Zola rozczarowany porażką z Arsenalem

Zola rozczarowany porażką z Arsenalem 21.03.2010, 11:18, Patryk Bielski 27 komentarzy

Szkoleniowiec West Ham United - Gianfranco Zola - przyznał, że jest zawiedziony wczorajszą porażką swoich podopiecznych w spotkaniu z Arsenalem.

Mimo tego, że po 44. minucie i ujrzeniu czerwonej kartki przez Thomasa Vermaelena "Kanonierzy" grali w osłabieniu, popularne "Młoty" nie potrafiły wywieźć korzystnego rezultatu z Emirates Stadium.

- Jestem zawiedziony, szczególnie po pierwszej połowie, kiedy sądziłem, że rozgrywamy najlepszy mecz w sezonie. Kiedy grasz w przewadze, kluczem jest zachowanie dyscypliny, kazałem więc piłkarzom grać piłką tak długo, aż znajdziemy się w sytuacji "dwóch na jednego".

- Wykonywaliśmy obrany plan przez pierwsze pięć minut w pierwszej połowie, ale później coś poszło nie tak. Chcieliśmy przeciągnąć szalę na naszą stronę dzięki indywidualnym umiejętnościom. Nie można grać w ten sposób.

- W meczu z Arsenalem zawsze oczekujesz trudnego pojedynku, nawet kiedy Kanonierzy grają w osłabieniu. Zdobycie bramki z rzutu karnego byłoby dla nas sporą pomocą. Wówczas Arsenal zagrałby w inny sposób. Ale oni zostali z tyłu i kontratakowali. Nie skorzystaliśmy z przewagi jednego gracza - zakończył Zola.

Gianfranco ZolaWest Ham United autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
Piotrex komentarzy: 112922.03.2010, 15:36

Gdyby Diamanti wykorzystał rzut karny,wynik tego spotkania mógłby wyglądać inaczej.Dla WHU nie ma jednak żadnego usprawiedliwienia grali przeciwko osłabionemu Arsenalowi a mimo to nie wywalczyli chociażby jednego punktu.Cole powinien rozpocząć mecz w pierwszy składzie,widać było ,że jest groźny w ofensywie i kto wie co by było gdyby grał od pierwszych minut.

szalen komentarzy: 198221.03.2010, 22:10

Zola na swoje nieszczęście za późno wypuścił Cole'a na boisko. Zrobił on więcej zagrożenia niż tamci dwaj napastnicy w przeciągu całego meczu. Mieliśmy trochę szczęścia. Zobaczymy jak to będzie dalej.

punkus1994 komentarzy: 144821.03.2010, 21:05

Po zejściu Verminatora z boiska zrobiło się ustatkowanie na boisku, choć potem przewaga znowu była po stronie kanonierów. Ciekawe jakby potoczył się mecz gdyby Arsenal szybciej zaczął grać w 10 ;d

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1521.03.2010, 19:33

Mi się wydaję, że jakby Carlton Cole zagrał od początku, to mielibyśmy więcej problemów w defensywie. Ale to tylko gdybanie, na nasze szczęście, młoty przegrały i 3 pkt zostają na Emirates.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36221.03.2010, 17:27

Arsenal był lepszy nawet w 10, może i Whu miało trochę akcji, ale ich nie wykorzystali.

Barteqqqq komentarzy: 104321.03.2010, 16:43

Nawet w 10 byliśmy lepsi , więc niech nie gada że się rozczarował :P

Dzidzios komentarzy: 3921.03.2010, 16:26

Nie ma podstaw żeby być zawiedzionym, przecież przegrał z Arsenalem - mógł się tego spodziewać!!^^

laskowski19051995 komentarzy: 494521.03.2010, 15:55

Byliśmy lepsi :]

lukasz19031989 komentarzy: 136221.03.2010, 15:10

Arsenal był lepszy i tyle.

Szef komentarzy: 1303521.03.2010, 15:08

nie wykorzystali swietnej okazji na wygranie z nami bo grali pol meczu z przewaga zawodnika i nie strzelili karnego, szkoda mi troche Zoli bo podoba mi sie jego filozofia ale nie ma zawodnikow i pieniedzy zeby ja zrealizowac

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.03.2010, 15:06

z jednej strony gdyby nie grali z nami to szkoda by było , ale grali z nami almunia wybronił i jestem szczęśliwy z takiego rezultatu ;)

trumi komentarzy: 114621.03.2010, 14:11

Chciałbym żeby się utrzymali.

kamel1886 komentarzy: 37321.03.2010, 13:59

tak dla zoli i tak dla whu w ekstraklasie ! jak najbardziej ;)

Sopel123 komentarzy: 90521.03.2010, 13:31

Zola jest sympatyczny, lecz mieli dużą szansę na wygranie z nami, gdyż przez większość spotkania graliśmy w osłabieniu.

pedro61 komentarzy: 219921.03.2010, 13:11

Może niestety czuć się zawiedziony,bo zmarnowany karny i niewykorzystanie gry w przewadze przez całą II połowę.Ale wczorajszą porażkę miał na pewno wkalkulowaną w harmonogram-teraz zadaniem "Młotów" jest wygrana w meczu z "Wilkami"

Kondzior12 komentarzy: 490021.03.2010, 13:06

Zola powstrzyma WHU przed spadkiem bo bez West Hamu jak dla mnie liga bedzie troche inna.

kanonier91 komentarzy: 457021.03.2010, 12:59

Madrze gada ten pan. Ale Arsenal jest za dobry i tyle =)

lysy_msciciell komentarzy: 8321.03.2010, 12:49

zola równy typ. lubie tego coacha

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26421.03.2010, 12:37

Nie wyobrażam sobie żeby West Ham spadł do Championship... Co do Zoli-teraz znów Arsenal będzie mu się śnił po nocach ;)

naydeck komentarzy: 6421.03.2010, 12:10

Chodziło mu o to, że gracze tak robili... Napisane jest przecież " Nie można grać w ten sposób. "

galon komentarzy: 72721.03.2010, 12:05

Co on chciał??? uzyskać przewagę "dzięki indywidualnym umiejętnością "? albo błąd w tłumaczeniu albo Zola odjechał trochę

sochagol komentarzy: 135421.03.2010, 11:34

Denilson wczoraj niczym najemnik. Wykonał zadanie i się schował uszedł w cień :P A pan Zola się tego spodziewał, tej przegranej więc pewnie rozczarowanie nie jest tak wielkie.

Falka5 komentarzy: 69021.03.2010, 11:30

jak spadna to zola powinien renowac sunderland lub birmingham

Adamo1006 komentarzy: 49021.03.2010, 11:27

Bardzo rozsądnie wypowiedział się Zola na temat wczorajszego meczu. Mimo porażki życzę drużynie West Ham, aby utrzymała się w PL choćby dlatego, abyśmy nadal mogli czerpać przyjemność oglądając tak pogodnego człowieka jak Gianfranco.

dorianmas komentarzy: 11021.03.2010, 11:25

Gracze West Hamu nie mieli pomysłu na grę, mimo że w drugiej połowie to oni przeważali w posiadaniu piłki. Cole za dużo grał sam

Falka5 komentarzy: 69021.03.2010, 11:22

A przed meczem spac podobno niemogłes bo cie bolało ze arssenal jest przedobry wiec tego sie chyba spodziewales

Maciekkk10 komentarzy: 258321.03.2010, 11:22

Po prostu jesteśmy teraz bardziej doświadczeni i aż się boję pomyśleć, co to będzie za rok ! W tym momencie nie ma na nas mocnych w lidze, myślę, że poradzilibyśmy sobie z ManU i Chelsea, gdyby Denilson nie grał..