Wyjściowe XI: Powrót Almunii, Squillaciego i Diaby'ego!

Wyjściowe XI: Powrót Almunii, Squillaciego i Diaby'ego! 30.01.2011, 12:30, IceMan 111 komentarzy

Już za kilkadziesiąt minut sędzia rozpocznie spotkanie 4. rund FA Cup między Arsenalem i trzecioligowym Huddersfield Town. Do opinii publicznej trafiły przed chwilą składy obu ekip.

Do bramki Arsenalu po długiej przerwie wraca Manuel Almunia, który przez kilka miesięcy zmagał się z kontuzją-widmo. Linię obrony tworzyć będą: Kieran Gibbs, Emmanuel Eboue, Laurent Koscielny oraz ulubieniec Kanonierskiej publiczności, Sebastien Squillaci.

Środkowy sektor boiska postara się zdominować Denilson wespół z Samirem Nasri oraz powracającym po urazie łydki Abou Diabym.

Za zdobywanie bramek odpowiadać będzie trójca: Marouane Chamakh, Nicklas Bendtner oraz Andriej Arszawin.

Arsenal: Manuel Almunia - Kieran Gibbs, Laurent Koscielny, Sebastien Squillaci, Emmanuel Eboue - Denilson, Abou Diaby, Samir Nasri (C) - Nicklas Bendtner, Marouane Chamakh, Andriej Arszawin.

Ławka rezerwowych: Cesc Fabregas, Tomas Rosicky, Robin van Persie, Theo Walcott, Alex Song, Jack Wilshere, Wojciech Szczęsny.

Huddersfield Town: Ian Bennett - Jack Hunt, Peter Clarke (C), Jamie McCombe, Kevin Kilbane - Tom Clarke, Lee Peltier, Joey Gudjonsson, Gary Roberts, Anthony Pilkington - Alan Lee.

Ławka rezerwowych: Wkrótce

Abou DiabyManuel AlmuniaSkłady autor: IceMan źrodło: Własne/Arsenal.com
poprzednia123następna
cavlary komentarzy: 262001.02.2011, 10:32

Skład był niezły ;D jakby nie patrzeć:)...

fabregas1987 komentarzy: 2581530.01.2011, 20:28

;/ sklad byl dobry ...

dicpauca komentarzy: 296630.01.2011, 17:53

mitmichael- dokladnie. ile mozna stawiac na zawodnika ktory co mecz pokazuje ze tego nie jest wart??

maciejewski2345 komentarzy: 23530.01.2011, 17:02

Szczesny owinien grac
sklad taki sobie ale dobry

RESOVIA komentarzy: 63130.01.2011, 15:43

Ktoś pisał "po ciul Almunia" ja myślę że po to żeby pokazać że nie zapomniał jak się łapie piłkę i żeby go ktoś kupił ale w zimowym to ciężko będzie się go pozbyć...

mitmichael komentarzy: 4924330.01.2011, 15:42

Po dzisiejszym meczu moze Wenger zmądrzeje. Juz lepiej dac na probe Miguela niz patrzec na poczynania wielkiego SS nieudacznika.

Szef komentarzy: 1303530.01.2011, 14:56

Squillaci dal kolejny popis swoich umiejetnosci, niech boss go sprzeda, rozwiaze kontrakt, wszystko tylko go juz nie trzymajmy u nas

Sojusznik komentarzy: 52930.01.2011, 13:57

napinacie sie bo jestescie Polakami i fajnie jak Polski zawodnik gra w Takim klubie. ale wenger postawi na Almunie... a nie pamietacie juz jak Almunia uratowal wam dupe na Emirates z Barcelona ? tylko dzieki niemu zremisowaliscie.

laskowski19051995 komentarzy: 494530.01.2011, 13:37

Bardzo dobry skład, ciekawe jak się spisze Almunia :)

lordalastor komentarzy: 115730.01.2011, 13:27

czemu almunia broni jego już dawno nie powinno być w tym klubie a ten jeszcze w 1 składzie gra

BlackHat komentarzy: 8530.01.2011, 13:25

@adam3462: komentarz mistrz :D

Fabregas_93 komentarzy: 26730.01.2011, 13:23

drewno

adam3462 komentarzy: 273230.01.2011, 13:21

Ławkę mamy chyba silniejszą od pierwszego składu.

Barney komentarzy: 2094130.01.2011, 13:05

Arshavin , nie mam pytan, po co tak lutował.

piootrek2 komentarzy: 101830.01.2011, 13:03

Świetny pierwszy skład, i jaka ławka!! Dobrze sie dzieje^^ Z huddersfield nawet Squillaci sobie poradzi.

Barney komentarzy: 2094130.01.2011, 13:02

I tak Squilaci jest lepszy od Silvestra.

migus11 komentarzy: 131430.01.2011, 13:02

Ma ktoś link do sportklubu?

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16430.01.2011, 13:01

Dużo lepszy skład niż się spodziewałem

limak014 komentarzy: 28130.01.2011, 13:00

no nie Almunia tylko zeby to był jeden mecz prosze ....

Micklbn komentarzy: 210730.01.2011, 13:00

golumwacik - ile squilaci strzelił do własnej bramki?raz nam strzelił i mówisz, że 100% samobój boże weź się ogarnij bo szkoda to czytać..

ja8pl komentarzy: 296630.01.2011, 13:00

lawka lepsza niz 1 sklad..

VoXy komentarzy: 205730.01.2011, 12:59

Jaka ławka ;]

"(...)ulubieniec Kanonierskiej publiczności, Sebastien Squillaci."

Hehe dobre ;D

Gunner48 komentarzy: 792930.01.2011, 12:58

Zobaczymy genialnego Samira albo powtórkę z Leeds;/
Jestem ciekaw jak zagra Diaby.

clash123 komentarzy: 188330.01.2011, 12:57

po co almunia!!!!!! i tak odejdzie, nie zrodzi sie bys trzecim bramkarzem....

Micklbn komentarzy: 210730.01.2011, 12:56

a nie 200%?-.- co za ludzie boże..

Doktorek komentarzy: 27630.01.2011, 12:56

Jak to Almunia... Niech Szczęsny gra...

krzykus1990 komentarzy: 519330.01.2011, 12:56

Kasiu Almunia już od dawna nie należy do pierwszego składu. Manuel to tylko zmiennik Wojciecha Szczęsnego ;) Sam Wenger to powiedział no ale dodał, że w pucharach zamierza robić rotacje i właśnie dlatego też Almunia gra od pierwszych minut.

golumwacik komentarzy: 3330.01.2011, 12:54

O nie squilacii fatalnie. Samobój 100%

batofator komentarzy: 237630.01.2011, 12:54

Lepiej, żeby Almunia zagrał dziś niż we wtorek. A Gigi ma rację pisząc, że Hiszpan i tak nie będzie miał wiele do roboty.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26430.01.2011, 12:52

Almunia jak dzisiaj zawali to może pożegnać się z pierwszym składem.

Barney komentarzy: 2094130.01.2011, 12:52

Jestem ciekaw co zagra Chamakh już wystarczająco wypoczął, a ostani jego mecz był niezły.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4830.01.2011, 12:51

Dobra, wyluzujcie. Boss uznał, że Almunii też się coś od życia należy. Wojtek w meczu z Ipswich nie miał nic do roboty, tak samo dzisiaj zapewne nic do roboty nie będzie miał Almunia, także.. Niech sobie postoi te 90 minut, co za różnica.

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1530.01.2011, 12:49

Znowu Chamakh i Bendtner razem co oznacza Benia na skrzydle ...

zjadas komentarzy: 30030.01.2011, 12:49

po co almunia ? Wojtek nie popelnil ani 1 błedu w swoich meczach... fakt faktem ze nie mial za duzo do roboty no ale bez przesady, zeby na taki mecz wysawiac starego zużytego juz bramkarza zamiast mlodego utalentowanego bramkarza ktoremu brakuje tylko i jedynie doswiadczenia...

piotrasw komentarzy: 36730.01.2011, 12:49

Moze ktoś zabraz z tąd tego gościa od transmisji ? Lekko wku**** jak na kazdym temacie jest.

SaKu10 komentarzy: 36030.01.2011, 12:48