Wyjściowe jedenastki: Diaby i Walcott od pierwszych minut

Wyjściowe jedenastki: Diaby i Walcott od pierwszych minut 07.02.2010, 16:51, Łukasz Klimkiewicz 40 komentarzy

Kilka minut temu na oficjalnej stronie klubu z północnego Londynu - Arsenal.com - pojawiły się wyjściowe jedenastki, w których rozpoczną dzisiejsze spotkanie w ramach derbów Londynu na Stamford Bridge drużyny Arsenalu i Chelsea. W składzie Kanonierów od pierwszych minut zobaczymy Abou Diaby'ego, który jednak zdążył wyleczyć kontuzję oraz Theo Walcotta.

Chelsea: Cech - Ivanovic, Terry (K), Carvalho, Cole - Ballac, Obi Mikel, Lampard - Anelka, Malouda, Drogba

Ławka rezerwowych: Hilario, Ferreira, Alex, Zhirkov, Deco, Cole, Kalou

Arsenal: Almunia - Sagna, Gallas, Vermaelen, Clichy - Song, Fabregas, Nasri, Diaby - Arszawin, Walcott

Ławka rezerwowych: Fabianski, Campbell, Eboue, Denilson, Ramsey, Rosicky, Bendtner

Abou DiabyChelsea FCTheo Walcott autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Arsenal.com
Michal95 komentarzy: 111313.02.2010, 15:47

Cieszę się, że kolejni nasi piłkarze wracają do składu.

Barciur komentarzy: 87 newsów: 108.02.2010, 01:37

Mówicie, że z Wengerem nic nie wygramy, a chyba nie pamiętacie że najlepsze lata klubu były właśnie za Wengera..

kubanczykpl komentarzy: 82607.02.2010, 19:45

już jest po tytule :(

bartios komentarzy: 55907.02.2010, 18:35

O nie, Terry! O tak, Diaby! Szkoda że wchodzi Terry bo obrona razem z nim łapie rytm gry i wywiera bardzo silny pressing na przeciwniku co według mnie jest słabością naszych napastników. Jest też Drogba i Lampard więc szanse na zwycięstwo Kanonierów tragicznie zmalały ale wciąż mamy szansę na spektakularne zwycięstwo. U nas wchodzi Vermealen i liczę na taką przewrotę jak z MU. Na bramkę dałbym Fabiańskiego bo Almunia wpier..... takie szmaty.

kubanczykpl komentarzy: 82607.02.2010, 18:07

Potrzebujemy doświadczonego NAPASTNIKA bo nic z tego nie będzie

martin komentarzy: 1907.02.2010, 18:04

na gwalt potrzebny jestnapastnik i bramkarz Almunia dobry jest ale do swiatowej klasy bramkarzu troche mu brakuje

Kanciaro komentarzy: 807.02.2010, 18:03

Szkoda bo widac wielka wole walki i naprawe ta gra wygladala dobrze... Ale co zrobic trzeba uznac wyzszosc chelsea co mnie wkur.... na maksa!!! Ale jeszcze gramy mecz trwa 90min!!! Go Go The Gunners!!!!

tomek94 komentarzy: 12207.02.2010, 18:02

Clichy zawalił 2 sytuację.

tomek94 komentarzy: 12207.02.2010, 18:01

Sagne sprzedać do Juve za dobrą kwotę i kupić porządnego bocznego obrońcę.

kubanczykpl komentarzy: 82607.02.2010, 17:59

W tych sytułaciach Almunia miał malo do gadania to obrońcy zawinili

Rogalkutno komentarzy: 407.02.2010, 17:54

Almunia Zal... ale obrone to mamy cienka!! wpuścić bentnera . walcoottt nic nie gra!!

kubanczykpl komentarzy: 82607.02.2010, 17:54

Boże potrzebujemy napastnika bez niego nawet 4 miejsce w tabeli będzie ciężko zdobyć

xqvz komentarzy: 2030 newsów: 507.02.2010, 17:41

Normalka ;) Puki nie zmienimy Wengera nic nie wygramy. Ja już na początku sezonu jestem w stanie powiedzieć, że nic nie wygramy. Skoro sprzedajemy 2 świetnych piłkarzy a kupujemy jednego. Całe mecze z ARshavinem na szpicy gramy po skrzydłach i dośrodkowujemy na jego głowe hah no bez jaj. Wenger musi odejść, chyba, że zamiast trofeów wolicie słuchać jego bajeczek i patrzeć jak rozwalamy beniaminki 5-0 ;

Szef komentarzy: 1303507.02.2010, 17:37

nie mamy napastnika klasowego w skladzie i dlatego nie wykorzystujemy tylu sytuacji

sector komentarzy: 129007.02.2010, 17:32

Nie zdziwie sie jak beda sie bic. Frustracja bedzie nieziemska. Tak pieknie gralismy i skonczylo sie jak z Man U. Jedna kontra gol. Druga kontra gol. Wydaje mi sie, ze pierwszego i drugiego gola mamy przez clichego. :(

adrian04 komentarzy: 1707.02.2010, 17:30

kur.....:/ szkoda chlopakow, graja dobrze.. tylko by wygrywac trzeba strzelac bramki, a sytuacji bramkowych mamy wile..

Gooner_1908 komentarzy: 5407.02.2010, 17:26

2:0 w plecy :/

PvL komentarzy: 185007.02.2010, 17:14

Znowu bez napastnika

Henry_14 komentarzy: 117707.02.2010, 17:13

I co chłopaki, miał tym razem szanse Almunia? I śmialiście się z wypowiedzi Wengera...

GLOCK komentarzy: 33407.02.2010, 17:13

Skład widać że mocny jeżel9i będziemy grać pewnie w tyłach i będziemy wykorzystywać sytuacje to będzie dobrze

witkowskil komentarzy: 99007.02.2010, 17:10

1-0 przegrywamy

Edu914 komentarzy: 122707.02.2010, 17:08

Licze na Wolcota !

page komentarzy: 1684 newsów: 407.02.2010, 16:59

Oby Bendtner szybko zawitał na boisku. Poza tym obrona jest, na ten moment, nieskuteczna - lepiej postawić Eboue od pierwszych minut, albo zdjąć Clichiego i wrzucic do składu Sola/Silvestre'a

cescfabregas1991 komentarzy: 136607.02.2010, 16:57

niezły skład... ciekawe co theo pokaże

Kondzior12 komentarzy: 490007.02.2010, 16:56

Jest ok.

SamirRosicky komentarzy: 285307.02.2010, 16:56

Musimy zagrać swoje i do tego skutecznie w obronie. Przydałaby się też solidna postawa Almunii. Mógłby też od 2. połowy pojawić się Bendtner.

xqvz komentarzy: 2030 newsów: 507.02.2010, 16:55

Jeeest ! Nie ma Denilsona :D

jamot komentarzy: 3507.02.2010, 16:55

go gunners musimy wygrać!

Caroline komentarzy: 48507.02.2010, 16:55

Zaczynają wracać do składu podstawowi zawodnicy. Dobrze, że Diaby tak szybko się wyleczył.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12607.02.2010, 16:55

Bendtner raczej by zaczął, gdyby był w stanie. Myślę, że po prostu jeszcze nie ma takiej formy fizycznej, żeby rozegrać 90 minut.

lordalastor komentarzy: 115707.02.2010, 16:55