Wenger: Jutro wystawię silny skład

Wenger: Jutro wystawię silny skład 29.11.2010, 10:17, Tomasz Socha 24 komentarzy

Arsene Wenger twierdzi, że na jutrzejszy mecz, przeciwko Wigan, wystawi mocną jedenastkę, jak miało to miejsce w poprzednich meczach Carling Cup w tym sezonie. Przypomnijmy, że Arsenal ograł we wrześniu Tottenham 4:1 i w październiku Newcastle 4:0.

Szkoleniowiec Kanonierów będzie musiał przed spotkaniem dokładnie ocenić sytuację zdrowotną w klubie, gdyż mecz przeciwko Wigan rozgrywany jest pomiędzy dwoma ważnymi spotkaniami w Premier League. Dwa dni temu ekipa z północnego Londynu ograła Aston Villę 4:2, a już w najbliższą sobotę podopieczni Arsenea Wengera zagrają w derbach stolicy Anglii z Fulham.

Duże szanse na występ od pierwszej minuty ma, powracający po kontuzji, Robin van Persie. Holender nie pojawił się na boisku podczas poprzedniego meczu Arsenalu, a francuski menedżer mówi, że będzie musiał porozmawiać z van Persiem przed dokonaniem wyboru jutrzejszej jedenastki.

- Gramy jutro z silną drużyną, ale nie zapominajmy, że przez ostatnie półtora miesiąca mecze rozgrywaliśmy praktycznie co trzy dni. Muszę ocenić, kto jest gotowy do gry we wtorkowym meczu - mów Wenger.

- Wigan jest dobrą ekipą, tak więc jutro można spodziewać się zawodników, którzy stale gościli w pierwszym składzie w tym sezonie - dodaje Francuz.

- Van Persie? Jeszcze nie wiem. Będę musiał z nim porozmawiać i zobaczyć, jak on się czuje. Czy zagra, dowiemy się jeszcze dziś - kończy Wenger.

Arsene WengerCapital One Cup autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
Arkadius92 komentarzy: 169830.11.2010, 11:09

i tak powinno być!

gunners14 komentarzy: 228429.11.2010, 18:56

Mam nadzieję, że skład będzie dobry, ale chodzi też o ławkę. Kurde, ma takich dobrych zawodników na rezerwie, a wpuszcza ich na boisku w 85 - 90 minucie ;/
Mógłby robić więcej zmian.

fabregas1987 komentarzy: 2582229.11.2010, 18:49

ciekawe kto zagra na prawej ...
Sagna gra caly czas, Eboue ma kontuzje, wiec pewnie Nordtveit ??

Ciasteck2 komentarzy: 446729.11.2010, 16:47

Zobaczymy, jak bardzo będzie silny ten skład ;)

aRamsey komentarzy: 948629.11.2010, 15:50

boję się, że Arsene wystawi Lamunie... a tego chyba nikt by nie chciał. Mam nadzieję ujrzeć Gibbsa no i RvP oraz JETa z Theo

ala_05 komentarzy: 254329.11.2010, 15:40

Lepiej ten silny skład zostawić na mecz z Man Utd i Fulham.

Tomu15 komentarzy: 77329.11.2010, 15:31

vip musi zagrac!!

Kondzior12 komentarzy: 490029.11.2010, 15:31

I dobrze , że wystawi silny skład bo to jest dowód , że Boss chce w koncu przerwać tą niechlubną passe z trofeami.

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27329.11.2010, 15:08

Charlie-----> no pewnie tak:/ chociaż IMO jest to głupota, stawiać na napastnika, który potrzebuje odpoczynku, mając w obwodzie takich napadziorów jak van Persie i Bendtner.

laskowski19051995 komentarzy: 494529.11.2010, 15:07

To będzie trudne spotkanie, ale skoro Wenger wystawi najsilniejszy skład to nie ma się o co martwić, na pewno wygramy :]

adam3462 komentarzy: 273229.11.2010, 14:35

I liczę że wyjdzie super paka ! I nastrzelają grad goli.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3029.11.2010, 14:18

Świetnie. Czyli wiadomo, że zagra Szaman. Arsene proszę Cię, daj że Mu w końcu chwilę odetchnąć...

R4d3k99 komentarzy: 169029.11.2010, 14:12

Wengerowi chyba zależy na tym pucharze. Widać, że chce go zdobyć.

Maynard komentarzy: 17829.11.2010, 12:48

Myślę, że RVP powinien jutro zagrać od pierwszej minuty. Niech pogra i załapie kontakt z piłką i pewność w graniu.

Theo_Fan komentarzy: 180729.11.2010, 12:36

Mam nadzieje ze bedzie bez kontuzij i oczywiscie wygrana ; )

Peter_HK44 komentarzy: 168729.11.2010, 12:16

Carling Cup to chyba najbardziej realne trofeum do zgarnięcia przez Aresenal w tym sezonie, zatem Wenger nie chce już eksperymentować ze składem. Ale w sumie to dobrze. Miło byłoby zobaczyć w końcu piłkarzy Arsenalu wznoszących do góry jakiś puchar. :-)

rev komentarzy: 161529.11.2010, 12:12

Nie wiecie moze czy GDZIEKOLWIEK bedzie ten mecz pokazywany ?

kanonier_89 komentarzy: 93929.11.2010, 11:37

Chciałbym żeby kolejną szansę dostał Wojtek. A co do składu to myślę, że może on wyglądać tak: Szczęsny

Skład według mnie: obrona: sagna, kościelny, squilacci, gibbs
Pomoc: walcott, nasri,denilson, arshavin atak: RvP, Bendtner .

rev komentarzy: 161529.11.2010, 10:30

Wenger na pewno wystawi mocną drużynę, bo jest zdesperowany żeby wygrać jakikolwiek puchar. Jak wygra CC czy FA Cup, nie będzie mozna powiedzieć, że nic nie wygrał :P

Zależałoby mi żeby Robin zagrał od pierwszej minuty. Poza tym chciałbym zobaczyć Denilsona, Walcotta i JETa. W tego ostatniego wątpię, ale może Boss nas zaskoczy.

szczur339 komentarzy: 17629.11.2010, 10:20

No jestem ciekawy jaki skład wystawi BOSS

stanyal komentarzy: 138429.11.2010, 10:19

"Przypomnijmy, że Arsenal ograł we wrześniu Tottenham 4:1 i w październiku Newcastle 4:0."

A ja przypominam że przgraliśmy z KFC 2-3 i z Newcastle 0-1.