Z obozu rywala: Co słychać u grupowych rywali z LM?

Z obozu rywala: Co słychać u grupowych rywali z LM? 31.10.2010, 00:18, Sebastian Czarnecki 15 komentarzy

Jak co roku w fazie grupowej Ligi Mistrzów występują 32 zespoły, które mają na celu zdobycie końcowego trofeum. Oczywiście w rozgrywkach tych nie mogło zabraknąć także londyńskiego Arsenalu, który jak dotąd bezkonkurencyjnie wiedzie prym w grupie H. Po trzech efektownych zwycięstwach z Bragą, Partizanem i Szachtarem, Kanonierzy mają na koncie komplet punktów i aż 14 zdobytych bramek. Na drugim miejscu w tabeli znajduje się ukraiński Szachtar, a tuż za nimi Braga i Partizan.

Dzisiejszego dnia Kanonierzy z ogromnym trudem pokonali na własnym stadionie drużynę z West Hamu, a zwycięską bramkę zdobył w 88. minucie Alexandre Song. Zobaczmy jednak, co słychać u rywali Arsenalu w Lidze Mistrzów.

30.10.2010, 15:30. Dnipro Arena - Dniepropetrowsk.

Dnipro 0-1 Szachtar

26' Luiz Adriano

Drużynę Szachtara Donieck czekał trudny sprawdzian, bowiem ich przeciwnikiem było zawsze groźne Dnipro. Gospodarze byli bardzo zdeterminowani, bo trzy punkty zostały na ich stadionie, jednak Andrij Pjatow kolejny raz z rzędu zademonstrował fantastyczną formę, zatrzymując wiele groźnych akcji gospodarzy. Mimo tego, że Górnicy byli nieco gorzej dysponowani od swoich rywali, to jednak udało im się zainkasować zwycięstwo. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Luiz Adriano, który w 26. minucie pokonał bramkarz rywali. Warto dodać też, że w doliczonym czasie gry z boiska wyleciał kapitan zespołu, Darijo Srna, który skompletował dwie żółte kartki. Pełne 90. minut w barwach Górników zaliczył były zawodnik Arsenalu - Eduardo Da Silva.

30.10.2010, 16:00. Stadion PARTIZAN - Belgrad.

Partizan 3-0 Jagodina

52' Moreira

86' Iliev

90' Petrovic (k)

Zeszłoroczni mistrzowie Serbii pewnie zmierzają po kolejne mistrzostwo. Partizan zaliczył kolejne ligowe zwycięstwo z rzędu i tym samym odskoczył na trzy punkty od drugiej belgradzkiej drużyny - Crveny Zvezdy. Gospodarze pewnie uporali się z bezradną drużyną Jagodiny 3:0, ale wszystkie bramki padły dopiero w drugiej odsłonie spotkania. W 52. minucie wynik utworzył Moreira, a 34. minuty później na 2:0 podwyższył Iliev. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Petrovic, który pokonał bramkarz gości mierzonym strzałem z rzutu karnego.

30.10.2010, 20:15. Estádio do Rio Ave FC - Vila do Conde

Rio Ave 2-0 SC Braga

71' Gomes

82' Tomas

Drużyna z Vila do Conde sprawiła niemałą sensację, pokonując na własnym stadionie v-ce mistrza Portugalii. Rio Grande mieli jednak ułatwione zadanie, bowiem już w 28. minucie za brutalny faul z boiska wyleciał Moises. Dzięki temu spisywani na straty gospodarze bardziej się otworzyli, dzięki temu pokonali swoich rywali 2:0. Na pierwszą bramkę musieliśmy jednak czekać aż do 71. minuty, kiedy to piłkę do siatki Felipe skierował Gomes. W 82. minucie gospodarze zadali decydujący cios, a składną akcję całego zespołu na bramkę zamienił Tomas.

BragaPartizan BelgradSzachtar Donieck autor: Sebastian Czarnecki źrodło:
laskowski19051995 komentarzy: 494501.11.2010, 19:39

Pewnie wygramy jak w poprzednich kolejkach Ligi Mistrzów :)

hubertus64 komentarzy: 16001.11.2010, 09:46

popieram concrete13

concrete13 komentarzy: 869831.10.2010, 16:25

nieważne jak im idzie.z nami nie mają szans..

Ciasteck2 komentarzy: 446731.10.2010, 15:37

Łatwa grupa, na pewno wyjdziemy.

Henry12 komentarzy: 41931.10.2010, 13:30

No nasi rywale to mają takich trudnych przeciwników w lidze ze szok :P

karlo komentarzy: 906931.10.2010, 12:30

Czekana nas pewne zwycięstwo i tyle. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż kolejny komplet punktów.

luq007 komentarzy: 289931.10.2010, 11:50

Wyjscie z grupy mamy pewne na 99%.

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1131.10.2010, 07:52

"Gospodarze byli bardzo zdeterminowani, bo wywieźć z własnego stadionu trzy punkty"

Nie wiem, czy chodziło Ci o Gości, czy Gospodarzy, ale tak czy siak to dziwnie wygląda :P

Jak Goście to dodaj BY zamiast BO.

A jak Gospodarze to daj, że byli bardzo zdeterminowani, by 3 punkty zostały na stadionie, czy jakoś tak;d

mitmichael komentarzy: 4924331.10.2010, 07:08

Tak w srode.

Kondzior12 komentarzy: 490031.10.2010, 07:04

My gramy chyba w środę z Szachtarem jak się nie mylę.

rvparsen komentarzy: 204131.10.2010, 02:03

Ale jak to? To nie ma jeszcze listopada?

Gunner_995 komentarzy: 655031.10.2010, 01:23

rvparsen---->A tak nie jest to że następny mecz gramy w tą środę 3.11 ze Sportingiem Braga...
Jak dla ciebie 23 listopada jest za tydzień to mamy połowę listopada. A ten miesiąc się jeszcze nie zaczął :P

ESTroyes komentarzy: 21931.10.2010, 01:14

Dlaczego według strony następny mecz gramy 23 z Sporting Braga ?:)

rvparsen komentarzy: 204131.10.2010, 01:11