Wyjściowe jedenastki: Bendtner od pierwszych minut

Wyjściowe jedenastki: Bendtner od pierwszych minut 10.02.2010, 20:23, Kamil Pniak 42 komentarzy

Znamy już składy w jakich obie drużyny rozpoczną dzisiejsze spotkanie w ramach dwudziestej szóstej kolejki Premiership. W wyjściowej jedenastce Kanonierów po kilku miesiącach przerwy pojawił się Nicklas Bendtner. Na prawej obronie zobaczymy dziś Emmanuela Eboue, który zastąpi słabo spisującego się w ostatnim czasie Sagnę. Mimo wcześniejszych informacji o zatruciu Martina Skrtela, Słowak wystąpi dziś od pierwszych minut.

Arsenal: Manuel Almunia, Emmanuel Eboue, William Gallas, Thomas Vermaelen, Gael Clichy, Samir Nasri, Abou Diaby, Alex Song, Cesc Fabregas, Andrey Arshavin, Nicklas Bendtner.

Ławka rezerwowych: Łukasz Fabiański, Bacary Sagna, Armand Traore, Sol Campbell, Tomas Rosicky, Theo Walcott, Denilson.

Liverpool: Jose Reina, Jamie Carragher, Martin Skrtel, Daniel Agger, Emiliano Insua, Rodriguez Maxi, Steven Gerrard, Javier Mascherano, Leiva Lucas, Dirk Kuyt, David Ngog.

Ławka rezerwowych: Diego Cavalieri, Philipp Degen, Fabio Aurelio, Martin Kelly, Jay Spearing, Albert Riera, Ryan Babel.

LiverpoolPremier League autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
bergkamp komentarzy: 111011.02.2010, 08:58

kubanczykpl -> Twoje życzenia stało się faktem ;)

kropka komentarzy: 2910.02.2010, 21:55

Nicklas gra dzisiaj jak Rasiak trochę bardziej w wersji pro.

Kruczek7 komentarzy: 7610.02.2010, 21:45

Bendtner nie pasuje do Arsenalu..

jacobsen9214 komentarzy: 26010.02.2010, 21:42

Benio jak zwykle niczym wielkim się nie wykazał... ewentualnie troche podrewnił. Cała 1 połowa o dziwo skąpa w groźne podbramkowe sytuacje, mam nadzieję, że w 2 będzie ciekawiej... szczególnie pod bramką Reiny ;]

kubanczykpl komentarzy: 82610.02.2010, 21:40

Benio powinien zejsc z tego boiska

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1510.02.2010, 21:39

miał juz Benio szanse, powinna być bramka.

Szef komentarzy: 1303510.02.2010, 21:28

niech Bendtner cos huknie to sie moze od niego odczepia i uwierza w jego umiejetnosci

pHunt komentarzy: 59610.02.2010, 20:53

Mam nadzieje ze Arsenal zrewanżuję się kibicom i zwyciężą przynajmniej 2:0. Sobie tez chyba maja cos do udowodnienia wiec... go go gunners

mirand14 komentarzy: 66110.02.2010, 20:52

No i dobrze myślę że tym meczem przełamiemy złą passę i wygramy wreszcie.
Ja uważam że padnie wynik 3:1 dla Gunners
a bramki strzelą dla liverpoolu:Kuyt, a dla Arsenalu: pierwszą strzeli Bendtner, drugą wsadzi Arshavin, a na deser trafi Fabregas z rzutu wolnego. Wenger wystawił najmocniejszy(na tą chwilę) skład i nie powinniśmy mieć problemów. DO BOJU GUNNERS DO BOJU!!!!!!!!!

adamandium komentarzy: 127710.02.2010, 20:50

damiano a malo razzy tak grali? chociazby ostatni mecz, gdy bendtner wszedl z lawki i schodzil na skrzydlo

damiano komentarzy: 16510.02.2010, 20:47

adamndium w glowe sie udezyles?:DD

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1510.02.2010, 20:46

hah więc jak typowałem to omyliłem się na 2 zawodnikach(Clichy,Nasri) szkoda że Campbell nie zagra ;

damiano komentarzy: 16510.02.2010, 20:46

arshavin z bentnerem rozniosa ibrone the reds ehehehhe dulet arshavin przypomina mi defo z craugch:D wiem ze arsavin to nie jest typowy napastnik ale jeden wuj dawac Kanonierzy musimy ich wesprzec:DD

adamandium komentarzy: 127710.02.2010, 20:46

zeby tylko nie bylo, ze bendtner bedzie schodzil na skrzydlo a arszawin w srodku -.-

yatq komentarzy: 146710.02.2010, 20:38

dzisiaj Bendtner strzeli brame, a jak nie to przynajmniej asyste zaliczy. Tak, jestem prorokiem :)

kwlziom komentarzy: 2110.02.2010, 20:36

No czas najwyzszy podniesc sie z kolan chłopaki! Go, go The Gunners!

matek9009 komentarzy: 135510.02.2010, 20:35

naprawde patrząc na naszą ławkę i dyzpozycję chłopaków to mamy na boisku to co najlepsze ;) teraz tylko udowodnić przez 90 minut ze jesteśmy lepsi;)

Rynkos7 komentarzy: 680410.02.2010, 20:34

Eboue i Bendtner od pierwszych minut, no nareszcie! ;D

Theo_Fan komentarzy: 180710.02.2010, 20:34

Ej ty coś mi sie pomylilo albo juz za duzo % przed meczem hee :)

sebo656 komentarzy: 182510.02.2010, 20:34

Wenger pozytywnie mnie zaskoczył, jeszcze Almunia na ławke i byłbym w 100% szczesliwy :)
Ciekawe czemu Rosa nei gra od pierwszych minut.
Wypadał lepiej niz Nasri, ale to juz Wenger lepiej widzi na treningach.

Piotrex komentarzy: 112910.02.2010, 20:33

Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Eboue ,Sagna nie jest obecnie w najwyższej formie więc może Emanuel tym meczem przekona do siebie Wengera.Dobrze ,że w jako środkowy napastnik zagra Bendtner dzięki temu Arszawin będzie mógł zagrać na lewej stronie a tam czuje się lepiej.

Raszer komentarzy: 2010.02.2010, 20:33

jak Almuni nie ma ? gra niestety : | ... no sklad silny jest ... bedzie dobrze : ) 3 pukty bede ;

Raszer komentarzy: 2010.02.2010, 20:32

Patrol komentarzy: 58010.02.2010, 20:30

CescFabregas > ja pamiętam i ciesze sie że Arsha nie musi grać na środku ataku ; p

kropka komentarzy: 2910.02.2010, 20:30

też się zdziwiłam, że nie ma aarona.

jak dobrze, ze shava wraca na skrzydło.

szucik komentarzy: 16010.02.2010, 20:30

coś czuje , że Arshavin oraz Song trafią dzisiaj do siatki ;p

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3510.02.2010, 20:30

Wiedziałem, że jednak w pierwszym składzie wystąpi Clichy, a nie Traore. Szkoda, bo przynajmniej przy Bendtnerze [wreszcie od pierwszej minuty!] jego wrzutki miałby jakiś sens. No i jest Eboue [wreszcie od pierwszej minuty!]

Widać, że Wenger czyta moje komentarze :P

Theo_Fan komentarzy: 180710.02.2010, 20:30

łee Almuni nawet na lawie nie ma haha dobrze mam nadzieje ze vito da rade i benio do boju go go gunners

Nixos komentarzy: 133 newsów: 2810.02.2010, 20:29

Chyba najmocniejszy mozliwy skład. Oby Clichy nie zawiódł. No i Arshavin będzie mógł zagrac na skrzydle, a nie w srodku ataku.

cescfabregas1991 komentarzy: 136610.02.2010, 20:29

hahaha, nie wiem czy pamiętacie moja wczorajszą sugestie aby BENIU zagrał od pierwszych minut??
i sprawdziło się: wenger mnie posłuchał :)

jeśli beniu zagra b. dobrze to wygramy na bank !!!! :)

crisadus komentarzy: 850710.02.2010, 20:27

Kadrę na ten mecz chyba mamy mocniejszą niż Liverpool. Aaron ma kontuzję? Czy po prostu nie zmieścił się do kadry na mecz?

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 810.02.2010, 20:27

Eboue za Sagne tak jak wspominałem;)Poza tym za Diaby'ego wolałbym Rose;) Poza tym wszystko ok;)

lakasz19 komentarzy: 18910.02.2010, 20:25