Zrobić swoje: Burnley vs Arsenal

Zrobić swoje: Burnley vs Arsenal 01.10.2016, 23:00, Michał Korżak 559 komentarzy

Po krótkiej przerwie spowodowanej rozgrywkami europejskimi czas powrócić na krajowe podwórko. Przed nami mecz w ramach 7. kolejki Premier League, w którym piłkarze Arsenalu zmagać się będą z beniaminkiem z Burnley. Mimo że to na pozór łatwy przeciwnik, to pamiętajmy, że pozory mylą. Możemy być pewni, że będzie to zacięty i pełen emocji pojedynek. Początek spotkania o godzinie 17:30 czasu polskiego!

Konkurs: Do wygrania 10 książek Arsene'a Wengera!

Kanonierzy po porażce na inauguracje nowego sezonu całkowicie zmienili swoje oblicze. Zaczęli grać pewnie, zdecydowanie i z polotem. Każda ofensywna akcja wygląda na taką, która może zakończyć się bramką. Każdy oddany strzał daje kibicom nadzieje na to, że piłka znajdzie się w siatce. Zawodnicy Wengera w końcu są silnym i zdeterminowanym zespołem, który z każdym kolejnym meczem pokazuje, że może walczyć o najwyższe cele. Czy tak będzie? Czas pokaże.

Drużyna Burnley jest wyjątkowo nieobliczalna. Potrafi przegrać ze Swansea, by w następnym spotkaniu pokonać świetny w obecnym sezonie Liverpool. Ogólnie rzecz biorąc nie jest to zespół, który byłby w stanie włączyć się do walki o górną połowę tabeli. Piłkarze Arsenalu nie powinni mieć zatem większych problemów z pokonaniem swojego przeciwnika. Wszyscy jednak wiemy jak pięknym sportem jest piłka nożna. W niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Obie drużyny zagrały ze sobą 82 razy, z czego ponad połowę tych pojedynków - bo aż 47 - wygrali Kanonierzy. Podczas ostatniej przygody Burnley z Premier League, podopieczni Seana Dyche'a przegrali oba starcia z zespołem Arsene'a Wengera i nie zdołali nawet strzelić bramki, co może napawać optymizmem przed jutrzejszym meczem. Warto również zauważyć, że kiedy obie ekipy ostatnim razem zmierzyły się ze sobą w ramach Pucharu Anglii, w styczniu tego roku, Arsenal również okazał się lepszy i wygrał 2:1 na Emirates Stadium.

Przejdźmy teraz do sytuacji kadrowej obu zespołów. Tradycyjnie, większy ból głowy przy ustalaniu składu ma od swojego przeciwnika Arsene Wenger. Francuz nadal nie może skorzystać z usług Aarona Ramseya, Pera Mertesackera oraz Danny'ego Welbecka. Ponadto niedostępni będą także Olivier Giroud, Francis Coquelin oraz Chuba Akpom, który nabawił się ostatnio kontuzji. W ekipie gospodarzy nie będzie mógł wystąpić jedynie Ashley Barnes, który zmaga się z kontuzją uda.

Reasumując, czeka nas naprawdę ciekawe widowisko. Mimo że to Kanonierzy są zdecydowanym faworytem w tym meczu to gospodarze wcale nie stoją na przegranej pozycji. Możemy liczyć na pełne wrażeń i emocji dziewięćdziesiąt minut spotkania, po których każdy kibic będzie z uśmiechem spoglądał na tablicę wyników. Początek w niedzielę o 17:30!

Rozgrywki: 7. kolejka Premier League

Data: Niedziela, 2 października 2016 roku, godzina 17:30 czasu polskiego

Miejsce: Anglia, Burnley

Skład Kanonierzy.com:

Cech - Bellerin, Koscielny, Mustafi, Monreal - Xhaka, Cazorla - Walcott, Oezil, Alexis - Perez

Typ Kanonierzy.com: 0:2

BurnleyPremier LeagueZapowiedź autor: Michał Korżak źrodło: własne
FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 302.10.2016, 15:37

mit
Tez zauwazyles, ze ziomek kladl sie zanim go dotknal Otamendi:D?

pierre_afc komentarzy: 1207102.10.2016, 15:36

Trzymajcie kciuki wyjątkowo za Tottki. City na przestrzeni całego sezonu będzie groźniejsze niż Kuraki.

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 15:36

Faul był ale ten lot hmm poezja :D nie ma jednak 2 ale blisko

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 302.10.2016, 15:35

Hehe nie lubie strasznie Allego, ale dzis ladnie sobie pogrywa. Raz na rok to i garbaty sie wyprostuje.

Misq komentarzy: 88302.10.2016, 15:35

Witam, poratuje ktoś streamem do Spurs - City ?

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189902.10.2016, 15:35

Eriksen bramę teraz

Bardzo się cieszę, że United nie wygrało. Mou wydał 300 milionów na transfery, a ich skład nadal wygląda bidnie

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 15:34

Otamendi fart, bedzie 2

sebastix11 komentarzy: 599202.10.2016, 15:34

Otamendi juz czerwo powinien miec

matt21 komentarzy: 541402.10.2016, 15:34

AlexVanPersie to taka skrajna prawica, a Wengerouty taka skrajna lewica :D

Mimo wszystko wolę skrajną prawicę. Gość jest mega pozytywny i zdecydowanie lepiej się czyta takie skrajnie pozytywne podejście, niż krytyka nawet po zdecydowanym zwycięstwie.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 302.10.2016, 15:32

Ogladam Sterlinga po raz kolejny i nie widze tej cudownej przemiany w czarnego MEssiego. K.com mnie znowu oklamalo.

AVP
Jestes mistrzem;D Strasznie szybko wyciagasz wnioski. Po 7 kolejkach "ostateczny upadek mourarza " a po 4 "nowe invincible nieuniknione " , gdy Arsenal przegral w peirwszej kolejce:D

roman98 komentarzy: 993 newsów: 40302.10.2016, 15:28

Panowie pytanie. Na stronie aliez.me sa bardzo dobre streamy, tylko jak znajdywać szukany mecz? Bo nie wiem jak szukac tam streamu do meczu, ktory chce obejrzec.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 302.10.2016, 15:25

Polece jescze klasykiem rodem ze strony Barcelony. Ter Stegen ( Hart ) by wyjal.

@Kanonier204
I satkurier i taksiegra.pl nie mieli racji, Wieszczycki nie wspołkomentuje hitu kolejki Premier League :)

mercol7 komentarzy: 270402.10.2016, 15:14

illpadrino
jasne ,że oglądamy
anielska niedziela :D yy angielska

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 302.10.2016, 15:14

Allen ma u mnie minusa, bo przez jego blad w polfinale nie zagral Ramsey i to zaowocowalo odpadnieciem Walii z Euro.

lays komentarzy: 3987102.10.2016, 15:13

Janssen to narazie spory niewypał. Gdy grał pod nieobecnosc Kane to był słabiutki, a jak miał sytaucje to partaczył niczym Sanogo.

Dziś nawet nie gra :P Na szpicy Son, wskakuje Sissoko na skrzydło

Kredens komentarzy: 369802.10.2016, 15:13

Ja myślę, że nawet jak wyników nie będzie to Jose do wiosny dotrzymają

lays komentarzy: 3987102.10.2016, 15:11

Szkoda, że Kane nie gra.

Ale za to mam nadzieje, że nie wróci na Arsenal. Co by nie było, lubi on nam strzelać :P

AlexVanPersie komentarzy: 806402.10.2016, 15:07

Ostateczny Upadek Jose Mourinio tak jak zapowiadalem nastapi w tym sezonie.

Jedyne co jeszcze nie wiadome to czy pociagnie z soba w dol takze Ibre i czy doczeka jako trener Nowego Roku?

LVG na ratunek w styczniu? :D

Jestem za, stesknilem sie za Luim

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.10.2016, 15:03

@Kysio

Plotki o "rzeźnikach ze Stoke" okazały się grubo przesadzone.

Ranieri jest niezły "potrzebuję 17 napastników do rotacji" a później katuje dwójkę Slimani - Vardy.
Musa na trybunach. Niepojęte.

grzegorz1211 komentarzy: 1029202.10.2016, 15:01

Pogba gdyby kosztował 30 mln, a nie 100 mln, to grzałby ławę. Ale 100 mln to musi grać i jak jeszcze się ma takiego agenta jak Riaola to już w kontrakcie się ma pierwszy skład.

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2016, 15:00

Brawo United, w pierwszej połowie juz mogli wygrac mecz a tu remis. 7 mecz i 0 punktow w typerze, MASAKRA :D

lays komentarzy: 3987102.10.2016, 14:59