Wygrać małym nakładem sił: Arsenal - Brentford

Wygrać małym nakładem sił: Arsenal - Brentford 25.09.2018, 15:34, MVTI 689 komentarzy

Arsenal już w najbliższą środę zagra w 3. rundzie pucharu Carabao Cup, gdzie zmierzy się z ekipą Brentford. Nie ma co ukrywać, iż Pszczoły nie są rywalem, który powinni zagrozić jakkolwiek Kanonierom - przynajmniej na papierze. Mamy jednak na uwadze fakt, że zawodnicy The Gunners dawali niejednokrotnie punktować się niżej notowanym oponentom, dlatego do tego meczu powinni podejść z odpowiednim respektem dla swojego przeciwnika.

Menedżer Brentford - Dean Smith - będzie mieć niemalże wszystkich podopiecznych do dyspozycji, gdyż z kontuzją zmaga się tylko lewy obrońca Rico Henry. Sytuacja kadrowa inaczej przedstawia się w Arsenalu, gdzie kontuzjowani nadal pozostają: Laurent Koscielny, Henrich Mchitarian, Sokratis, Ainsley Maitland-Niles oraz Konstantinos Mawropanos. Do pełnego treningu powrócili niedawno Sead Kolasinac oraz przez wielu zapomniany już Carl Jenkinson, którego kariera, delikatnie mówiąc, nie potoczyła się tak, jak chcielibyśmy tego wszyscy.

Arsenal wygrał ostatnie pięć spotkań z rzędu, co powoduje, iż Kanonierzy posiadają odpowiednią pewność siebie, którą można przekuć tylko w zwycięstwo. Nie przewidujemy innego wyniku aniżeli triumf ze strony podopiecznych Unaia Emery'ego, gdyż groziłoby to niemałą kompromitacją w świecie futbolu. Z kolei Pszczoły przegrały niedawno swoje spotkanie na szczeblu Championship z Derby County 1:3, a wcześniej remisowali z Ipswich Town 1:1.

Mamy nadzieję, iż zawodnicy The Gunners nie zlekceważą swoich przeciwników, gdyż nawet w takim meczach faworyci powinni okazać rywalowi należyty szacunek. Spotkanie będzie dobrym sprawdzianem dla zawodników, którzy na co dzień nie pojawiają się w wyjściowej jedenastce, a pragnęliby udowodnić swoją wartość nowemu szkoleniowcowi. Liczymy również na pokaz ofensywnej siły, która, miejmy nadzieję, ustrzeli kilka bramek swoim niżej notowanym oponentom.

Rozgrywki: Carabao Cup

Miejsce: Anglia, Londyn, Emirates Stadium

Data: Środa, 26 września 2018 roku, godzina 20:45 czasu polskiego.

Przewidywany skład: Leno - Lichtsteiner, Mustafi, Holding, Monreal - Elneny, Guendouzi - Iwobi, Smith-Rowe, Welbeck - Nketiah.

Typ Kanonierzy.com: 3-0.

Polecamy sklep z gadżetami Arsenalu Fanzone.pl

Zapowiedź autor: MVTI źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
Chopinno komentarzy: 328726.09.2018, 22:55

Panowie tutaj do spania, a tu Barca w pizdeczke, Sreal 0-3 do przerwy i Arkadiuszo dublecik

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:44

Dobrej nocy, rano do roboty ;(

Paczuszek komentarzy: 84326.09.2018, 22:43

No i pięknie, dzięki, dobranoc, widzimy się rano Panowie ;)

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:39

Brawo Laca

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:37

KFC z karnego

axe komentarzy: 66426.09.2018, 22:30

Hazard co gol

MVTI komentarzy: 1908 newsów: 57326.09.2018, 22:23

Leno - poza wolnym, gdzie mógł zachować się nieco lepiej - spisuje się dziś naprawdę dobrze i broni pewnie.

new_star komentarzy: 6851 newsów: 926.09.2018, 22:14

@Marcel90:
Oni od dłuższego czasu nie są u siebie. Oni wszędzie są nie u siebie.

new_star komentarzy: 6851 newsów: 926.09.2018, 22:13

@DontCry:
Jeszcze ręki nawet nie wyprostował. Może myślał, że nie wejdzie?
I przez tę głupia bramkę ciekawe czy Edward wejdzie..

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:13

@Marcel90: zawsze jakiś plus.

A West Ham już 7-0 xD

Marcel90 komentarzy: 806726.09.2018, 22:10

Swoja droga Tottki u siebie dostaja od Watford

DontCry komentarzy: 760826.09.2018, 22:09

@new_star: Oczywiście, że do wyjęcia. Leno trochę jak ręcznik tutaj.

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:08

Laca jednak nie odpocznie.

new_star komentarzy: 6851 newsów: 926.09.2018, 22:07

Zdecydowanie do wyjęcia ten wolny.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 126.09.2018, 22:06

Milik strzela w meczu z Parmą na 2:0.

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202326.09.2018, 22:06

ten smith za bardzo chce - tak nigdy nie włoży :))

Presti komentarzy: 42426.09.2018, 22:05

@Marcel90: Młody Mop :D

Kysio2607 komentarzy: 1336026.09.2018, 22:05

Holding hahahahah

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:05

Już mogło być 2-2 :D

Marcel90 komentarzy: 806726.09.2018, 22:05

Dobrze, moze sie mlody mop nauczy, ze nie wolno tak glupio faulowac w takich sytuacjach

DontCry komentarzy: 760826.09.2018, 22:04

Cech by obronił.

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:04

Czystego konta nie będzie? Jak to XD

Barney komentarzy: 2076026.09.2018, 22:04

Smith Rowe spartaczyl 2 akcje ojjj

patryksz komentarzy: 364726.09.2018, 22:03

ale debilny faul

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:03

West Ham 6-0 xD

Marcel90 komentarzy: 806726.09.2018, 22:02

Sturridge ladnie wlepil

mar12301 komentarzy: 2311226.09.2018, 22:00

akcja za akcje teraz :D

Marcel90 komentarzy: 806726.09.2018, 22:00

Smith-Rowe co to bylo

new_star komentarzy: 6851 newsów: 926.09.2018, 21:58

Chyba Unai kazał im jak najszybciej zamknąć mecz.

lays komentarzy: 3987126.09.2018, 21:52

@MVTI:

Dzięki :D

michal192837465 komentarzy: 765426.09.2018, 21:51

Coś czuję, że za długo to on w Genoi nie pogra. Gość pokazuje, że można wyjść z Ekstraklasy i pokazywać klasę.

MVTI komentarzy: 1908 newsów: 57326.09.2018, 21:51

@lays: http://free-streaming.net/football-streams-3/

lays komentarzy: 3987126.09.2018, 21:51

Ma ktos dobrego streama, ktory nie padnie? Bo juz mi 5 padlo po drodze

simson16 komentarzy: 460926.09.2018, 21:51

Barcelona przegrala, buhahahah:):):)

Gunnerrsaurus komentarzy: 1186726.09.2018, 21:49

Co ile minut Welbz wali bramę w tym sezonie? Co 30? Toż to maszyna nie człowiek. Maszyna do zdobywania goli. NIEWYOBRAŻALNE

Alonso komentarzy: 1282426.09.2018, 21:49

Chelsea dała 60 mln za Morate więc coś czuje że tak ze 100 po sezonie rzucą za Piątka. :P

Kiepomen komentarzy: 427826.09.2018, 21:48

Lucas Perez z bramką :o

Marcel90 komentarzy: 806726.09.2018, 21:47

Cazorla dzisiaj z asysta :)

Axinus komentarzy: 1165 newsów: 126.09.2018, 21:47

Santi dzisiaj z asystą

Dominik11 komentarzy: 2010226.09.2018, 21:47

Ale Sturridge zwalił na pustą.

fabregas1987 komentarzy: 2573926.09.2018, 21:47

Szkoda, że każdy z trójki Welbeck, Auba, Iwobi lepiej się czuje na lewym skrzydle, bo można by to fajnie ogarnąć, a tak na prawej gra Miki lub co gorsza Aaron

Marcinafc93 komentarzy: 32833 newsów: 126.09.2018, 21:47

Sturridge haha

TlicTlac komentarzy: 598626.09.2018, 21:46

89 minuta, Barcelona przegrywa 2-1 z ostatnim Leganes, co tu się dzieje :-)?

sWinny komentarzy: 778526.09.2018, 21:45

można acestream?

6harry6 komentarzy: 40326.09.2018, 21:45

hej. podrzuci ktos link prosze. Wyszedlem z psem i umarło :(

Ranczomen komentarzy: 1229626.09.2018, 21:44

Welbeck> Piątek> Messi> Lewy

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 126.09.2018, 21:44

Piątek > Messi > Lewy

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068726.09.2018, 21:44

@Mihex: He scores when he wants!

Simpllemann komentarzy: 52835 newsów: 52426.09.2018, 21:44

@Dominik11
Welbeck w 2018 roku ma 9 bramek.

Mihex komentarzy: 2360426.09.2018, 21:42

Piątek znowu gol. Czekam na piosenkę dla gościa xD

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Wolves - Arsenal 20.04.2024 - godzina 20:30
? : ?
Arsenal - Aston Villa 14.04.2024 - godzina 17:30
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City32227373
2. Arsenal32225571
3. Liverpool32218371
4. Aston Villa33196863
5. Tottenham32186860
6. Newcastle321551250
7. Manchester United321551250
8. West Ham331391148
9. Chelsea301281044
10. Brighton3211111044
11. Wolves321271343
12. Fulham331261542
13. Bournemouth321191242
14. Crystal Palace32891533
15. Brentford33881732
16. Everton31981427
17. Nottingham Forest33791726
18. Luton33672025
19. Burnley33482120
20. Sheffield Utd32372216
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland205
O. Watkins1810
Mohamed Salah179
C. Palmer169
D. Solanke163
Son Heung-Min159
J. Bowen155
A. Isak151
P. Foden147
B. Saka147
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz marca wybór redaktorów
0
Gracz marca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com