Z obozu rywala: Inter 3-3 Roma!

Z obozu rywala: Inter 3-3 Roma! 02.03.2009, 18:49, Igor Szyszka 21 komentarzy

Inter Mediolan 3-3 AS Roma

Po bardzo emocjonującym spotkaniu na San Siro, AS Roma, mimo momentalnej dwubramkowej przewagi, zremisowała z podopiecznymi Jose Mourinho 3:3.

Daniele de Rossi, gracz który nie będzie mógł wystąpić w rewanżowym spotkaniu przeciwko Arsenalowi, zdobył pierwszą bramkę po 22 minutach gry. 420 sekund później, John Arne Riise podwyższył wynik na 0:2.

Początek drugiej połowy należał jednak do Interu, bowiem w 51. minucie Mario Balotelli wykorzystał podanie Adriano pakując piłkę do siatki Romy. Radość Nerrazzurrich nie trwała długo, ponieważ w 57. minucie Matteo Brighi znajdując się w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Interu.

Mediolańczycy zdołali się jednak podnieść. W 63. minucie Mario Balotelli został brutalnie potraktowany w polu karnym, co dało gospodarzom rzut karny. Sam poszkodowany wykorzystał jedenastkę, doprowadzając do rezultatu 2:3.

Remis przypieczętował Hernan Crespo, który popisał się celnym trafieniem na 13 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego. Obecnie Roma zajmuje 6. pozycję w tabeli ze stratą 16. oczek do obecnego lidera, Interu Mediolan.

AS RomaChampions LeagueInter Mediolan autor: Igor Szyszka źrodło: Arsenal.com
Szef komentarzy: 1303503.03.2009, 17:07

no to widzicie ze nie mozemy Romy zlekcewazyc

solar komentarzy: 146503.03.2009, 15:55

hehe i tak bedzie w Rzymie z nami :D bedzie 1:0 dla nich a pozniej 1:1 dla nas :) i cisniemy dalej w LM do samego finalu ajj ;)

page komentarzy: 1684 newsów: 403.03.2009, 14:37

Cóż, Hernan jak zwykle gotowy. To jest najwyższa półka, szkoda, że z cztery sezony temu nie wzięliśmy go. Ale wtedy wszyscy patrzyli jeszcze na Henry'ego.

asroma6 komentarzy: 7603.03.2009, 10:53

"Ale Roma nie zagrała tak cudnie... Prowadzili już 2-0 a skończyli na 3-3...

Niech będzie 0-0 na Stadio Olimpico, będę zadowolony :) "
No nie wiem, całe Włochy przyznały, że sędzia wypaczył wynik. Było 3:1, Inter grał piach a tu nagle sędzia daje karnego.
Przypomnę, że Inter, a bardziej Mourinho u siebie od 110 spotkań nie przegrał, Roma zagrała fantastyczne spotkanie, ale została oszukana :/

"Jestem ciekawy jak będzie wyglądać gra Romy bez De Rossiego i Perrotty przeciwko nam . Zapewne to dla nich duże osłabienia "

Brak Perrotty to wzmocnienie :)

" Cienki mecz w wykonaniu Romy bo przecież do połowy prowadzili 2:0, mogli wygrać mieli już zwycięstwo w kieszeni."

Inter w tym sezonie stracił u siebie (przed meczem z Romą) 8 bramek, Giallorossi mieli bardziej niefarta niż zrąbali mecz czy się sfrajerzyli.

Fierce_girl komentarzy: 219402.03.2009, 22:07

Troche tak łajzowato, prowadząc 2-ma bramkami tylko zremisować..

Ale to żadne nasze zmartwienie;)

waldek_89 komentarzy: 573502.03.2009, 21:14

haha no to Roma jest w kropce!!:D ale u nas też nie jest najlepiej...

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 202.03.2009, 21:00

Wygrywać 2:0 i zremisować. To świadczy że Roma nie jest skoncentrowana do końca meczu. Myśle że Arsenal wykorzysta jeden z takich momentów i strzeli bramke która powinna już zapewnić nam awans.

Olimpijczyk komentarzy: 109002.03.2009, 20:53

Trzeba po prostu zagrać skutecznie i wygrać. Dobrze gdyby wrócił Theo i Edu

simon90 komentarzy: 79502.03.2009, 20:30

Theo10: acha ;) No to dobrze ;)

Theo10 komentarzy: 827302.03.2009, 20:28

simon90: Eduardo i prawdopodobnie Theo... więc ja o wynik jestem w miarę spokojny biorąc pod uwagę naszą grę w obronie :)

krzykus1990 komentarzy: 519202.03.2009, 20:27

simon90 komentarzy: 79502.03.2009, 20:24

Takie pytanie; bo już się gubię w tym wszystkim ;P Jest szansa na powrót do składu na mecz z Romą któregoś z naszych kontuzjowanych zawodników?

Cesc_Fan komentarzy: 452402.03.2009, 19:46

Jestem ciekawy jak będzie wyglądać gra Romy bez De Rossiego i Perrotty przeciwko nam . Zapewne to dla nich duże osłabienia . Myślę ,że tam spokojnie jedną bramkę powinniśmy strzelić i chociaż zremisować .

kolek komentarzy: 2330 newsów: 102.03.2009, 19:37

wierzę w wygraną.... nie chce sobie zaprzątać głowy graniem na remis.... :/

Theo14 komentarzy: 18702.03.2009, 19:30

piteros_ -> ostatnio jestesmy mistrzami 0-0 wiec zagramy tak jak w lidze i tyle ;p. Zart ale troche przygnebiajacy ...

piteros_ komentarzy: 55202.03.2009, 19:27

Ale Roma nie zagrała tak cudnie... Prowadzili już 2-0 a skończyli na 3-3...

Niech będzie 0-0 na Stadio Olimpico, będę zadowolony :)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223702.03.2009, 19:13

Napewno bedzie ciezki mecz , Roma ma tyle samo punktow do lidera co my ;) Ale w LM to my bedziemy gora , chociaz bedzie ciezko na Olimpico :/

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7202.03.2009, 18:54

Ostatnio Roma gra lepiej w lidze. To widać... na ich stadionie może być trudno, lecz ostatecznie to my mamy przewagę przed rewanżem i powinniśmy to wygrać, lecz musimy wreszcie zaprezentować skuteczny futbol...

przeka1 komentarzy: 23302.03.2009, 18:53

O kurde! Coś czuje, że będzie ciężko... We Włoszech napewno będzie ok. 65,000 kibiców. Na takim terenie nigdy nie gra się łatwo.