Przed chwilą dobiegło końca spotkanie o trzecie miejsce na Igrzyskach Olimpijskich, w który mierzyły się reprezentacje Japonii i Korei Południowej.

Od pierwszych minut na boisku mogliśmy ujrzeć Parka Chu-Younga, który rozegrał dobre zawody i 38. minucie wyprowadził swoją reprezentację na prowadzenie.

Po rozpoczęciu drugiej połowy Koreańczycy dołożyli jeszcze drugiego gola i zapewnili sobie brązowy medal, wygrywając 2-0.

Poniżej prezentujemy trafienie Parka:

Park Chu-YoungVideo autor: Marcin Stefaniak źrodło:
Necro komentarzy: 243412.08.2012, 23:30

Czy ten brązowy medal nie spowoduje, że Park nie będzie musiał odbywać służby wojskowej?

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125111.08.2012, 18:20

Koreańczycy brązowy medal.. Wow ;D

mlody13 komentarzy: 337411.08.2012, 17:59

Zaleta czytanie newsów do końca ;D

Leehu komentarzy: 1049611.08.2012, 17:09

Prawda jest taka że nie grał w Arsenalu z jednego powodu który nazywa się Robin van Persie, mnie raczej dziwi dlaczego Wenger wolał wystawiać Chamakha z ławki niż jego, ale może rzeczywiście nie potrafił dogadać się z drużyną.

@mlody13: Ja się dowiedziałem kiedy Wielka Brytania grała z Koreą bo na końcu newsa o Ramsey'u była wzmianka że w meczu brał udział również inny kanonier Park Chuyoung. ;P

Persie98 komentarzy: 49411.08.2012, 13:46

Strzelił bramki bo już szuka nowego klubu

mlody13 komentarzy: 337411.08.2012, 13:24

Nawet nie wiedziałem, że pojechał na Igrzyska ;D

kanonier12212 komentarzy: 183311.08.2012, 13:16

o kurde koreanski ronaldo w formie;). Nie a tak na serio 2 gole na igrzyskach nie oznaczaja,ze jest w formie.

AdamPrzebinda komentarzy: 16311.08.2012, 12:48

Głosować na mecz Arsenalu!!!

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 111.08.2012, 11:08

Przecież Wenger sam powiedział że Park odejdzie...

yeni komentarzy: 163911.08.2012, 09:57

piekny gol Parka. Gdyby odszedl Robin nie wiem czy by nie zostawic tego nieszczesnika.. :) nawet niech w jakis rezerwach sobie pogra.

janiu14 komentarzy: 119511.08.2012, 09:50

on w przeciwienstwie do Chamakha nie zatracil zdolnosci do strzelania i pewnosci.

Babunia komentarzy: 8811.08.2012, 09:46

Park strzela co się dzieje...

Patrycek4 komentarzy: 16511.08.2012, 09:42

Właśnie, proszę kibiców o głosowanie na mecz Arsenal vs Sunderland na stronie canal +.;)

Keane komentarzy: 54011.08.2012, 09:29

Dla mnie było to trochę dziwne, że wygrywaliśmy np 7-1 z Blackburn to nie mógł wejść na ostatnie 20 minut, bo albo Wengerowi podpadł, albo na treningach nie wyróżnia się.

malyglod komentarzy: 648711.08.2012, 09:18

Bardzo się z tego cieszę. To taki gol na osłodę, po zmarnowanym sezonie. Szkoda mi Parka, że tak się z nim Wenger obszedł. Lepiej niech znajdzie sobie inny klub, bo u nas z niezrozumiałych dla mnie przyczyn, nie dostał szansy.

mitmichael komentarzy: 4924311.08.2012, 08:53

Ja nie moge jedna bramke zdobyl i od razu wszyscy za van Persiego go. Przeciez gosc nawet w rezerwach nie potrafił strzelac bramek to co dopierow w rozgrywkach Premier League. Jedna bramka nic nie zmienia

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068711.08.2012, 07:30

Brawo Korea, Brawo Park. Szkoda, że jest za słaby na tą ligę i ten klub.

Deka4 komentarzy: 32411.08.2012, 07:23

@amaciekco
Tak, tylko służbe mu przesunęli o 10 lat później...

amaciekco komentarzy: 47311.08.2012, 06:29

Taa, Wenger zrujnował mu karierę chociaż i tak za rok miał iść do wojska i skończyć z profesjonalnym futbolem. Teraz nagle strzelił to ah oh dać mu szansę a wcześniej każdy tylko pieprzył co za beznadziejny transfer, szkoda kasy i obok squillaciego pierwszy był do wywalenia według większości.

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 311.08.2012, 02:24

Arsene...jesli nie pójdzie daj mu chociaż jedna szanse z Tottenhamem i 84 minucie...ten chłpak nie mysli o niczym innym jak o wypracowaniu sobie pozycji i strzeleniu bramki....przynajmniej ja widze to w kolejnych meczach z jego udziałem...albo idz pan do żyda i walcz swoje...who cares ? ;)

marcin04c komentarzy: 299211.08.2012, 01:17

A ja do niego nic nie mam. Jest dobrym napastnikiem. Większość z was oczekuje od niego zbyt wiele bo on nie przychodzik jako król strzelców ligue1 ani gwiazda tel ligi tylko gwiazda Monaco które spadło do ligue2. Ja myślę że u niego jest podobny problem jak u Veli brak komunikacji z zespołem..

vPersie10vPersie komentarzy: 10711.08.2012, 00:56

Ładnie.niech zostanie i dostanie szansę albo już teraz opchnąć

bulkovsky komentarzy: 24211.08.2012, 00:49

Też mam takie odczucie, że Wenger go trochę zniszczył. W Lille mógł robić karierę.

Marcel90 komentarzy: 812411.08.2012, 00:37

Niechce Go w Arsenalu ale bramka i cale zachowanie w tej akcji bardzo dobre

Mickey komentarzy: 1611.08.2012, 00:37

Moim zdaniem umiejętności ma ale nie miał okazji się wykazać kiedy Van Persie był w życiowej formie.
Bramka ładna, trafienie z Boltonem w zeszłym sezonie też było niczego sobie.

filip999 komentarzy: 3133 newsów: 611.08.2012, 00:15

szkoda, ze wenger zrujnowal mu kariere, bo w innym przypadku gralby spokojnie w lille.

archterror komentarzy: 428711.08.2012, 00:07

Musi zagrać w jakimś sparingu jest jeszcze czas żeby go dobrze sprawdzić.

grand92 komentarzy: 793711.08.2012, 00:06

a kto to jest ? :D

AdamPrzebinda komentarzy: 16310.08.2012, 23:57

GŁOSUJCIE W ANKIECIE!!!

SamirRosicky komentarzy: 285310.08.2012, 23:54

Moim zdaniem powinien dostać szansę. Szczerze uważam, że mógłby być mocnym punktem drużyny, ale co niektórzy tutejsi eksperci będą go obrażać, mimo że ten nawet nie miał szansy udowodnić swoich umiejętności. Gość jak gra to strzela, chyba, że daje mu sie kilka minut na boisku, wtedy ciężko żeby zdziałał cuda. Chciałbym żeby był naszym zmiennikiem, ale szanse są chyba marne.

WojO komentarzy: 225210.08.2012, 23:54

Nie podniecałbym się, może i jest dobrym piłkarzem, ale nie pasuje do naszego klubu. Możliwe, że dostał za mało szans na grę, ale widocznie były powody, a poza tym był Robin w formie.

bartosz93m komentarzy: 103510.08.2012, 23:49

za Robina go dać

mihaal komentarzy: 24310.08.2012, 23:37

O proszę. Chłopak strzela gola w meczu o 3. miejsce przeciwko reprezentacji, w której nie było miejsca dla ochrzczonego tutaj przez wielu wielkim talenciakiem Ryo.

Kanonier8 komentarzy: 198310.08.2012, 23:24

dziwny transfer, bo mało grał a wcale słaby nie jest. z boltonem naprawdę strzelił ładną bramkę. Ciekawe gdzie odejdzie. Ciekawe czy kupimy kogoś w stylu Sahin czy van der wiel

Kamilo1425 komentarzy: 24310.08.2012, 23:23

@Ars3n
Jestem ciekaw ile Ty byś zdobył goli grałąc przez cały sezon łącznie ? 80 minut ..:)

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 310.08.2012, 23:14

Noo, może coś za niego weźmiemy... ;)

Ars3n komentarzy: 1235410.08.2012, 23:07

On tak czesto gole zdobywa, ze nie ma sie czym jarac.Jednym slowem maszynka do zdobywania goli.

Henry_14 komentarzy: 117710.08.2012, 22:58

Ludzie głosujcie, bo przegrywamy w głosowaniu na oglądanie naszego meczu na C+ :

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 210.08.2012, 22:55

Drugi czy trzeci gol na IO, gra bardzo dobrze, można go dopisać do CV Wengera w kategorii "klęski"

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 110.08.2012, 22:51

Fajnie to zrobił, na pewno pomoże mu to w znalezieniu nowego klubu.

Niewystarczająco dobry na Arsenal, za dobry na marnowanie sobie kariery na ławce. Za słaby fizycznie do grania jako osamotniony napastnik, więc tak jak myślałem od początku - chwyt marketingowy.

bialysul komentarzy: 369910.08.2012, 22:51

Oj wydaje mi sie ze to nie kwestia Ligi...