...

wronka25 komentarzy: 224531.10.2010, 11:39

co wy o 1pkt z Doniecka. Arsenal to klub gdzie kazdy mecz gra o zwyciestwo i o czy 3pkt

R4d3k99 komentarzy: 169031.10.2010, 10:56

Dobrze, że to nie jest jakiś mały uraz i Cesc będzie gotowy. Jeśli przywieziemy przynajmniej 1 punkt z Doniecka, to mamy awans pewny. Mecze z Bragą i Partizanem będą już tylko formalnością.

Szef komentarzy: 1303531.10.2010, 10:55