Zrobić swoje: Burnley vs Arsenal

Zrobić swoje: Burnley vs Arsenal 01.10.2016, 23:00, Michał Korżak 559 komentarzy

Po krótkiej przerwie spowodowanej rozgrywkami europejskimi czas powrócić na krajowe podwórko. Przed nami mecz w ramach 7. kolejki Premier League, w którym piłkarze Arsenalu zmagać się będą z beniaminkiem z Burnley. Mimo że to na pozór łatwy przeciwnik, to pamiętajmy, że pozory mylą. Możemy być pewni, że będzie to zacięty i pełen emocji pojedynek. Początek spotkania o godzinie 17:30 czasu polskiego!

Konkurs: Do wygrania 10 książek Arsene'a Wengera!

Kanonierzy po porażce na inauguracje nowego sezonu całkowicie zmienili swoje oblicze. Zaczęli grać pewnie, zdecydowanie i z polotem. Każda ofensywna akcja wygląda na taką, która może zakończyć się bramką. Każdy oddany strzał daje kibicom nadzieje na to, że piłka znajdzie się w siatce. Zawodnicy Wengera w końcu są silnym i zdeterminowanym zespołem, który z każdym kolejnym meczem pokazuje, że może walczyć o najwyższe cele. Czy tak będzie? Czas pokaże.

Drużyna Burnley jest wyjątkowo nieobliczalna. Potrafi przegrać ze Swansea, by w następnym spotkaniu pokonać świetny w obecnym sezonie Liverpool. Ogólnie rzecz biorąc nie jest to zespół, który byłby w stanie włączyć się do walki o górną połowę tabeli. Piłkarze Arsenalu nie powinni mieć zatem większych problemów z pokonaniem swojego przeciwnika. Wszyscy jednak wiemy jak pięknym sportem jest piłka nożna. W niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Obie drużyny zagrały ze sobą 82 razy, z czego ponad połowę tych pojedynków - bo aż 47 - wygrali Kanonierzy. Podczas ostatniej przygody Burnley z Premier League, podopieczni Seana Dyche'a przegrali oba starcia z zespołem Arsene'a Wengera i nie zdołali nawet strzelić bramki, co może napawać optymizmem przed jutrzejszym meczem. Warto również zauważyć, że kiedy obie ekipy ostatnim razem zmierzyły się ze sobą w ramach Pucharu Anglii, w styczniu tego roku, Arsenal również okazał się lepszy i wygrał 2:1 na Emirates Stadium.

Przejdźmy teraz do sytuacji kadrowej obu zespołów. Tradycyjnie, większy ból głowy przy ustalaniu składu ma od swojego przeciwnika Arsene Wenger. Francuz nadal nie może skorzystać z usług Aarona Ramseya, Pera Mertesackera oraz Danny'ego Welbecka. Ponadto niedostępni będą także Olivier Giroud, Francis Coquelin oraz Chuba Akpom, który nabawił się ostatnio kontuzji. W ekipie gospodarzy nie będzie mógł wystąpić jedynie Ashley Barnes, który zmaga się z kontuzją uda.

Reasumując, czeka nas naprawdę ciekawe widowisko. Mimo że to Kanonierzy są zdecydowanym faworytem w tym meczu to gospodarze wcale nie stoją na przegranej pozycji. Możemy liczyć na pełne wrażeń i emocji dziewięćdziesiąt minut spotkania, po których każdy kibic będzie z uśmiechem spoglądał na tablicę wyników. Początek w niedzielę o 17:30!

Rozgrywki: 7. kolejka Premier League

Data: Niedziela, 2 października 2016 roku, godzina 17:30 czasu polskiego

Miejsce: Anglia, Burnley

Skład Kanonierzy.com:

Cech - Bellerin, Koscielny, Mustafi, Monreal - Xhaka, Cazorla - Walcott, Oezil, Alexis - Perez

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.10.2016, 13:26

Jak można co tydzień od kilku lat prosić o linka do tej samej strony?

Bony to ćwierć zawodnika ze Swansea.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 302.10.2016, 13:22

Antek bramka. Teraz Valencia musi gonic.

Pogba hahahaha kolejny

Jak Stoke tego nie strzeliło?? To powinno wpaść.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 302.10.2016, 13:13

Nikt nie oglada Valencii;

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.10.2016, 13:12

@mitmichael

Jak strzelał nogą to zgadłem :d

Piję tylko do tego, że ten bóg futbolu strzela same gole głową, a jak trzeba nogą to wszystko marnuje. A później i tak się mówi "ALE JAK SIĘ PIĘKNIE ZŁOŻYŁ DO STRZAŁU"

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 13:09

przepraszam wewnetrzna, jak Henry

@ChatCrapGetBanged
Nie zgadłes, powinien zewnetrzna czescia stopy strzelic w długi rog bramkarza a chciał strzelic jak Sterling ze Swansea na 3-1 w krotki rog.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.10.2016, 13:08

Niech zgadnę, bo dopiero włączyłem :

Ibra musiał strzelać nogą, a nie głową?

mistiqueAFC komentarzy: 2676902.10.2016, 13:03

Akurat to jest dosyć dziwne, że Rudzki jest tak miły dla Arsenalu ostatnimi czasy

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52402.10.2016, 12:59

Griezmann jak Sanchez - na jakiś czas powinien odpuścić sobie karne.

mitmichael
Ja dzisiaj i tak zyje derbami wiec coz ja moge wam tylko wspolczuc. Ja ta kolejke olalem totalnie tez z braku czasu a dzis tez nic nie ogladam z angielskiej ale Kury z City moga byc ciekawe ;]

Uroki Update'ow :D

Szogun komentarzy: 28734 newsów: 302.10.2016, 12:50

Rudzki jednak mimo tego,że nie lubię go jako komentatora ostatnio o Arsenalu bdb się wypowiada.Przed meczem Chelsea Hull też Nam nieco słodził.

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 12:48

@Kanonier204
Masakra, jeszcze jakby Nahorny był głownym komentatorem to jeszcze, jeszcze ale Rudzki jako głowny? kogos powaliło. Wczoraj ktos pisał, ze Rosłon na swoim profilu napisał jakie mecze komentuje i był tam Burnley - Arsenal wiec pewnie zmiana zaszła w ostatniej chwili.

Szogun komentarzy: 28734 newsów: 302.10.2016, 12:47

Diego Alves masakra jeśli chodzi o bronienie karnych.Teraz kolejny i z 40 karnych obronił 19.

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 12:44

Wolałbym miec racje, Rudzki jako glowny komentator meczu Arsenalu to jakbym dostał z plaskacza w twarz :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 302.10.2016, 12:41

Najwyzej bedziesz mial "Pierwszy" raz racje :>

;]

Jeszcze 5 godzin do klasyku... szybciej!

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 102.10.2016, 12:41

Wątpię, aby Wieszczycki miał komentować hit kolejki

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 302.10.2016, 12:39

mitmichael
Ja na sat kurierze sprawdzalem wiele razy i bylo wiele faili. Z tak sie gra 95% zawsze sie zgadzalo.

Wszystko zalezy tez od tego czy nie ma zmian w ostatniej chwili.

gnabry_ komentarzy: 5715 newsów: 102.10.2016, 12:39

Ktoś stawiał mecz Spours - M.City?

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 12:38

pewnie z taksiegra.pl? ja na satkurierze sprawdzam. Jeszcze 15 minut i sie wyjasni kto zacznie komentowac mecz United i ktora strona ma lepsze dojscia :)

SowinhoO komentarzy: 100802.10.2016, 12:37

Mam przeczucie, że dzisiaj Mustafi strzeli brameczke, a Özil zaliczy jakąś asystę ;)

chelsea989 komentarzy: 26702.10.2016, 12:35

kontuzja

gnabry_ komentarzy: 5715 newsów: 102.10.2016, 12:35

Mkhitaryan nie łapie się na ławkę, czy jakaś kontuzja?

MadMax14 komentarzy: 266802.10.2016, 12:32

@seru
Tryb Journey jest dostępny tylko i wyłącznie na Ps4, Xbox One i PC.
Nie ma żadnych planów na dodanie tego trybu na starsze konsole.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 302.10.2016, 12:30

mitmichael
Ze swojej ulubionej stronki. Na C+ nie wchodze.

chelsea989 komentarzy: 26702.10.2016, 12:27

@mitmichael skad bierzesz informacje kto komentuje? Juz jakis czas szukam i dlaej nie moge znalezc odpiwedniej strony.

Szogun komentarzy: 28734 newsów: 302.10.2016, 12:17

Tak patrze na mecz Valencii i Mangala widać przeżywa odrodzenie.

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 12:16

Rooney to na dłuzej zagosci na ławce

loool komentarzy: 95002.10.2016, 12:02

Rooney nadal na ławce.

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 502.10.2016, 11:59

Ogląda ktoś mecze Bournemouth? Ciekaw jestem jak radzi sobie nasz Jacku a nie miałem jeszcze okazji oglądać go w akcji w nowych barwach.

lays komentarzy: 3987102.10.2016, 11:55