Wenger zadowolony z dłuższej przerwy

Wenger zadowolony z dłuższej przerwy 13.04.2010, 16:16, Kamil Pniak 19 komentarzy

Arsene Wenger jest zadowolony z przerwy jaką mieli piłkarze Arsenalu, po ostatnim spotkaniu z Barceloną. Derby z Tottenhamem pierwotnie zaplanowane były na miniony weekend, lecz z powodu udziału Kogutów w Pucharze Anglii, mecz przeniesiono na jutrzejszą środę. Zmiana ta spowodowała dłuższy odpoczynek Kanonierów, którzy ostatnie spotkanie rozegrali w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w zeszły wtorek.

- Dłuższa przerwa w grze była nam potrzebna - powiedział Arsene. - Byliśmy bardzo rozczarowani po meczu z Barceloną. Przez ten czas mogliśmy się zastanowić nad pozostałymi spotkaniami, a także wyciągnęliśmy wnioski z tej porażki. Jestem bardzo dumny z naszego zaangażowania. Myślę, że będziemy jeszcze silniejsi, a odpadnięcie z Ligi Mistrzów dodatkowo nas wzmocni - zakończył Francuz.

Arsene Wenger autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
lukasz19031989 komentarzy: 136213.04.2010, 22:35

Plus dla Kanonierów.

luq007 komentarzy: 289913.04.2010, 22:31

No to teraz zdobedziemy WHL i uyee!!

szalen komentarzy: 198213.04.2010, 20:27

Odpoczynek po mękach w Barcelonie na pewno się przydał. Ważniejsze w tym momencie było "odświeżenie" psychiczne niż fizyczne.

NiCk23 komentarzy: 21213.04.2010, 20:11

Musi wygrac !.

lukaszele komentarzy: 3013.04.2010, 19:16

teraz Arsenal napewno wygra

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26413.04.2010, 18:51

Był czas na regeneracje sił, wygramy to :)

Adamo1006 komentarzy: 49013.04.2010, 18:46

Dla jednych drużyn taka długa przerwa jest plusem, a na innych wpływa bardzo negatywnie. Teraz mieliśmy dłuższą przerwę, ale do meczu z Wigan ten okres skróci się do czterech dni.

laskowski19051995 komentarzy: 494513.04.2010, 18:35

Ta przerwa dobrze im zrobiła odpoczęli i teraz będą mogli grać i wygrywać :]

GLOCK komentarzy: 33413.04.2010, 17:39

Tak zawodnicy na pewno przystąpią do meczu z Tottenhamem wypoczęci liczę że uda nam się wygrać to spotkanie i wyprzedzić w tabeli Manchester United

Kondzior12 komentarzy: 490013.04.2010, 17:36

Tottenham będzie odczuwać zmęcznia trudu spotkania z Portsmouth , jeszcze będzie miał osłabienie bo nie zagrają kilka podstawowi gracze.

fabregas1987 komentarzy: 2581513.04.2010, 17:30

czy Song bedzie grac ??

Tomasz komentarzy: 48013.04.2010, 17:28

To daje nam przewage w maczu z Tottenhamem :D , ktory nie mial tyle szczescia . OBy jeszcze wynik byl korzystny dla nas , to bedzie git.

Barteqqqq komentarzy: 104313.04.2010, 17:17

Może odbijemy sobie tą porażkę z Barceloną jakimś wysokim zwycięstwem ? :)

XvDodekvX komentarzy: 113613.04.2010, 17:15

no taka przerwa jest korzystna ;]

aRamsey komentarzy: 948613.04.2010, 17:12

powrót Robina powinien nas podbudować, byle by to spotkanie wygrać spokojnie, bez nerwów

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1513.04.2010, 17:01

Nie lubie gdy mecze PL są na tygodniu, ale rzeczywiście, ta przerwa powinna pozytywnie wpłynąć na naszą grę.

KanonierTH1411 komentarzy: 482813.04.2010, 16:58

To nam napewno pomogło a Suprs są w kiepskiej formie zarówno tej na boisku jak i tej psychicznej oraz są tak jak my bardzo osłabieni kadrowo wiedz trzeba to wykorzystać tym bardziej że wraca RVP.
Teraz liczą się tylko 3 pkt w każdym meczu bo już teraz mamy małe szanse na mistrza, bo Chelsea musi stracić 4pkt a ma wyśmienitą formę.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36213.04.2010, 16:26

jutro musimy zwyciężyć, nie ma innego wyjścia.

adam3462 komentarzy: 273213.04.2010, 16:19