Wyniki wtorkowych meczów Ligi Mistrzów

Wyniki wtorkowych meczów Ligi Mistrzów 22.11.2011, 22:44, Aleksander Kosin 59 komentarzy

We wtorek rozegrano kolejne osiem spotkań w ramach piątej kolejki tegorocznej fazy grupowej Ligi Mistrzów, w których mierzyły się ze sobą drużyny z grup A - D. Jutro natomiast czas na mecze grup E - H, w tym na pojedynek Arsenalu z Borussią Dortmund.

Poniżej prezentujemy wszystkie wtorkowe wyniki.

Grupa A

Bayern Monachium 3 - 1 Villarreal

3' [1 - 0] A. Robben

24' [2 - 0] M. Gomez

50' [2 - 1] J.D. Guzman

69' [3 - 1] F. Ribéry

Napoli 2 - 1 Manchester City

17' [1 - 0] E. Cavani

33' [1 - 1] M. Balotelli

49' [2 - 1] E. Cavani

Grupa B

CSKA Moskwa 0 - 2 Lille

49' [0 - 1] V. Berezutski (o.g.)

64' [0 - 2] M. Sow

Trabzonspor 1 - 1 Inter Mediolan

18' [0 - 1] R. Alvarez

23' [1 - 1] H. Altintop

Grupa C

Manchester United 2 - 2 Benfica Lizbona

3' [0 - 1] P. Jones (o.g.)

30' [1 - 1] D. Berbatov

59' [2 - 1] D. Fletcher

61' [2 - 2] P. Aimar

Otelul Galati 2 - 3 Basel

10' [0 - 1] F. Frei

14' [0 - 2] A. Frei

37' [0 - 3] M. Streller

75' [1 - 3] G.N. Giurgiu

81' [2 - 3] L. Antal

Grupa D

Lyon 0 - 0 Ajax Amsterdam

Real Madryt 6 - 2 Dinamo Zagrzeb

2' [1 - 0] K. Benzema

6' [2 – 0] J.M. Callejon

9' [3 - 0] G. Higuain

20' [4 - 0] M. Özil

49' [5 - 0] J.M. Callejon

66' [6 - 0] K. Benzema

81' [6 - 1] F. Beqiraj

90' [6 - 2] I. Tomecak

Ligue 1 autor: Aleksander Kosin źrodło: livescore.com
poprzednia12następna
fabregas1987 komentarzy: 2581923.11.2011, 19:16

haha Real w rezrwowym skladzie 6:2, chyba sie konczy hagemonia Barcy :D

barti89 komentarzy: 62023.11.2011, 17:16

dla bayernu pierwszej nie strzelił robben tylko ribery...

Kangur96 komentarzy: 158623.11.2011, 17:04

ManCity jeszcze nie przegrał meczu w PL, a tu przychodzi taki Cavani i świat staje się piękniejszy :DD

no porażka city ucieszyła mnie bardzo i remis united też
A już się bałem że Real będzie miał lepszy wynik u siebie niż Arsenal (Arsenal 6-0 Braga) no ale Dynamo strzeliło 2 brameczki :)

Paciecho komentarzy: 89923.11.2011, 09:19

liczę na 2-1 dla nas w spotkaniu z Borussią :)

Paciecho komentarzy: 89923.11.2011, 09:13

brawoo Napoli !!

songoku95 komentarzy: 2348623.11.2011, 07:27

Cieszy porazka city i remis UTD real daje czadu

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 123.11.2011, 06:41

po co sie smiejecie z City... oni za to maja 12pkt przewagi nad nami w tabeli no i sa w mega trudnej grupie. smiem twierdzic ze my tez bysmy mieli problemy z wyjsciem

mitmichael komentarzy: 4924323.11.2011, 06:35

I dobrze sie stalo, ze Napoli wygralo. Moze troche wiecej pokory zachowaja pilkarze City. Chciałbym zobaczyc ich mecz z Realem ale chyba sie zanosi na gre tylko w LE.

Szef komentarzy: 1303523.11.2011, 00:48

no to City poleglo :D oj jo joj co to za lider ligi co nie wychodzi z grupy LM heh

adaminho77 komentarzy: 332523.11.2011, 00:38

Brawo Napoli !! :)
Zasłużyli na zwycięstwo. :]

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16423.11.2011, 00:30

Może nawet City przyjedzie do Warszawy ;)

David92 komentarzy: 640023.11.2011, 00:22

City Liga Europy wita haha :D

rudy13jol komentarzy: 40623.11.2011, 00:18

Real wielką formę prezentuje i może w tej edycji ligi mistrzów dojść nawet do finału jak tak dalej będzie grać. Napoli też prezentuje świetna formę a przed wszystkim Cavani ciekawie się zapowiadają.. Jutro na Emirates też chcem taki wynik jak Real z Dinamem ;D sądzę że mamy szansę w tym roku zdobys LM :) Napoli ma takiego Cavaniego a my mamy RvP :DD który może nas pociągnąć do finału I do innych sukcesów xD

srv92 komentarzy: 60222.11.2011, 23:55

chcialbym zobaczyc jutro arshavina od pierszej minuty

scKanonier94sc komentarzy: 318922.11.2011, 23:46

Gunner_93
widze ze znawca i obronca Realu sie znalalz;p

marcinekkks komentarzy: 65222.11.2011, 23:42

ogólnie z tych meczy podobał mi się spryt i umiejętności Cavanniego.. chciałbym go..

_kokos_ komentarzy: 3022.11.2011, 23:38

szkoda, że MU też nie poległo :/
Real ładnie pocisnął Dinamo ...
A city ojjjjj jak pięknie :D

_kokos_ komentarzy: 3022.11.2011, 23:36

Gunner_93 WTF ? a my niby nie będziemy w finale ???? o co chodzi ??? co Ty Piszesz ?? bez takich !

srv92 komentarzy: 60222.11.2011, 23:34

byle city odpadlo a my awansujmy, reszta mnie nie interesuje :D

wronka23 komentarzy: 408922.11.2011, 23:32

nie patrzmy na manchestery i chelsea i innych trzeba wygrac jutro z bvb i tyle

futbol komentarzy: 42022.11.2011, 23:31

Balotelli tez sie ogarnął po tym jak Tevezowi odbilo.
Ale z reszta opinii się zgadzam. Mocarna ta PL w tym sezonie.

scKanonier94sc komentarzy: 318922.11.2011, 23:30

my w tym roku zgarniemy wszystko;p

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16422.11.2011, 23:30

jakby valencia jutro wygrała, a CFC przegrała to będzie kolejny mecz o awans. Może być tyle meczów o wszystko, że z emocji... Nie wiem, będzie ciekawie

srv92 komentarzy: 60222.11.2011, 23:28

powiem tak, ogladalem dzis mecz city, obrona dziurawa jak szwjcarski ser, jedyny zawdonik godny lidera PL to silva, poza tym dno, nie wiem jakim cudem sa 1 w lidze, wystarczy spiac poslady i sa do ogrania, na tryumf w LM bym nie liczyl choc zawsze mozna pomarzyc, dla mnie najpiekniej teraz grajaca druzyna jest Real, choc za nimi nie przepadam, musze przyznac ze graja teraz rewelacyjnie

wronka23 komentarzy: 408922.11.2011, 23:25

znami mzoe byc tak jak wtedy co gralismy z BArca finale , nikt na nas nie stawial a Henry to pociognal . Teraz moze to pociagnac van Persie :)

Gunner_93 komentarzy: 25322.11.2011, 23:20

uszko- Nie wydaje mi się żeby Drużyna miała odpowiednią mentalność by wygrać LM... Jak popatrzysz na Barce czy teraz także Real to widzisz kluby, które zawsze są faworytami a zawodnicy nie boją się przed najważniejszymi meczami tylko biorą ciężar na siebie;) U nas mamy takiego RvP, TV sprawdza się zawsze gdy gra, może Song... Ogólnie mamy kilku takich dojrzałych graczy ale to jeszcze nie to. Wydaje mi się, że Real bardzo "dorósł" przez te 6 GD. Barca ma tą mentalność zwycięscy, zawsze gra tym samym stylem, nie zależnie od rywala... Podobną charakterystykę przypisywałem jeszcze kilka miesięcy temu United ale wydaje się, że znacząco opuszczają z tonu i wg. mnie jeśli nie sprowadzą ŚPO z najwyżej półki to nie wrócą szybko na najwyższy poziom.

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16422.11.2011, 23:19

City definitywnie odpadlo. Szans z bayernem nie mają. Ciekawie będzie z MU :) Basel gra u siebie a na wyjeździe prawie wygrali...

marcinekkks komentarzy: 65222.11.2011, 23:17

City przekreślam, MU ma szansę..

vP7 komentarzy: 232022.11.2011, 23:15

United nawet jak nie idzie to zawsze ta jedną bramke zdobęda i 3 punkty ich (chodzi mi o PL) wiec nie liczcie na strate pktow na angielskich boiskach

pamplemousse komentarzy: 186022.11.2011, 23:13

@uszko

jak tak sobie rozdzielasz kartą, to wez nastepnym razem tylko polowe :P

uszko komentarzy: 84222.11.2011, 23:10

Taa a jak będziemy w finale to wszyscy powiedzą:a nie mówiłem ;]Ja mam przeczucie, że w tym roku wygramy Ligę Mistrzów.Możecie się śmiać, ale naprawdę tak myślę.A co do meczów, oglądałem Basel z Galatą, i muszę przyznać, że mecz stał na dobrym poziomie, dużo sytuacji, szkoda, że Otelul nie strzelił trzeciej.

wronka23 komentarzy: 408922.11.2011, 23:10

ciekawe jak my jutro zagramy ... az nie moge spac jak o tym mysle tak sie boje tego meczu

Gunner_93 komentarzy: 25322.11.2011, 23:06

W momencie gdy Real tracił bramki obrona grała Lass-Varane-Albiol-Coentrao a normalnie wygląda Arbeloa-Pepe-Ramos-Marcelo;)

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125122.11.2011, 23:05

MC i MU mnie zdziwiły :D. A reszta bez większych niespodzianek.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 222.11.2011, 23:04

Lol Real stracił 2 gole ? Mourinho przecież chciał przejść grupe bez straconego gola.

Zaloguj komentarzy: 216622.11.2011, 23:02

@uszko
Jakby coś takiego się stało, to SS stałby się ulubieńcem kibiców i nikt by nie chciał go sprzedać do City:D

HusarzAFC komentarzy: 150222.11.2011, 23:01

Nieźle Real punktował Dinamo.

scKanonier94sc komentarzy: 318922.11.2011, 22:59

Final REal- Arsenal;p

a fajne wyniki, jakby Mancheter utd i citty nie wyszly z grupy to byloby zabawnie;p

pioafc komentarzy: 4392 newsów: 222.11.2011, 22:58

@ uszko nie wiem co bierzesz ale ja też chcę ;p

uszko komentarzy: 84222.11.2011, 22:56

A teraz marzenia:
Żadna angielska drużyna oprócz na nie wychodzi z grupy.Dochodzimy do finału, pokonując Real,Barcę i Inter po drodze.W finale gramy z Bayernem.Dostajemy 2 czerwone kartki.Trener z powodu kontuzji musiał na ŚO wystawić SS18.Jest 90 min i 0-0.SS robi rajd niczym Maradonna z Anglią i zdobywa bramkę.W oknie transferowym sprzedajemy go do city za 150 mln funtów ;].Marzenia.

Gunner_93 komentarzy: 25322.11.2011, 22:54